12414
  • passatgt
    #6399
    Treme-hez kapcsolódó zenei albumot tud valaki ajánlani?
  • Bulykin
    #6398
    Blue Mountain State
    5 rész után máár hatalmas kedvenc:D:D ezek betegekXD kúrvajó!
    és hát ez az OP mindent visz, hatalmas
  • passatgt
    #6397
    minjdárt nézem:D
  • Bulykin
    #6396
    Happy Town??

    ha tetszett a Harper's Island akkor ez is fog, szerintem ütős nagyon^^ habár én a Harpertől is elszálltam annó, egybe ledaráltam egy nap alattXD luv
  • passatgt
    #6395
    végén beszarsz:)
  • Bulykin
    #6394
    sem, de mindenhol azt olvasom hogy nagyon állat, nincs szó rá :D
    5.részig van hunsub, türelmesen kivárom^^
  • passatgt
    #6393
    breaking bad 3x07-et láttátok?:)
  • Bulykin
    #6392
  • LasDen #6391
    ilyen címmel??? naná.....kapásból beszól a nézőnek....persze hogy basznak nézni :D
  • Bulykin
    #6390
    de ez reality lesz nem? azokat nem szeressen :(
  • Monoton
    #6389
    Majd nézed ezt helyette :D
  • Bulykin
    #6388
    10 things i hate about you meg kaszát kapott

    pedig néztem
  • ppesla
    #6387
    Nála Hank Moody a Nyerő. Azaz Califorgia. Annál jobb sorozatot még nem láttam pedig azért nagy sorozatnéző vok:D
  • Bulykin
    #6386
    szeretem én is a valós események alapján készült filmeket/sorozatokat^^
    viszont az említettek közül egyiket se nézem...XD
  • vkw0511
    #6385
    Sziasztok,
    nekem az Esküdt ellenségek a kedvencem, szerintem az most az egyik legjobb krimisorozat ! Az tetszik benne a legjobban, hogy megtörtént események alapján íródnak az egyes részek, és ez még izgalmasabbá teszi Na meg ugye New York…az örök szerelem!Ti nézitek? Kicsit untam már, hogy nem adnak új részeket, de most véééégre itt a 8. évad a Hallmarkon péntekenkén este 9kor!:)Tudtátok, hogy sokszor újságok címlapsztorijai adják az alapját egy-egy résznek? Végre nem egy mű bűnügyi sorozat, ahol a főnök lehajol egy hajszálért, és 3 érintősmonitor segítségével fél óra múlva megoldották az ügyet.
  • Bulykin
    #6384
    lol, attól függ mit tartottál gagyinak :)
    ha a stílust akkor nem fog változni, direk ilyen kicsit képregényes, 300-as stylusú a képi világ
  • ProGabe #6383
    én 20 percnél nem bírtam tovább. nagyon gagyinak tűnt :S ezek szerint ez megváltozik?
  • Bulykin
    #6382
  • mamutvadasz
    #6381
    Az új Spartacus (Blood and Sand) a legdurvább sorozat az utóbbi időben... maxi riszpekt az első évadnak. Ajánlom mindenkinek aki szereti a 300-as képvilágot ;)
  • Bulykin
    #6380
    és ha már Blue Mountain State akkor : MTV
  • Bulykin
    #6379
    "Még mindig tartja magát a pletyka/hír, hogy címet válthat a Cougar Town, mert végülis nem az lett a sorozatból, amit terveztek, alakul át barátos-családos szitkommá. A cím pedig taszíthatja a szerdai ABC-s családi blokk nézőit."

    lol és egyébként igaz, az utóbbi részek sokkal inkább emlékezetnek eyg családi szitkomra és a színvonal is egyre javul
  • Bulykin
    #6378
    kellXD
    így címről meg junkieról már ismerős volt, kinéztem én ezt már magamnak a múltkor :D felirat is van, 2.évad is jön...
  • Calver
    #6377
    Blue Mountain State volt amúgy, mókás cucc, 4 nap alatt végignéztem mind a 13 kőkemény részét, hedonista, súlytalan, és néha csöppet undorító hülyeség az egész, de üt
  • Bulykin
    #6376



    más: Rita Rocks egyébként bejövős, a poénok viccesek és a karakterek is faszák, igaz lehet mondani hogy a szokásos családi szitkom klisé, hülye szomszéd, hülye kölykök és a sürgő-forgó háziasszony... de én sokat nevettem :D
  • Calver
    #6375
    igen
    na még egy kép, ebből már egyszerű lesz :)

  • Bulykin
    #6374
    az egy kecske? :D
  • Calver
    #6373
    na kaptok egy rejtvényt
  • Bulykin
    #6372
    persze szerintem én is érteném, szoktam is nézni angol felirattal,de csak ázsiai sorikat,filmeket... annál már megszoktam :D:D
    az amcsi soriknál kicsit visszavesz a motivációmból a hunsub hiánya, lehe hülyeség de nemtom miért :D
  • Calver
    #6371
    nem gáz, nagyon könnyű a nyelvezete, max Foxxy szövegei az érthetetlenek néha, én is angolul néztem végig, felirat nélkül
  • Bulykin
    #6370
    betegXD első részéhez van csak magyar felirat...

    más: Spartacus nagyot szólt
  • Calver
    #6369
    na, mivel lassan egy hete megígértem h írok Drawn Together-ről, hát íme:
    alapszituként az egész egy reality-paródia lenne, de ez az egész csak egy keret, max néha vannak konkrét utalások más valóságshow-kra, a lényeg a 8 karakter bezárva egy házba - 8 nagyon nem egyszerű karakter, köztük például Princess Clara, aki a tipikus Disney-féle királylány akar lenni, csöppnyi keresztény fanatizmussal és rasszizmussal megspékelve, akinek az éneklésére kisállatok jönnek elő, vagy esetleg Captain Hero (Superman), a szuperhős, aki még elején egy "frat boy" (magyar kifejezést nem tudok rá, sry) személyiségből szépen lassan a 3 évad évad alatt átalakul valami sokkal sötétebb és elbaszottabb figurává, és bár golyóálló, tud repülni és egyebek, simán ránt maga elé embereket élő pajzsnak, valamint a veszély első jelére egy "save yourself!" mondattal elmenekül de a többiek is hasonlóan aberrált figurák.

    maga az egész rajzfilmsorozat elbaszottul morbid... a politikai korrektséget hírből sem ismeri, a karakterek nagyon finoman szólva perverzek, agresszívak és úgy globálba seggfejek, nem egy rész mészárlásba torkollik, kontinuitásnak nyoma sincs (van h valaki többször hal meg egy részben), valamint az egész rohadtul gonosz, primitív, és valami elképesztően vicces

    az a baj, hogy a poénokat és az egész hangulatát egyszerűen szövegben nem lehet visszaadni, szóval itt van még egy videó, meg aki el akarná esetleg kezdeni nézni, annak ajánlom először a 2x02 (Foxxy vs. the Board of Education) illetve 2x05 (Clum Babies) részeket, legelső rész szvsz nem lett a legjobb, ez viszont talán a két csúcs epizód
  • Bulykin
    #6368
    Rita Rocks? nem nézi senki? :)
    már véget ért sori, de elkezdik fordítani, imdb alapján elég jónak tűnik, érdekes :D
  • Calver
    #6367
    posztapok móka mint már előttem írták, túlélő csapatot követ a történet, és a második évad kb egy akkora cliffhangerrel végződik, mint... mint... basszameg, nem nézek agyrohasztó/szűzkurva típusú sorozatokat (Prison Break és Lost kombóra célzok ), nem tudom mihez hasonlítani... :C maradjunk annyiban, h a BBC kb átnyújtott a nézőknek egy elég méretes lófaszt "dugjátok fel magatoknak!" szöveggel. csak h egyszerű és tömör legyek.
  • passatgt
    #6366
    több szvsz:D
  • Bulykin
    #6365
    angol sori, amikor egy vírusos betegség pusztít és kipusztul az emberiség 90%-a
  • Monoton
    #6364
    MI az a Survivors?
  • passatgt
    #6363
    fasszopók
  • Bulykin
    #6362
    basszák meg
  • passatgt
    #6361
    azt a jó büdös ************ ezeknek a ************ nak
  • Calver
    #6360
    [URL=http://www.sorozatjunkie.hu/2010/04/15/hircsutortok-97/]"A BBC elkaszálta a Survivors-t."[/URL]