12414
  • Zsoxx
    #11847
    Tudsz valamit? Akkor mesélj.
  • RatBaG #11846
    Mindig meglepődök, hogy vannak ilyen emberek...
    Te félig vakon vagy félálomban nézted a sorozatot, hogy ennyire nem vagy képben?
  • Caliph
    #11845
    vágom,és azt tartom olcsó húzásnak hogy erre a Lucas által is került,titkos,titokzatos cuccra húznak egy fejvadászos történetet:D
    de persze hisztizni mindig kell valami miatt,és én is nézem ahogy kijön egy rész :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2019.12.16. 18:39:03
  • SzirmosSzisza
    #11844
    Azért a Star Wars univerzum picit idősebb ennél a sorozatnál :)
  • Tikal #11843
    hogy nincs neve a fajának? engem aztán nem érdekel mi a neve :)
  • Caliph
    #11842
    inkább azt tartják tiszteletben hogy erre húzzák fel a sorozatot,ez a fő rejtvény vonal :D clickbait
  • SzirmosSzisza
    #11841
    Elvileg 5 évvel játszódik a 6. rész után. Yoda fajának meg nincs neve (mintha azt olvastam volna, hogy Lucas megtiltotta, hogy nevet adjanak neki, aztán gondolom ezt a rendezők tiszteletben tartják).
  • hawkie22
    #11840
    Köszi a választ.
  • LasDen #11839
    nincs neve se Yoda fajának, se a bébinek ezért aztán mindenki bébi Yodának hívja....
    amúgy meg a sorozat valami 10 évvel v hogy a Jedi visszatér után játszódik.
  • hawkie22
    #11838
    Egyébként a Mandalorian most milyen idösíkban játszódik? Mert ha ez a picurka bigyó tényleg Yoda bébi korában, akkor igencsak a Baljós árnyak sztorivonal elött járunk, ha meg nem a bébi Yoda, akkor viszont nem tudom, hogy mikor vagyunk.
    Egyébként honnan tudjuk, hogy ez az izé Yoda bébi korában? Elhangzott valamikor a sorozatban, csak én nem figyeltem, vagy ez valami fan-kreálmány, csak azért, mert ugyanabba a fajba tartoznak?
  • Zsoxx
    #11837
    A fejvadász droid az 1. részből baromi jó volt. :) Kár érte.
  • LasDen #11836
    pont ilyen gagyi volt eddig is :D
  • grebber
    #11835
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért amikor a "dementoros" harc volt én égtem annyira gagyi volt. Meg ez a jön a világvége minden pusztulik megfele de lex luthor megy a többi világba supermeneket gyilkolàszni. Ez kimeríti a lol faktort
  • LasDen #11834
    nem tudom mi a baj. Semmivel sem rosszabb, mint az eddigi crossoverek. Pont ugyan azt a szintet hozza...
  • Jim Morrison
    #11833
    hoppácska, akkor várjuk a harmadik évadot is sok szeretettel :p
  • grebber
    #11832
    Egymás után lezavartam a 3 rész-t csak januárban lesz a lezárás.. Sokkal de sokkal jobbra számítottam próbálom nem ócsárolni de vér gagyi lett
  • SzirmosSzisza
    #11831
    Elvileg már forgatják a 3. évadot is!

  • lalakov
    #11830
    Most Popular TV Series 1986 - 2019
  • Tikal #11829
    melyik mesékre gondolsz?
  • dantor7
    #11828
    Hölgyeim és Uraim,
    aki a Star Wars-ra még mindig scifi-ként tekint és nem egy full közönséges mesére, annak szólok: az egész Star Wars egy bugyuta népmese, mivel mondanivalója nem sok van, ellentétben a mesékkel.
  • SzirmosSzisza
    #11827
    A főszereplő egyáltalán nem nagy harcos, ha az lenne már rég kész lenne a páncélzata, az hogy egy eldugott bolygón és környékén Ő a legjobb nem jelent semmit. A shock trooperek meg elit egységek voltak.

    #11826: még talán meg lehet magyarázni, hogy magas az erdő és nem nagyon látna be, de azt én se értettem, hogy mikor pihent az AT-ST és jó eséllyel nem volt benne senki miért nem akkor kapták el
  • Caliph
    #11826
    4 rész

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    fosztogatók,jujj...semmi baj,csak van nekik egy lépegetőjük,hú az veszélyes,ásszunk gödröt csaljuk bele aztán felborul,milyen jó terv nem? de hát akkor miért is van neki egy bazi nagy űrhajója két akkora lézerágyúval az oldalán mint egy elefánt? :D ezt a fránya űrhajót valahogy mindig elfelejtik,inkább utaznak egy lebegő szekéren órákat,vagy mint a második részben,betörik a helyi "lovat" amivel szépen elmegy a játékidőből jó sok perc,mert csak azzal lehet eljutni a bázisig :D

    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2019.12.02. 11:08:37
  • Jim Morrison
    #11825
    Próbálom, de nehéz szeretni ezt a Mandaloriant.
    Díszlet, jelmezek, disney cuki kis karakter, jó cgi, egy jó világ, benne rengeteg érdekes karakterrel, történettel, mind mind pipa. De még így is "olyan B" feelingje van az egésznek. Nem tudom, hogy azért, mert furán néz ki a lepedőre felhányt páncélzat (ami mindig random álla csávón), vagy a béna (de hát harcos, nem író.. oké oké), vagy mert mindenki tudja, hogy ő egy nagy harcos évtizedek óta, de az 1v1-ben olyan bénán harcol, mint 1 1 lábú droid, stb.
    Olyan nesze semmi fogd meg jól érzésem van ezzel a sorival kapcsolatban.
  • grebber
    #11824
    The Inbetween

    Gyors ledaráltam az első évadot ,tetszett jó volt. Csattogok netre mikor jön a 2. évad erre látom kaszát kapott. Kapják be
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.11.27. 22:54:18
  • BenedekFeco
    #11823
  • Tikal #11822
  • stargatelost
    #11821
    Atyaég, te csak egy troll vagy Ugyanezt írtad, amikor én ajánlottam a Primalt a #11761 -ben :D

    #11819
    Valóban zseniális, amit elkészített Tartakovsky, minden képkockáját ittam, annyira gyönyörűen van megrajzolva. Az utsó részben amikor annál a tónál vannak, baszki, áll leejtős.
  • Zsoxx
    #11820
    Ősemberek és dinók? Na ezek se sűrűn jártak történelem órára.
  • RatBaG #11819
    Akkor megragadnám az alkalmat, hogy mindenkinek ajánljam a Primal-t. Eszméletlen hangulata van! Lement 5 rész, egyből jött az elvonási tünet, de szerencsére 10 részes lesz azelső évad.

  • Tikal #11818
  • stargatelost
    #11817
    Korán reggel ilyen ostobaságot olvasni...
    Nyilván nem mindenki fogékony az animációra, attól még nem kell így megvetni... vagy lehetne azt is mondani, hogy ez egy sorozat könyörgöm, vagy ez egy film könyörgöm, nem?
    Megsúgom neked, hogy a jelenleg futó egyik legjobb dráma a Bojack Horseman.
  • IXEMGabeo
    #11816
  • LasDen #11815
    és hát minden igaz ember tudja, hogy a rajzfilm az megvetendő...
  • Jim Morrison
    #11814
    ?
  • Zsoxx
    #11813
    Ez egy rajzfilm könyörgöm...
  • Jim Morrison
    #11812
    Final Space s02

    Egy kicsit gyengébbnek éreztem mint az első évadot, de tetszett. A karakterek még mindig jók, kb fogadtatásukhoz méltóan kapott némelyik több/kevesebb szerepet, legalábbis így éreztem. Jóféle
  • BenedekFeco
    #11811
    ha ezt a szintet tartják, jó lesz ez
    This is the way
  • lwb
    #11810
    De a 3. résztől azért már sanszos. Ez eddig a legjobb.
  • ximix #11809
    Az Úr sötét anyagai 2019 (His Dark Materials) imdb link
    alias Arany iránytű (Golden Compass)
    Az első 3 rész kivitelezése pazar, a story is tetszik, bár a könyvet nem olvastam.
  • karajjj
    #11808
    A jó dologból mindig keveset adnak.