12414
  • Monoton
    #6559
    Januárban abbahagytam a sorozatokat lehet folytatnom kellene.
  • karajjj
    #6558
    most jött le éppen, gondoltam tolok egy képet XD
    van már felirat is
  • Monoton
    #6557
    Nikita
  • karajjj
    #6556
  • karajjj
    #6555
    a nikitának van már topikja?
  • karajjj
    #6554
    Hosszú kínlódás után végül a tévében fog kikötni a Dallas-reboot, legalábbis erre utal az, hogy a filmváltozat előkészítését félbeszakították, viszont a TNT berendelést adott le egy pilotra, azaz egy készülőben levő sorozat első epizódjára. A nyolcvanas évek egyik sikersorozatát, amit nálunk is vallásos áhítattal követett a jónép a tévében, a Mambó királyai írója, Cynthia Cidre kelti ismét életre, és Jockey (született JR) valamint Bobby Ewing gyermekei lesznek a főszereplői.
  • Bulykin
    #6553
    "Aláírták a szerződést: a Universal és az NBC Universal filmeket és tévésorozatot készít Stephen King A Setét Torony (Dark Tower) című regényeiből. A filmek rendezője Ron Howard, író Akiva Goldsman ÉÉÉÉÉÉÉÉS a csavar, hogy a sztori párhuzamosan fog menni a moziban és tévében, azaz az első két mozifilm között ugyanazokkal a színészekkel egy tévésorozat 1. évadja fogja kitölteni a hézagokat. A második film után pedig ismét egy tévésorozatos évad jönne."

    szerejük az SK sorikat :P jöhet
  • passatgt
    #6552
    lol
    nézem treme s01e10-et, és kb 20 percnél vettem észre hogy angol felirattal nézem, nem magyarral:D
  • ProGabe #6551


    lesz pár jó sorozat. ezek közül talán a Blue Bloods a legjobban város, a színészek miatt
  • Calver
    #6550
    ma Smith az RTL Klubon, 23:20-tól. tv elé leül, néz, élvez, tátott szájjal csodálkozik - Amerikaiak birkasága és elegáns, kellően szociopata bűnözök iránti félelme okán ilyet úgysem fogtok még egyszer látni. valamint Simon Baker (The Mentalist) legzseniálisabb (és legszemetebb) szerepe, már csak ezért is érdemes belenézni

    egyéb híreink: Vexed. leszed, megnéz, ha szereti a morbid humort örül, ha nem, részvétem. zseniális, ennyi. és gonosz. nagyon, nagyon gonosz.
  • passatgt
    #6549
    Rescue me:

    Jézus Krisztus. Az imént szartam
    egy inka templomot.
    Mintha aranyba lett volna öntve.
    És a legjobb része.
    Alig kellett kitörölnöm.
    Ennyire tökéletesen sikerült.
    Tiszta munka.
    Egy tépés.

    Taps:D
  • LasDen #6548
  • morleone
    #6547
    Mikor kezdődik a Stúdió, tudjuk? hosszúnak tűnik a nyári szünet
  • ProGabe #6546
    ilyen van belőle:

    The.Pillars.of.the.Earth.Pt.VI.720p.HDTV.X264-iHD
  • geo91
    #6545
    tud valaki segíteni? :D
  • Victor1103
    #6544
    Hi! Tudom hogy marhára nem idevág de most ezért nem akarok csak 1 új topicot nyitni. Az lenne a kérdésem hogy valaki aki nézi a The pillars of the Earth aka. A katedrális nevű sorozatot az tud e valamit nyilatkozni a 6. részről? Tegnap adták és ma fura mód még mindig nem érhető el sehol se. Miért van ez? Se feliratok se sorozat... Felettébb különös:/ Üdv!
  • Calver
    #6543
    "Is there a car sticking out of the side of that house?"
  • passatgt
    #6542
    Tell me where is my partner!:D
  • Calver
    #6541
    ha ez most feladvány akar lenni, akkor The Good Guys
    zseniális sorozat, Jenny Wade meg kurvajól néz ki, és még mindig nem tudok elvonatkoztatni a Feast-es hülyepicsa szerepétől
  • passatgt
    #6540
  • passatgt
    #6539
    Waterloo Road-ot nem nézi valaki?
    Itthon szerintem ismeretlen, de állítólag állat
  • Bulykin
    #6538
    naugyehogyugye
  • technext
    #6537
    Elkezdtem a Vampire Diaries-t. Meglepő eredmény született. Tetszik :)
  • Victor1103
    #6536
    Hát ezen a képen beszartamXD
  • LasDen #6535
    nekem csak gyanús volt...de nem vettem volna biztosra :D
  • Bulykin
    #6534
    az Enterprise az feltűnt :D
    de a csillagkapu nemXD
  • Monoton
    #6533
    Az egy dolog, de ott van a borítón alul az Enterprise, meg a háttérben egy csillagkapu :DDD
  • Bulykin
    #6532
    comedyXD miapicsa:D:D
  • Monoton
    #6531
    Kínai BSG dvd :DDDDDD

  • LasDen #6530
    jah ez....a 3. évadhoz van felirat mindenfele, de az előtte lévőkhöz...az első részbe belekezdtem felirat nélkül de nem ment....de jónak néz ki csak felirat nulla....
  • Bulykin
    #6529
    ehh
    vámpírok, farkasok...démonok is vannak :D kúrva misztikus, sok a rejtély és mondom, kellett 3 rész neki, de baszottul jó lett mostanra
  • karajjj
    #6528
    azmiaz?
  • Bulykin
    #6527
    The Gates-re basszátok meg 3 részt kellett várni, a 4.résztől oylan durván beindult eddig csak úgy néztem, de ezentúl kúrvára várom már
  • Bulykin
    #6526
    eze?

    itt vannak, de nem magyar...a 3.évadhoz meg a bannerban található linken van engsub :)
    egyébként néztél már belőle? érdekesnek tűnik :D
  • LasDen #6525
    the boondockshoz tud valaki feliratot???
  • ProGabe #6524
    Szeptember 20-án, egy nappal az amerikai premiert követően már a magyar nézők is láthatják a Boardwalk Empire című új HBO-sorozat első részét, azt, amit a legendás Martin Scorsese rendezett

    ésatöbbi

    ez nálam nagyon várós! remélem felér egy fél Sopranos-szal, mert akkor én már boldog leszek
  • Monoton
    #6523
    Azt hittem a Csaj nem jár egyedül c. filmből van :DD
  • passatgt
    #6522
    Leverage jó, Parkert mégjobban dugnám, csak nagyon unreal az egész.
  • Bulykin
    #6521
    viszont a Good Guys-nak elég gány a nézettsége, szerintem tuti kasza lesz
  • Calver
    #6520
    az
    évadnyitó gyenge volt amúgy, de második résztől kegyetlenül rákapcsoltak "I know what happened to your neighbor’s squirrels."
    The Good Guys-t is pont tegnap kezdtem el nézni, az is zseniális
    Leverage mostani évada eddig milyen? arra még nem került sor eddig