12414
  • Bulykin
    #6759
    húú...az elmúlt 1 hónapban nem néztem semmi sorozatot -.-
    az új sorozatok milyenek?? valaki?
    engem így a Chaos, The Killing, Workaholics valamint a Borgias érdekelne, de ha van más ami jóó akkor jöhet :D
  • passatgt
    #6758
    Ezen szakadtam:D

  • Calver
    #6757
    ollé
  • passatgt
    #6756
    lost?:D
  • The Methode
    #6755
    Üdv!
    Egy sorozat címére lennék kíváncsi.A lényege az hogy volt valami repülgép baleset és a túlélők meg ott vergődtek a dzsungelben míg összeakadtak a helybeli indiánokkal és köztük éltek míg megmentették őket meg volt egy ellenséges törzs is aszem és volt a túlélők közt egy nő aki olyan cicababa féle de aszem valami opera énekesnő lehetett és az indiánok valami vérangyalt emlegettek mikor énekelni kezdett.Hát tudom ez így lehet hogy kusza de csak így részletekben emlékszem és a címre nem ha valaki rá ismer és tudja írja már meg pls:)
  • Calver
    #6754
    hja. bár szerencsére most szépen Simon-t előtérbe helyezték, meg egy kedvelhető karakter lett belőle, szóval ez tompítja valamennyire, de akkor is érdekes lesz így...
  • passatgt
    #6753
    ő vitte a hátán a sorozatot, érdekes lesz ezután
  • Calver
    #6752
    "Robert Sheehan (Nathan) távozik a Misfits-ből. A karakter egy online filmben kapja meg a búcsúját."
    nem csípem angol színészeknek ezt a tendenciáját, hogy 2-3 évad után szokásuk lelépni - lehet, hogy úgy gondolják, hogy a csúcson kell abbahagyni, de akkor is kár érte...
  • LasDen #6751
    meg egy ilyen...
  • paly90
    #6750
    itt tudod megnézni napra lebontva őket:http://www.sorozatjunkie.hu/category/nezettseg/
  • grebber
    #6749
    Van valami sorozatos topplista esetleg nézettségi adatokkal??

    Érdekelne milyen sorozatokat néznek az amcsik ha a jobbnál jobbakat kaszálják!
  • Calver
    #6748
    és a The O.C. így is kimaradt, ehh... pedig ő is megérdemelné a helyét a legjobbak között...
  • Calver
    #6747
    mivel baromira nem tudom eldönteni h melyik hanyadik helyet érdemli, csak ömlesztve, és kapásból top 15:
    Boomtown
    Black Books
    Scrubs
    Castle
    Archer
    Primeval
    The Unusuals
    Terriers
    Smith
    Life
    Drawn Together
    Life on Mars (UK)
    Psych
    Threshold

    ezek azok a sorozatok, amiknél max 1-2 gyengébb rész volt, de többé-kevésbé hibátlan évadokat hoztak - Dexterből akármennyire ütött az utolsó évad, a második végétől negyedikig rettenetesen gyenge volt, ezért nálam kimarad.

    de ha muszáj lenne top 3-at felállítani mondjuk, az tippre így nézne ki:
    1. Smith
    2. The Unusuals
    3. Psych - ami tiszteletreméltó, mivel az előzőekkel ellentétben 4 évada tartja a minőséget
  • passatgt
    #6746
    breaking bad kimaradt nálam:D
  • ldavid
    #6745
    beszállok én is

    1. Firefly
    2. Mad Men
    3. Community
    4. Chuck
    5. Heroes
    6. Fringe
    7. Family Guy
    8. Breaking Bad
    9. Monk
    10. Castle
  • paly90
    #6744
    tehát valószinüleg változni fog a lista:)
  • paly90
    #6743
    1.Dexter
    2.House
    3.Misfits
    4.Two and a half man
    5.Castle
    6.Chuck
    7.HIMYM
    8.Vampire Diaries
    9.TBBT
    10.Nip/Tuck

    különdíj:Family Guy, Weeds

    terveben van még a közeljövőben:Lost,Supertanural,Heroes,My name is Earl,Smallville,Scrubs,Being Human,True Blood
  • passatgt
    #6742
    1. Wire
    2. Shield
    3. Dexter
    4. Castle
    5. Community
    6. Hustle
    7. Shameless
    8. Monk
    9. White Collar
    10. Treme

    Sorrend variálható:)
  • Bulykin
    #6741
    1.Heroes
    2.Lost
    3.Supernatural
    4.Grey's Anatomy
    5.Skins
    6.Spartacus
    7.The Big Bang Theory
    8.Scrubs
    9.Dexter
    10.Prison Break

    Különdíj: Friends --> igazából már milliószor láttam az összes évadot és ugyanúgy nevetek a poénokon mint eleinte, tehát ez amolyan örök első nálam :D
  • passatgt
    #6740
    ebből kettőt nézek/néztem
  • stargatelost
    #6739
    Egy hirtelen ötlettől vezérelve összeírtam az
    All time top 10
    sorozatokat. Természetesen ez saját, és szubjektív lista, valamint közel sem láttam minden sorozatot, amit beterveztem, de eddig számomra így néz ki a dolog:

    1. Lost
    2. Stargate SG-1, Stargate Atlantis, Stargate Universe
    3. Six Feet Under
    4. 24
    5. Spartacus Blood and Sand, Spartacus – Gods of the Arena
    6. Farscape
    7. Oz
    8. Scrubs
    9. Misfits
    10. Battlestar Galactica

    Különdíj: Skins, Masters of horror, Roswell, Friday Night Lights

    Na nektek hogy nézne ki egy ilyen lista? :D
  • Calver
    #6738
    "That'll do, Pigley... That'll do."
  • Mein Kampf
    #6737
    :( thx
  • Bulykin
    #6736
    Lights Out? Nézi valaki? picsáért nem fordítják...szerintem tök fasza...
  • passatgt
    #6735
    csak 5 évados volt, lol:)
  • LasDen #6734
    ami nem létezik azt nem....
  • Mein Kampf
    #6733
    Drót(The Wire)
  • Mein Kampf
    #6732
    megtudná mondani valaki, hogy a Drót című filmsorozat 6. évad megszerezhető szinkronosan vagy feliratosba?
  • passatgt
    #6731
    előbb volt mint a breaking bad, és igen, inkább sitcom a stílusa
  • Megtörhetetlen
    #6730
    Belekezdtem a Weeds-be pár nap alatt a 4. évad vége felé járok :)
    Tetszik bár meg kell hagyni közel sincs olyan izgalmas mint például a breaking bad vagy a dexter. sokkal inkább mintha a egy sitcomot csináltak volna a breaking bad-ből kicsit köznépiesre fogva, sokszor ettől már olyan hihetetlen lesz az egész :S
    Egyszóval mindenki először a weedset kezdje el nézni és utána a Breaking Bad-et fordatva ne igazán mert az csalódás lesz... :S
  • Mein Kampf
    #6729
    megtudná mondani valaki, hogy a Drót című filmsorozat 6. évad megszerezhető szinkronosan vagy feliratosba? thx
  • Calver
    #6728
    Mad Dogs 1x03 áhháháhá
    kegyetlen
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    That was arguably the most surreal thing that's ever happened in my life.
  • Bulykin
    #6727
    Shameless(US)-t nézitek? kegyetlen nagy XD
    azt a tapló kúrva gecit bakker :D:D hihetetlen, nekem nagyon tetszik
  • LasDen #6726
    Sheen jól elbaszta a dolgokat...azért sajnálom a sorozatot úgyis hogy szerintem már 2 éve kifulladt a dolog...meg azért valami rendes lezárást megérdemelne...
    ha már Chuck Lorre...reggel meló előtt a CC-t szoktam nézni és kedd-péntek a Dharma és Greg megy...alapjáraton nem rossz sorozat, de Dharma, a szülei meg a barátnője néha már nagyon idegesítően hippik....olyan fasságokat találnak ki hogy csak nézek....:D
  • passatgt
    #6725
    én értettem mindent, volt 1-2 amit visszatekertem de nem volt benne olyan durva szöveg most
  • Calver
    #6724
    igen? nekem Hustle egy az igencsak kevéske (konkrétan nem is jut más eszembe) sorozat közül, amit ha megdöglök se tudok felirat nélkül nézni - ötödik részt is elkezdtem úgy, aztán 5 perc után abbahagytam, mert az istennek sem értettem a fekete tag mit makogott
  • passatgt
    #6723
    felirat nélkül néztem, nekem bejött az évadzáró, szerencsére nem lett lezárva semmi és jöhet a 8. évad:)
  • Calver
    #6722
    hát, nem lett a legjobb évadzáró
    viszont ez a "Colour Coded For Your Convenience" felirat csípi a szemem, főleg h nem lehet nagyítani...
  • passatgt
    #6721
    pfú albert de gyökér vagy:(
    de azért sajnálom is
  • passatgt
    #6720

    attól én is jól éreztem volna magam:)