12414
  • passatgt
    #6839
    Suits, most indult
  • LoSA
    #6838
    Valaki tudna segíteni abban, hogy a Shark-hoz hason (bíróságos) sorozat van-e? Jog/Ászok az ugye pár részt bírt csak... Köszi!
  • passatgt
    #6837
    jeee
    2. évad nagyon jó, sokkal jobb mitn az első, érdemes nézni
  • Calver
    #6836
    tud
  • grebber
    #6835
    Tud valaki valamit a hetedik érzés sorozatról lesz neki folytatása?
  • Bulykin
    #6834
    talán ez megteszi
    KATT
  • Monoton
    #6833
    Na ez a topik se pörög úgy, ahogy régen :D
  • Monoton
    #6832
    Tudtok vmi oldalt, ahol online tudnám nézni az NCIS: LA 1. évadját feliratosan? Csak szinkronost találtam, pedig kedvem lenne folytatni :(
  • karajjj
    #6831
    nekem annyira nem jött át a carter dokis ufós dolog, eléggé leült a sztori, bár utolsó kettővel le vagyok maradva
  • grebber
    #6830
    Ez a Falling Skies elég frankó sorozat!
    Az Alphas-s sem rossz.
  • karajjj
    #6829
    nézz már meg vagy 3-4 részt, csak utána károgj
  • Bulykin
    #6828
    a sztori, a megvalósítás, én élvezem minden percét :D
    igen kicsit... nagyon lassúcska, de benne a jó szerintem
  • ProGabe #6827
    de miért? mi a rák olyan jó ebben? szerintem túl sokat vártam tőle :\


    mondjuk hozzá kell tennem, most fejeztem be a My name is Earl-t. na abban volt jócskán "extra"
  • Bulykin
    #6826
    hülye vagy, az egyik legjobb sorozat :D:D
  • ProGabe #6825
    jááááj, ez a Breaking Bad mennyire nem az én sorozatom. annyira unom, hogy az nem is igaz. azt hittem lesz benne valami kis extra (nem sci-fire gondolok, pl. a House-ban, vagy a Prison Break-ben (első évadában) is megvolt ez), de ebben nincs lóf*sz sem

    most néztem 20 percig, ahogy azon szenvednek, mi legyen a holttesttel, ill. a még élő sráccal. hát basszátok őket seggbe! ennél a totál semminél még annak a nézését is jobban elviselem
  • Bulykin
    #6824
    "Az A&E 2 részes, 4 órás minisorozatot készít a Stephen King-féle Bag of Bones-ból (Tóparti kísértetek). Rndező: Mick Garris, főszereplők: Pierce Brosnan, Annabeth Gish, Kelly Rowland. Premier 2011 végén."
  • LasDen #6823
    ebbe azért kételkednék.....
  • ronihun
    #6822
    ja megvan Drawn Together, bocs a dupla postért
  • ronihun
    #6821
    ez most komoly? ez miből van? :DDD
  • Calver
    #6820
    ezt csak azért, mert még mindig a legjobb rajzfilmsorozat ever
  • karajjj
    #6819
    nem, ez török
  • davidka003
    #6818
    "mert azt hittem, hogy ez a Seherezádé is valami hülye, unalmas brazil sorozat."

    Az is.
  • Orionk
    #6817
    köszi szépen, valóban ez az.

    Azért nem gondoltam erre, mert azt hittem, hogy ez a Seherezádé is valami hülye, unalmas brazil sorozat.
  • karajjj
    #6816
    szia, ez az
  • Orionk
    #6815
    Sziasztok !

    Állítólag van egy sorozat magyarországon, amit áprilisban lezdtek el vetíteni.
    A délutáni műsorsávban megy, és arról szól, hogy van benne egy mérnöknő, aki egy építőipari vállalatnál dolgozik, és egy ötéves kisfiút nevel.

    A sorozat lehet, hogy külföldi, és nem magyar gyártású.

    Tudnátok segíteni, hogy melyik ez a sorozat?

    köszi
  • Calver
    #6814
    avagy Threshold fél éves reakcióidővel?
  • karajjj
    #6813
    süti, megnézem :D
  • LasDen #6812
    megjöttek az idegenek és mi barátkozni akartun, de ők nem. lenyomtak mindent és fél évvel később az ellenállás gerilla harcot folytatva próbálja meggyőzni őket, hogy kívül tágasabb....persze sok-sok drámázással és Carter dokival...:D
  • karajjj
    #6811
    két mondatban írd már le spoiler nélkül, hogy miről szól
  • Calver
    #6810
    Primeval ajókur...
    ezt a mai részt azt hiszem nem fogják tudni überelni. soha.
  • Calver
    #6809
    belenéztem 2 résznyit, de engem nem fogott meg különösebben, csöppet nekem túl lehúzósnak tűnt, pedig az alap felütés (rendőrök/bűnözők szemszögéből ugyanaz a történet) jó. mondjuk nem is vagyok nagy drámakedvelő, szóval...
  • LasDen #6808
    húú....falling skies jóféle...nekem tetszik...a cg is faszán néz ki...voltak baromságok benne, de nem volt vészes....
  • passatgt
    #6807
    Gyerekek, ez oda vissza ver minden rendőrös dráma sorozatot:)

    Itt a főcím, hátha meghozza valakinek a kedvét

  • ldavid
    #6806
    itt próbáld, ha van szinkron, akkor annak a pötyögése hamarabb elkészülhet
  • wollnerd #6805
    Sziasztok!
    A Lois és Clark: Superman legújabb kalandjai 4. évadjához hol a francba találok magyar feliratot??? Sehol az égvilágon nem találom! A szinkronizált változatnak egyáltalán nem örülök mivel hallássérült vagyok.
    És ez már pofátlanság hogy a harmadik évadig megjelent Mo.-on, de a 4. évad???? Már 2-3 éve semmi!!! ÉS: 4. évadhoz csak ANGOL feliratot találok!
    Ha esetleg vki lefordítaná magyarra, annak nagyon hálás lennék! :)
    Köszönöm előre is!
  • passatgt
    #6804
    The Shadow Line, nézzétek, fasza
  • ronihun
    #6803
    Breaking Bad: Most járok a második évad fináléjánál, kurva jó sorozat, aki még nem látta volna,ajánlom neki
  • passatgt
    #6802
    nekem tetszett, de tényleg szokatlan volt
  • Bulykin
    #6801
    június 19
  • LasDen #6800
    falling skies mikó lösz???