12414
  • LasDen #7319
    ez a Go on nem rossz...tipikus amcsi sorozat, de Chandlert bírom :DDD
  • grebber
    #7318
    Zsír végre elkezdődött a Haven 3. évad!
  • Calver
    #7317


    jó amúgy? (mondjuk promó alapján gondolom )
  • passatgt
    #7316


    :DDDDDD
  • Bulykin
    #7315
    Revolution és Last Resorts is van már, ezek voltak a legvárósabbak számomra :)
  • passatgt
    #7314
    Line of Duty -t picit lehúzta sorozatjunkie, pedig szerintem kurvajó, érdemes megnézni, most úgy sincs még semmi értelmes
  • Calver
    #7313
    bár erősen reklámszagú a hszed, de... Kerekes Vica faptasztikus, viszont kb pár videón kívül semmiben nem láttam, és ott sem épp a humor volt a lényeg.
  • ForzaInter
    #7312
    Mob Doctor pilot egész jó lett.
  • 29spotty
    #7311
    Ezt az új sitcomot láttátok már, amiben a Kerekes Vica nyomja? Én egyelőre csak ezt a pár darabot, ami fent van youtube-on, de kíváncsi vagyok a többire, mert nem tűnik rossznak.
  • ldavid
    #7310
    szerintem baromi jó volt, szinte minden része tetszett
    Sorkin művei eddig nekem kimaradtak, de ez bejött nagyon
  • ForzaInter
    #7309
    pilotot láttam. nem volt rossz, minőségi cucc meg minden, de nem az én világom.
  • FZoleee
    #7308
    Newsroomot nézi valaki?
  • passatgt
    #7307
    szarabb lett sokkal, ez a rész volt eddig a legjobb:D
  • Calver
    #7306
    na, ez tényleg jó volt.
    amúgy javult negyedik évad eleje óta? emlékszem, h évadnyitónál konkrétan bemutattam a monitornak a rész végén és valamilyen furcsa okból nem volt kedvem utána folytatni pedig első két évada tényleg kibaszottul jó volt, sőt, még a harmadikban is voltak zseniális részek (The Rashomon Job!) még ha összességében gyenge is volt...
  • Calver
    #7305
    oks, lekaptam, majd ránézek valamelyik nap, úgy is szenvedek h nincs mit néznem.
  • passatgt
    #7304
    s05e08-at nézd meg, nem kell hozzá a régebbi részeket megnézni, és tudom, hogy Beth Riesgraf-ot te is kedveled, lényegében csak ő szerepel benne a csapatból:D
  • stargatelost
    #7303
    Scrubs
  • Calver
    #7302
    vicces és "fiatalos": Scrubs, Psych. ez a két félisten ilyen kategóriában.
    ha HIMYM pótlék utolsó évadait bőven leköröző cucc kell: My Boys.

    ha meg elmegyünk inkább a nagyon-nagyon vicces irányába: Black Books. úgy is ajánlgatni akartam (most akadtam rá youtube-on a részekre), íme, az a sorozat, amit kb eddig ötször láttam, és mindig könnyesre röhögöm magam rajta
  • ldavid
    #7301
    pár frissebb ami eszembe jut:
    New Girl
    Don't Trust the B in Apartment 23
    2 Broke Girls
    Whitney
  • ml85ml
    #7300
    egy jó viccces, fiatalos sorozatot keresnék nézni, community kilőve, himym, friends már láttam ötletek?tippek?
  • passatgt
    #7299
    Elementary-t néztétek? Vélemény?

    Én nemtom, még egy részt adok neki de valamiért, nem tudom miért, de nem akar összejönni nálam egyelőre:)
  • stargatelost
    #7298
    WILFRED emberek!!!! Bár annak is vége lesz a héten :) De hamarosan beindul az ősz, pár hét.
  • ForzaInter
    #7297
    Ja most nagy pangás van. Véget értek a nyári sorozatok, az ősziekre meg pár hetet még várni kell. Nem baj addig lehet darálni.:D
  • Calver
    #7296
    minden nyári cucc véget ért :C True Blood, Breaking Bad, Vexed, minden, és mind egyszerre
    ...illetve Strike Back még megy, de #7280-ban emlegetett okokból még attól is elment a kedvem. (na meg mert valahogy fos az új évad)
  • passatgt
    #7295
    több mint 1 hete nincs mit nézni

    mi a pöcs van?:D
  • Bulykin
    #7294
    fantasztikus :D
  • bekkácska
    #7293
    Ezen videó szereplőivel randizhattok hamarosan! http://www.youtube.com/watch?v=HOKf7JO4q3M&feature=youtu.be
    Ti döntitek el kivel :D
    Én már kiválasztottam a cuki rendőrpartnerem! Facebookon és a tévé előtt is vele töltöm el majd az estéket :D
  • stargatelost
    #7292
    De.
  • grebber
    #7291
    Ez a Revolution sorozat nem lesz rossz!
  • ProGabe #7290
  • Jim Morrison
    #7289
    yéy ! :D Dextert várom nagyon :c
  • Bulykin
    #7288
    szeptember van, mindjárt indulnak az új sorozatok is :P
  • ForzaInter
    #7287
    A copper-t nézi valaki? A junkien eléggé lehúzták, de szerintem jó.
  • passatgt
    #7286
  • ldavid
    #7285
    én csak Jewel miatt szenvedtem végig az első évadot, elég is volt.
  • passatgt
    #7284
    The L.A. Complex elég jó, nézzétek
  • stargatelost
    #7283
    Szerintem meg ne hagyja ki, jó az első évad is. De amúgy én a Misfits-el kezdeném a helyedben :)
  • Calver
    #7282
    Strike Back-ből btw ajánlanám, h első évadot ugord - alig kapcsolódik valamiben másodikhoz, simán el lehet onnan kezdeni, és... nos, második évadhoz képest fos.
  • FZoleee
    #7281
    Vexed-et elkezdtem nézni, mivel elég gyakran írtatok itt róla, és nem csalódtam benne :D 2. évad 1. részénél tartok, mondjuk talán ez volt a leggyengébb, de azt olvastam junkie-n, hogy a 2. rész már jó lesz.
    Vexed után meg Strike Back van betervezve, meg Misfits, de sztem arra már nem lesz időm.
  • Calver
    #7280
    Strike Back, Strike Back... miért kellett megint ezt a militarista verbális faszcibálást elkezdeni? "I'm a soldier, soldier, hurr durr durr, follow orders herp derp, soldier soldier soldier soldier soldier"
    első évadban is kibaszottul nevetséges volt, másodikra szerencsére az új csapattal eltűnt, most megint rákezdtek... gáz, és inkább szánalmas, mint kemény. jó akciósorozatot ül le nézni az ember, nem ilyen gyökér, propagandaszagú pattogást.