12414
  • Calver
    #7359
    "You really shouldn't be driving... and you especially should not be driving an ambulance."

    Wilfred-ből btw még tavaly első 3 részét megnéztem, aztán... valahogy abbamaradt. pedig tényleg nem rossz. na meg pont pár napja láttam a főszereplő csajt meztelenkedni ebben
  • stargatelost
    #7358
    Tényleg nem nézitek a Wilfred-et? :) Pedig a mai felhozatalban a legzseniálisabb, legmindfuckabb cucc. Egyszerre vet fel filozofikus kérdéseket, emberi természetre vonatkozó felvetéseket, miközben a főszereplő és a kutya kapcsolatát boncolja teljesen elvetemült módokon, amin szénné lehet röhögni magadat :D. Tényleg az egyik legjobb sorozat a jelenlegi palettán.
  • ForzaInter
    #7357
    Az a Magic City lenne? Ha igen akkor azt csak ajánlani tudom.
  • bakkerman
    #7356
    Bűnös Miami-ról mi a véleményetek? Sztorija bejövős első ránézésre,valaki nézte már?
  • Bulykin
    #7355
    az asszony engem is rávett h nézzem :D
  • bakkerman
    #7354
    rákattantam az új Dallasra,de nagyon dúrván! Szerdán ment egy rész az RTL-en,belenéztem és megtetszett,elkezdtem ma nézni feliratosan az első évadot,és már a 4. résznél járok,koromból adódóan nekem kimaradt az eredeti sorozat,persze az alaptörténetével tisztában vagyok,és nagyon bejön ez az új változat,a régi szereplők(Hagman,Duffy,Linda Gray) remekül illeszkednek a fiatal szereplőkhöz,a cselekmény is brutál izgalmas,minden mai igénynek megfelel,nekem 8/10 :)
  • GameOne
    #7353
    Sziasztok!

    NGC-n ment a gyáróriások, hát végülis ismeretterjesztő csatorna, de sorozat :D Szóval akit érdekel az nézze a

    Gyáróriásokat: Fifa

  • xido
    #7352
    Mivel nincs a White collarnak topikja,ide írom

    Most sikerül belenézni RTL 2-n a 2.részbe..ilyen elbaszott szinkront gyerekek..színészek jók,szeretem a hangjaikat,csak egyáltalán nem passzol senkihez:)
  • stargatelost
    #7351
    Köszi, ezt is kipróbálom!
  • Calver
    #7350
    én tudok... szedsz egy jdownloader2-t, majd hozzá egy premium acc database-t (google: jdownloader 2 premium), első találat, aztán vadászod filefactory-s linkeket rlslog-on és társain, mert oda mindig van aktív premium acc, és ollé.
    egyetlen hátránya, h web-dl nem szokott rlslog és társain kint lenni - ajánlom ilyenekre a tehparadox-t vagy warez-bb-t.
  • stargatelost
    #7349
    Hű, köszi köszi, ez jónak tűnik!
  • ldavid
    #7348
    rapidmoviez.com itt ált. 3féle verzióban van minden (x264,xvid,720p) zippyshare, sendspace, gamefront linkek ajánlottak (+újabban rapishare is ad akár 300at is)

    #7345 próbáld közben igazítani, vlc vagy bs player-el pl.
  • passatgt
    #7347
    felirat mindeképp kell? mert ha nem, lehet online nézni elég sok helyen ingyen
  • stargatelost
    #7346
    Egy kis segítség kéne fellow sorozatunkiek :D
    Kolimban tiltva van a torrent, ezért csak ilyen rslbb, rsllog oldalakról tudom leszenvedni a részeket, de már itt se nagyon megy. Tudtok valami más tippet erre vonatkozóan? Vagy az említett oldalakon melyek azok a megosztó oldalak, ahonnan gyorsan le tud jönni a cucc? (Nekem már 150-200 kb/sec is jó lenne :D)
  • bakkerman
    #7345
    revenge S01E17-hez nem tudtok más feliratot? irgalmatlanul késik a felirat,akár media player classicon nézem,akár sima media playeren,meg a tévémen is,nézhetetlen :S pedig már minden rész rohadt izgi,nem akarom emiatt félbehagyni ://
  • Calver
    #7344
    Castle
    ez nagyon kellemes kis rész volt, Stana Katic mimikája meg imádnivaló és végre a sminkesek nem csináltak belőle egy kibaszott zombit, mint évadnyitóban...
  • Calver
    #7343
    Mentalist is jól kezdett, pedig már izzott a kezem h bedobjam a "még egy érdektelen nyomozós" kupacba... na majd legközelebb
    Dexter meg... ahh.

    látom még új Homeland rész is van, bár most éppen minden (általam ismert) rls oldal összekaksizta magát.
  • ldavid
    #7342
    666 park ave egész jó lett
  • bakkerman
    #7341
    gecc ez rohadt jó :DD
  • Calver
    #7340
    én most The Wire-ba néztem bele, és komolyan elgondolkoztam: hogy a fenébe tudtunk valaha 4:3-as képarányú dolgokat nézni? ki a fene találta ki ezt a képarányt, és a jóízlésű emberek hogy a fenébe nem verték agyon?
    muszáj volt megnyírnom a képet h 16:10-es legyen, akármekkora barbárnak éreztem magam, mert ez így szinte nézhetetlen
  • passatgt
    #7339
    miért nem mondta senki hogy az Office ilyen jó? Most darálhatok le 8 évadot, megint nem dolgozok semmit jövőhéten
  • Monoton
    #7338
    Veep

    Nekem tetszett :D
  • Calver
    #7337
    na ezért kapsz egy pluszt, mert jó ajánló volt
    majd valószínűleg belenézek, csak még várok pár részt, hogy vajon addig jön-e a kőzápor.
  • LasDen #7336
    engem ezzel a szöveggel már nem lehet behúzni, hogy xx új sorozata aki xy-t csinálta előtte....

    nem garancia a sikerre. egyszer bejön, máskor nem....

    A Last Resort tetszett. giccses, de nézhető. de szar nézettsége miatt gyorsan véget ér szerintem....
  • stargatelost
    #7335
    Meg ugye ebben semmi misztikusság, semmi sci-fi sincs, hanem kökemény valóság :) Szóval másmilyen high-concept.
  • stargatelost
    #7334
    Egy rész ment le a Last Resort-ból, de nem az elmúlt évek gagyijának tűnik. (A Revolutiont jó, hogy kerülted, az ugyanúgy szar). Meg a LR-nál Shawn Ryan a készítő, aki ugye lerakta az asztalra a The Shield-et. A csatorna pedig az ABC, akik ugye elhozták a Lost-ot, a high conceptek atyját (a világ legjobb sorozatát :) ), és tavasszal a legjobb újoncot, a The Rivert.
    Persze nem azt mondom, én is óvatos vagyok, nem élem magam bele annyira, de ez így jónak tűnik már egy rész alapján is.
  • Calver
    #7333
    semmit nem emelnék ki úgy h "jajj ez mekkora halálos hiba", de közben... n+5000. nyomozós, teljesen érdektelen karakterek, érdektelen képi világ, egyszerűen az egész: unalmas. ez a "jajj tanácsadó vagyok a rendőrségnél" meg kb 3 éve a psych.but.not.funny Mentalist és Castle környékén megszűnt egy picit is izgalmasnak lenni...

    szóval az vele a nagy bajom, hogy egyszerűen semmi sincs abban a sorozatban. hiába a jó színészek, üres és érdektelen az egész.

    #7329: afelé még pislogtam, mondjuk kicsit eagleland-nek tűnik az is, meg nem tudom mennyire high-concept - mert az a bizonyos stílus az, amit országos tévén kerülök ahogy tudok, mert már láttam mit hoznak ki belőle... Revolution is akármennyire tűnik jónak leírás alapján, pontosan tudom egy országos adó milyen irányba fogja elvinni, és inkább megkímélem magam a szenvedéstől
  • ldavid
    #7332
    nekem abban konkrétan senki sem tetszik, egy szimpatikus színészt sem találtam benne, a sherlockot játszó hapsi még irritál is - inkább várok a BBC-félére

    #7331 de milyen típusút akarsz? van akinek a 2 and a half men is jó
    én még a mindig ajánlom a Traffic Lightot, rövid de legalább jó volt
  • bakkerman
    #7331
    ráfüggtem a revenge-re(bosszú,M1-en megy),feliratosan nézem,tudnátok még mellé ajánlani valami fasza,vígjáték amolyan kikapcsolódós sorozatot? Egyszerű sztorival,de legyen jó humorú :D
  • Bulykin
    #7330
    Nagyon tetszett! olyan WTF!? az egész kibajóra sikeredett, kíváncsi vagyok a folytatásra :)
  • stargatelost
    #7329
    Last Resort volt a kurva jó.
  • grebber
    #7328
    Az Elementarba mi nem tetszik?
    Bár az igaz hogy kb Sherlock Holmes is lehetne a címe.
  • Calver
    #7327
    hiába Jonny Lee Miller (aki kurvanagy arc, lásd Smith), ez az Elementary vérgyenge. The Mob Doctor-ban van potenciál meg Jordana Spiro (akiről nem hiszem el még mindig h 35 éves), de... ehh, majd meglátjuk.
    2011-12-es szezonban kemény egy országos sorozat került fel a "listámra" (The Finder, mert kurvajó volt), idén eddig szinte semmi nem tűnik még ígéretesnek sem... én "égtem ki", vagy régenmindenjobbvolt?
    bár lehet sokat segítene, ha a kedves írók végre lekattannának a buzikról...
  • passatgt
    #7326
    Person Of Interest még mindig kurvajó:)

    Criminal Minds évadnyító pedig 8 évad alatt a legszarabb részt hozta:D
  • 29spotty
    #7325
    Itt egy újabb is. Én több Vica filmet is láttam, nem csak videókat. Gondolom te valami ilyesmikre gondoltál :)
  • Monoton
    #7324
    Számomra alapmű :) Zseniális lett.
  • passatgt
    #7323
    ja meg copper kettle is
  • passatgt
    #7322
    Fruits Other than Oranges poszter:D
    boob power a hűtőn
    tejesdobozon modern lesbian milk
    Sappho prospektus (Leszbosz sziget)
    Destroy them if necessary kutyás poszter:D

    stb, legalább ötször meg kell nézni:D
  • passatgt
    #7321
  • Jim Morrison
    #7320
    :DDD ez mi már :D néznem kell :D