12414
  • passatgt
    #7399
    Treme-t rajtam kívül nézi valaki?
  • Calver
    #7398
    bár ezek közül csak Castle-t nézem, de az ok egyszerű: mert jó. Scrubs-ban is kurvajó volt, Justified-ben se volt rossz, bár elég rövid életű (kac-kac) mellékszerepe volt csak... és most látom csak, h Pan Am-ben is játszott, ami eddig kimaradt, jó sorozat?
  • ldavid
    #7397
    Michael Mosley milyen népszerü lett mostanában: Revolution, Last Resort, a héten megint volt Castle-ben is
  • Calver
    #7396
    Revolution-nak cracked finoman szólva is új segglyukat tépett
  • Monoton
    #7395
    Revolutiont is elkezdtem, rohadt sok benne a fail dolog, de tetszik :D
  • ProGabe #7394
    Hogy mikortól!?!??!

    Erre mondják, hogy jobb későn, mint soha :|
  • ldavid
    #7393
    Community február 7-től újra csütörtökön
  • Bulykin
    #7392
    Bepróbáltam ezt a Hunted-et, de engem nem fogott meg :/
  • ldavid
    #7391
    tényleg jók, bár az előző rigsby témásat iszonyatosan untam, maga a karakter is elég felesleges már szerintem
  • passatgt
    #7390
    Mentalist eddig csak jó részeket hoz
  • Monoton
    #7389
    Scandal első évad nagyon jó, ajánlom mindenkinek
  • Monoton
    #7388
    nincs pontos info
  • grebber
    #7387
    És hány rész lesz még?
  • Monoton
    #7386
    Az előzetes meggyőző volt.
  • LasDen #7385
    egyáltalán hogy gondolták, hogy valaki ilyen sorozatra vevő???
  • ldavid
    #7384
    hamarabbra vártam a dolgot, bár JoAnna Garcia-t nézném még
  • Monoton
    #7383
    Animal Practice cancel, pedig most akartam elkezdeni
  • Monoton
    #7382
    Köszi mindenkinek, egyenlőre feltettem a tvrage addont. Szar a design de legalább jól működik.

    whatnext amúgy tényleg jól néz ki.
  • ForzaInter
    #7381
    whatnext.eu nagyon jó, csak ajánlani tudom mindenkinek.
  • ldavid
    #7380
    vagy legalább az airdate oldal lehetne publikus, akár azzal is szerezhetnének potenciális felhasználókat
  • Calver
    #7379
    ez így megnézve nagyon jó cucc! sőt, szerintem már régebben is volt ide linkelve, csak akkor is állt össz egy belépés és regisztráció menüből a nyitólapja, ami a netes megfelelője a pedofilbajusznak és ablaknélküli furgonnak. (avagy: nem ártana egy info oldal nyitólap mellé)
  • stargatelost
    #7378
    whatnext.eu
  • LasDen #7377
    tess, imdb-n tájékozódhatsz...

    az arrow meg picit érdekel, de annyira gagyi "szuperhősnek" tartom őt....viszont tegnap kiderült, hogy feltűnik benne majd Deathstroke...na ő már jobban érdekel, azt lehet megnézem....mér nem vele csináltak sorozatot??? :DDD
  • Monoton
    #7376
    Vagy esetleg létezik olyan chrome app, ami naptárba sorolja az epizódokat?
  • Monoton
    #7375
    Arrow is nagyon jó lett szerintem

    Amcsi tv műsort tudnátok linkelni? Fogalmam sincs, hogy mikor mi van.
  • Calver
    #7374
    Castle megint
    34:25-től az arcok, úristen, nekem könnyeim folytak a röhögéstől
    "Son of a..."
  • ForzaInter
    #7373
    A Mob Doctor-t nézi valaki? Egész jó lett, egyik kellemes csalódás számomra. Kár, hogy kasza lesz.
  • Calver
    #7372
    2x02, késő volt
  • stargatelost
    #7371
    5x02?
  • Calver
    #7370
    kedves Homeland!
    én úgy ültem le 5x02 elé, hogy "ezt valahogy végigszenvedjük, aztán kasza". ez geciség volt tőletek. nagyon.

    Psych meg szivat
  • ldavid
    #7369
    *bízok
  • ldavid
    #7368
    na de az első fele még májusi hír, a másikban bíztok hogy jó nekünk, így megúszhatják a péntekre temetést

    #7366 nekem talán most az tetszik a legjobban az újak közzül, bár sokáig nem fogja húzni..
  • ProGabe #7367
    Kirúgták a Community showrunnerét/alkotóját (Harmon) és eltolták a 19-i premiert "valamikorra". FFFFFFUUUUUUUUUu
  • Bulykin
    #7366
    Engem eddig ez a 666 Park Aveneu így 1 rész után még nem győzött meg, jó jó meg érdekes, de sok benne a kérdőjel meg lehetne kicsit izgalmasabb is :) Azért várom a folytatást :P
  • Calver
    #7365
    ...és ráadásul minden magához tért egy-egy haldokló évad után, és kurvajó részeket hoz.
    Mentalista? pipa. Dexter? pipa. Castle? évadnyitó közepes volt (de Castle-nél mindig az), erre hozott most két kibaszottul zseniális részt. NCIS: LA meg kb sorozat kezdete óta részről-részre egyre jobb, én meg a heteim elejét lassan már megint úgy élem, mint egy kibaszott zombi
  • Calver
    #7364
    gondoltam #7339 alapján h te is "kisgyerek az édességboltban" szindrómában szenvedsz (The Office sajnos nekem a kínos humorával nagyon kívül esik a "humorspektrumomon")

    mondjuk én is annak idején 8 nap alatt daráltam le 92 résznyi The O.C.
    /epikus mellveregetés
  • passatgt
    #7363
    én office-t darálom szabad és munkaidőben, 5. évad felénél tartok kb 1 hét alatt:D
  • Calver
    #7362
    nem rossz, meg mindkét főszereplőt imádom, de olyan gecinyomasztó tud lenni az is
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    viszont Carrie mosolya elképesztően édes 2x01-ben miután piskótát csinál egy arc tojásaiból


    btw kedves csatornafőnökök, geci dolog amit csináltok. már megint MINDEN hét elején van, amit nézek... nézzük csak, szép sorban:
    hétfő: The Mentalist, Dexter, The Mob Doctor (talán, még nem döntöttem el), Homeland, potenciális Revenge ha nem lesz megint bealvós (de az lesz.)
    kedd: Castle
    szerda: NCIS: LA

    ...

    és utána az egész rohadt héten semmi. tavaly legalább volt a zseniális The Finder, de most? pangás egész rohadt héten... és ofc mivel olyan vagyok, mint kisgyerek az édességboltban, mindent megnézek akkor, rögtön, azonnal, ma is kemény két óra alvással funkcionálok, mert Mentalista (ami btw kurvajó rész hozott) és Dexter fontosabb volt, mint falaknak nem nekimenni

    /rant vége
  • stargatelost
    #7361
    Az első fele tényleg kurva jó, aztán a vége már nem :D Második évadot jegelem is egy időre.
  • Bulykin
    #7360
    Elkezdtem nézni a Homeland-ot, kíváncsi voltam miért kapott olyan sok elinsmerés a díjátadógálán...
    Nagyon jó, rögtön odatapadtam a képernyő elé, nagyon drámai, kurvajó a sztorija! Mindenkinek csak ajánlani tudom, tessék szépen elkezdeni nézni :)