12414
  • ldavid
    #7599
    tényleg szar volt.
    sok egyéb mellett az volt még érdekes hogy Beckett csak úgy felrúg valakit székestől, persze (látszólag) következmények nélkül
  • Calver
    #7598
    úristen az a greenscreen, nekem égett már miatta a pofám
    tipikusan úgy nézett ki az egész, h az íróknak volt egy jó ötlete az elejére, aztán pár hétnyi körömrágás és bambán bámulás után inkább megkérték juliska nénit h írja már meg a második felét

    esküszöm nincs másik ilyen sorozat, mint a Castle... ha sima heti részek mennek, jók, sőt, sokszor kiválóak - de ha lecsap a sweeps vagy évadnyitó/finálé van, előszedik a legfosabb, legidiótább kliséhegyeket.
  • [HUN]FaTaL
    #7597
    A második rész elég tré volt :D
  • passatgt
    #7596
    hát a végére lett belőle egy ZS kategóriás akciófilm übergáz greenscreen-nel:D
  • karajjj
    #7595
    annyira jól meg lehetne ezt csinálni, de most én is csalódtam benne egy kicsit :S
  • Monoton
    #7594
    Zero Hour második rész: ÚÚÚristen mekkora gagyi ez az egész. Kik írják a forgatókönyvet? :D
    Az alapötlet zseniális de a kivitelezés még a B kategóriát sem éri el. Nagyon gyenge, és a vészhelyzetes dokit sem tudom megszeretni ebben a szerepben, egyszerűen nem illik bele.
    Meg az ilyenek, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a gyűjtőnél eredeti felvételről nézik meg a filmet, aztán laptopon nézik vissza. WTF! Már be is digitalizálták? :D Meg persze a srác perfect német, a fbi csaj perfect hindi. A pap is milyen gyorsan gyógyul, és még ő is nagy szakértő :D
    az őrületbe kergetnek. És ez csak pár dolog a sok marhaságból.
  • passatgt
    #7593
    azon gondolkodtam egyébként, hogy ez a rész akár egy sorozat pilotja is lehetett volna:)
  • [HUN]FaTaL
    #7592
    Jaja fasza rész volt. :)

    Suits évadzáró is jó volt. :)
  • passatgt
    #7591
    Poi megint mekkora állat részt hozott, zseniális ez a sorozat:)
  • Calver
    #7590
    végre, már lassan a falat kapartam Psych hiányomban

    ellenben... mi lesz veled Community? Dan Harmon-t okosan kivágtak, most meg (kellő mértékű fanservice ellenére is) egyre gyengébb részekkel jön
  • FZoleee
    #7589
    én meg a following első részét untam el és nyomtam ki, míg az americans bejön :) ízlések és pofonok:D
  • karajjj
    #7588
    hoppá: Az FX berendelte a The Americans 2. évadját.
  • Bulykin
    #7587
    nekem az nem tetszett, 20 perc után kinyomtam :/
    A Followingra vagyok most nagyon rákattanva!
  • karajjj
    #7586
    megnéztem az Americans első részét, engem meggyőzött annyira, hogy bevállaljam a másik hármat is belőle, aztán majd meglátjuk...
  • passatgt
    #7585
  • Bulykin
    #7584
    :D:D

    remélem van nézettsége és nem lesz kasza :D
  • Calver
    #7583
    úristen, Justified-ben a csajszi
  • karajjj
    #7582
    én utána, mikor a csaj benyögte, hogy "grab dat anakonda" vagy mi és böszme nagy ausztrál akcentusa volt, a csávó meg ausztrál részére benyögte, hogy fújj, mennyire utálja az ausztrálokat :D

    két sikítós rész volt még nekem: mikor az elsőben lehúzták a nadrágját és szájba csapta a farka, ami még a nyelvéhez is hozzáért... meg az ötödik végig, mikor kirabolták őket
  • Bulykin
    #7581
    az kegyetlen XD
    szakadtam azon amikor webcamszexelt a csajjal :D:D
  • karajjj
    #7580
    én tegnap daráltam le a Legit 5 részét, nagyon nagyon nagyon... janem, megvan a helyes szó: kibaszottul beteg sorozat... :D
  • Calver
    #7579
    Castle duplarész ami drámázós és jó?
    ilyen se történt a Tick, Tick, Tick... / Boom! óta, de eddig nagyon királynak tűnik
  • Monoton
    #7578
    Szerintem azert sokat radobott a negativ nezettsegre, hogy a pilot mar kint van a neten tobb mint 2 hete, illetve eleg keves marketinget kapott a sorozat.
  • karajjj
    #7577
    igen, most olvasom, hogy nem jött át a népnek, pedig engem meggyőzött, kicsit kapkodós, de tetszik, hogy nem egy laborban ülve analizálják a hulla letört körmét :D tetszik a náci szál is, dehát mindegy
  • passatgt
    #7576
    annyian nézték, hogy örülhetsz, ha lesz belőle 2 rész
  • karajjj
    #7575
    Most néztem meg a Zero Hourt, oda meg vissza vagyok tőle, remélem marad a szint a második résznél is. Ha igen, nyitok neki kibeszélős topikot! :D
  • Monoton
    #7574
    Én is megnéztem az első két részt és valóban, nagyon jól bekezdett. Sokkal rosszabbra számítottam, bár a gyerek így is idegesítő :D
  • LasDen #7573
    A maszkulin megjelenése és a sárga ruhája nélkül azért nem ugyanaz Wilson, de azért belenézek :D Csak Arrowt nem igazán bírom. olyan mint batman, csak sokkal lightosabb kiadásban :DD
  • Monoton
    #7572
    Előző részben már kapott egy kisebb visszatekintést. Fokozatosan lesz bemutatva, szóval tessék nézni a sorozatot :D
  • Bulykin
    #7571
    Elkezdtem a The Following-et és azt kell mondjam, hogy ez kurvajó!
  • LasDen #7570
    Arrowban Deathstroke már színrelépett??? mer ő érdekelne :D meg csak 1-2 epizódra van benne vagy hosszabb távon?? bár amitt képet láttam róla, az alapján csak egy sima katona....
  • [HUN]FaTaL
    #7569
    Jó választás :)
  • Victor1103
    #7568
    Végül az AMC-s The Killing-re esett a választásom és mit mondjak 7 rész után hihetetlenül erős sorozat minden téren főleg a forgatókönyv. Ilyen egy vérbeli krimi nem a CSI jellegű baromságok:)
  • Calver
    #7567
    Lana! Lana! LANAAA!
  • vass17
    #7566
    Mostanság daráltam le az Archer első 3 évadját, ez valami zseniális, legalábbis nekem nagyon bejött a stílus, mindenkinek ajánlott :)
    Nálam az 1. évad 7. része (Skytanic) kiütötte a biztosítékot, régen nevettem már ennyit egy sorozatrészen, persze a többi is hozza a szintet :D
  • ldavid
    #7565
    ja ja, HBO tesója, meg kell mutatni hogy miért fizetnek külön pénzt az emberek, még akkor is ha sokszor semmi szügség nem lenne az ilyen jenetekre (többek közt ezért sem szeretem az HBO-t sem)
  • Monoton
    #7564
    Hát ez a Zero Hour pilot elég gyengén kezdett, de azért van benne potenciál. Kíváncsi leszek ebből a sztoriból mit hoznak ki.
  • stargatelost
    #7563
    Mindkettő Cinemaxos sorozat, gondolom a csatorna nyomja több nézőkért :)
  • FZoleee
    #7562
    Tisztára, mint a Strike Back-ben, de ott általában csak 1 szex/epizód a jellemző:D
  • passatgt
    #7561
    Banshee egyébként jó, csak már kicsit "unom", hogy minden 10 percben sexel valaki. Jó, persze tetszik, mert viszonlag jó nők vannak benne, csak egyáltalán nem tesz hozzá a történethez semmit, olyan mintha lenne valami fix érték, hogy 1 részben hányszor kell meztelen nőt mutatni:D
  • ldavid
    #7560
    nem nézem de az ilyenek általában valami mellékszálról szólnak, nem a fő sztoriról