12414
  • Monoton
    #7639
    Na az Utopia az első rész után nagyon beindult. Remelem lesz masodik evad. :)
  • passatgt
    #7638
    egyébként ezt megnézheti bárki, psych s07e03, önálló marhaságnak is tökéletes, nem kell hozzá megnézni a korábbi részeket, ha valaki esetleg nem szeretné:)
  • passatgt
    #7637
    psych, baszki:DDDD

    + kate mellei...:)
  • grebber
    #7636
    Grimm az legalább fasza sorozat!
  • Calver
    #7635


    maradj inkább a Grimm-nél bazdmeg...
  • grebber
    #7634
    Primeval 3. évad végére értem. Mondtam én hogy az újhoz képest egy 0 ez.
    Itt bármit csinálnak átmennek visszajönnek kinyírnak mindent semmi hatása nincs semmire.
    És ezért voltak oda az újat meg lelőtték
  • Monoton
    #7633
    egytáblatibicsokit
  • passatgt
    #7632
    én már a pilot előtt elkaszáltam!

    egyébként a Mayday elég jó, nagyon angol(lehet ez sokaknak nem fog bejönni), The Killing és Harpers Island hasonlóságokkal:)
  • Calver
    #7631
    én az első évad végén elkaszáltam, kapok csokit?
  • ldavid
    #7630
    engem már egyre kevésbé érdekel a mostani évad is
    lehet hogy karakterekről szól, de szerintem elég szarok mind, nekem legalábbis nem igazán jönnek be
  • stargatelost
    #7629
    Nézzed csak, mindenképpen jobb lesz.
  • Monoton
    #7628
    Én nem kaszáltam, hanem félretettem mert van mást nézni. Csak kíváncsi vagyok mások véleményére és tisztában vagyok vele, hogy karakterek a lényegek (hentelés nekem sem kell orrba-szájba), de abban a fél szezonban rohadtul megállt minden, még a karakterfejlődés is (na jó a félévadzáróban volt kis meglepi).
  • stargatelost
    #7627
    Jajj de unom már, hogy mindig felbukkan valaki, aki elsírja, hogy "jajj de unalmas volt a 2. évad, kaszáltam is, de akkor most milyen a harmadik évad?" Jó bazmeg, pörgős, és a második évaddal sem volt gond, mert AMC minőség volt, csak el kéne fogadni, hogy ez a sorozat a karakterekről szól, és nem a zombi hentelésről. De ha tudni akarod, tényleg bepörög a harmadik évad, sőt már a második évad vége is. Mindenképpen érdemes folytatni.
  • stargatelost
    #7626
    Community pedig zseniális, nem a szokásos humort próbálja megfogni, és ez a jó benne.

    Homelanddel egyetértek, bár azért ennyire rossznak nem mondanám, én azért végigdaráltam az első évadot (pont az eleje jött be, amikor még nem igazán lehetett tudni, mi van Brodyval). A második évad viszont már eléggé bejött (bár ezt is csak darálva tudtam megnézni).

    Spartacus: az elejéhez képest hatalmas visszaesés, de még azért még mindig tart egy szintet. Sajna az intrikiák lecsökkentése nem tett jót neki, de hát kellett haladni a sztorival, nem lehettek végig a ludusban :)

    The Walking Dead: így van.
  • Monoton
    #7625
    WD-et néztem a 2. évad feléig (nagyszünetig). Félretettem, mert az az egy helyben álldogálós farmos hercehurca minden volt csak nem izgalmas :D
    Azután felpörög a sorozat, vagy marad olyan semmilyen?
  • dartonita
    #7624
    Par sorozat amit mostanaban neztem/nezek.Nem ajanlonak szanom,csak hatha valakinek kapaszkodot jelentenek ha mostanaban keresne valami neznivalot.

    Community: kozepszeru,1-2 jo poennal,igaz azok tenyleg utnek.Osszessegeben ez azert keves egy alapvetoen humorra alapozo sorozattol.Erdekes hogy a foszereplok szinte mindegyike unalmas,a mellekszereplok viszont zsenialisak.(dean,Chang,prof Duncan)
    5/10

    Homeland: ez nagyon rossz,az elso evad 2/3-aig birtam,aztan abba is hagytam.Hiteltelen alakitasok,bealvos reszek.Claire Danes borzaszto,a tobbiekkel vegulis nem volt gond amig neztem.
    2/10

    Spartacus 3.evad: Szinte tokeletes ha leszamitjuk hogy Liam McIntyre mennyivel gyengebb mint Andy volt,raadasul rohejes ahogy az x labaval nehany jelenetben alldogal es kemenykedik.Ceasar es Crassus viszont siman kompenzalja.
    8/10

    The walking dead:Ezen meglepodtem,gyulolom a zombie-s dolgokat,mindig is igy volt.Ez viszont a monitorhoz szogezett amig le nem porgettem az eddigi reszeket.Nagyon profi sorozat,minden varakozasomat felulmulta.
    8/10
  • grebber
    #7623
    Ez a régi primeval a szöges ellentéte a new worldnek.Itt nem az hogy juttassuk vissza a lényeket mert baj lesz írtsunk halomra mindent ami mozog azt csá
  • Calver
    #7622
    "Fly, Eric. Fly high. High into the clouds."
    le kellett állítanom úgy röhögtem... úristen, ez kegyetlen volt
  • stargatelost
    #7621
  • ldavid
    #7620
    :D
  • Monoton
    #7619
  • stargatelost
    #7618
    Nézzed csak, beindul az. Meg hát dínóóóók!!!
  • Calver
    #7617
    ok.

  • grebber
    #7616
    Az új Peimeval után mondom elkezdem nézni a régit.

    Ha ha megköveznek se értem az hogy élt meg 5 évadot az újat meg miért kaszálták!
  • ForzaInter
    #7615
    én most néztem meg. jó volt, de ez még tényleg csak amolyan bevezető volt. jó lesz ez
  • NovaTerra
    #7614
    Megnéztem a Vikings első részét. Még bármi lehet belőle. Első részben még nagyon ismerkedés van csak, de már körvonalazódik merre is halad majd a történet. És a későbbi konfliktusok is fel voltak vezetve.
  • Monoton
    #7613
    Na megnéztem a 3. részt is :D Kész vagyok, akkora baromságok vannak benne, hogy a fejem fogom :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tök érdekes, hogy Vincent a fél világon át simán magával hurcolja a csajt :D Az FBI-os csaj,hogyan találta meg a "dokit" és Vincentet? :D De a legnagyobb ez a táblaleolvasás volt :DDD

    Én általában sok mindent (mármint ami hatalmas baromság) elviselek egy sorozatban (Revolution, Last Resort), de ez, ezen már nevetnem kell. Ki az aki írja a forgatókönyvet, ki az aki engedi ezt ebben a formában műsorra tűzni? (mondjuk valakinek már megjött az esze és cancelolt egyet)
  • Bulykin
    #7612
    Ezen én is gondolkoztam már amúgy :D

    Ha bárki csinálna itt szívesen bannert a topiknak, az nyugodtan linkelje be! Ötleteket is szívesen várok :)
  • Calver
    #7611
    Woody (bár ez minden jelenetére igaz)
    meg a szegény Blueberry/Cranberry
  • passatgt
    #7610
    Psych végre, kurvajó:D
  • Monoton
    #7609
    Zero Hour 3 rész után cancel. Nem is csodálkozom, pedig az alapötlet nagyon jó.
  • ldavid
    #7608
    hát ez kész, pont most gondoltam erre én is ahogy megnyitottam a topicot
    esetleg lehetne egy random képcserélő script is
  • stargatelost
    #7607
    Félig off:

    Bulykin kollégától kérdezném, hogy nem lehetne valamit kezdeni ezzel a flashes képmozgató, sokszöveges fejléccel? A sorozatok egy része amúgy is idejét múlt :) És a gyengébb gépet is belassítja. A képfelismerő játék se pörög már ősidők óta, inkább ilyen nyugis sorozat kidumáló lett, de ez nem is baj :)
    Esetleg valami egyszerű bannert be lehetne rakni, a legalapabb sorozatok összemontázsolva, vagy a sorozatok logói... valami :)
  • Calver
    #7606
    jó lett a végére, de a kezdés elképesztően gáz volt, és gondolom baromira nem kapott rá ennek hála a nép. ilyen szempontból érthető a kasza - ettől függetlenül kár érte, tényleg kurvajó lett az évad második fele.
  • stargatelost
    #7605
    Ez most épp kanadai sorozat volt, szóval több volt a remény, hogy túléli... de hát úgy látszik még így is kevesen nézték...
  • grebber
    #7604
    Pff atyaisten én tényleg nem értem a debileket ez nem az első jó sorozat amit lelőnek!
  • stargatelost
    #7603
    Áhh, kaszát kapott sajnos.
  • grebber
    #7602
    Primeval New World : Mondjátok hogy lesz több rész /évad!!!!! ÁÁ így vége lenni kettéfejelek mindjárt valamit!
  • Bulykin
    #7601
    ez a Cult beteg egy sorozat így az első rész alapján :D
    de kurvára megfogott, nagyon jó!!!
  • passatgt
    #7600
    hát szerintem nem ezen kell fennakadni, annyi faszság volt ebben a részben ezen kívül:D

    de mindegy, majd a következő remélem vicces rész lesz, azokon mindig röhögök:)