12414
  • Monoton
    #7679
    Na kezd alakulni ez a Cult, az 5. rész már egész érdekes volt :D
  • Monoton
    #7678
  • stargatelost
    #7677
    Jaja, a keretes tetszetős, mehet az :) Fasza lett amúgy mindegyik.
  • Monoton
    #7676
    Nekem a keretes jobban tetszik, de majd a többiek is megszavazzák aztán küld el a kódot és beteszem.
  • ldavid
    #7675
    én csináltam két verziót
  • LasDen #7674
    tökéletes
  • Monoton
    #7673
    Na eddig így áll, majd folyamatosan teszem be bannereket meg a linkeket még.
    Ja, ilyenre gondoltatok? :D
  • Calver
    #7672
  • Monoton
    #7671
    Beteszem az összeset egymás alá bannernek
  • stargatelost
    #7670




    Meg akkor már... :D











  • Calver
    #7669
    Psych-ot meg Justified-et is kérünk
  • stargatelost
    #7668
    Hmm, oké, akkor itt a maradék :D











  • LasDen #7667
    ha úgy lesz, mint az anime topikban, akkor minél több, annál jobb...nincs olyan hogy kevés :D
  • stargatelost
    #7666
    Szerintem ne a képen legyen a "sorozatok", csak eltakarná :) Meg szerintem Bulykin-t is várjuk meg, mégiscsak ő a házigazda :)

    Itt van még néhány a listáról, de mondjátok, ha valamit hiányoltok és alapsorozat :) Meg nemtom mennyi lenne, ami már sok lenne :D Ez így 20 együtt, és akkor még ki is hagytam párat :)



















  • ldavid
    #7665
    itt is úgy csináltam, meg akár ennél is lehetne valami "sorozatok" felirat rajta
    majd holnap összedobok valamit
  • Monoton
    #7664
    Jók ezek a bannerek szeintem, csak úgy kellene megoldani, mint az Anime topikban. Oldalfrissítésre mindig másik töltődik be.
  • ldavid
    #7663
    én megcsinálhatom
    ha kell készítek is hozzá képeket csak mondjátok mi kell
  • stargatelost
    #7662
    Visszatérve a banner/fejléc dologra... Tud valaki ilyen váltogató képes kódot írni, vagy megoldani ezt? Talán tényleg ez lenne a legjobb, hogy frissítéskor mindig más látszódjon. :)

    A honlapoknál maradhatna a Sorozatjunkie, eztv, de inkább feliratok-info legyen, és whatnext.eu

    http://thetvdb.com/ <-- Ezen az oldalon van egy rakás banner, én átnéztem pár netes listát, mik a legelismertebb/legnépszerűbb sorozatok, ez alapján szerintem ezek lehetnének: (próbáltam nem saját ízlés szerint gyűjteni, meg van olyan, amit én se nézek :) )

    24, Arrested Development, Buffy, OZ, Lost, Stargate, The Walking Dead, Friends, Big Bang Theory, Game of Thrones, Breaking Bad, The Shield, Sons of Anarchy, House, The Sopranos, The Wire, Dexter, Friends, X-Files, Battlestar Galactica, Firefly, Star Trek, Doctor Who, Sherlock, Scrubs, Six Feet Under


    Ilyesmik:





















    Na mit szóltok? Valaki meg tudja csinálni? :) Vagy más legyen? :) Ja sorozat biztos maradt ki, de direkt inkább kritikailag is elismert alapsorozatokat gyűjtöttem :)
  • Monoton
    #7661


    Egyébként a sok szüneten lévő sorozatot akkor hagytam abba, mikor a Lostot és csak azért nem folytattam eddig mert lusta voltam/vagyok kikeresni hol tartottam :D
  • stargatelost
    #7660
    Lostot mindenképp nyomasd végig, best sorozat. Én most darálom újra, a második évad eszméletlen ütős volt még így másodszorra is, te jó ég :D
    24-ben Kimet még beleerőltették a második évadba, aztán utána már csak visszatérő lett jóval kevesebb szerepkörrel (és kevésbé idegesítően). Szóval azt is folytasd nyugodtan :D
    SGU meg alap, mert Stargate, én mondjuk elfogult vagyok vele, a kedvencem a 3 közül, de mások is azt mondják, hogy a második évad sokkal jobb, jobb sztorival.
  • Monoton
    #7659
    A Lostot (2. évad környékén) mikor abbahagytam, akkor minden mást is mert semmi időm nem volt, aztán még nem vettem rá magam a folytatásra. A 24 második évad elején számomra Kim (azt hiszem így hívják Jack lányát) iszonyat idegesítő karakter lett, és inkább nem néztem :D
    Az alapsorozat és az Atlantis után nem azt vártam az SGU-tól amit kaptam és inkább pihentetem, de nemsokára újrakezdem/folytatom mert nincs egy normális sci-fi amit nézhetnék :D
  • stargatelost
    #7658
    Amúgy ilyet is lehet:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Zöld: jelenleg nézem
    Sárga: Nem tudni, hogy folytatódik-e
    Piros: kaszáltam, de lehet majd folytatom (bár az első kettő kizárt)
    Narancs: Csatorna kaszált, befejezés, lezárás nélküli
    Kék: Rendes befejezése, lezárása van
  • stargatelost
    #7657
    Lost, SGU, 24 miért szünetelteted? Legjobb sorozatok.
    Nekem egyébként annyi van, rá se férne egy képre :D :D
  • stargatelost
    #7656
    whatnext.eu
  • ForzaInter
    #7655
    whatnext.eu
  • passatgt
    #7654
    ezt hol is lehet csinálni?
  • Monoton
    #7653
    Amúgy nekem most ez a listám (a befejezett és a szüneteltetem kategória nem teljes).
  • ForzaInter
    #7652
    hát én is szakítanék rá, de túl sok sorozatot nézek, a szabadidő meg nem sok, így szelektálnom kell. 7/10 alatt minden kasza:D
  • Monoton
    #7651
    Én úgy vagyok vele, hogy tudok rá szakítani heti 45 percet :D
  • ForzaInter
    #7650
    első 3 részt megnéztem, azóta pihentetem. jó sorozat, kevin spacey karakter kurva jó:D csak a sorozat témája nem nagyon érdekel az a baj.. majd ledarálom ha utolérem magam a jelenleg futó sorozatokkal.
  • ForzaInter
    #7649
    hát végül mégis kaszáltam:D

    nagyon gyengék ezek az országos sorozatok.. az arrow és a mob doctor kivételével mindent kaszáltam eddig:S
  • Bulykin
    #7648
    tegnap megnéztem a House of Cards első részét, érdekes meg jó is...deee valahogy mégse akarom tovább folytatni :D
  • Monoton
    #7647
    Magtaláltam. Charlie Jade a címe.
  • Monoton
    #7646
    Keresek egy sorozatot. A jövőben játszódik (ha jól emlékszem :D), főszereplője egy nyomozó és párhuzamos világok is vannak. Na ez a rendőr átkerül egy másikba és kb. ennyire emlékszem :D Valaki esetleg felismeri a sorozatot (5-6 éves lehet talán) az infók alapján?
  • stargatelost
    #7645
    Az a baj többek között, hogy úgy csinálnak, mintha valami Lost szintű kultsorozat lenne ez a Cult (a sorozatban lévő Cult) ezer rejtett utalással (szintén Lost), közbe meg egy ilyen gagyi nyomozgatós, klisés szarnak néz ki, a húderossz múltú főhőssel, amibe csak beleerőltetik a rejtélyeket :D
  • Monoton
    #7644
    3. rész végén az a visszafelé lejátszás mekkora baromság már :D
  • ForzaInter
    #7643
    ja, tuti kasza:D

    t-bag szerepelhetne többet azt nem bánnám, itt is magasan a legjobb karakter.
  • Monoton
    #7642
    Hát a nézettsége elég halvány, úgy hogy lehet nem is neked kell majd :D
  • ForzaInter
    #7641
    hát eléggé unalmas volt az eddigi 2 rész számomra, de érdekel a végkifejlet szóval sztem nem kaszálom.
  • Monoton
    #7640
    Na ez a Cult pilot elég érdekesnek mondható és van benne potenciál