12400
  • BenedekFeco
    #11953
    420

    Utoljára szerkesztette: BenedekFeco, 2020.04.20. 17:19:10
  • BenedekFeco
    #11952
    Tiger King

    Megnéztem ezt a "tigris király"-t, amiről kb.2 hete ömlenek a mémek a neten. Baszdki, ez a legamerikaibb reality-dokusorozat, amit eddig láttam. A főbb figurák egytől-egyig beteg, őrült és nyakatekert arcok, mintha egy Rejtő regényből szalajtották volna őket.
    Amúgy "csak" egy pár amerikai magán állatkert közötti adok-kapokról szól, de simán megéri megnézni.

    7,5/10

    És szerintem is Carole "fuckin' " Baskin tette. ;)
  • grebber
    #11951
    A Manifest 2 évada melyik csatornán megy/ment szinkronosan?
  • Tikal #11950
    Azt más kérdés, hogy nincsenek betartva és betartatva a szabályok.
  • grebber
    #11949
    De persze ők önhetik a dunába mindenhova tiszta sor.. Semmi értelme ezeknek.
  • Tikal #11948
    Az állam az te vagy meg mindenki más, a te érdekeid miatt se csinálhat mindenki azt amit akar a saját földjén... mert ugye akkor mindenki csak ásna egy gödröt és oda öntené a szarát...
  • grebber
    #11947
    Én is nézem hiszen lenyomtam 7 évadot tehát érdekel a dolog. De sokszor túl van tolva szerintem... Találnak kb bármit és a detektor szemükkel mindent arra az évre datálnak amire akarnak..
    Én ennyi "bowliért" amit eddig találtak biztos nem öltem volna bele ennyi pénzt (már ha valóban bele lett ölve és nem csak big brother sorozat...)
    A lezárásra kiváncsi leszek: lószart se találtunk de legalább a nézők jól szórakoztak és a fúró építő stb melosoknak is volt munkájuk legalább

    Az hogy ott van bármilyen kincs kb olyan mint hogy a piramist emberek építették... 0 valóság alapja csakis feltételezés 0 bizonyítékkal.
  • IXEMGabeo
    #11946
    Volt szerencsem eloben latni a Rosslyn kapolnat Skociaban es tenyleg ott voltak a kukorica es egyeb novenyi, allati szimbolumok...onmagaban az az epitmeny Amerika felfedezese elott keszult es a kukoricat akkoriban nem ismerhette az europai ember...

    ott volt a francia varborton ahol a Templomosok raboskodtak allitolag es a bortonben vesett szimbolumok egy az egyben megegyeztek az Olom kereszttel, amiket talaltak...

    en ezek miatt a felfedezesek miatt is elveztem a sorozatot...csomo uj tortenelmi helyszint es sztorit tudtam meg, meg akkor is, ha nem tuti, hogy akar Francis Drake, akar a Templomosok avagy a francia csalad (Rosfoku):)) sarjai jartak volna a szigeten kincsekkel...
  • grebber
    #11945
    Pont ezért kéne most ezt csinálni... mert itt kb csak akkor találtak valamit ha azzal a kis kézi szarra szüttyögteg a felszínen...
    Meg nem tudom hány órás ott egy nap de semmit se csinálnak azt már leállnak mert vége a napnak
    De legalább 7 évad alatt megtudtuk hogy emberek éltek ott is mint bárhol máshol a világon

    Más:
    Sajnos lepergett a Project Blue Book. Egyre jobb. Remélem még lesz sok évad..
  • IXEMGabeo
    #11944
    A 60as években az a fasz miatt omlottak be a járatok azzal hogy mindent ledozerolt ráadásul még se neztek a föld tartalmát akár pergamen darabok akár csontok okán...
  • grebber
    #11943
    Utolértem a sorozatot most lehet várni mindig :(
    Rendesen érdekel mit nem találnak majd.
    Jobban jártak volna ha azt a módszert csinálják mint a régi faszi aki ledozerolt kb mindent. Kéne egy rohadt nagy kráter azt ha valahonnan folyik oda valami azt látnák. Ez amit csinálnák hogy furnak le és találnak fát akkor találgatnak mi lehet.. Ilyet itt egy random földön produkálok nekik. Azt ha találok egy szöget ràmondom 1650-1800 közötti mert màs évszámot nem ismernek
  • grebber
    #11942
    Magon fent van csak egyedül az az évad nem szinkronos
  • IXEMGabeo
    #11941
    Igen a Gary Draxton folyton talál vmi... Viszont a Smith Cove lecsapolasa és ásatás során érdekes dolgokra bukkannak. 3.evadot amúgy láttad? Csak mert sehol nem volt fent.
  • grebber
    #11940
    Már a 7-es évadot taposom... Eddig semmit az égvilágon nem találtak ami arra utalt volna hogy létezik-e bármilyen kincs.
    Gyakorlatilag bárhol a felszínen a csoffadék fémkeresővel több tárgyat találtak pár cm mélyen mint a 60 méter mély gödrökben ahol szerintük kéne lenne valaminek.
    Eddig csak arra találtak dolgokat hogy a szigeten emberek voltak és ők is kutattak.Semmi többet..
    Ez a Rossly chapel nem tudom mi vagy átaludtam vagy még nem volt ilyenről szó...
  • BenedekFeco
    #11939
  • BenedekFeco
    #11938
    jöhet
  • LasDen #11937
  • IXEMGabeo
    #11936
    Nézzed tovább egyre több dolgot fognak ott találni. Tavaly volt szerencsém látni a Rossly chapelt is Skociaban:)
  • grebber
    #11935
    OAK Island: 4évad végén vagyok... Azért sajnálom őket, már ha ha valóban a saját pénzüket áldozták ezekre a dolgokra.
    Gyakorlatilag eddig ló****t se találtak csakis arra utaló bizonyítékot hogy mások korábban is keresgéltek.
    Érdekes hogy random irományok alapján dolgoznak ,de arra senki se gondol hogy már rég elvitték már ha volt ott valaha bármi is.
    De azért a világ is megérett a pusztulásra mert mi az hogy veszel egy földet és te nem áshat csinálhatsz ott kedvedre csak ha az állam rábolint... Kb markolóval meg gépekkel centiről centire átnéztem volna a szigetet
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.03.12. 11:56:04
  • lwb
    #11934
    Evileg lehet második évad attól, hogy egy könyvből csinálták. Ráadásul úgy fejezték be, hogy lehet is, meg nem is folytatás. De szerintem nem lesz, az eleje ugyan jó volt és ez felhúzza az értékelést, de a közepe borzalmasan vontatott, a vége meg közepes.

    5+ évad teljesen kizárt.
  • grebber
    #11933
    Nemár ez ennyi volt nem lesz új évad? Direkt nem néztem utána mondom ez nagy név lesz vagy 5+ évados :(
  • lwb
    #11932
    The Outsider (HBO)

    5/10

    Az első két rész 9/10. Utána masszív lejtmenet, óriási "padding", nyújtják mint a rétestésztát. Egy órás részekben alig történik valami, látszik hogy egy 300 oldalas könyvből nem egyszerű dolog 10 részes minisorozatot csinálni. Nem is sikerül. A befejezés meg mehhhh lett. A világ második legostobább lövöldözésével (az első díj a True Detective 2. évadánál van). Inkább csináltak volna belőle egy kétórás mozifilmet.
  • lwb
    #11931
    Nem tudom mi lett ebben "woke", de az értékeléssel egyetértek. A hiba nem woke-ságban van, mert az nincs benne egyáltalán, hanem hogy nagyon eltértek a könyvektől. Az első évad is, de csak picit, kb mint a Trónok Harca. Itt-ott, de nagy vonalakban hű maradt az eredetihez. A második évad viszont valami Frankenstein keveréke a Broken Angelsnek (2. könyv) és a Woken Furiesnak (3. könyv) meg egy rakás saját ötletnek és egyszerűen nem működik.
    A Broken Angels alaphangulata egészen más, mint az Altered Carboné volt. Közelebb áll egy igazi sci-fihez, idegenekkel meg úrhajókkal meg mindennel, mint egy cyberpunk nyomozós valamihez. Gondolom ezért mosták össze a két könyvet valami borzalommá a sorozat második évadában. Gyenge lett.
  • IXEMGabeo
    #11930
    Bevetnek sok mindent nezzed es meglatod...Szeizmikus meresektol kezdve a buvarokon at minden lesz...mar van 7. evad is belole...viszont az ismetlos reszeket, mert sokat ismetlik onmagukat erdemes attekerni...
  • BenedekFeco
    #11929
    I am not okay with this

    Egy 2,5 órás film 7db 20 perces részre darabolva. Így viszonylag gyorsan le lehet tudni :) Teljesen átlagos "az iskola csúnyája különleges képességre tesz szert" sztori, ahol inkább a humor dominál és csak néhol fordul komolyabbra. Különösebb baj nincs vele, csak láttunk már 1000 ilyet, de elég érdekes annyira, hogy várjuk a folytatást. És mivel úgy is lesz vége, hogy lóg a levegőben, így nagyon valószínű, hogy jön valamikor

    5,5/10
  • grebber
    #11928
    Oak Island.. Még csak most kezdtem bele mert érdekelnek ezek a dolgok...

    Lézeres dolog senkinek sem jutott az eszébe, hogy azzal is át lehetne nézni a szigetet? Vagy lehet később bevetik azt is.. Nem tudom de érdekes
  • Jim Morrison
    #11927
    Altered Carbon s02

    Nekem az első nagyon bejött, de a második évad értékelésével sajnos egyet kell értsek :( csomó mindent megváltoztattak a második évadra, a karakter személyisége is más lett. Olyan lapos lett az egész, amit nagyon sajnálok mert nagyon vártam már a második évadot :/
  • BenedekFeco
    #11926
    Ragnarok

    A norvégiai Edda-ban elkezd ébredezni a modernkori Thor, mert egy öregasszony megsimogatta az utcán :) Aztán kiderül, hogy ezzel a mitológiai eredettel nincs egyedül a városban.
    Lehetett volna jobb is. Egy kicsit lassú volt, semmi őrült nagy újdonságot nem hozott. Amikor pont kezdett volna beindulni, sutty, mintha elvágták volna. Vége is lett.

    4,5/10
  • Tikal #11925
    nekem már az első is lapos és unalmas volt..
  • cateran
    #11924
    +1

    Akkor nem en vagyok az egyetlen, aki pontosan igy erez....
  • BenedekFeco
    #11923
    Altered Carbon S02

    Elcseszték, kanyarban sincs az első évadhoz képest. Lapos karakterek, unalmas párbeszédek,még unalmasabb akciók. Az egyetlen értékelhető figura Poe, akit az első évadban én kimondottan nem bírtam. Ez az "rég elveszett szerelmet keresek" sztori sem érdekelt semennyire sem. Látszik, hogy faragtak a büdzsén, a jelenetek nagy része sötét, így nem tűnnek fel nagyon a gagyi díszletek.
    Egy újabb remek példa a "Get woke go broke"-ra :)

    3,5/10
  • grebber
    #11922
    Nem tudom ki követi illetve nézi mindkettőt de most az Ancient Aliens vs Project Blue Book viszonylatban észleltem ,hogy amiről szó van az Ősi idegenekbe a következő Blue Book ugyanarról szól :)
    Pár napja néztem meg a men in black részt az ősi idegeneknél nézem a blue book rész címe is man in black frankó oda vissza reklám egymásnak
  • BenedekFeco
    #11921
  • BenedekFeco
    #11920
  • Tikal #11919
  • Zsoxx
    #11918
    torrent?
  • Jaxxon5
    #11917
    Hello!
    Egy olyan oldalt keresek, ahol ezek a sorozatok elerhetoek magyarul, letoltesre (nem online megtekintesre):
    - A szokes 4. evad
    - Tronok harca utolso evad
    - Better call Saul (angolul is jo)
    - Eles targyak
    - Ro`ma 2. evad
    - Drot/Wire (angolul is jo)

    Elore is koszonoma segitseget! (Uzik johetnek privatban is).
  • Zsoxx
    #11916
    Szerintem a 3. évad a közelébe sincs az elsőnek.
  • Zsoxx
    #11915
    Meg el is kaszálták.
    Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2020.01.26. 02:21:21
  • IXEMGabeo
    #11914
    masodik evad kicsit nekem felemas lett...valahogy az elso evad hangulatat nehez tulszarnyalni azt erzem...ott minden epizod utan erezni lehetett egyfajta borzongast