12400
  • piamania
    #11996
    Aktiváld az 1 hónap ingyenes netflixedet.
  • Spészgószt
    #11995
    Hello!
    Dark s01 et honnan lehet előkotorni?
    Csak a 2-3 at talalom... tud valaki segteni?
  • SzirmosSzisza
    #11994
    Nekem ez volt a bajom a Darkkal, a How to sell drugs online fasttal meg azzal a rablóssal is, a szinkron érezhet rajta nagyon (az első 2 ugye alapból német, az utolsó meg spanyol), eredeti nyelven meg nem lehet félszmemel nézni (bár Dark-ról azt olvastom most haveroktól, hogy teljesen szemmel is nehéz megérteni mi történik :D)
    Utoljára szerkesztette: SzirmosSzisza, 2020.06.30. 08:39:04
  • BenedekFeco
    #11992
    Még nem láttam, majd ránézek. A trailer az elég meh...
  • Zsoxx
    #11991
    Szerintem a Travelers a legjobb.
  • BenedekFeco
    #11990
    Dark S03

    A
    Legjobb
    Időutazásos
    Sorozat
    Pont

    Tőmondatokban: Mindenki terhes mindenkitől. Mindenki hazudik mindenkinek. Mindenki tud egy megoldást a hurok megszakítására, és ez a megoldás mindig más :)
    Az első 2 évadtól eltérően, itt nem mentek rá annyira a rokoni szálak összekutyulására... csak egy kicsit. Helyette, ahogy sejteni lehetett behoztak egy(?)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    alternatív valóságot, ahol majdnem minden az ellentéte a mostaninak
    . És ez miatt néhol el is vesztettem a fonalat, hogy ki kivel van :)
    A befejezésre viszont mintha ellőtték volna az összes puskaport, és kicsit sablonosra sikerült.

    8,5/10

  • cylonflatus
    #11989
    Még mindig nem akarok hinni a szememnek, pedig itt van. Asimov - Alapítvány, AppleTV trailer

  • grebber
    #11988
    Na oak island 7-évad végére csak eljutottak oda ,hogy azt fontolgatják amit már mondtam fel kell tudni az egészet a 3.14csába... Na most végre ők is erre jutottak, akarnak egy baszott nagy és mély vermet ami körül van betonozva nem folyik bele semmi folyadék törmelék és ki tudják termelni ami benne van már ha lesz ott valami...
    Izomból várom a következő évadot...bár ezt a vermes dolgot nem értem miért nem a 0. percbe lötték fel időt és pénzt sporoltak volna.. de hát sorozat meg megjátszott is ,de jó úgy nézni mintha igaz lenne
  • crater
    #11987
    "In true space movies, space itself is a character and essential to the story, not merely a setting." Ennek alapján pedig Gravity, The Martian
  • DantszEE
    #11986
    Zathura
  • Zsoxx
    #11985
    Ez dokumentum jellegű. Másik?
  • SzirmosSzisza
    #11983
    https://www.imdb.com/title/tt1213641/
  • Zsoxx
    #11982
    Mondjál már egy olyan filmet, ami az űrben játszódik, és nem sci-fi.
  • SzirmosSzisza
    #11981
    Nem attól lesz valami scifi, hogy az űrben játszódik. De szerintem az első évad inkább volt tinidráma.
  • Zsoxx
    #11980
    Tinidrámából scifi-be? Az űrben játszódott 1. évad akkor szerinted nem scifi volt?
  • Jim Morrison
    #11979
    szerintem semmit nem fogok érteni, ha nem darálom le előtte az első 2 évadot :(
  • Tikal #11978
    he? én ugy érzem, hogy ez eddig nem volt más csak tinidráma, akkor ez most még rosszabb lesz?
  • SzirmosSzisza
    #11977
    Pont a másik irányba volt szerintem az átállás :)
  • Zsoxx
    #11976
    A 3. évadra vált a sci-fiből posztapokaliptikus túlélő tinidrámává. Később kicsit jobb lesz.
  • BenedekFeco
    #11975
  • SzirmosSzisza
    #11974
    Mostani az utolsó, illetve lehet lesz spinoff.

    #11972: elsőhöz képest jobb, mindenképp, de az újabbak is elég jók
  • grebber
    #11973
    Van valami site ahol nyilvántartják mik a jelenleg futó szériák amiknek éppen az utolsó évadjuk megy?
    Pl a The 100-nak lesz még több majd?
  • Tikal #11972
    The100, nem arról volt szó hogy ez jobb lett az első évad óta? :D
    3. évad 4/10
  • piamania
    #11971
    Javaslom,hogy érdeklődj a sorozatjunkie oldalon. Vagy csemegézz az oldalon.
  • ximix #11970
    Speciel ajánlani nem tudok, de így beazonosítva az igényeidet kb
    2.világháború utáni brit dráma ? vagy a háború nem lényeg csak a 50-60-as évek ?
    pl találtam egy ilyet
    http://britishperioddramas.com/lists/best-british-tv-period-drama-series-set-in-second-world-war-2-ww2/
    Utoljára szerkesztette: ximix, 2020.06.08. 08:07:33
  • Cziras
    #11969
    A hosszú út hazáig Szia, erre gondoltam :)
  • ximix #11968
    Kezdjük azzal, hogy konkretizálunk, mert hát nem egy téma a kettő.

    https://www.imdb.com/title/tt2258904/

    https://www.imdb.com/title/tt1210820/
    Utoljára szerkesztette: ximix, 2020.06.06. 18:38:34
  • Cziras
    #11967
    Sziasztok :) Szép estét :)

    hosszú út hazáig sorozathoz hasonlót sorozatot,filmet tudnátok nekem ajánlani? :) Köszönöm :)
  • grebber
    #11966
    Na lepergett az utolsó rész...utálom amikor nem derül ki egy sorozatból az amiről a szól :(
  • Jim Morrison
    #11964
  • BenedekFeco
    #11963
  • grebber
    #11962
    Jacob védelmében. Egész jó, nekem tetszik. Nem semmi egyébként ez alapján hogy a valóságban mennyi ember ülhet börtönben ártatlanul.Még hátravan az utolsó rész a 8. de a 7. végén
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a csóka ugye bevallja levélben ő tette. És nyilván ha ezt nem tette volna meg a gyereket simán elítélik ,mert valóban elég sok minden szól ellene,pedig csak simán egy "különc" A 8. rész még érdekes dolgokat tartogathat ,mert ha fizetnének se tudom miért mutatnak egy "másik" idősíkot ahol a srác apját faggatják.. Talán kinyírt valakit időközben? Öngyilkos lesz a gyilkos faszi és rá fogják majd? Lövésem sincs epekedve várom a sorozatzáró részt!

    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.05.25. 14:28:43
  • grebber
    #11961
    Kiderülhetetett, miért hagyta ott Ruby Rose Batwoman szerepét
  • passatgt
    #11960
  • Ironman2
    #11959
    Egy kis sorozatajánló:

    Origó cikk
  • Stockbauer33 #11958
    Yellowstone




    Most nézem

    The Sinner
    Westworld
    Homeland
    Cardinal
    Narcos Mexico 2
    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2020.05.07. 18:57:36
  • Synchronous
    #11957
    Killing Eve (Megszállottak viadala) 01-03

    Két évad végigpörgetése után azt kell mondjam, hogy remek darab. Régi vágású kémthriller, de olyan izgalmas a sztori és olyan jól muzsikálnak a karakterek, hogy mindenképpen megér egy misét. Sőt, kettőt is. Néhányaknál biztos ki fogja csapni a biztosítékot a parfümmárkáról elnevezett szadista bérgyilkosnő, merthogy egyáltalán nem válogat a módszerekben. Némelyik gyilkosság gyomorforgató, sőt direkt elnyújtja, mert élvezi a halálhörgést. Gyerek, felnőtt, öreg egyre megy. Senkit sem kímél. Én még nem tudom eldönteni, hogy kedvelem-e vagy utálom, mert folyamatosan meg tud lepni. A liftes gyilkosságtól pl. egy az egybe lehidaltam, amilyen kreatívan megoldotta. Vagy ahogy mosolyogva elmagyarázza a magatehetetlen áldozatoknak, hogy hogyan fog velük végezni és a haldoklás minden egyes fázisát, hogy közben mit fognak érezni... hideg kirázott.

    9/10
  • hapi
    #11956
    Holnap The last kingdom 4. évad. My body is ready :) Legjobb sorozat.
  • BenedekFeco
    #11955
    a tinédzser, füvező Yoda-ból kiidulva, meg hogy 4. hó 20.-a van. Igen, az :)
  • Szacsa HUN
    #11954
    Ez valami paródia? :)