12414
  • ForzaInter
    #7719
    Hát ami szar én azt kaszálom, nem kínzom magam. :D
  • passatgt
    #7718
    hát nehéz kérdés, mindegyik eléggé 1 szinten van, személy szerint a Broadchurch tetszik legjobban
  • stargatelost
    #7717
    És melyik a legjobb a három közül? :) Mert már szemezgettem velük, de azért mindháromra nincs időm :)
  • passatgt
    #7716
    ilyen téma a lentebb említett Top Of The Lake, illetve nemrég lett vége a Mayday-nek(6 rész csak) illetve nemsokára lesz vége a Broadchurch-nek, mindegyik hasonló téma:)
  • LasDen #7715
    hmm...szóval összefüggő, nem heti egy nyomozásos, történet....érdekesen hangzik....ha nem felejtem el, meglesem...
  • passatgt
    #7714
    röviden: fiatal lány eltűnik, rendőrök nyomoznak utána, 2 évad, minden rész 1 napot foglal magába és esik az eső
  • LasDen #7713
    meséljetek erről a killingről...micsuda ez?? mert én csak annyit tudok róla, hogy mindig egy másik címre asszociálok a nevéből :D
  • stargatelost
    #7712
    The Killing nagyon jó, megéri a darát.
  • Calver
    #7711
    na majd meglátjuk max kap egy kis extra szaturációt ffdshow-val, Mentalistát is úgy nézektem amíg nem realizáltam h akkurvaéletbe mennyire hidegen hagy ez a szar (süket fülekre talált Psych kiselőadása )

    ja tényleg, majd szóljatok ha Mentalista hoz egy vállalható részt... Simon Baker-t már Smith miatt is nagyon csípem, de ez az évad, és ezek a hatalmas gonoszok... ez egy fos.
  • passatgt
    #7710
    hát néha lehet látni színeket:D

    de amúgy igen, kissé ilyen sötétebb, de a történethez ez passzol
  • Calver
    #7709
    valami elbaszott időben készültek a képek, vagy itt is rá vannak kattanva a deszaturálásra, à la Mentalista élettelen színei?

    majd lehet erre ránézek, The Killing (még?) kimaradt, viszont ausztrál akcentus ász.
  • passatgt
    #7708
    utolsó helyett:
  • passatgt
    #7707
    Top Of The Lake is jó, ausztrál sorozat, hasonló mint a The Kliing, pár kép hátha megjön valakinek a kedve:)






  • Monoton
    #7706
    Én sosem kaszálok sorozatot, max. félreteszem. Ha valamit elkezdek mindig van valami ami miatt érdemes megnézni.
  • ForzaInter
    #7705
    ne nézz ilyen szarokat. van egy csomó minőségi kábeles sorozat. csak feleslegesen pazarolod az idődet az ilyen sorozatokra, bár te tudod mit akarsz nézni, ez csak egy tanács:)
  • ForzaInter
    #7704
    ja én is próbáltam szeretni, meg kevin bacon miatt vártam, de sajnos full középszerű sorozat, és a karakterek teljesen semmilyenek.. bár amúgy ez még éppen nézhető a revolution-nal ellentétben, de az 5. rész után kaszáltam.
  • stargatelost
    #7703
    Engem elvesztettek valahol a hatodik résznél, pedig próbáltam szeretni és több esélyt is adtam neki, de annyi baromság van benne, meg érdektelen karakterek, hogy képtelen voltam folytatni :D
    Egyébként felfoghatatlan számomra, hogy a The Following és a Revolution az idei év két legjobb nézettségű újonca. Hát könyörgöm, ez a két legostobább, legbugyutább sorozat. De hát 'Murica...
  • Monoton
    #7702
    The Folowing: Szóval a szektásoknak van annyi eszük, hogy nyomkövetőt tegyenek a célpontra, de ugyanez nem jut eszébe a kormányszerveknek. (pl. Clairnek egy nyomkövető fülbevaló vagy mit tudom én, már csak elővigyázatosságból is :D)
  • [HUN]FaTaL
    #7701
    +1
  • [HUN]FaTaL
    #7700
    Suits pl. baromi jó. Szerintem a tavaly indult Scandal sem rossz.
  • LasDen #7699
    arrow-val próbálkoztam Deathstroke miatt, de nem olyan, mint a képregényben, így picit csalódás :D
    róla is lehetne tök jó sorozatot csinálni, szerintem kajálnák a népek :D
  • ForzaInter
    #7698
    Arrow is nagyon jó. 666 Park Avenue is jó volt, de kaszát kapott.

    Sajnos elég kevés jó országos sorozat fut jelenleg.. Kábelen viszont jobbnál jobb minőségi sorozatok mennek.
  • Monoton
    #7697
    Scandal is nagyon jó, csak a szerelmi szál nem kellene bele.
  • LasDen #7696
    a rivert láttam...ahhoz képest, hogy ki találta ki, nem volt rossz
    resort pilot megvolt, chicago, már a leírásnál látszott, hogy ez nem nekem való.
    sherlockot láttam, hannibal-davinci, belenézek, de nincsenek nagy reményeim, hogy bármi jó sül ki belőle...
  • stargatelost
    #7695
    Na szerintem...

    Elmúlt két évben indult jó sorozatok /országos/: The River, Awake, Last Resort ("természetesen" kaszát kaptak), idén nekem megmaradt nézősnek a Chicago Fire, de igazából ez csak guilty pleasure-nek jó, Cult se világmegváltó.

    Elmúlt két évben indult jó sorozatok /kábeles vagy brit/: Homeland, The Killing, Sherlock, Wilfred, Utopia, Banshee, plusz a francia Les Revenants. Bates Motel még nagyon ez elején van.

    Jön majd a Hannibal, Da Vinci's Demons, Defiance, Hemlock Grove.

    Broadchurch, Mayday, Top of the Lake még érdekesnek tűnik (főleg az utóbbi, de még nem vettem rá magam, hogy belekezdjek valamelyikbe :D)
  • LasDen #7694
    tudom, csak nincs kedvem mindgi leírni..:D
  • Monoton
    #7693
    Hát de, kinek mi a jó, érted? :D
  • LasDen #7692
    ami jó is? nem...
  • [HUN]FaTaL
    #7691
    Pedig rengeteg van. :)
  • Monoton
    #7690
    Kabeles upfronts datumok is vannak, valahogy iden ezek jobban erdekelnek.
  • LasDen #7689
    lehetne valami jó sorozat....a PoI-t leszámítva csak sitcomokat találtam jónak az elmúlt években....lehetne már valami jó sorozat...
  • stargatelost
    #7688
    Várós, a jaws mellett ez a legjobb sorozatos esemény az évben :D (Magukat a sorozatokat nem számítva :D )
  • Monoton
    #7687
    2013 May Upfronts

    May 13, 2013 NBC New York Morning
    May 13, 2013 FOX New York Afternoon
    May 14, 2013 Univision New York Morning
    May 14, 2013 ABC New York Afternoon
    May 15, 2013 CBS New York Afternoon
    May 16, 2013 The CW New York Morning
  • stargatelost
    #7686
    Cult 1x05: Na megnéztem én is. Még mindig az a gondom, hogy a sorozatban lévő Cult egy foshalmaz klisétenger sorozatnak néz ki (legalábbis annyiból, amennyit láttunk), egy ilyen műsorért senki az ujját nem mozdítaná, nemhogy szekta alakuljon meg gyilkolás, rejtett üzenetek ide, vagy oda. Főleg nem egy első évados sorozatnál. (Persze van sorozat, ami már kult lesz első évadával, lásd: Utopia)
    Maga a sorozat az fasza, bejövős, tetszik a nyomozgatása Jefféknek, és érdekesen alakulnak a dolgok (mostani rész vége). Jessica Lucas egyébként baromira bejövős, már ismertem korábbi filmjeiből, szerintem rettentően szép, főleg a szemei
    Ja és még valami... az autókázás kurva gáz, annyira kilóg az odavetítés, hogy mintha mennének kocsival, közbe meg nem, csak egy zöld vászon van az ablaknál, és utólagos :D Kurva béna :D
  • Monoton
    #7685
    Majd fényezem neked a sorozatot :D
  • ForzaInter
    #7684
    ha nagyon jókat írnak róla talán majd befejezem, de nem sok esélyt látok rá.:D
  • Monoton
    #7683
    Azért annyira nem indult be, de rohadt kíváncsi vagyok a végkifejletre. Már ha kapunk egyáltalán :D
  • Monoton
    #7682
    Na ezt meglesem majd :)
  • ForzaInter
    #7681
    persze mikor már kaszáltam egyből beindul:D
  • ForzaInter
    #7680
    in the flesh-t nézi valaki? angol zombis sorozat. 1 részt néztem meg, tetszett. csak 3 rész az 1. évad.