12414
  • NovaTerra
    #7759
    Igen, az lesz az. Kösz.
  • LasDen #7758
    gengszterkorzó?
  • NovaTerra
    #7757
    Múltkor beszéltettek itt egy sorozatról. Ha jól értelmeztem a harmincas évek Amerikájának gengsztereiről szól. Valaki megosztaná velem a címét? Kösz.
  • Monoton
    #7756
    Hát ha sorozatot ad ki akkor arra még várhatunk. Legalább addig ledarálom az eddigi évadokat, úgy is tervben van :D
  • Bulykin
    #7755
    Egy kis érdekesség :P
    A Marvel és a Dexter írója hamarosan Dexter képregényt ad ki, én személyszerint remélem hogy folytatásos lesz és hamarosan nálunk is a polcokon elérhető :)
  • Monoton
    #7754
    Mr. Selfridge pilot megnézve. Elég jól bekezdett, tetszik az alapötlet, bár jobban örültem volna, ha azt mutatják be az első évadban, hogyan jutott el gödörtől az áruház megépítéséig. Remélem az évad többi része nem megy át szappanoperába.
  • Calver
    #7753
    hmmm... azt hiszem eheti Psych eredetileg "félévadzárónak" készült... és szinte biztos vagyok benne, hogy ha az lett volna, az USA valamelyik fejese egyszer csak reggel egy meglepetés töltőtollal ébredt volna a nyaki ütőerében

    Community meg... bah. múlt héten hozott egy kifejezetten jó részt, erre ez a mostani... 3+1 évad lesz csak ebből, lehet h Dan Harmon-nal nem egyszerű együtt dolgozni, de mostanra kurvára látszik, h ő tette ezt a sorozatot azzá, ami... volt.
  • LasDen #7752
    az előzetesre csak halványan emlékszem. ilyen űrben, más bolygókon játszódott és ilyen sárgás színű volt az egész. nemtom :D
  • stargatelost
    #7751
    Sci-fin belül mi? :D
  • LasDen #7750
    nem, nem az...
  • Monoton
    #7749
    Childhood's End alapsztori hasonlít az Earth: Final Contact c. sorozatra. Egyébként engem az összes érdekel :D
  • Calver
    #7748
    Les Revenants?
  • LasDen #7747
    a ringworldön kívül mind nagyon szarul, bénán hangzik....a starzosba viszont lehet fantázia.

    tavaly volt valami előzetese valami francia (?) scifi sorozatnak. asszem ilyen sok szereplős valami...nem tudjátok? :D
  • stargatelost
    #7746
    SCI-FI bőség lesz, ha ezek mind megvalósulnak. Van egy-két gagyi, de a többség ütősnek hangzik így elsőre.

    SyFy 10 pilotterve

    Jövő héten pedig Defiance!

    Ja és a Starz is kecsegtet jósággal, reméljük beindul a projekt. Az évadonkénti antológia és a nem humanoid idegenek simán überváróssá teszik a sorozatot :D

    Katonai sc-fi a Starznál
  • Monoton
    #7745
    7. rész pedig qva jó volt, pont kezdett beindulni a sorozat :(
  • Bulykin
    #7744
    pont most olvastam én is :/

    De ez a Hannibal engem nagyon megfogott! kurvajól el lett találva, a szereplők is!
  • Monoton
    #7743
    Levették műsorról a Cultot :( Remélem valamikor, valamilyen formában leadják az elkészült részeket.
  • passatgt
    #7742
    hank minden szarba belekeveredik...:D

    Orphan Black pedig nagyon tetszik, érdemes megnézni, elég egyedi története is van, legalábbis én még nem találkoztam ilyennel
  • ProGabe #7741
  • ReszegKoldus
    #7740
    Kíváncsi voltam hogyan tudták megvalósítani, sajnos a sejtéseim elég hamar beigazolódtak, összességében azért annyira nem volt rossz.
  • Bulykin
    #7739
    a Bates Motel-t tegnap kezdtem el, így 1 rész alapján nagyon bejön! a vége volt a legjobb :P
  • Panzermeyer
    #7738
    Anyáink, apáink (Unsere Mütter, Unsere Väter)

    3 részes német II. vh-s minisorozat. A német "Band of Brothers", talán mondhatnám úgy is, kis túlzással. Na nem a minőség miatt a túlzás, hanem mert a történet nem csak katonákról szól. Elég jó, megéri megnézni.
  • alfa73
    #7737
    A Justified évadzáró rész nagyon kemény volt.
  • stargatelost
    #7736
    Ajánlom junkien ezt a posztot: Az elmúlt 3 hónap ÚJ sorozatai . Van vagy 50 :O Kommentek segíthetnek a döntésben

    Amúgy én is az Utopiát mondanám, esetleg Banshee, Bates Motel, de biztos van ezeknél jobb, csak még nem próbáltam be :)

    #7695-ben összeszedtem az elmúlt két évben indultak közül szerintem mely sorozatok a faszák. (American Horror Story kimaradt, és ha úgy vesszük, az mindig első évados :D)
  • ForzaInter
    #7735
    Arrow, Banshee, Americans, Bates Motel, Vikings, House of Cards, Utopia
  • FZoleee
    #7734
    tudtok ajánlani jó újonc sorozatokat? szinte minden jöhet, csak a heti nyomozós sorozatokat hanyagolnám :)
  • ForzaInter
    #7733
    orphan black pilotot látta már valaki? az előzetesek alapján nem nagyon hozott lázba, de bejövős volt a pilot. a főszereplő csaj meg
  • passatgt
    #7732
    én nagyon nem örültem Maria Bello-nak, hál isten eltűnt a képernyőről...

    És nagyon sajnálnám, ha kaszálnák:(
  • ForzaInter
    #7731
    én az 1. évadot még megnéztem, de utána kaszáltam. pedig itt pihent a winyón az első 2 rész de nem tudtam magam rávenni, hogy megnézzem, a negatív kritikát és kommentek pedig még jobban elvették a kedvem..

    kár, mert a pilot anno nagyon tetszett.
  • stargatelost
    #7730
    Még semmi hivatalos nincs, én annyit tudok, hogy Kiefert már megkeresték pilot ajánlatokkal, és a nézettség se valami jó.
    Egyébként nem sajnálom, mert a koncepció váltás elég szar lett, kivették belőle azt, ami kicsit is egyedivé tette az első évadot (látszólag kapocs nélküli történetek a világ különböző tájairól), és telenyomták ezzel az összeesküvéses, nagy, gonosz céges sztorival. Nem azt mondom, hogy nézhetetlen lett, mert azért még mindig meg van az íze a sorozatnak, és arcletépős baromságokkal sincsen tele szerencsére, de kb. már csak azért nézem, hogy letudjam, mert úgyse lesz folytatás. Na jó, Maria Bello is nyami :D
  • grebber
    #7729
    Futólag hallottam, hogy a Touch megbukott:-(

    Lemegy a mostani évad és game over?
  • Monoton
    #7728
    Hát én biztos nem fizetek neked :D
  • ForzaInter
    #7727
    Kurva sokat kéne nekem azért fizetni, hogy egy ilyen sorozatot nézzek. :D
  • Monoton
    #7726
    Na megnéztem az új NCIS bevezető dupla részét. Sokkal rosszabbra számítottam az előzetes alapján, de a karakterek jók lettek és a háttérsztori is el lett vetve. Csak a főszereplő kapott kevés lehetőséget. Várólistán. :P
  • passatgt
    #7725
    Sherlock (angol verzió) 3 rész / évad
    Hunted 6 rész
    Longmire
    Southland (legjobb rendőrös)
    Person of Intrest - egyik kedvencem mostanában, főleg a mostani éved, gyarolatilag csak 9-10-es részeket hoz:)
  • ProGabe #7724

    Kösz, jó kis lista, nagyon köszi!
  • stargatelost
    #7723
    Farscape (első évad még langyos víz, de aztán bedurvul)
    24 (itt azonnal indítod a következő részt, az tuti :D)
    American Horror Story (olyan történetvezetés, hogy leteszed a hajad - nekem a Lostot juttatta eszembe. Sajna itt évadonként különálló a sztori.)
    Utopia (most ment le, 6 rész, de nagyon mindfuck)
    Shameless US (legjobb dramedy)
    Skins (brit feelgood/dráma)
    Oz (HBO minőség, kurva kemény börtöndráma)
    Six Feet Under (keserédes dráma, baromi jó karakterekkel, szintén HBO minőség)
    Dead Like Me (beteg humorú, de zseniális)
    Reaper, Legend of the Seeker, Roswell meg guilty pleasure.
    The Wire, Justified - ezeket még nem láttam, de a minőségben biztos vagyok :)

  • ProGabe #7722
    Ajánljatok nekem valami olyan sorozatot pls. ami igényes és van benne valami kis extra. Ez utóbbi alatt valami olyasmit értek, hogy high-fantasy (lsd. Game of Thrones), sci-fi (lsd. Fringe), vagy valami olyan dolog, ami miatt azonnal indítod a köv. részt (lsd. Lost, vagy Nip/Tuck, hogy két teljesen különbözőt írjak).

    Lehet jó dráma/krimi is, de ezeken kívül, mert vagy bepróbáltam, vagy láttam már (fenti zárójelesek ide tartoznak):
    Breaking Bad, Sons of Anarchy, Banshee (ez de szar!), House, Dexter, Homeland, The Shield, Sopranos, Rome, Walking Dead, Following (pfejj, másik idei túlhypeolt hulladék), BSG.

    Ja esetleg jöhetne valami guilty pleasure/execandy cucc is, nekem ilyen volt az Euréka és a Las Vegas.

    Igazság szerint jó pár sorozatot elkezdtem mostanában, de pár rész után abbahagytam őket, mert egyszerűen semmittelenek, szerintem a GoT túl magasra tette a mércét :)
  • stargatelost
    #7721
    Azt nem lehet előre tudni :) Sok sorozat baromira várós volt, nagy lelkesedéssel ültem le eléjük, aztán mi lett belőlük pár rész alatt? :S :)
    Amúgy én sem szeretek kaszálni, ha meg is teszem, az csakis első évados sorozatnál. Amit már több éve nézek, biztos nem csapom el :)
  • Monoton
    #7720
    Jó de én eleve nem választok ki olyan sorozatot ami szar lehet nekem :DD