12414
  • ldavid
    #7799
    feliratok.info-n találtál volna szerintem évadpack feliratokat is
  • Calver
    #7798
    hmmm... múlt hét csütörtökön gondoltam belenézek kicsit Parks and Recreation-ba, valaha első részt megnéztem és nem jött különösebben be, de mindenütt istenítést olvastam és társai... és úristen, megnéztem *az összes részt*. 5 nap alatt ledaráltam 5 évad Parks and Recreation-t. regisztrálnom kellett az addic7ed-re, mert napi max 15 feliratletöltést engedélyeznek anélkül, én meg ennél nagyobb sebességgel zúztam le őket. családtagokkal napokig alig kommunikáltam. és kurvajó volt. Rashida Jones *imádnivaló*, Aubrey Plaza zseniális, Nick Offerman meg elképesztően ász Ron Swanson-ként

    ezt a jelenetet meg kb 30-szor visszapörgettem és még mindig röhögök rajta
  • passatgt
    #7797
    nekem bates motellel az a bajom, hogy nagyon kínos, és sok helyen bele kell tekernek, mert azokat a részeket nem bírom:)
  • ldavid
    #7796
    akkor tipikus kanadai mű :)
  • Monoton
    #7795
    Ezt a Lost Girl-t sokan ajánlották, de én 5 rész után is várom a csodát. Ordít az egészről a gagyiság, meg unalmas is. :(
  • stargatelost
    #7794
    Ja, az első rész még okés volt, de ami utána jön... Amúgy már vége az évadnak.
  • mike01010101
    #7793
    A Following-ból az első részt néztem meg, várom hogy összejöjjön az évad.
  • stargatelost
    #7792
    Defiance stabil nézettséget hoz, ráadásul egész magasat, szóval elég valószínű a második évad. Az már más kérdés, hogy igencsak fosul kezdett minőségileg :D Bates Motel tényleg jó. Following? Ne vicceljünk már, az egyik legszarabb idei újonc. Ostoba, nevetséges történetvezetés, irritáló karakterek, nem lehet komolyan venni.
  • mike01010101
    #7791
    Csodálkoznék ha a Defiance kapna még egy évadot.
    Az idei új sorozatok közül nálam a Bates Motel a nyerő.
    Saját vélemény azokról amikbe idén belenéztem legalább pilot szinten:
    -Defiance - kasza lesz
    -Zero Hour - már kasza
    -Hannibál - többet vártam tőle
    -The Following - egész jó
    -Da Vinci - eddig nem váltotta meg a világot de a téma és környezet túl jó hogy kihagyjam
    -Vikings - egész jó
    -Bates Motel - az idény pozitiv meglepetése
  • ldavid
    #7790
    szerintem hamarosan lesznek még ott érdekesebb dolgok is.
    Abigailt érdemes még a Burning Love-ban is megnézni
  • stargatelost
    #7789
    Én is elkezdtem, két részt néztem meg, de valószínűleg abbahagynám, ha nem játszana benne Abigail Spencer, aki valami elképesztően gyönyörű, elakad a lélegzetem, akárhányszor a képernyőn van :D Maga a sorozat talán túlságosan is vontatott, oké, biztos érdekes valakinek belelépzelni magát a főszereplő helyébe, ahogy rácsodálkozik a világra, de én több durvulást várnék. Remélem megkapom :) Amúgy s2 berendelve :)
  • Bulykin
    #7788
    Na megnéztem már ennek a Rectify-nek az első részét is :P
    Nem csalódtam a Breaking Bad egyik írójában, szerintem nagyon jó! Maga a sztori is, igaz egy picit vontatott, nyomasztó és drámai, de mindenképpen meggyőző volt, kiváncsi vagyok mi lesz belőle a továbbiakban!
  • Bulykin
    #7787
    Dexter pótlék lesz, nagyon-nagyon kiváncsi vagyok!

    Ez a The Village milyen, nézi valaki?
  • Jim Morrison
    #7786
    Én a Ray Donovan-re leszek kíváncsi, előzetesek alapján nem tűnik rossznak.
  • Bulykin
    #7785
    Én igen, eddig így az első rész alapján ugyanez a véleményem! Nagyon jó és a képi világa is eszméletlen :)
  • Monoton
    #7784
    A Da Vinci's Demons-t nézi valaki? Engem nagyon megfogott, titkos társaságok, összeesküvések, Firenze a késő középkorban, Da Vinci ...
  • dregnarr1 #7783
    Üdv!

    Sorozatokneked blogspot eltűnt, van készítőjétől valami infó a jövőre nézve? Hallott valaki felőlük?
  • FZoleee
    #7782
    Én is úgy nézem és abszolút élvezhető, szerintem igen.
  • Monoton
    #7781
    A Hannibalnak neki lehet ugrani előismeret nélkül? Nem olvastam a könyveket, de a filmeket sem láttam.
  • passatgt
    #7780
    Hát ez a hemlock grove, hogy mondjam... Elég érdekes sorozat:D
  • Monoton
    #7779
    Orphan Black is elég jól kezdett, van benne potenciál. A főszereplő jól játsza a különböző karaktereket.
  • ldavid
    #7778
    nekem inkább a Browsers és a Those who can't tetszett

    #7777 gondolom majd egy idő után megnézik, mik voltak a legnépszerűbek, és majd azokat folytatják
  • Calver
    #7777
    határozottan kellemes volt, de... mikor jön a következő rész?
  • stargatelost
    #7776
    Zombieland? Az előzetes után valami fospoénos szarkupacot vártam, de ez igencsak király volt :D A film szelleme megvan, bár nyilván az új színészek és a kisebb költségvetés lejjebb húzza, de akkor is kellemes csalódás. A kezdés beszarás volt :D Én úgy érzékeltem, hogy ekörül volt a legnagyobb buzz, és elég pozitívak is a visszajelzések, szóval sorozat lesz ebből az amazonnál :D A Double Tap rule-t viszont eléggé semmibe vették...
  • tutituti
    #7775
    Na meglestem én is a Defiance-t.
    nálam 4/5 mert ez még a csak a pilot.
    De marha nagyot ütött.

    És ahogy Monoton mondja,végre valami Sci-Fi
  • stargatelost
    #7774
    Hehe, jó lehetett :) Amúgy a Strike Back is fasza sorozat, hiánypótló is akciósorozatok terén.
  • vg
    #7773
    Keletinél a II János Pál téren a rég mszp székháznál forgatják a Strike Back sorozatot, felrobbantottak egy régi dzsipet. Jó volt, nagyot pukkant, bár várunk rá másfél órát(csak nézőként jártunk arra aztán vártunk mi lesz). Sajnos mobil nem volt nálam. Sullivan Stapleton akciózott. Aki akarja látni élőben menjen, szerintem még mindig ott vannak.
  • stargatelost
    #7772
    Legalább addig el kell jutni, amíg átkerült kábelre, vagyis a harmadik évadig. A negyedik, ötödikben meg még több járőrözés van. Ez tipik nem az a sorozat, amit egy részből le lehetne szűrni, mert ki tudja, hol lesz durvulás. :)
  • ForzaInter
    #7771
    én még anno az 1 rész után kaszáltam, nem volt rossz a pilot de max egy erős közepes.
  • FZoleee
    #7770
    kedvet adtál hozzá :)
  • stargatelost
    #7769
    Southland valaki? Az ötödik évad hozta az eddigieket, sőt... az utolsó részek meg aztakurva, The Shield szint simán megvan. Nagyon sajnálnám, ha nem lenne több rész (főszereplők pilotszerepei sajna ezt sugallják), mert az egyik legjobb sorozat jelenleg a tévében, és egyben a legalulértékeltebb, itthon is sajnos.

    Annyira húsba markolóan reális, hogy hihetetlen, soha nem tudni, mi fog történni egy újabb riasztásnál, elszabadul-e a pokol, vagy csak valami hülye gyökér miatt mennek ki a járőrök. Ami erre rátesz sok lapáttal: kézikamerával van felvéve, gyönyörű szögekből, olyan, mintha a mi magunk is ott lennénk; valamint az, hogy nincs zene. Semmilyen műmájer, izgalmat fokozni akaró dallam nincs benne, csak a mocskos L.A. utca zaja, úgy, ahogy az megtörténik nap, mint nap.

    (Egy negatívumot tudok felhozni csak: az epizódok elején lévő előretekintést, aminek semmi funkciója nincs azon kívül, hogy spoilerez a részből. Én ezek alatt netezni szoktam, úgyis megmutatják újra a jelenetet, akkor meg minek?)

    Na szóval, nézzetek Southlandet!
  • Monoton
    #7768
    Én már annak is örülök, hogy a sci-fi-t nézhetek.
  • stargatelost
    #7767
    Azt nem mondtam, de az ilyen megoldásról ordít a fantáziátlanság, elavultság, de legfőképp az olcsóság. Könnyebb valami ismert színészre rápakolni egy kis sminket, mint egy teljesen új életformákat megalkotni cgi-vel. Persze ide több pénz is kell, talán nem a játékra kellett volna költeni...
    Amúgy tényleg valami ilyesmi hibrid, összelopkodott mindenhonnan.
  • ldavid
    #7766
    végülis.. bizonyítsd hogy nem léteznek ilyen lények :) bár a "Final Fantasy" figurák elég viccesek
    az egész olyan talán mint egy jövőben játszódó revolution egy kis terra novával keverve
  • stargatelost
    #7765
    Szerintem fos lett a Defiance. Még mindig itt tartunk, hogy ha elmaszkíroznak valakit, parókát adnak rá, vagy kontaktlencsét, akkor földönkívüli lesz? Könyörgöm, ez B5-ben még elment akkoriban, de az a gáz, hogy a "maszkok" is e 20 éves sorozatot idézték, ami elég gagyi szint ma már. SGU lenne a követendő példa ezentúl a sci-fi sorozatokban, hogy minél kevésbé legyenek humanoidok az idegenek. A CGI is szar volt egyébként.

    A pilot másfél órája tele volt klisével, és unalmas is volt. Attól meg már előre forgatom a szemeimet, hogy abban a rohadt városban fog játszódni. Ott kellett volna hagyniuk a főhőséknek a picsába, és a sorozat követte volna az útjukat az Antarktiszig. Ki találta ki ezt a fasságot helyette? :D
  • Monoton
    #7764
    Nekem tetszett, van benne potenciál :)
  • LasDen #7763
    szubjektív lista...lehet vitatkozni vele, de minek :D
  • stargatelost
    #7762
    TOP 10: A LEGJOBB TÉVÉSOROZATOK

    Nem is rossz lista, bár a FNL és a Rescue Me szerintem olyan minőségromlást produkált az utolsó évadaira (szigorúan önmagukhoz képest!!!, mert amúgy nagyon jók azok az évadok is), hogy soha nem lehetnek számomra top10-esek. A rajzfilm se kellene bele, és így máris megüresedne 3 hely a Six Feet Undernek, a The Wirenek és a The Shieldnek :)
  • passatgt
    #7761
    Tippek, ki ölte meg Dannyt?:)

    Pár dolgot észrevettem, spoilerben:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Első rész legelején traktorból loptak gázolajat és valszeg ezt említette legutóbbi részben Nige
    Tom telefonján volt egy csomó éjjeli hívás Mom néven, velszeg nem a rendes anyja volt, hanem valakit ilyen néven írt csak be

    Lehetőségek szerintem:
    Joe, 2 lehetőség miatt: 1. Joe zaklatja Tom-ot, Danny tud róla és zsarolja Joe- (innen volt a pénze amit találtak az ágyára ragasztva illetve 7. részben eléggé kihangsúlyozták Ellie mondatát, az egy házban laktak és nem vette észre részre gondolok Susan kapcsán), 2. Tom ölte meg Dannyt, mert baszogatta(bully, mi ennek a magyar neve) és Joe segített/falaz neki

    Olly, mindenképp újságíró akar lenni és kell neki egy jó sztori, bár ez kicsit azért sántít, fenti reálisabb:)


    [IMG]http://25.media.tumblr.com/c85465f4b8e4a5c5ebcf67750e1a4641/tumblr_mlbl5a8lx01qbl6qfo1_250.gif[/IMG
  • ldavid
    #7760
    Defiance valaki? nálam elég felemás, de még érdekel hogy mi lesz