12414
  • LasDen #7839
    falling skiest nézi valaki?? anno az első egy néhány részt megnéztem aztán úgy maradt...a 2. évad jobb v valami? :D
  • stargatelost
    #7838
    Ezt nem hiszem el, Southland is kasza:( :( *sir*
  • LasDen #7837
    Chandlernek nincs szerencséje az új sorozataival :(( pedig reméltem, hogy marad. kevés egyike, amit néztem...
  • Monoton
    #7836


    Egyik idei kedvencem volt :(
  • ldavid
    #7835
    faszom, kinyírták a Go On-t
  • Calver
    #7834
    amúgy tényleg nagyon nem volt évadzáró szagú, előzőekhez képest végképp nem
  • Narxis
    #7833
    :O

    ja tényleg, emlékszem mert gyanúsan sok szálnak nyitottak új terepet, pl. Tommy új vetélytársa a Rent-A-Swag üzletben, April állatorvosi tanulmányai, Ron kapott egy nagy hírt :D stb.
  • ReszegKoldus
    #7832
    Múlt héten volt évadzáró.
  • Narxis
    #7831
    Beauty & the Beast mai epizódja is kiváló volt! Jövő héten évadzáró, nagy geci ez a Gabe.

    Parks and Rec nincs a héten?
  • stargatelost
    #7830
  • ldavid
    #7829
    jobb ötletem van: indíts egy saját blogot
  • stargatelost
    #7828
  • Narxis
    #7827
    huhh ennek a Following-nak brutáljó vége lett, egyszer kajak írok sorozatjunkie-ra kritikát erről is és Revolution-ról is repkednek majd a 8/10 és 9/10-es értékelések
  • tutituti
    #7826
    megmondjam mi ugrott be róla?

    Last Resort + Vírus

    Maga az ötlet(ezek szerint amit már ezredszerre változtattak meg) még mindig tetszik.
    De lehet hogy egybe megnézem majd téli estéken
  • stargatelost
    #7825
  • Calver
    #7824
    alapvetően a trailer nem tűnik rossznak, Rhona Mitra végképp kellemes, de... TNT? bhahahaha. (na meg Michael Bay...)

    plusz wiki aszondja alapvetően a könyv egy atomháborúról szólt volna, aztán posztapokaliptikában való vándorlásról meg ilyen kellemes apróságokról... és ebből csinálni egy vírust? miért? MIÉÉÉRT? [ökölrázás az ég felé]
  • Narxis
    #7823
    Ú-R-I-S-T-E-N

    nemár, hogy neked ez se tetszik? sztem kurva jó, kb. a terra nova ellentettje. Sokkal dárkosabb. :P
  • stargatelost
    #7822
    Hogy mennyire FOS?
  • tutituti
    #7821
    +1

    minden résznél írnék valamit de nem a játék topikjába.
    na várj csak!
  • Narxis
    #7820
    Defiance-nak nyissatok már topikot. Ki akarom tárgyalni a legújabb fejleményeket.
  • ldavid
    #7819
    én először azt hittem hogy valami paródia, vagy valami vicc :D
  • Monoton
    #7818
    Rhona Mitra
    Michael Bay

    Egyébként ez a trailer nekem így elsőre olyan semmilyen, de érdekel a téma.
  • tutituti
    #7817
    én csak most hallottam róla.Érdekes lesz szerintem.
  • Monoton
    #7816
  • paly90
    #7815
    Bates Motel és Vikings mellett az idei év újonca számomra, nagyon jó, a főszereplő csaj zseniális és emellett még gyönyörű is:)
  • Bulykin
    #7814
    Elkezdtem ezt az Orphan Black-et, mindenki úgy dicsérte...megvan miért :P
    Így az első rész alapján rögtön megfogott, a története nagyon tetszetős, fordulatos, a hangulata is nagyon jó!
  • Monoton
    #7813
    Na ez a Family Tools igen érdekes sorozat, még nem tudom hova tenni. Mindenesetre megnézem a berendelt 10 részt, 2. évad nem hiszem, hogy lesz.
  • ProGabe #7812
    S02E23 - The Master Plan (ha minden igaz)

  • LasDen #7811
    ja jó :DD nem figyeltem igazán :DD
  • Calver
    #7810
    no shit, arról dumálunk elmúlt 10 hszben

    arra gondolok, h melyik részből van, mire reagál így mindenki kedvenc Swanson-ja
  • LasDen #7809
    parks and recreation
  • Calver
    #7808
    amúgy nagyban a te ajánlásodból indultam ki (bár még mindig nem tudom az a kép honnan van)

    most meg Party Down-t darálok, vállalható az is, második évadra egészen belejöttek (na meg Lizzy Caplan ), de még mindig csak nagyon gyenge metadon a Parks and Rec heroinjához

    #7807: ez is kurvajó, bár kb mind az
  • ldavid
    #7807
    ez volt amit én láttam
  • ProGabe #7806
  • Calver
    #7805
    +egy összegyűjtés, ezen is visítottam, hatalmas arc ez a csajszi
  • Calver
    #7804
    én ezen visítottam, iszonyatos amit lenyom, látszik h a riporternek fingja sincs arról h mi a fenét kezdjen vele
  • passatgt
    #7803
    én a Conan-es interjúkat láttam:)
  • ldavid
    #7802
    "Aubrey Plaza interjúkat mindenkinek ajánlom megtekintésre"
    eddig talán egyet láttam, de marhajó volt :)
  • Calver
    #7801
    Chris Pratt egy állat, The O.C.-ban is csíptem, de itt mindenen túl tesz bakikat én is végigbambultam tegnap, hihetetlen miket nyom az az arc, a villanykapcsolók réme meg másik interjúban mondta készítő, hogy ez a szöveg teljesen improvizáció volt, és azóta mérges rá, mert szerinte elsütötte a sorozat legjobb poénját

    btw Aubrey Plaza interjúkat mindenkinek ajánlom megtekintésre, zseniális ahogy paffra tesz mindenkit az a csaj maga körül
  • passatgt
    #7800