12414
  • kill3r21
    #7919
    bizony fain, alig várom a 3.évadot :)
  • kill3r21
    #7918
    Pontosan....és eléggé érthetően is kivan fejtve...:)
    Epic sori volt...
  • ProGabe #7917
    Azt a kurvaélet, ez nagyon jónak ígérkezik!

  • [HUN]FaTaL
    #7916
    Az rendben van, csak az egész nem az én világom, ettől még lehet nagyon jó sorozat (és biztosan az is) :) Megnéztem az első két részt és nem tetszett, ennyi.
  • stargatelost
    #7915
    Ha két részt láttál, akkor nem láttál semmit. Csak annyit mondok, hogy a Lostban láthatjuk a legzseniálisabban ábrázolva az időutazást.
  • Monoton
    #7914
    Annyit beszéltek róla, hogy mindjárt én is folytatom :D
  • stargatelost
    #7913
    Igazából a top 3 sorozatom a Lost, a Stargate franchize, és a Breaking Bad, de történetvezetésben a Lostot semmi nem veri :-) De mindkét sorozat másban zseniális.


    Annak meg örülök, hogy el fogod kezdeni, majd updatelj, kíváncsi leszek a véleményedre :-)
  • [HUN]FaTaL
    #7912
    A lostot rengeteg sorozat megeszi, nekem abból 2 rész bőven elég volt :D
  • ldavid
    #7911
    az is nyomozós lesz, fiatalok közül sokan válthatnak majd. de érdekes lesz azért.
  • Monoton
    #7910
    A S.H.I.E.L.D. sorozat az NCIS sávjában kapott helyet. Valaki nagyon tud valamit, vagy nagyon hülye :D
  • Narxis
    #7909
    :O

    Kíváncsi vagyok, hogy ehhez mit fog szólni stargatelost... :D
  • precision
    #7908
    a Breaking Bad megeszi a Lostot reggelire szerintem :)
  • Narxis
    #7907
    A héten vizsgám lesz, elég volt megnézni az aktuális sorozatokat de a Lost-ba mindenképp belekezdek, le van töltve az első évad.

    Más:

    INFINITY: Javier Grillo-Marxuach, a Lost és a The Middleman producere készíti, és ott kezdődik, hogy egy idegen flotta jelenik meg a Plútónál, mi meg elküldjük ellenük egyetlen működő csillagközi űrhajónkat, amit még a hatvanas években felfedezett idegen technológia segítségével épített egy milliárdos. A csata közben a hajó egy féregjáratba kerül és valahol a messze távolban lyukad ki belőle, ahonnan értelemszerűen vissza akar jönni. Ha ugyanolyan őrült sorozat lesz, mint a The Middleman, akkor máris megvettük.

    Farscape? :o
  • stargatelost
    #7906
    Lostot se látta :-)
  • FZoleee
    #7905
    én nagyon akartam szeretni a Hannibalt, de 2 rész után felfüggesztettem, adok neki azért majd egy második esélyt nyáron, ha lesz következő évad (bár szerintem kasza lesz)
  • Monoton
    #7904
    Huhh az MJF előzetes megvett kilóra :D
  • Narxis
    #7903
    Jah, sejtettem, hogy csodálkozni fogtok. :D
  • precision
    #7902
    ha nem nézel Breaking Badet akkor nem láttál még sorozatot... és most nem túlzok :)
  • Monoton
    #7901
    Nem gagyizzuk az NCIS-t.
  • [HUN]FaTaL
    #7900
    Egy gagyi NCIS-t nézel, egy Breaking Badet meg nem? :D
  • ForzaInter
    #7899
    a Hannibal nagyon jó.

    minőségi kábeles szintű dráma. végre egy kiemelkedően jó országos dráma sorozat.

    remélem nem lesz kasza.
  • Narxis
    #7898
    Hannibal-t én meg se néztem, hidegen hagyott már akkor amikor olvastam róla. Tényleg olyanokat nézek amik fullra lekötnek. Aminél már a leírás se fog meg abba bele se nézek. Ezért nem láttok sokat kritizálni. Na meg a másik, hogy nagyrészt a fantasy-scifi sorozatok amik igazán vonzanak, a többi stílusú nálam alapból hátrányból indul. Hiába áradoznak a Breaking Bad-ről, Dexter-ről vagy mittomén még miről, egyszerűen nem tudnak lekötni, képernyő elé szegezni. Persze van azért fantasy-scifi-n kívül is amit nézek, pl. Chicago Fire és kíváncsi vagyok a most induló rendőrös spinoffra is. Nézem az NCIS-t is. :D

    Nem tom még mi van így hirtelen ami nem fantasy.. ja igen a Hell on Wheels-t nagyon várom.
  • precision
    #7897
    semmi baj nincs ezzel szerintem :) nem lehet minden embernek ugyan az az ízlése
    mondjuk azért néha-néha lehetnél kritikusabb egy-egy sorozattal szemben, persze nem miattunk, hanem magad miatt... mert annyi sorozat van, és ha a közepeseket is 10/10 -nek nézed akkor egy idő után azt veszed észre hogy túl sok sorozatot fogsz nézni :)

    én ma már simán cancelezek 1-2 rész után sorozatokat ha úgy érzem, hogy nem jön be... legutóbb pl a Hannibalt... junkien is áradoztak róla, itt sg -n is... de nekem nem jött be, nem is bírtam sokáig aztán cancel lett a vége... és a nézettség alapján kinéz neki egy nagy kasza :D most nem azt mondom, hogy én vagyok a tuti megmondóember :D
    majd idővel rájössz magadtól is hogy muszáj szelektálni és a középszerűre is azt mondani hogy köszönöm inkább nem (vagy max ledarálom vmi uborkaszezon alatt)
  • Narxis
    #7896


    Pont, hogy egy új szemléletet hoztam ebbe a hipster topikba.
  • stargatelost
    #7895
    Na rátaláltál erre a topikra, eddig minőségi sorozatok kibeszélése folyt, most elárasztod a gagyikkal
  • Narxis
    #7894
    Mai Warehouse13 és Revolution rész is 100/100-as volt!

    Warehouse-ban tetszett ez a régi film stílus, jó sztorit is kerekítettek hozzá.
  • stargatelost
    #7893
    Foxról: Almost Human, Gang Related, Wayward Pines, és természetesen 24 folytatás!!!!!
  • precision
    #7892
    én asszem 2 rész után hagytam abba a Revolutiont
    úgy látom jól tettem... :)
  • Narxis
    #7891
  • ForzaInter
    #7890
    egy nagy foskazal a followingel együtt:D
  • LasDen #7889
    mondjuk engem szinkronosan érdekelne :D
  • LasDen #7888
    Foxtól:
    Álmosvölgy - Ichabod miatt főleg. Bár Orlando is húzónév ebben az esetben.
    Rake - Kinnear miatt...
    Brooklyn 99 - Samberg, Crews. Még jó is lehet...
    Enlisted - a témából még jó is kisülhet...
    Dads - Green, Ribizli...
    Us & them - Alexis miatt :D
  • stargatelost
    #7887
    Engem nem érdekel, milyen jeleneteket raknak bele addig, amíg 1. nem néznek hülyének, 2. nem süt róla a logikátlanság, 3. meggyőznek, hogy épeszű emberek úgy, abban a helyzetben tényleg úgy cselekednének, 5. a történetvezetést nem a kliséiskola első leckéjéből húzzák elő. A Revolution pedig ezeknek a pontoknak nem tud eleget tenni, és épp az ellenkezőjével tuszkolják tele a részeket. The Following hasonló cipőben jár, de az azért egy fokkal jobb.
  • Narxis
    #7886
    Nem. Egyszerűen egyesek nem tudják megemészteni, hogy kevesebb benne a lelkizős, karakterépítős jelenet.
  • Calver
    #7885
    ennyire kibaszottul szörnyű Revolution?
    Billy Burke nagyon belopta magát a szívembe Freaky Deaky című filmmel (mert kurvajó volt, gyakorlatilag Raylan Givens a 70-es években, tekintve h az is Elmore Leonard regényből készült), és egyre jobban viszket rá a mancsom, de mindenütt azt hallom, h az utóbbi évszázad legbutább sorozata, ami azért... kurvanagy teljesítmény
  • Monoton
    #7884
    Jó jó ismerjük a véleményed, nem kell minden második kommentben hangoztatni.
  • stargatelost
    #7883
    Már az évad első felében bejelentették. Nevetséges amúgy.
  • [HUN]FaTaL
    #7882
    A Goodwin Games engem is érdekel, de állandóan tologatják. New Girl nem tetszett, pár részt megnéztem. Followingot még nem próbáltam.
  • Monoton
    #7881
    New Girl + The Following ami nálam FOX. Ja meg jön nemsokára a Goodwin Games.
  • [HUN]FaTaL
    #7880
    A két sorozat, ami érdekelt volna :D De majd megnézem mégegyszer a kínálatot. Bár a Boneson kívül egy darab fox sorozatot nem nézek, mert lelőtték az összeset, amit néztem (House, Lie To Me pl.)