12414
  • ldavid
    #7959
    Goodwin Games pilotja szerintem jó lett (Becki marha aranyos benne <3)
    kár hogy máris halálra van ítélve..
  • stargatelost
    #7958
    Hát én is jobbakra számítottam. Valóban a The 100 a várós tőlük, csak el ne csesszék :) (Nálam még a The Originals is, nézem az alapsorozatot)
  • Calver
    #7957
    mert ha nem fosdrámázzák el a részeket, akkor nagyon szórakoztató.
    ha viszont igen, akkor általában szarcsi-foscsi.
  • Monoton
    #7956
    De nem ennyire.
  • passatgt
    #7955
    cw mindig is tinicsatorna volt
  • Monoton
    #7954
    Hát a CW ezekkel a tini sorozatokkal elvágta most magát nálam, Egyedül a 100 ami érdekel jelenleg.
  • ldavid
    #7953
    Fillion. Browncoat népeknek nézni kell :D meg amúgy jobb, mint pl. a Mentalist, humorosabb, érdekesebb, meg talán bugyutább is néhol :)
  • [HUN]FaTaL
    #7952
    Az első 4-5 rész sem hozza a korábbi évadok színvonalát (már a negyedik is gyenge volt). Nem is tudom miért nézem még, talán a megszokás :D
  • LasDen #7951
    csak néhány részt láttam belőle, de nem értem miért olyan bejövős castle...:D
  • ldavid
    #7950
    az első 4-5 rész vagy mennyi jó volt szerintem, már majdnem első évad szerű
  • [HUN]FaTaL
    #7949
    Nem még annál is fosabb, a legvége meg egyenesen röhejes volt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ilyen szar lánykérést még életemben nem láttam. :D Az egész évad középszar volt, sokkal többet ki lehetett volna hozni, abból hogy együtt vannak.
  • Calver
    #7948
    na, Castle finálé szokásosan Castle finálés volt, drámázós középszar

    NCIS: Los Angeles finálé ellenben... röviden csak Atticus örökérvényű szavaival tudnám jellemezni, mínusz a "bocsánatkérések":

  • Narxis
    #7947
    . Jó volt a mai Chicago Fire. Szépen felvezették a rendőrös sorozatukat. Voight vagy, hogy kell írni gecikemény, birom... :D
  • Monoton
    #7946
    Előzetes alapján erőltetettnek és gyengének tartom :(
  • LasDen #7945
    nem is tudtam, hogy Robin Williamsnek lesz sorozata. Arra kíváncsi leszek...
  • stargatelost
    #7944
    ABC és CBS nem igazán tett ki magáért, konkrétan a Marveles S.H.I.E.L.D.-en és a Mixology-n kívül nem nagyon érdekel semmi tőlük.

    Ja és baromi sok sorozat indul midseasonben. Ezzel együtt vicces az is, hogy ősszel számomra eddig csak 3 újonc lesz, ami érdekel (Almost Human, Brooklyn 9-9, Marvel Shield). 2014-ben viszont már 6 várós cucc is lesz. CW-t meglátjuk ma, ígéretes sci-fikkel jönnek.
  • passatgt
    #7943
    Sarah Shahi állandó szereplő lesz a POI-ban
  • passatgt
    #7942
    egy darabig nem lesz, vagy csak ritkán, nyugi:D
  • LasDen #7941
    akkor a 2. évad 2 rész után...köss bele :D
    láttam az 1. évadot már tavaly, nem kell félned :D
  • [HUN]FaTaL
    #7940
    "POI 2 rész után...ez a Root csaj kibaszott idegesítő"

    2 rész után nincs Root, ha az elejétől nézed :D
  • LasDen #7939
    ki mondta, hogy nem láttam? :D
  • [HUN]FaTaL
    #7938
    Miért nem az elejéről nézed a sorozatot? :D
  • LasDen #7937
    POI 2 rész után...ez a Root csaj kibaszott idegesítő. Pofán törölném egy lapáttal...:D
  • Calver
    #7936
    nálam is beelőzte egy Warm Bodies finálénézést, nagyon szörnyű lett, vagy csak tipikusan Castle finálé szörnyű?
  • Monoton
    #7935
    Én most kezdem folytatni a Castlet (2x11). Anno minden sorozatot abbahagytam idő hiányában és régiekre nem tértem vissza. Na de majd most :D
  • FZoleee
    #7934
    A Goodwin Games részei felkerültek a netre, Hulu-n például egy kis trükközéssel meg lehet nézni, ha valakit érdekel.
  • [HUN]FaTaL
    #7933
    Még nem láttam, el vagyok maradva pár résszel :D
  • Narxis
    #7932
    Hááát nem tom, nekem inkább Ziva és Vance reakciói miatt tűnt drámainak. Meg mert őket "ismerem" jobban ezért sajnáltam is.

    De a lényeg akkor is, hogy már rutinból megy minden, mindenki megszokott mindenkit, nincs konfliktus, teszik a dolgukat stb. Hol van már egy olyan "főgonosz" mint Ari... :)
  • Monoton
    #7931
    Én a szereplők miatt nézem, mert hihetetlen jól építik fel részről részre őket. És a mellékszereplőket is "remekül" írják bele egy-egy részbe. Vegyük csak Vance feleségét vagy Ziva apját.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Alig szerepeltek, de a haláluk valami elképesztő drámai részt hozott.
  • Narxis
    #7930
    Igen én is ezt éreztem, sajnos nem sok dolog történt.
  • ldavid
    #7929
    "menjünk ki a játszótérrek, mert ott olyan jól fogunk kinézni a hintában ülve"
    amúgy volt már rosszabb is, viszont ezek után szerintem már az utolsó évadnak kellene jönnie
  • passatgt
    #7928
    Castle évadzáróról vélemény?:D
  • Calver
    #7927
    történt abban a sorozatban valami is az elmúlt 2 évadban? 9. évadig néztem, aztán ott pár rész után szimplán... ráuntam. annyira mozdulatlannak érzett az egész, hogy az ijesztő, pedig első pár évadot nagyon szerettem, és utána is szállított elképesztően jó részeket, de 9. évad környékére nagyon kifogytak a szuszból...
  • Narxis
    #7926
    Jó évadzárója volt az NCIS-nek, bár talán lagymatagabb mint a korábbiak.
  • kill3r21
    #7925


    Egykis lost vidi régen csináltam
  • [HUN]FaTaL
    #7924
    Ez várós. :) Foxról még a Rakere leszek kiváncsi, abcről pedig a Mind Gamesre. :)
  • Narxis
    #7923
    woow ez zsír lesz
  • LasDen #7922
    8 szar sorozat, ami tovább bírta, mint az Arrested Development...

    régen a Charmedet én néztem tv2-n...egyértelmű miért :D
  • stargatelost
    #7921
    Első évad kibaszott jó, úgy kell nyúlni a részek után, mint egy drogos. Második évad meh, harmadik szerintem megint fasza lett, a negyedik viszont kritikán aluli fos baromság. A lezáró film elment. Szóval ha PB-ről van szó, az első évad alapvetés.
  • kill3r21
    #7920
    Prison Break-et csipáztátok?