12414
  • Calver
    #7999
    felkerültek a listára

    The Middle-ből elkaptam pár részt (inkább jelenetet), de tényleg kb olyan mint amit mondasz, hiába Dr. Jan Itor
  • passatgt
    #7998
    Whitney-vel mi a baj? Mondjuk aláröhögős, szóval Calvernek nem biztos hogy jó, de szerintem rendben van, én sokat röhögtem rajta:D
  • ReszegKoldus
    #7997
    Scrubs az nagyon jó, bár nem mondanám jobbnak a Jóbarátoknál, de a másik kettőt azért megnézem majd még :D
  • ReszegKoldus
    #7996
    Legit
    Whitney
    Ben and Kate jó lett volna, ha nem kaszálják.
  • passatgt
    #7995
    Ban and Kate, Whitney, Legit?

    Vagy a The Middle ami jó szar de lehet rajta röhögni, ez inkább idősebb embereknek való:D
  • Calver
    #7994
    első pár évad korrekt, de aztán... na jó, nem akarok senki lelkébe mélyen belegázolni (pedig nagyon viszket a tenyerem rá, hogy jó pár új segglyukat tépjek verbálisan annak a sorozatnak), maradjunk csak annyiban, h nem az én stílusom... és jó pár ember "legjobb szitkom" fantáziáját csúnyán összetörtem róla egy Scrubs/Psych/Black Books dvd odaadásával

    #7991: már megvan, még ennek is láttam első részét winnie kritikája alapján, aztán feledés homályába merült...
  • Monoton
    #7993
    Friends nálam is alap legjobb sitcom, minden nyáron ledarálom a 10 évadot.
  • [HUN]FaTaL
    #7992
    Akkor neked gond van a humorérzékeddel. :) A Friends az egyik legjobb sitcom.
  • Monoton
    #7991
    Roommates
  • Calver
    #7990
    köszönöm az ajánlásokat!

    #7984: Community megvolt, másik kettőt egy (sok) hideg téli estére tartogatom

    #7985: erről még nem is hallottam

    #7986: Traffic Light-ba majd belenézek, arra régebben is pislogtam, főleg mert Kris Marshall egy félisten. csorog is lefelé.

    #7987: megnéztem valamikor első pár részt, de nem jött be :C

    #7989: sajnos de, bár csak közvetetten... még mindig rossz szokásom nagyon csúnyán kiröhögni azokat a kétlábúakat, akik jó szitkomként emlegetik
  • [HUN]FaTaL
    #7989
    lol, hát élő felvétel van, persze, hogy van benne röhögés. Gondolom akkor a Friendst se nézted :D
  • passatgt
    #7988
    ugye? kevesen nézték, hamar elfelejtették, pedig szerinetm is baromi jó, érdemes megnézni

  • ldavid
    #7987
    az de jó volt

    #7983 meg a Don't trust the bitch in Apt 23 is jóféle ha még nem láttad
  • passatgt
    #7986
    Traffic Light
  • Monoton
    #7985
    Nekem a Roomates is bejott, bar csak 1 evad/13 resz az egesz.
  • stargatelost
    #7984
    Community, Futurama, Arrested Development? Utóbbi úgyis aktuális :)
  • Calver
    #7983
    na New Girl lezúzva és tényleg ász volt szépen (és gyorsan) kinőtte azokat a cuccokat, amik első részben hihetetlenül idegesítőek voltak... bár a főcímtől még mindig bébifókákat akarok megfojtani.

    mindenesetre jöhet még ilyen ajánlás

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    második évad végét meg de tudtam már az elején. viszont tetszik ahogy apró darabokra szedték szép fokozatosan a Manic Pixie Dream Girl-t


    TBBT-nél meg beugrott már mi csípte a csőrömet - a kibaszott aláröhögés. közel elviselhetetlenek aláröhögős szitkomon nálam, Black Books kivételével (mert az tényleg elképesztően vicces). bár ettől függetlenül lehet belenézek, mert Kaley Cuoco mellei.
  • ProGabe #7982
    :D

    Kb. én is így vagyok ezzel a sorozattal, a második évadot darálom, jó ez!
  • Calver
    #7981
    ...persze attól függetlenül, h "nem az én stílusom", közel 24 óra alatt szép lassan sikerül a teljes első évadot ledarálni...
  • Monoton
    #7980
    Na a FOX szépen kinyírja a The Goodwin Games-t.
  • Calver
    #7979
    viszont a főcím, a jó kurva életbe, ennél idegesítőbb dolog kevés van a világon
  • Calver
    #7978
    belekezdtem, egész korrekt, bár nem teljesen az én stílusom, de fél szemmel bámulásra tökéletes lesz
  • tutituti
    #7977
    hetedik mennyországot meg charmed-et én is csapattam :D
    Baywatch alap volt(Full house-t meg osztrákon az Alf előtt néztem)

    Más.Bár filmek topikba írtam de hátha valaki oda nem jár.

    ez ilyen dupla dolog:This is England
    film és két sorozat is készült belőle.
    Először a filmet kell megnézni majd a 86' és a 88'-at.
    A sorozatok ilyen miniseries-ek inkább, 4 és 3 részből állnak össze.
  • LasDen #7976
    nem sok minden változott az első rész óta. Egyedül Schmidt karaktere erősödött, de amúgy szinte ugyanaz.
    Én bírom, bár vannak pillanatok, mikor Dösanel karaktere az agyamra megy :D
  • stargatelost
    #7975
    Az is szomorú amúgy, hogy a Zombielandet nem rendeli be az Amazon . Pedig tök jó volt a pilot, és fasza lett volna mindig egy 'zombie kill of the week', meg egyebek :)
  • Calver
    #7974
    amikor kezdett, első részt megnéztem, az bár nem volt ellenszenves, de nem győzött meg... vagy ez is olyan mint Parks and Rec, kell neki kis idő amíg beindul?

    TBBT-vel hasonlóan jártam el, annyi különbséggel, hogy öööizé... egyáltalán nem vagyok benne biztos, h végig néztem-e a legelső részét, vagy kinyomtam annál a pontnál, amikor a kanapén való helyeken vitatkoztak a karakterek
  • ProGabe #7973
    Lol: http://www.pleated-jeans.com/2013/03/27/proof-that-the-walking-dead-and-toy-story-have-the-exact-same-plot/
  • ProGabe #7972
    Ki szereti? :D Annyira nem vészes a dolog, egy próbát megér!
  • ReszegKoldus
    #7971
    Én nézem a New Girl-t, csak nem értem, hogy gyakran miért üvöltözve "beszélgetnek" egymással, első évadban nem emlékszem már hogy így volt-e, nemrég tűnt fel és nagyon idegesítő :D
  • Narxis
    #7970
    Hipstereket nem szeretem. :/
  • ProGabe #7969
    New Girl. Kicsit hipster-szagú, és semmiképpen sem térdcsapkodós-sírva röhögős, de igazán feel-good!
  • precision
    #7968
    TBBT?
  • ldavid
    #7967
    bhaha
  • Calver
    #7966
    mondja nekem valami korrekt kajakészítős/zabálós 20 perces sitcomot

    Happy Endings milyen? Eliza Coupe-t csípem, bár Cuthbert kisasszonyt annyira nem...
  • Monoton
    #7965
    Én is sajnálom, de már nem hozza azt a szintet amit az első évadokban.
  • precision
    #7964
    inkább Breaking Bad :)
  • Narxis
    #7963
    Warehouse 13 kasza??? Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

    5. évad lesz 6 résszel az éppen arra jó, hogy lezárják valahogy. Hiába fogyott el a lendület az elejéhez képest, mégis lekötött minden része... :@

    Mostmá megnézem a Lost első pár részét abba fojtom a bánatom.
  • passatgt
    #7962
    office-ban kellemes meglepetés volt, pedig mindenhol azt mondták, hogy nem lesz, jól titokban tartották:)
  • stargatelost
    #7961
    Igazából Nina Dobrev miatt kezdtem el, de történetileg és történetvezetésileg is nagyon jó. Persze van benne nyál, meg tini dolgok, de durvulnak is elég sokszor, és úgy épülnek fel az epizódok, hogy részenként van legalább 2-3 csavar, vagy meglepő húzás. Ezért is szeretem. A legelső rész borzasztó, ha elkezded, ne az alapján ítélj, utána már megtalálja önmagát a sorozat :) Szerintem megéri :)
  • Monoton
    #7960
    Milyen a TVD? Mert alapból a vámpíros dolog érdekel, de ha körítésnek nyálas tinédzser sorozatot kapok az nekem nem begyere :D