12400
  • passatgt
    #12036
    Hustle megvolt?
  • Jim Morrison
    #12035
    Héten beadtam a derekam, és elkezdtem a Money Heist-et.
    Tegnap a 2. évad végére értem, és félek.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Le lett zárva a story, de ugye van még 2 évad + jön is. 2 eved utan vette meg a netflix es kert plusz evadokat vagy mi? Attol felek hogy olyan lesz mint a Szökés.... :(


    Egyebként itt-ott már nagyon húzták de jó kis 2 évad volt. Tetszettek a trükkök + karakterek is jók (persze itt is van 1-2 idegesítő).
  • BenedekFeco
    #12034
    dat fényképezés :o

  • grebber
    #12033
    Ledaráltam 2 nap alatt a Dead to Me 1-2 évadot kár volt most várhatok a 3.-ra epekedve. Nagyon jó sorozat
  • BenedekFeco
    #12032
  • BenedekFeco
    #12031
  • Tikal #12030
    ja mi lesz már, nem láttunk még félvér gyereket moziban meg tv-ben soha, ezért nem merték bevállalni most se :)
  • Caliph
    #12029
    de várjá,balhé van ha pl egy könyvben szines bőrű karaktert fehér színész játszik,ebből volt is bocsánatkérés a közelmúltban...fordítva nem működik megint,csak egy irányba
  • Calver
    #12028
    elképesztő, hogy milyen szinten belemászott mindenbe ez az SJW elmebaj és mennyire szétkúr potenciálisan jó dolgokat. Penny Dreadful: City of Angels is egy egész izgalmas korszakban játszódott, erre miről szólt az egész? jajj rasszizmus rossz, jajj szegény mexikóiak, jajj főhősnek is muszáj annak lennie, nem számít, hogy a színész egy darab fa karizmájával rendelkezik.

    most NOS4A2 a kedvencem ilyen téren, a könyvben a kövér olasz karakterből persze feka lett, mert az PC, de annyira már nem voltak merészek, hogy ő legyen a főhősnő gyerekének az apja, mert milyen már, hogy "félvér" a kölyök, erre nincs felkészülve a világ! konkrétan átvariálták az egész történetet és beleírtak egy "legjobb barátot", csak azért, hogy felcsinálja Vic-et.
  • BenedekFeco
    #12027
    The Umbrella Academy S02

    Vártam, le is toltam egyből de csalódás. Az első 2 harmadban kb semmi nem történik, ami előrevinné a sztorit. Helyette kapunk egy jó kis 60as évekbeli "hogyannyomtákelafeketéket" kórképet, plusz egy kibontakozó nő-nő love sztorit (úgy látszik, Klaus egymaga nem volt elég reprezentativ). A lényegi történés az utolsó 2-2,5 epizódra marad, de az is kb meh... Akció alig van, a főgenya + svédek elég unalmas, semmitmondó figurák. A zenék viszont megint nagyon eltaláltak.

    4,5/10
  • BenedekFeco
    #12026
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem is csak annyi jött le belőle, hogy az a prototípusa az időgépnek és Noah csak kísérletezgetett vele. Az, hogy a srácok mellesleg belehaltak, csak mellékhatás :)
  • Jim Morrison
    #12025
    Most értem csak a Dark új évadának / sorozatzárójának a végére.

    Ez az évad már kicsit sok volt, azért örülök, hogy utolsó két részben, főleg az utolsóban már csak magyaráztak :D

    1 valamit azért még nem értek / elsiklottam felette:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mi értelme volt a gyerekeket abba a székbe ültetni (ami időben repíti és a feje fele teljesen odaég)? Csak annyi, hogy egyszer a rendőrbácsi elé kerüljön? nekem az a vonal nagyon nincs meg. pontosan mi annak a széknek a funkciója / mivoltja.
  • BenedekFeco
    #12024
  • piamania
    #12023
    Magon a Pinky and the Brain fent van, 4 évad. Igaz,csak angolul,de ott a hozzászólásokban azt írják,hogy csak pár rész ment le szinkronosan.
  • grebber
    #12022
    Whiskey Cavalier - Tetszett jó sorozat volt. Nagyon nagy kár hogy lelőttek 1 évad után
  • hawkie22
    #12021
    Csak egy helyen (bithu), de ott sajna nincs fent, a többin meg nincs accountom. :)
  • Zsoxx
    #12020
    A "virágboltban" is nézted?
  • hawkie22
    #12019
    Talán tudtok segíteni:
    keresek két gyereksorozatot a 90-es évekböl: Pinky and the Brain és az Animánia. Sehol nem találom a neten, van valakinek talán ötlete, honnan tudnám megszerezni? Fiamnak szeretném. :) (Eredetiben sem gond, a lényeg, hogy magyarul legyen.)
  • ximix #12018
    Snowpiercer - Túlélők viadala 2020 imdb

    Egynek elmegy, így nyáron :))

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A raszta paszta srácnak, miért nem tolják le nullással a búráját mikor a tepsi után lábadozik, és bujtatni és menekülni kéne, azt nem értem, ott egy kicsit eltört a sori.

    Utoljára szerkesztette: ximix, 2020.07.21. 22:20:02
  • acsati
    #12017
    Kicsit újabbra vágynék, de azért köszi az ötletet :)
  • Malakai
    #12016

    Utoljára szerkesztette: Malakai, 2020.07.20. 21:41:16
  • acsati
    #12015
    Megnéztem most ezt a The Old Guard című filmet. Akik látták tőlük kérdem első körben, hogy nincs ehhez valami hasonló témájú sorozat?
  • BenedekFeco
    #12014
  • SzirmosSzisza
    #12013
    Nézzétek meg a Primert, ha időutazni szeretnétek és fejet vakarni!
  • BenedekFeco
    #12012
    A predestination azért "egyszerűbb", mert ott csak egy emberke volt aki kavart az időben. A darkban meg kb minden szereplő. Azért amikor a csaj a saját anyjával karöltve visszaugrik, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    közösen ellopják az anyját még csecsemőkorában a fiatalkori saját magától
    , ott azért eléggé vakartam a fejem. Pedig utólag nem is volt egy nagy wasistdas, csak ilyenből volt benne kb 2percenként egy :)
  • hapi
    #12011
    Tényleg jó a dark csak az után a film után ahol, nemet váltott majd vissza ment az időben, hogy megdugja magát, míg végül önmaga megszületett... elég hamar kitalálható ki kicsoda és mi miért.
  • Kojiro
    #12010
    12 majom sorozat.
  • grebber
    #12009
    Blindspot. Már csak 3 rész... picit fáj ,hogy vége lesz mert nézném még. Kicsit olyan érzésem van ,hogy ezt gyorsan le akarták már zárni. (Nem ismerem a nézettségi adatokat) De sok részen keresztül megy a keverés izgalom ,aztán most majd 3 rész alatt hirtelen megoldódik minden..nem szeretem az ilyet...
    De nagyon jó sorozat volt... (persze még van 3 része)
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.07.11. 15:11:40
  • hvitya
    #12008
    Tegnap végeztem a Dark-kal. Abszolút stabilan bekerült a TOP 5-ös listámba mégpedig azért mert azon ritka sorozatok egyike amelyiknek ( véleményem szerint) tökéletes befejezése lett.
    Szerintem már az első részben megvolt az egésznek az átgondolt forgatókönyve és ez volt az erőssége. Komplex volt de átgondolt. Ezen kivül minden más a szinészek, a látvány, a zene, a hangulat. Eléggé egyedi stilust teremtett ez a sorozat számomra.

    Tudtok esetleg hasonló időutazos sorozatot mondani aminek legalább megközeliti a történet minősége ezt? Inkább csavarosabb érdekelne, szóval nem olyan hogy visszamennek az időbe pl és csak ott játszódnak a cselekvések hanem ilyen oda-vissza történet.
  • SzirmosSzisza
    #12007
    új szereplő is jól néz ki eddig (You are the worst-ből ismerős lehet)

  • BenedekFeco
    #12006
  • BenedekFeco
    #12005
  • Kmarha
    #12004
    Sorozat ajánlónak:
    The Loudest Voice

    Az amerikai Fox News TV csatorna megalapításáról, vezetéséről, és magáról a végrehajtóról, Roger Ailesról szóló mini sorozat. Ailes neve most már (és főleg idehaza) talán csak az elhíresült szexuális zaklatási botrányából lehet ismerős, pedig sokkal több (khmm) munka állt mögötte. Igazán érdekfeszítő kis sorozat, helyett kap benne a botrány, de 9/11, valamint Obama és Trump elnöksége is komoly szerepet játszik. És akit a nyugati média világa nem is túlzottan érdekli, ő is fog ismerős dolgokkal találkozni a sorozat nézése közben.
    Na meg az élete egyik legerősebb alakítását nyújtó Russell Crowe-al is (egyik, mert hogy már van mögötte az Egy csodálatos elme című filmje is)
    Utoljára szerkesztette: Kmarha, 2020.07.04. 22:54:34
  • grebber
    #12003
    Jaja a minap olvastam én is "TV-sorozatot kap a Fallout és a My Friend Pedro!"
  • Tikal #12002
    csak legyen olyan jó mint a játék
  • BenedekFeco
    #12001
    Ezt nem láttam jönni

  • BenedekFeco
    #12000
  • BenedekFeco
    #11999
    "Miért vagytok gyengék?" Én németül néztem angol felirattal.
  • Tikal #11998
    Szintén. Nem bírom nézni mert a hideg ráz a német nyelvtől, ha meg angol szinkronra váltok akkor meg érzem, hogy nem az igazi :D
  • Spészgószt
    #11997
    Hat igen...ez lesz mast nem talaltam :)