12414
  • Sir Quno Jedi
    #8079
    De legalább jó hosszú az első szezon. Így uborkaszezonra pont jóak.

    Jah, meg megvan a White Queen első része is, majd belenézek (áttekerni már áttekertem itt-ott, amolyan csajok-csajoknak történelemlike).
  • LasDen #8078
    A vegas kasza volt
  • Sir Quno Jedi
    #8077
    Mi, a Vegas? Asszem nem. Kasza tán.
  • Monoton
    #8076
    Kapott 2. évadot?
  • Sir Quno Jedi
    #8075
    Szvsz. még véletlenül sem sima nyomozós, mivel a főszál szorosan benne van minden részben és az nem az a kimondott "sima nyomozós". :D Ez inkább maffiás-kábojos. Ennyi erővel az xatkák is sima nyomozós.

    Jelzem én a krimiket nem szeressem (még serlokholmszosat se).
  • ForzaInter
    #8074
    hát engem azzal elriasztottak, hogy elsősorban egy sima nyomozós sorozat. az alapötlet és a színészgárda az nagyon fasza, de ez tipikusan az a sorozat ami kábelre való.
  • Sir Quno Jedi
    #8073
    Amúgy aki nézte az Avengers rajzfilmsorozatot a két szezonost, annak jó hír, hogy már megy az Avengers Assemble sorozat, már legalább két résszel kint is van. Sajnos más lett a főcím, meg a rajzok, meg a zene, de azé nem rossz. Régi 1xűbb volt, de valahogy a stílusa jobban bejött. Viszont Black Widow egész jóféle lett. Csak Hulk pofázik túl sokat, meg az íjjász lett buzis, nem is beszélve az új tagról, Falconról.

    Persze ez nem egyértelmű szoros folytatása az EMH Avengers-nek, de közel jár.
  • Sir Quno Jedi
    #8072
    A Mátrixos Trinity meg az ügyész.
  • Monoton
    #8071
    Megnézési listámon nekem is fent van.
  • Sir Quno Jedi
    #8070
    ez a vegas nem is rossz, bírom az ipsét, de a maffiás tag is baró, a kopasz a shield-ből...
  • stargatelost
    #8069
    Inkább a könyvekkel kezdd, ha már belekezdesz, az fényévekkel jobb.
  • Calver
    #8068
    egybefüggő történet, nem epizodikus, szóval elejétől érdemes kezdeni.
  • SirAlo
    #8067
    Hello, a Tronok Harcat elso evadtol erdemesebb inkabb nezni vagy jo ugy is ha a harmadiktol kezdem? Vagyis az elso evadnak a folytatasa a 2 vagy annyira kulomboznek hogy nezheto kulon is?
  • [HUN]FaTaL
    #8066
    Én is rendszeresen írok el ilyesmit úgyhogy nem vagy vele egyedül :D
  • Monoton
    #8065
  • Calver
    #8064
    ledaráltam=ledaráltál, el nem tudom képzelni h tudok ilyeneket elírni
  • Narxis
    #8063
    Jó sok sorozatot néztek.
  • tutituti
    #8062
    Under The Dome:
    hihetetlen állati jó lett! SK fanatikusként magas volt a mérce,de újabb sorozat megy a nézendők listájára.
  • Narxis
    #8061
    Tyűűű a mai Warehouse 13 rész.... nagyon zsír volt. Na nézzük a Defiance-ot.
  • precision
    #8060
    Critics' Choise Televison Awards, legjobb női főszereplő, dráma kategória :) csak kérni kellett :D megérdemelte! :)

  • Calver
    #8059
    ledaráltam 7 évad Psych-ot? derék és tényleg zseniális.

    Black Books-ból nálam 3x02 Elephants and Hens kb a legviccesebb szitkom rész amit valaha láttam (bár 1x03 Grapes of Wrath se marad le sokkal mögötte), eddig kb 20-szor végignéztem, nem bírom megunni

    "You always know you're in for a good night when there's a polar bear bleeding on the label."
  • ReszegKoldus
    #8058
    A Psych nagyon jó, de nem tudnám a Jóbarátokkal összehasonlítani, más stílus
    Black Books-ban annyi pozitívum volt, hogy a 4. részben találtam ananászt :D

    Viszont örülök, hogy eddig nem néztem a Psych-ot, így legalább jó sokat láthattam egyszerre, mondjuk ilyenkor a negatívumok is jobban kijönnek (szerintem), de szerencsére a pozitívumokból jóval több van, zseniális. :D
  • Monoton
    #8057
    Kicsit erőltetett volt nekem, de amúgy néztem volna én is tovább.
  • ForzaInter
    #8056
    most néztem meg a zombieland pilotot. sztem marha jó volt, nagy kár, hogy nem lesz belőle sorozat:(
  • Monoton
    #8055
    Na meg 4 resz a Zero Hourbol :D
  • Calver
    #8054
    NCIS: LA finálé, gyááá, arra én is jól reagáltam
  • Monoton
    #8053
    Nekem meg pont hogy az évad második fele jött be :)
  • ForzaInter
    #8052
    jól indult de utána kicsit leült szerintem. az első pár rész 8/10 utána már csak egy erős 6-7 pont volt nálam a sorozat. de amúgy összeségében jó volt. a főszereplő csaj meg
  • Monoton
    #8051
    Orphan Black is ku*va jó volt Komolyan néha elfelejtem, hogy Tatiana Maslany több szerepet játszik, annyira jól csinálja. Felix meg lassan szállodát nyithatna.
  • Monoton
    #8050
    De g*ciseg igy felbeszakitani egy evadot, mint az NCIS:LA es a Da Vinci's Demons finalekat.
  • Narxis
    #8049
    Fúúú a mai Warehouse vége 2-szeres WTF-et tartalmazott.
  • Monoton
    #8048
    Megnéztem a Wedding Bandet is. Nagyon sajnálom, hogy cancel lett, mert remek, minőségi, szórakoztató sorozat volt a műfajában. Még a zenék is el voltak találva.
  • Calver
    #8047
    na, Traffic Light lezúzva (most kivételesen szépen lassan komótosan), ez tényleg ász volt, főleg az utolsó pár rész, elég sűrűn szomszédébresztő hangerővel röhögtem nézése közben meg kurvajó volt a "chemistry" a karakterek között. kár, h nem rendeltek be belőle több részt :C
  • Monoton
    #8046
    Már a hülyeségek miatt is érdemes nézni :DDD
  • ProGabe #8045
    Vadász, te szopni jársz ide!? :D
  • Monoton
    #8044
    Nem tudok elmenni az mellett, hogy ne oltsam ezt a szerencsetlen Zero Hourt :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    5. resz vegen az FBI-os csajt lelovik Paraguayban valahol a dzsungel kozepen. 6. resz meg ugy kezdodik, hogy mar az USA-ban rohamkocsival erkeznek a korhazba. WTF?


    :DDDD
  • precision
    #8043
    én abbahagytam... :) az alapötlet nem lenne rossz na de a megvalósítás...
  • Monoton
    #8042
    Ez a Zero Hour (ep04) még mindig siralmas, ahogy fel van építve az egész egyszerűen borzalmas. Na de ezt a pár részt azért már megnézem. :D
  • Narxis
    #8041
    Mai Warehouse 13 rész is jó volt bár ez a Steve és az expasija kicsit erőltetettnek tűnt. :D
  • Calver
    #8040
    brit és elborult is jöhet? Black Books-ot emlegettem már sokszor, mert ász, bár 18 rész az egész, szóval nem valami hatalmas dara. (kis The IT Crowd utánérzése is lesz, egyik készítő ugyanaz, és Roy gyakorlatilag Bernard Black NAGYON visszafogott kiadása)
    akkor ott van Green Wing, kórházas, de kb az egész sorozat alatt kétszer láthatsz benne beteget (meg amikor véletlenül eltalálnak valakit a színészek, mert egy működő kórházban forgatták), ellenben tevét, végtelenített tartarmú táskát, és náciként beszélő karaktereket annál többször. 50 perces, első évad kurvajó, második... nem az. szerintem.
    kicsit visszább ott a Red Dwarf, az már 8 évadot megért (meg most volt még egy nekifutás, azt spec nem láttam), első 6-7 jó is
    ha meg ki vagy békülve a klasszikusokkal, Monty Python's Flying Circus még mindig kibaszottul zseniális.

    ezeken kívül szintúgy emlegettem már többször Todd and the Book of Pure Evil-t, horror/komédia, és kibaszottul jó

    trailer e!

    meg második évados is van