12414
  • Monoton
    #8119
    Na ez biztos nem fog megtortenni :-)
  • ldavid
    #8118
    tökéletes alkalom, hogy viszahozzák Sashát - a halálból - vagy... Gibbs felébred és csak álmodta az egészet :DD
  • Narxis
    #8117
    na neeeeeeeeeee
  • Monoton
    #8116
    Na kora reggeli K.O.
    NCIS
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Cote de Pablo kiszáll a sorozatból, mert nem újítja meg a szerződését. Ősszel még visszatér, hogy rendes lezárást kapjon a szerepe (gondolom megkapjuk a TonyZiva álompárt de ugye nem dolgozhatnak együtt ...), de csak ennyi.
  • ldavid
    #8115
    kanadait én már többet el sem kezdek... :)
  • stargatelost
    #8114
    Engem hidegen hagy a sorozat, de azt olvastam, hogy a második évad dupla hosszúsága miatt eszméletlen nyögvenyelős szar lett.
  • Monoton
    #8113
    Szóval ez a Lost Girl csak jobb lesz az első évad után, ugye? Mert nagyon sokan istenítik, de eddig nem jött az a wtf érzés.
  • Monoton
    #8112
    Nem láttam még :D
  • [HUN]FaTaL
    #8111
    Ma este, vagy holnap.
  • ml85ml
    #8110
    luther 3x1-hez szerintetek mikor lesz magyar felirat?
  • Narxis
    #8109
    Gyerekek a Warehouse 13 évadzárója BRUTALIS volt! Egyszerűen mesteri. Remélem egyetértesz Mono :D
  • precision
    #8108
    asszem én is két rész után kaszáltam el... amennyire tetszett a műfaj annyira nagyot csalódtam benne mint "film"
  • stargatelost
    #8107
    Szeretni akartam a Zero Hourt, de nálam pont az alapsztori vágta el. Pár napja kezdtem bele, de 2 rész után kukáztam. Ebben a témában (kincskeresés) talán pont öngól egy ennyire szerializált koncepció, ami ráadásul csak egy kultúrkörre épít (kereszténység). Engem itt vesztettek el, nem tudnak érdekelni a vallásos dolgok, főleg nem e témában.

    Aztán amikor elolvastam junkien, hogy mit is keresnek, na ott kaszáltam a picsába :D Relic Hunter, Veritas - The Quest is azért volt jó, mert nagyon sok mindenből merített, és alapjában véve epizodikusok voltak. Ha jól emlékszem, a Veritasban még a piramisokat is megtalálták az Antarktiszon. Azért a sorozatért kár, ezért nem; nem csodálom, hogy hamar lekerült a műsorról.
  • passatgt
    #8106


    Sírva röhögős:)
  • ForzaInter
    #8105
    +1:)
  • ProGabe #8104
    Ez a Ray Donovan hatalmas jóság. Pont annyira fucked up, amennyire vártam. Hozzáteszem, ez sokaknak a dögunalom kategória, de ez is tipikusan az a sorozat, amiben csak 20 percenként történik igazán valami, de olyankor odabasz!
  • Monoton
    #8103
    Igen, igen es igen :-) De az alapsztori vegig jo :D
  • Malakai
    #8102
    Első két epizódhoz képest később változik valamit? Mint pl dialógusok ugyanolyan buták, színészek ugyanolyan nullák, történetvezetés ugyanolyan nevetséges? :)
  • Monoton
    #8101
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Jajj, a legfontosabb meg lemaradt! Hát már megint milyen véletlen szerencséjük volt azzal, hogy a pap eppen beugrott es VELETLENUL rapillantott a Greene doktor alomnaplojara. Ha nekem ennyi szerencsem lenne :(
  • Monoton
    #8100
    Na megnéztem a Zero Hourt, hát epic sorozat mindenkinek ajánlom.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A vegere csak sikerult a happy end. A botanikusbol lett genkutato (aki mellesleg "tars tomeggyilkos") is vegre visszakapta regi szerelmet. O csak azert volt az istenhivokkel, hogy megirhassa a vilagnak a true storyt. Ja, meg o is csak aldozat. :D Epic fail. A korozott terrorista is megvilagosodott es a nema kisfiuval karoltve eli tovabb a hetkoznapokat. A gonosz boszorkany elnyerte melto bunteteset, lesulytott ra Isten haragja pobt pont pont Mondenki elnyerte a megbocsajtast, hurra.
    Az utolso resz egyebkent meg a tobbit is tulszarnyalta. A rozsafuzeres shotgan szerzetesek odabasztak rendesen, ahogy a kapupuzzles jelenet is. DINAMIT nem volt keznel sajnos na :D
    Megjegyzem, pont a Bible c. sorozatot nezem ezzel parhuzamosan es hat mit mondjak, meg csak hetfo van, de csodakkal mar tele a hetem :D
  • ForzaInter
    #8099
    fuck:(
  • Monoton
    #8098
    http://www.blu-ray.com/news/?id=3343
    http://www.avsforum.com/t/1466636/the-shield-on-bluray-why-sony-should-consider-a-release
  • ForzaInter
    #8097
    the shield-ből hd verzio nincs?
  • cylonflatus
    #8096
    Nagyon rossz, de tényleg.
  • ForzaInter
    #8095
    hát sztem kurvajó volt a pilot.

    méltó utódja lehet a sorozat a dexternek. színészek, sztori, hangulat minden adott csak később el ne basszák.
  • precision
    #8094
    még mindig nézed? :D
    én első pár rész után kiszálltam... :D
  • Monoton
    #8093
    Az alapsztori jó lenne, csak az egész megvalósítás katasztrófa. :D
  • FZoleee
    #8092
    ez tényleg ennyire szar? nézni kéne, de nincs kedvem ilyen hülyeségekre elpazarolni az időm :DD
  • LasDen #8091
    csinálhattál volna live commentaryt, miközben nézed :D
  • Monoton
    #8090
    WTF!? Zero Hour e11

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy kishajóval ment ki az FBI elkapni "Istenhívőket"


    Sírok :DDDDDDD
  • passatgt
    #8089
    ha valakit esetleg érdekelne, Royal Pains s05e03-ban elég sok Budapest van:)
  • tutituti
    #8088
    de nem ám!
    Féltem attól hogy elszabják,de eddig tetszik.
  • Monoton
    #8087
    Ja akartam is írni, hogy igen azért szerepel ő is, de persze mellékszereplő. És igen itt is aranyos :D
  • passatgt
    #8086
    ez a ray donovan meg olyan semmilyen, egyáltalán nem tetszik:S
  • Calver
    #8085
    de legalább Addison Timlin sokat szerepel?
  • Monoton
    #8084
    Én már csak azért is nézem végig mert ilyen "szarcsi-foscsi" :D Egyébként inkább butának nevezném a sorozatot, annyi hülyeség van benne, hogy látni kell mert nem hinné el az ember :D Megjegyzem a sorozat a második felére egész érdekes lett. Összvissz 13 rész ha jól emlékszem, ha nincs más ki lehet bírni. :P
  • Calver
    #8083
    Zero Hour mennyire szarcsi-foscsi? sima kalapnyi, vagy párral alattam említett vadász vadász mértékű? most láttam h játszik benne ez a csajszi, aki eddig mindenütt ahol láttam elképesztő jó és hihetetlenül aranyos volt, most hirtelen elkezdte baszcsizni a fantáziámat
  • Sir Quno Jedi
    #8082
    nem volt rá időm, de lent van, majd sort kerítünk rája
  • Steve Downie
    #8081
    Crossing Lines pilotot nézte már valaki?
    Alex Mahone a Prison Break-ből, Jaqen H'ghar a Game of Thrones-ból, Donald Sutherland...
    Csupa epic szereplő, a történetnek van egys kis Hannibal feelingje, nekem jónak tűnik eddig.
  • Sir Quno Jedi
    #8080
    Under the Dome első része sem volt rossz, írtam is a totyigjába.