12414
  • Narxis
    #8159
    Supernatural már tuti :D
  • Malakai
    #8158
    Smallvilleben játszottak mindketten. :)
  • ldavid
    #8157
    ez mekkora buli lehet már. ha az egyik másnapos, elmegy helyette a tesó dolgozni :D
  • Monoton
    #8156
    Én eddig abban a tudatban éltem, hogy a Warehouse 13 és a Following sorozatokban ua. a személy játszik. Nézegetve az IMDB-t aztán kiderült, hogy ikrek :D
    Shawn és Aaron Ashmore
  • cylonflatus
    #8155
    Nem igazán lesz lassan mit néznem, amiket rendszeresen nézek azok most pihennek, de amik most mennek azok is lépnek szünetre lassan. Szóval kellene valami, amit rendszeresen elő tudok venni, és nem lenne baj, ha még nem láttam volna. Van egy amivel szemezek már jó ideje, ami kb megfelelne -így látatlanba, minimális ismeret alapján- az elvárásaimnak és nem is láttam még az a Supernatural. Eddig valahogy kimaradt, tudnátok egy-két mondatot szólni róla mielőtt letölteném az első évadot? Köszi előre is!
  • precision
    #8154
    majd írd le mit/miket választottál :D
  • Narxis
    #8153
    Oké kösz mindenkinek, most már van mit csekkolnom.
  • Monoton
    #8152
    Ha már NCIS:LA! Spoileres lehet.
    :DDD
  • Monoton
    #8151
    Aki az alapsorozatot néni annak alap az LA is. Az első évad még nem az igazi, de utána nagyon beindul :) A Supnat pedig az egyik legjobb sorozat, főleg az első 5 évad. És a Futuramat én is ajánlom.
  • ldavid
    #8150
    amúgy a múltkor már ajánlottam neked a Sarah Connor Chronicles-t meg a Firefly-t is, azok szerintem tetszenének neked

    +az előbb írtam, az Orange... is jóféle, főleg ha kedveled a lesbo action-t
  • stargatelost
    #8149
    Ilyen reális drámákat ne ajánljatok Narxisnak, nem fogja nézni
  • [HUN]FaTaL
    #8148
    Suits, The Killing, ezeket még talán nem láttad.
  • precision
    #8147
    a Burn Notice -t is ajánlom, most megy épp az utolsó évad belőle és lesz elvileg rendes lezárás
  • precision
    #8146
    The Killing, Breaking Bad, The Big Bang Theory, IT Crowd
  • [HUN]FaTaL
    #8145
    A legjobb dráma, inkább így aposztrofálnám, de egyébként egyetértek. :)
  • Narxis
    #8144
    Ajaj, csak az első 6 részt töltöm most az első évadból, remélem az elég lesz, hogy megkedveljem. :D
  • Calver
    #8143
    NCIS: LA amúgy meglepően jó, csak adj neki egy pár részt (vagy évadot?), mocskosul nehezen rázódnak bele. sőt, akár kezdheted második évad elejétől is, akkor talált igazán magára a sorozat, meg lett teljes a csapat Deeks behozásával. (aki NAGYON kellett)

    na meg ne vedd túl komolyan, elődjével ellentétben karakterközpontű akciósorozat (nem krimi), szerintem ha valaki venné a fáradtságot és összeszámolná a négy évad alatt főszereplők által kilyuggatott kétlábúakat, könnyen meglehet h négy számjegyű lenne
  • ldavid
    #8142
    Orange is the New Black is egész jó (2 részt láttam eddig)
  • passatgt
    #8141
    országoson jelenleg legjobb sorozat a Person of Interest, nagyon magasan:)
  • Narxis
    #8140
    NCIS: LA na ebbe akartam még belenézni, főleg most, hogy nincs NCIS, kösz, hogy eszembe juttattad. Na ennyi elég is lesz egyelőre. :D
  • Narxis
    #8139
    Futurama és Supernatural jók de valahogy sose vettem rá magam, hogy megnézzem az első résztől. Mindig 1-1 részt kaptam el a TV-ben, sőt a Battlestar Galactica-val is így voltam, de az azért se tetszett mert inkább egy ilyen űroperának láttam mint scifinek, elég dárkosnak tűnt.

    Lehet ezekbe belekezdek aztán meglátjuk. A Siberia-ból megnézek valami trailert de reality lévén már felejtősnek tűnik.
  • Calver
    #8138
    köszi az ajánlásokat!

    elsőből megvolt 4 rész mire elfogadtam h ez kurvára nem az én sorozatom (már első résznél tudtam, de mindenki istenítette, vártam rá egy kicsit... semmi), Les Revenants is megvolt, Broadchurch kocog lefelé. Hannibal valahogy tőlem már leírás alapján távol áll (na meg ezt a témát országos adón? hah), Bates Motel-t passzolom.

    Rectify milyen Breaking Bad-hez viszonyítva? vagy ég- és föld a kettő?

    másik kettőről megint már kapásból tudom h nem az én ízlésem, reality-ktől (még ha nem is az, de annak... bah, érted ) főleg visítva menekülök

    ...és most csapott le a realizáció, h talán mióta House véget ért, szinte semmi országos csatornán menő cuccot se nézek, max szenvedésből (Castle...) vagy csak a gigantikus bukását várva (Under the Dome)
    ok, NCIS: LA a kivétel
  • stargatelost
    #8137
    Én ezeket nézem nyáron: ugye Continuum, FS, Under the Dome, ezeken kívül:

    Futurama, Wilfred, Dexter, Skins, valamint lentebb írtam a Deviuos Maids és Siberia. Valamint még a The Killing fut, de azt darára gyűjtöm.

    Ezek közül neked hááát, szerintem a Siberia-val tehetsz egy próbát, alattad írtam milyen. Futurama nem érdekel?

    Vagy esetleg darálni pl. Supernatural? Csodálkozom is, hogy nem nézed, szerintem az bejönne neked.

  • Narxis
    #8136
    Mondjatok már jó sorozatokat, teljesen kifogytam nyárra. Nézem a Continuum-ot, Falling Skies-t és az Under the Dome-t és kész. Első kettőből már nincs is sok hátra, majd kezdődik a Hell on Wheels és NINCS MÁS! :(

    Heti 2 sorozatom lesz, még sosem néztem ilyen keveset.
  • stargatelost
    #8135
    Utopia, Les Revenants, Broadchurch, Hannibal még tavaszról, esetleg Bates Motel, de az szerintem nagyon ellaposodott a második felére. Rectify is megérhet egy próbát, de elképesztően lassú, viszont annál különlegesebb.

    Most nyáriak közül:
    - Under the Dome: szerintem már pofára esett. Rengetegen kaszálják sorban, mert szarok a karakterek, és nem azzal foglalkoznak, amivel kéne. Szerintem is gyengül, de még simán kitartok. Csak ne lennének annyira ostobák a karakterek!

    - Devious Maids: ez az igazi guilty pleasure, nekem nagyon bejön. És tele van latina szépségekkel, már csak ezért is megéri nézni :)

    - Siberia: szerintem ez nagyon jó lett, egy realityről szól, de rendes sorozat. Szibériai vadon, rejtélyes szörny, közben áskálódás egymás ellen. Szerintem baromi jó móka, és kellően adagolják a rejtélyeket is. Kíváncsi vagyok, mi sül ki belőle.
  • Calver
    #8134
    rápislogok asszem, mennyire komor/sötét/nyomasztó/stb hangulatú?
    rémlik h te sok ilyet szeretsz, (Shadow Line és társai), amik tőlem nagyon-nagyon messze állnak, azért kérdezem

    másik: Shetland-ről vélemény? főszereplőt bírom Primeval miatt (bár biztos vagyok benne, h felirat nélkül egy megszólalását sem fogom érteni), még abból vakartam le az első részt.

    és akkor már a négyes másik két tagja se maradjon ki, Mayday és Top of the Lake rövid vélemény, valaki? mindig a hangulat a fő kérdés, kb minden stílussal össze tudok "haverkodni", de ha valami arcátlanul nyomasztó, abba inkább bele se kezdek, úgy is kasza lesz pár rész után.
  • passatgt
    #8133
    Broadchurch darának kivűló

    sima kriminak a kanadai Motive elég jó, érdekes mert rögtön az elején mutatják ki volt a gyilkos és van sok flashback
  • Calver
    #8132
    Orphan Black letudva, kellemes volt, bár azóta is minden velem szembejövőben Tatiana Maslany-t látom

    még aztán egy rövidke Banshee-t is végigdaráltam, az is határozottan bejött, de... megértem h skinemax meg minden, de 10 percenként dugás/rémálomjelenet/kettő kombinációja teljesen öncélúan és különösebb értelem nélkül, hátööö na.

    valami említésre méltó maradt még idei évből?

    bájdövéj, Under the Dome-ról mi a vélemény, hány részt adtok még neki mielőtt pofával előre belecsattan a padlóba? főleg aki még emlékszik Jericho-ra, az is hasonló témával játszogatott, szintúgy országos adón, még hasonló (papírmasé) karakterekkel is, és a teljes érdektelenség nagyon finom kifejezés arra, amilyen élménnyé pár rész alatt vált.
  • IXEMGabeo
    #8131
    Biztos Detroitra gondoltál...

    Egyébként már minden oké
  • Malakai
    #8130
    USA és Kanada a földdel vált egyenlővé, minden a médiából csak humbuk.
  • IXEMGabeo
    #8129
    Mi a faszom történt, hogy egyetlen egy sorozat nem jön be sehonnan se?

    se a zixshare, se az indavideo, se a dailymotion semmi:S:S
  • stargatelost
    #8128
    Jaja, nagyon fasza cucc, nézzed csak :)
  • Narxis
    #8127
    Kiváló.
  • EnxTheOne
    #8126
    yo,
    misfits jó sorozat?
  • ForzaInter
    #8125
    inkább zseniális volt sztem:)
  • ldavid
    #8124
    "A sorozatot lezáró rész végét meg nagyon hülyén oldották meg szerintem."
    na ja. az már egy hírhedt dolog lett, még az is ismeri aki nem nézte (pl. én)
  • alfa73
    #8123
    A maffiózók valahogy kimaradt az életemből. Most sikerült megnézni mind a 6 évadot. Az első 5 évad az etalon volt, de szerintem a 6-dik évadra teljesen kifulladt. A sorozatot lezáró rész végét meg nagyon hülyén oldották meg szerintem. Nagyon nagy veszteség, hogy a James Gandolfini ilyen hamar elment, RIP.
  • Calver
    #8122
    no, én is belekezdtem az Orphan Black-be, eddig szinte csak jót hallottam róla (kivéve sorozatjunkie Fringe-hez hasonlítása, bár szerintem ők azt is pozitívumnak szánták), harmadik résznél tartok, és tényleg kifejezetten élvezetes, no meg iszonyatmód pörög bár morcos voltam blu-ray borítóra, egy laza mozdulattal ellő valamit ami második rész végén derül ki...

    viszont bírom "nagybácsik" milyen kreatívak, blu-ray rip release-nél kicsit át lett nevezve a sorozat...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    daa-somegirlplayinglotsofroles
  • Calver
    #8121
    no-no-no, neki azért kellett meghalnia, mert egy kibaszott idióta volt
    ...and there was much rejoicing.

    amúgy is, ha jó halálokat akar a kétlábú, nézzen Primeval-t, csak ne ragaszkodjon nagyon a karakterekhez, mert eddig a főszereplők minimum felét kiirtották
  • Sir Quno Jedi
    #8120
    Én nem értem az izgulást??? Ő is új kari volt anno, még emléxem rá, most majd kapnak egy/x új ügynököt, oszt haller (just like IRL). Biztos lesz majd valami nagyon durva meghalós/mártíros része, mert minden szezonban valakinek nagyon murván meg kell halnia, hogy lássuk, hogy komoly és akkor még ezer rész szólhat róla, hogy milyen törést okozott ez a többiek életében és hogy milyen erőfeszítéseket tesznek a gyilkosainak a felszámolására.

    Ned Stark-nak is meg KELLETT halnia, hogy lássuk, EZ komoly! :DDD