12414
  • LasDen #8239

    honest titles of 2013 tv shows :D
  • passatgt
    #8238
  • Calver
    #8237
    oh wow, mennyi potenciál volt ebben az idei True Blood évadban... és *mennyire* elbaszták, komolyan, ez már tiszteletre méltó. (konkrétan finálét befejezve valami ilyesmi jutott eszembe)

    egyszerűen rémisztő... ugyanazok az írók akik az ötödik évadban egy mindenki által gyűlölt karaktert (Tara, ki más) sikeresen egy egészen szimpatikus figurává változtattak képesek voltak ezt a töketlen, szarrányújtott (12 helyett 10 rész és így is olyan volt, mint a kibaszott rétestészta) valamit kidobni a nézők elő, ahogy kb minden karakter a lehető legostobábban viselkedett, és az évad elején bedobott új, szórakoztató figurák is a közepére vagy teljesen háttérbe szorultak, vagy kinyírták őket, a fináléról meg... bah, inkább nem is mondok semmit. szóval grat HBO, ritkán láthatja a néző ilyen gyönyörűen, ahogy földbedöngölnek egy sorozatot
  • ldavid
    #8236
    90-ig fog menni elvileg, mert 10+90 részt rendeltek belőle
  • Sir Quno Jedi
    #8235
    Najó, ezek ilyen nyúlfarknyi kis részek. Viszont jók.
  • grebber
    #8234
    Anger.Management.S02E32.HDTV.x264-ASAP lol ennyi részt se láttam még soha egy évadom belül!
  • Calver
    #8233
    Donal Logue (Terriers) épp most nyom reddit-en AMA-t, és...

    "realistic chance of some kind of terriers revival- yes"

  • Malakai
    #8232
    SoA egyik nagy kedvenc, engem speciel elejétől megfogott – pedig a motorosok téma egyáltalán nem vonzott eredetileg – sokak viszont ajánlják, hogy 6 részt (kb) ki kell várni, az FX onnantól adott szabad kezet Sutternek (creator).
  • ForzaInter
    #8231
    megnézem első részt, nekem egyelőre nagyon tetszik.
  • ldavid
    #8230
    láttam vagy két részt belőle, de nem igazán tetszett (mondjuk a motoros keménylegényeket amúgy sem bírom)
  • ForzaInter
    #8229
    Kérdezd azokat akik nézik, én még nem kezdtem el. Majd nem soká sor kerül rá.
  • Narxis
    #8228
    sons of anarchy? mé jó az?
  • ForzaInter
    #8227
    csak ott nincs hd, igaz? anno ajánlottak nekem is, de szinte semmiből nem találtam hd-t
  • ForzaInter
    #8226
    na akkor lehet mégis megnézem legalább a pilotot.

    de még ott van a bridge is (azt nézi valaki? amcsi verzio) azt se kezdtem el. most meg a sons of anarchyt akarom elkezdeni, már vagy 2 éve tervezem, annyira nagy hype övezi a sorozatot, hogy most már muszáj látnom:D
  • stargatelost
    #8225
    Siberia a legszórakoztatóbb nyári újonc szerintem. Kurva jó, ahogy fedik fel a rejtélyeket, közben pedig próbálják tartani a reality formátumot, de mostanra már eléggé kicsúszott a kezük közül. Megéri nézni! (most lehet nagyot mondok, de olyan mint egy alacsony költégvetésű, nagyon nagyon lightos Lost, fasza karakterek, kellő rejtély adagolás)
  • Calver
    #8224
    nem találok ebből 720p-t :C de azért köszi az ajánlást
    (közben ráakadtam egy régi ul.to prémium acc-ra, szóval a problémáim gyors megoldásra találtak )

    House of Cards Lies első részt meg is néztem, nekem bejött, asszem maradok, kaja mellé tökéletes lesz
  • Bat2
    #8223
    Most néztem meg a hatásotokra 3 részt, hát eddig ott van a szeren nagyon! :)
  • passatgt
    #8222
    Én eztv-ről töltöm, régi is jön gyorsan
  • Calver
    #8221
    előferdülhet h amikor volt regem is ilyen helyekre, akkor sem a legjobbakra

    de ha van ajánlásod, privátban szívesen veszem tényleg.
  • [HUN]FaTaL
    #8220
    " ált. gyorsabban mint zárt oldalakon feltűnnek"

    Zárt oldalra megy a pre általában. Szóval ez tömény bullshit :D
  • Calver
    #8219
    na látod, ezeket meg minden letojtam, mert minden új cuccot le lehet vakarni innen-onnan max sebességgel, ált. gyorsabban mint zárt oldalakon feltűnnek, de ha valami régi cucc kell, az agybaj a köbön :C
    (mondjuk zárt torrentnél meg a visszaseedelés szokik problémás lenni)
  • ldavid
    #8218
    én most töltöttem 316 MB-ost gond nélkül
  • [HUN]FaTaL
    #8217
    Ezért kell zárt torrentoldalakt használni, ahonnan "csorog" mindig max sebességgel. :)
  • Calver
    #8216
    serienjunkies többek között oda tölt, linkeket bevágod jdownloader-be, szépen lekapkodja 300 KB/sec-el, kényelmes, seggedet se kell megemelned. alternatívaként ott van torrent, ahonnan perpill csorog észveszejtő... 25 KB/sec-el.
  • [HUN]FaTaL
    #8215
    Minek használod azt a fost? :D
  • Calver
    #8214
    köszi mindenkinek
    a netload-nak meg nagy szeretettel küldöm ezennel a Belga Egy-Két-Há című számát, 150 megás fájlhoz prémium acc, anyátokat.
  • [HUN]FaTaL
    #8213
    Szerintem jó. :) Egy próbát megér, főleg az első évad.
  • Calver
    #8212
    negyedik fal piszkálgatásával semmi gondom

    stílusában laza, humoros jelzők kb stimmelnek?
  • ldavid
    #8211
    csak akkor kezdj bele, ha nem zavar hogy beszél hozzád a szereplő
  • passatgt
    #8210
    nekem nem jött be, 1 részt láttam csak
  • Calver
    #8209
    House of Lies rövid és gyors vélemény, valaki? [bociszemek]
  • ldavid
    #8208
    és ha már felhoztuk megint: pár érdekesség a sorozatról

    #8206 az valami fake reality szerű dolog
  • ForzaInter
    #8207
    nekem nagyon bejön az oitnb, ugyanaz mint a weeds stílusra. a börtön téma meg alapból kedvencem.

    ez a siberia milyen sorozat? itt pihen a pilot már régóta a gépemen de még nem volt rá időm, már jó pár rész lement belőle. csak annyit tudok róla, hogy reality stílusú sorozat.
  • ldavid
    #8206
    jövő nyárig ráérsz vele szerintem, de nem érdemes húzni :)
  • Jim Morrison
    #8205
    Megnéztem Orange is the new black első részét, annyira mondtátok :D igazából nem tudom miért néztem meg, mert megnéztem az AHS első évadát, és lehet a második évadra nem lesz időm, erre meg végképp. De ha lesz időm szerintem még nézni fogom, egy rész alapján nem ítélek, de szerintem az egész évadot végig fogom nézni (majd, valamikor :)) De egyelőre jónak tűnik, első 5 perc alapján azt gondoltam, hogy spartacus (sok csöcs : D ).
  • Calver
    #8204


    de tényleg a faszkivan már velük :C
  • Bat2
    #8203
    Szerintem már az első Szuperhősös marvel filmnél, ahol megjelent Samuel L Jackson, már tudták, hogy ez lesz a vége. Már rég megtervezték.
  • Malakai
    #8202
    Persze, de mint az már sokszor bebizonyosodott a megfelelő nézőszám elérésére nem elég csak a képregény geekekre alapozni, a mindennapi (casual) TV nézőt kell megnyerni, aki pedig különösebb előismeretek nélkül csak a filmet ismeri.
  • Monoton
    #8201
    Ha az Arrowban jo felvezetest kap Flash, akkor jovore abbol is lesz sorozat.
  • Narxis
    #8200
    Ja az jó de jöhetne több is. Engem egyáltalán nem zavarna, aztán meg egy film közös szerepléssel. :D