12414
  • Bulykin
    #8317
    Vége a Dexternek, 8 éve néztem, az egyik kedvenc sorozatom :)
    Hát...ennek az utólsó évadnak teljesen más irányt kellett volna vennie szerintem legalábbis, lehetett volna sokkal sötétebb, durvább hangvitelő, inkább azt képzeltem volna el hogy Dex menekül stb... ha már így alakult, akkor azt mondom aránylag jó a lezárás, de hogy őszinte legyek annyira nem tetszik :P Összességében viszont imádtam az egész sorozatot!
  • ldavid
    #8316
    bírom a the neighbors íróit :) 5 perccel a 2x01 vége előtt:

    -Could we
    move this along? Shark Tank starts in four minutes.
    - Watch it without me!

    abc pénteki műsora:
    8:31pm The Neighbors
    9:00pm Shark Tank
  • Janika114
    #8315
    Nekem nem jött be, már az első 10 perc után tudtam hogy a rész végén kasza lesz nekem. Egyik szereplő se volt szimpatikus, és eléggé erőltetett volt nekem, főleg a főszereplő a rész végi monológjával, egy unalmas nyomozós sorozat lett.
  • Monoton
    #8314
    Na letudtam a Mr. Selfridge első évadját. Egész hangulatos lett, néhol beüt egy kis szappanorás érzés, de attól eltekintve remek kis sorozat.
  • Malakai
    #8313
    Szerencsére a tényleg jobb sorozatok, amik leköszöntek azok eleve úgy futottak neki a szezonnak, hogy ez lesz az utolsó.
  • ldavid
    #8312
    ez jó
    A Moving Video Tribute To All The Good Shows We’ve Lost This Year
  • Monoton
    #8311
    Majd az Ironsideról írjon már valaki pár sort ha megnézi :)
  • [HUN]FaTaL
    #8310
    Azt hittem rajtam kívül senki nem néz scandalt. :)
  • Monoton
    #8309
    Én nem kínzom magam, az a 20 perc belefér az időmbe :D 1 rész alapján meg amúgy sem ítélem el. Bár ezt tuti cancelezi a csatorna :D
  • ForzaInter
    #8308
    Miért kínzod magadat?:D Régen én is amit elkezdtem azt végignéztem, de nagy hülyeség volt. Most már ami szar azt 1 rész után kaszálom, ha közepes akkor még 1 rész esélyt kap. Túl sok a jó sorozat, én inkább nem pazarolom az időmet közepes vagy annál gyengébb sorozatokra.
  • Monoton
    #8307
    Csak amennyit egy átlagos amerikai :D
  • Narxis
    #8306
    omg jó sok sorozatot nézel :D bár ebből várok én is egy csomót
  • Monoton
    #8305
    Na viszont a New Girl rohadt jó volt :DDD
  • LasDen #8304
    MacFarlane a legszarabb íróit találta meg ehhez a sorozathoz, akik nélküle láthatóan fabatkát sem érnek. De legalábbis humoruk nincs...
  • Monoton
    #8303
    Dads - ÖÖÖ, ez izé, ez most mi is? Rémgyenge sajnos. De ezt a maradék pár részt szerintem megnézem, úgyis cancel lesz :D
  • [HUN]FaTaL
    #8302
    A most futók közül gondoltam.

    Angol sitcomot nézzen aki akar, szerintem borzasztó az angol humor. :)
  • Monoton
    #8301
    Már akinek bejön az angol humor. Nekem pl. nem nagyon. Egyezzünk ki abban, hogy az a legjobb valakinek ami az illetőnek legjobban tetszik. :)
  • ldavid
    #8300
    "A legjobb sitcom a tbbt."
    viccnek is rossz.

    amúgy meg aki nagyon nevetni akar az inkább angolt sitcomot nézzen
  • LasDen #8299
    azt nézem meg, ami érdekel....nem azt mondtam, hogy kizáró ok, hanem hogy nem szeretem.
    És ne mondd meg mit ne nézzek :)
  • [HUN]FaTaL
    #8298
    Akkor ne nézz többkamerás sitcomot :)
  • LasDen #8297
    engem zavar. a tbbt-nél megtudok feledkezni róla, de egy új sorozatnál más a helyzet. Nem bírom, mikor minden szó után röhögnek, meg megy a sajnálkozás és hasonlók. ne mondják meg mit érezzek, mikor nevessek...
  • [HUN]FaTaL
    #8296
    A legjobb sitcom a tbbt. Mi az, hogy az aláröhögés hiba? :D Élő közönség előtt veszik fel, teljesen normális. :)

    Ray Donovan nekem is tervben van, le is töltöttem már.
  • LasDen #8295
    az újak előtt ledaráltam a TBBT 6. évadját. Tudom sokan nem szeretik már, meg a színvonal, de nekem évek óta ez az egyetlen futó sitcom, ami igazán megtud nevettetni. Sok hibája van, kezdve az aláröhögéssel vagy a z ismétlődő poénokkal. De ezektől függetlenül még mindig sokszor tudok nevetni rajta. Penny és Bernadette miatt pedig külön jár a piros pont :D Bár Bernadette az egyik kedvenc szereplőm, de igazából pont eleget szerepel. :D

    Elkezdtem a Ray Donovant is (2 rész eddig). Végre. Végre egy drámai sorozat, ami igazán tetszik. Már régóta nem találtam olyat, amit tudnék élvezni is. A POI v a Hawaii50 1 évad után ment, de ez úgy érzem maradni fog. Nagyon bírom Liev Schriebert, és itt is jól játszik. Aki különösen bejön az viszont Terry. Olyan átütő erejű a karakter számomra, hihetetlen. Megfáradtság, fásultság tükröződik rajta. Remélem lesz majd valami hatalmas jelenete :D
  • ForzaInter
    #8294
    Dads tényleg kegyetlen rossz, bár én 12 percet bírtam belőle. B99 viszont tényleg jó volt.
  • LasDen #8293
    nekem bejött. ha nem is nevettetett meg hangosan folyton, de végig ültek a poénok. Diazért meg külön piros pont jár :D
  • Monoton
    #8292
    Brooklyn Nine-Nine: Ez így elsőre nekem gyenge és erőltetett. Vagy csak fáradt vagyok már és nem volt hozzá hangulatom? A következő héten kiderül.
  • LasDen #8291
    thats how i roll... :D
  • Calver
    #8290
    ne basztasd már azt a szegény időgépet
  • LasDen #8289
    egy 18. századi sleepy hollow sorozat érdekelt volna, de így...
  • LasDen #8289
    egy 18. századi sleepy hollow sorozat érdekelt volna, de így...
  • LasDen #8289
    egy 18. századi sleepy hollow sorozat érdekelt volna, de így...
  • Monoton
    #8288
    Sleepy Follow még nem győzött meg, de a sztori rohadt jó.
  • LasDen #8287
    B99 - hozta amit elvártam. Jó kis sorozat lesz ez, csak tartson is ki legalább egy szezonra.
    Dads - Ez nagyon gáz. 5 percig bírtam, annyira nem vicces. Te peig szorítottam neki, mert Ribisit és Greent is nagyon bírom. :(

    jövő héten várom még Blacklist, Shield, Crazy ones és J.Fox show...
  • Monoton
    #8286
    Idén sem fogok unatkozni (nem teljes)
  • ForzaInter
    #8285
    Sleepy Hollow-ra kiváncsi vagyok. Elég jókat írnak róla, állítólag nagyon elborult sorozat.:)
  • Monoton
    #8284
    Kezdooodik a szezon!! Vegre ;)
  • Malakai
    #8283
    Aki látta a Brooklyn Nine-Nine előzeteseit az majdnem teljes egészben látta az első részt, de azért jó volt. :)
  • Monoton
    #8282
    Na elmennek a picsába a Cult készítői egy ilyen befejezessél.
  • ForzaInter
    #8281
    A Banshee részről részre jobb pedig. Nálam az idei év egyik legjobbja.
  • Bulykin
    #8280
    Nekem most a Broadchurch jött be nagyon, eddig 2 részt tudtam megnézni, de hangulatilag is meg mindenhogy nagyon fasza, odatapaszt a tv elé :P