13
  • Lame
    #13
    Elmennek ezek a budos qrva ************************************ komolyan mondom mar. Aki ilyeneket kitalal azt egybol kene lesittelni kerdezes nelkul az emberi szabadsagjogok sarbatiprsaert, nem elgondolkozni az otletein.
    Szanalmas merre tart a vilag, es milyen "emberek" vannak ilyen poziciokban.
  • passatgt
    #12
  • shatanka3300
    #11
    Allah akbar! Na tuti jönnek a rendőrök.

    A kertemet pedig fel kell ásni úgy is. Tehát: 4 kg kokain van a kertemben elásva.
  • MrImy
    #10
    A görög és a római demokrácia/köztársaság is megsemmisült!

    BÁRMIKOR JÖHET EGY ÖNKÉNYURALMI RENDSZER!
  • MrImy
    #9
    Nos tud valaki adni valami írásos biztosítékot arra, hogy a rendszerben lévő adatok valamilyen diktatúra kezébe kerülve azonnal megszűnnének?
    NEM???????????
    Akkor nem adom az adataimat!
    Nézzünk csak vissza, a kommunizmusban milyen jól jött volna egy ilyen adatbázis?




    Ez az emberiség ellen elkövetett bűntett!



  • bunny
    #8
    Tudjátok, ez a téma mindig felmerül, és mindenki fujjol, hogy az én XY adatomat ugyan nem kapják meg, milyen alapon, emberi jog, meg hasonlók. A nagy büdös helyzet viszont az, hogy ha akarnák ezeket az adatokat a titkosszolgálatok simán kicserélik egymás között, és ha akarják ezeket meg is tudják rólad. Ha már nem.
    Viszont. Én pl. elég sokat utazgatok, mert egyszer élünk. És nagyon unom, hogy terrorelhárítás címén egyre nagyobb fa*okságokat találnak ki a reptéren pl. De ha lenne egy globális adatcserén alapuló adatbázis, ami alapján retina, ujlenyomat vagy bármi egyszerű de megbízható módon azonosítanának cserébe BÉKÉN HAGYNÁNAK hát énfelőlem vegyenek spermamintát is, nem érdekel.
    Akit pedig zavar, hogy egyértelműen be tudják azonosítani egy ujlenyomat, vagy dns minta alapján - hát annak vaj van a füle mögött, mert egy átlagember pont lesza*ja. Ennyi, ide lőjjetek
  • passatgt
    #7
    nem
  • Amergin
    #6
    Kezditek már kapisgálni, hogy ki indított és ki ellen háborút 2001.szept.11-én?
  • atomkrumpli
    #5
    ha nagyon kellene nekik lecsetkelnék elhiheted :-)
  • dimenzio harcos
    #4
    eszem megáll, ezeknek nem hagynak békén senkit...
    a farkamból egy 20 centis darab nem kéne nekik?!
  • An-Dee
    #3
    mikloss, ne legyél számítógép közelében, mert vírusos lesz tőled
  • Narxis
    #2
    A mi autónk!
  • mikloss
    #1
    SUZUKI?!