133
Space Siege
  • bitbandita
    #133
    Bizony! Az Enhanced verzió megjelenése számomra az év játékeseménye, alig bírok már magammal!
  • Prince23
    #132
    NPC Rpg-k terén... ezt tegyük hozzá :D
  • Maxtreme
    #131
    Bizony :)
    A tavalyi év legjobb játéka egyértelműen.
  • bitbandita
    #130
    Fiam a Witchert mégegyszer a szádra ne vedd!
  • balee4
    #129
    angol alapból.
  • Pate
    #128
    Vagy volaki elküldené ezeket a fájlokat :
    C:\Program Files\Sega\Gas Powered Games\Space Siege\Language
    és
    C:\Program Files\Sega\Gas Powered Games\Space Siege\resources\Language_English
    [email protected]
  • Pate
    #127
    honnan lehet angolosítást / magyarosítást letölteni ha van hozzá?
  • Narxis
    #126
    :DDDD
  • zorrobomber
    #125
    bazmeg
  • AnarchoiD
    #124
    bocs ;) amugy nem spoiler mert hiszen nincsenek is kivegezve .. de ne menjunk bele az spoiler lenne ;)
  • BlackShadow
    #123
    kössz a spoilert jólesett :P
  • AnarchoiD
    #122
    masfel nap alatt vegigtolva ..... es a vegen a pilota melle alltam ;) emberek kivegezve ;)
  • Maxtreme
    #121
    Végigtolva. Nem volt ez rossz szerintem. Könnyed arcade lövölde, némi RPG elemmel :)
  • tomcsa4
    #120
    Az természetes, hogy ha Radeon Xxxx nem támogatja az SM 3-at, akkor a korábbi VGA-k sem. De a GF 6200-as is SM3.0-ás, mivel NV4x (44 pontosan) magra épül. Csak egy esetben volt olyan, hogy egy családon belül nem ekkora differencia (GF 4 MX sorozat, ezek semmilyen hardveres árnyékolókat nem tartalmaztak). :)

    Öö nem nézegettem felbontásokat, sajnos nem tudok rá válaszolni. Ha menüből nem érhető e, esetleg konfig fájlban megpróbálhatod átírni, de ez nem mindig sikeres mozdulat.

    PC vs Konzol vita tényleg nem kell, mindenkinek szíve-joga, mit vesz. :)
  • Pate
    #119
    megy 800x600 ba ?
  • csgj
    #118
    Öhm... bocs, ez az komment nem azért jött, hogy elindítson egy konzol vs pc offhullámot :/ Szóval itt STOP
  • csgj
    #117
    Ez az sm 4.1 akkora nagy baromság... meg a dx 10.1 -.- Már csak ezek miatt is abba fogom hagyni a gépfejlesztést, és veszek egy nextgen konzolt. Már azzal sem sok pénzt spórolok meg, de azért többet, mint a géppel.
  • Pate
    #116
    a radeon x1300tól a nvidia 6600tól támogatja a SM3.0-át a sm4.0-át a ATI HD+ Nvidia 8xxx+ SM 4.1 HD 3850+
  • Pate
    #115
    800x600 ba lehet vele játszani ? (má volt olyan játékom amibe csak 1024x768vagy nagyobba lehetett játszani)
  • Pate
    #114
    A teljes 2.3GB inkább letöltöm egyszer úgyis lesz új gépem.
    (A Flat out 2 nél is a 9600 volt a minimum és mégis 1024x768ba fullon megy )
  • csgj
    #113
    Mondjuk a 9600 sem sm3-as. És sztem a Space Siege is elvárja az sm3-at. De véglis megpróbálhatja...
  • tomcsa4
    #112
    Sajnos a VGA miatt akadozni fog nagy valószínűséggel. De egy próbát megér a demója (800MB körül van). Kivéve ha nincs megmókolva a cucc.

    Úgy értem, hogy Medal of Honor: Airbone 6600GT-n pörgettem tavaly 1024ben, kiválóan futott. De egy Radeon X700XT-n el se indul (nem telepíthető) és GF 6200-ason (DDR3) sem. Oké előbbit megértem, hisz nem SM3-as, de 6200-as DDR3-ban elég ütős volt annak idején (értsd: sima 6600-assal van egy szinten). Nyilván a kevés shader egységnek köszönthető és ezért tiltották le.

    De próbáld ki a demóját a Space Siege-nek!
  • Pate
    #111
    Ezen a gépen menne ?
    CPU Celeron 2,6 Ghz
    Connect 3D Radeon 9600 128MB AGP
    1,5GB DDR RAM
  • balee4
    #110
    Befejeztem a gamet, összességében nagyon tetszett. :D
  • gabezz
    #109
    hát (kicsi off is lesz) witcher. Tudod egy RPG-t megítélni a harc system alapján(ami megjegyzem nem olyan rossz ahogy te beállítod) elég nagy böszmeség. És a witchert egy napon csak neverwinter nights 2 kaliberű storyvezetésű stb. rpg-kkel lehet egyáltalán egy napon emlegetni. Emellett most jön ki majd a javított verziója. Ja és én úgy tudom volt kb 50 trilliárd gameplay videó hónapokkal a megjelenése előtt, mégis azok alapján valahogy nem esett le? Amúgy space siege-et tegnap nyomtam ki, jófej de 2%-os emberként:D Hát DS 2-t anno 3szor lepörgettem, ez hosszában sehol sincs ahhoz képest, történet kb egy szint, action más, de ugyanolyan..nem tudom ha hosszabb lett volna kreatívabb ellenfelekkel még jobb lett volna, de nekem így is bejön, pörgős látványos könnyű rpg, nem is vártam többet, nem is csalódtam. Hamachi szobába felléptem.
  • balee4
    #108
    A vége fele a választáson nagyon meglepődtem. Már nem sok lehet hátra a game-ből.
  • HunGripen
    #107
    Szerintem egész jó játék lett. El lehet vele szórakozni.
  • Esrohnoil
    #106
    Hm... Nekem a Duke Nukem: Manhattan Project (magyar szinkronos XD), vagy az Alien Shooter: Vengeance jobban bejöttek.
  • tomcsa4
    #105
    De most olvastam lent, hogy a multija necces. Ejj de kár. Igen én is max 5k-t szánnék rá. Majd ha leárazzák.
  • Prince23
    #104
    Talán ha magyarul is megjelenne (feliratban természetesen) akkor egy 4990- ropit meg is érne!
  • tomcsa4
    #103
    Igen én is így gondolom, jó játék, szeretném is megvásárolni majd. Egyedül a picit kidolgozatlan talentfát nem komáltam: a végén maradt 10 felhasználatlan pontom, mivel nem tudtam (és nem is kellett) rátenni többet. A linearitás nem zavart viszont.
  • Narxis
    #102
    Nekem tetszik ez a game, ma próbálhattam ki. Amúgy szeretem a hack'n slash kategóriájú játékokat, főleg ha nincsenek túlbonyolítva. A dizájn jó, bár ha az egész ezen az egy szem űrhajón játszódik akkor elég gáz. A scifit amúgy is imádom, szal nálam ez plusz pont. Egyelőre még az elején vagyok, de tuti, hogy nem unistallálom és dobom a kukába.
  • balee4
    #101
    Tegnap sikeresen összejött hamachin a coop, viszont néha erősen laggolt a game, nem tudni miért. Ma estére is tervezünk egy játékot, jöhet bárki. :)
  • tomcsa4
    #100
    Nekem körülbelül 13 óra volt. Ebből le leeht faragni 1-2 órát kb (mert volt harc, amit meg kellett ismételnem, mivel elhalálozott a manusom). A mentési helyek száma kellemes, két-három helyszín van, ahol ritka, így figyelni kell a harcoknál (nehogy hosszú és unalmas séta legyen a vége).

    A játék teljesen lineáris.
  • grebber
    #99
    Kb mennyi idő a végigjátszása?
  • tomcsa4
    #98
    Kipörgettem. Elég bután lett vége és számomra hamar. A bossharcok nekem nagyon tetszettek, figyelni kellett mikor mit csinál és én mikor tudom sebezni. A játék számomra a 80-89%-os kategóriában van.
  • tomcsa4
    #97
    Én is pörgetem, nekem nagyon tetszik. ÉN a kardot upgradeltem fel fullra.

    Nagylaci: frankón néz ki a karaktered.
  • Dzsí Pí
    #96
    Hy, vkinek esetleg nem jött elő olyan hiba a game-ban, hogy a hang mono-volt? am megy zsírul a game, még a dx-et is telepítettem ami a cd-jén volt, de ez a mono hangzás kissé idegel. Ja, kipróbáltam máss hangal, mindenütt faja szterejó. PLS Help!
  • balee4
    #95
    Felőlem mehetne coop, a Kicsimix által kreált hamachi-s szobában én már fent vagyok. Addig is nyomom tovább single-ben.
  • CalebJoe
    #94
    Ezek szerint senkinek nem tetszett a Shadowgrounds pedig a demo alapján le lehetett vágni hogy teljesen ugyanaz lett a játék.
    Csak annyi köze van a Dungeon Siege-hez hogy ugyanaz a cég csinálta meg a címe hogy Siege ezen kívül semmi.

    bgabor: A Witcher-hez hasonlítani meg tényleg tiszteletlenség, az intro sose olyan mint a játék mit vártál egy DMC-t vagy lusta vagy kattintgatni a bal gombbal.