422
Szeretettel várom azok hozzászólásait akik oknélkül kaptak bűntetőpontot, vagy egyéb igazságtalanság érte őket mélyentisztelt moderátorainktól!
  • Sir Quno Jedi
    #261
    Még poénból sem toleráljuk az árulókat! :D
  • Sir Quno Jedi
    #260
    Szeretnél más büntipontjával ékeskedni?! :D
  • kakaoskalacs
    #259
    De lehet :DDD
  • balcsipisti
    #258
    komoly?
  • Trashking
    #257
    én megnyitom neked.
  • balcsipisti
    #256
    Na miaz? Még ígysem? Ugye biztos attól fél, hogy az igazságos modik banolják, hiába énlennék a csúnybácsi.
  • balcsipisti
    #255
    Itt nem lehet semmit eldugni nemde, már rögtön látja a törvény szeme, hogy énvagyok a felbújtó.
  • NeverwinterKING
    #254
    te tényleg nem értesz a szép szóból xD
  • Sir Quno Jedi
    #253
    Hogy engem banoljanak???
  • balcsipisti
    #252
    Ha megadom a leendő topikom címét megnyitod helyettem?
  • NeverwinterKING
    #251
    nm^^
  • Sir Quno Jedi
    #250
    Te figyu, nem ez a csákó volt kint a homoprájdon az andrássin?!?!? :D
  • Monoton
    #249
  • kakaoskalacs
    #248
    ahha köszi :)
  • Sir Quno Jedi
    #247
    Eszed, de tapad-ragad-nyúlós, esetleg száraz, inni kell rá, mert ha habzsolod, lenyelni sem fogod tudni, csak fulladsz tőle. Sok ilyen nehezen ehető/nyelhető étel van.
  • balcsipisti
    #246
    Köszi:)
  • NeverwinterKING
    #245
    sztem arra gondol h száraz és meg fulladsz tőle.
  • kakaoskalacs
    #244
    fújtós!-- ez ta szot még nem hallottam meg magyaraznad ?
  • NeverwinterKING
    #243
    basszus xD
  • Sir Quno Jedi
    #242
    Én pl. szeretem a kakóskalácsot, de csak frissen és tejjel, mer anélkül fújtós!
  • kakaoskalacs
    #241
  • Sir Quno Jedi
    #240
    Mit tom én?! Csak pofázok itt hülyeségeket. Baromi fáradt vagyok, mert éppen a házat újítjuk fel, meg mindjárt megyek amúgyis melózni a halálba, de aludni azt nem tok bezzeg.
  • NeverwinterKING
    #239
    arról nem mitehetünk.


    SQJ: ezt mér nekem mondod?:O
  • Sir Quno Jedi
    #238
    Ez annyira fenyegetően hangzott, mint mikor az arihörcsögöm felhúzta az ínyét és úgy keménykedett. Igaz pár percre rá már önfeledten falta a saját seggén kipréselt bogyókat, de azér NAGYON félelmetes volt előtte!!! (bizonyisten, mindig megijedtem)
  • Mirk
    #237
    de nem balcsipisti nem érti
  • NeverwinterKING
    #236
    de ez végülis így is van ahogy írtad... ha tucc viselkedni akkor maradhacc hanem akkor bb. ennyi
  • Sir Quno Jedi
    #235
    Mermér?! Ahol sokan vannak, oda egyre inkább megszorított szabályok kellenek, mivel exponenciálisan növekednek a bűnesetek, sőt azok fajtái és formái is. Ezt gyakran átéli az ember, ha egy közösség alapú website-ot futtat fel. Ez az evolúció kicsiben a valós társadalom evolúciója is egyben. A kezdeti ősközösségből idővel anarchia lesz, majd jön a rend, amit sokan gyűlölnek és így tovább.
  • Mirk
    #234
    próbálom megfogalmazni számára hogy mi a helyzet
  • balcsipisti
    #233
    Látják ők, csak bizonytalanok:), de ha banolnak közel nincs vége:)
  • NeverwinterKING
    #232
    ebbe a hszbe elmondtad amit én nem tudtam. thx. én megyek is innen^^
  • Sir Quno Jedi
    #231
    Neeem... De jó muri. Az elsőre már fel szoktak figyelni!

    Általában a pécésleáldozós topic vezet (szerénységemnek is némi része van ebben), de most!
  • balcsipisti
    #230
    Afrikában nem, de innen tettem már pár dolgot az afrikaiakért, pl. a danone-nak küldtem egy szponzor kereső előre beskatujázott levelet a humanisták által, és válaszként elregélik, hogy mit tettek már, de ezügyben még a nevükkel sem áll módukban támogatni.

    Így lehet is tenni.
  • Monoton
    #229
    MIért ha első lesz akk lesz zárva ? Mert akk hívok még emberkéket :P
  • Sir Quno Jedi
    #228
    Bakker! 3. a topic a toplistán! Húzzatok bele!
  • Sir Quno Jedi
    #227
    De még mennyire! :D
  • Mirk
    #226
    Már csak azt nem értem, hogy te miért nem inkább Akrikában harcolsz az emberi jogokért valami kellemes kis államban ahol annyi kezet vágnak le naponta szűk családi körben ahány szelet szalámit én, a reggelimhez.
    Ahelyett hogy itt harcolsz. Itt nincsenek jogaid. Senkinek sincsenek komolyan mondom. Vagy csinálod amit szabad a keretek között és mindenki békénhagy, vagy nem csinálod és elküldenek. És az ég világon semmiféle jogod nincs rá hogy ezen változtass. Semmi. Nulla. Soha nem is volt. Nem is értem miért gondolod hogy ez így van.
    Ha valaki meg hülyeállat módra viselkedik és büntitkap az meg nem fellebbez, hanem legközelebb okosan viselkedik. Mert ez egy "megengedem hogy itt legyél amíg jógyerekvagy fórum" nem pedig egy "tessék azt csinálsz amit akarsz fórum"
  • Sir Quno Jedi
    #225
    A mindenki szembe hajt az autópályán, mer mind őrültek project?!?!? :D
  • Monoton
    #224
    Ez beteges?! :DDD
  • Monoton
    #223
    JÓJÓ TUGGYUK :-}
  • Sir Quno Jedi
    #222
    Jelzem én szeretek elbeszélgetni a leghülyébb és a legokosabb emberekkel is (néha kicsi a kontraszt még így is). Mások már kevésbé beszédesek/kíváncsiak. Ők csak a banhammert ismerik és mívelik is az ősi mesterséget, az instant banolást! Én, személy szerint beszélgetni szoktam előtte (vannak azért kivételek), mert engem szórakoztat. Célom nem sok van vele, mert a népnevelésről már évekkel ezelőtt leszoktam, de miért is ne?! :D Valahogy az áldozat megismerése és közelebbivé, szinte már tapinthatóan élővé válása felfokozza a vadászat izgalmát. Néha már-már személyessé teszi... ÉS AKKOR!

    (de ez nem gyerekeknek való :D)