422
Szeretettel várom azok hozzászólásait akik oknélkül kaptak bűntetőpontot, vagy egyéb igazságtalanság érte őket mélyentisztelt moderátorainktól!
  • immovable
    #301
    miért is kéne indokolni, te szerencsétlen? :)
    mikor reggeltél elfogadtad az itteni szabályokat. ha nem tetszik elhúzol.
    szia.
  • levi8
    #300
    lol
  • Kovács legény
    #299
    szerintem meg íjon blogot erről amit kiadhat könyvben is 30nyelven
  • Sir Quno Jedi
    #298
    Pont a médimocskolódás és a perek miatt lett itt ilyen szigor. Ergó, csak még tovább szorulna a markunk! :DDD
  • Narxis
    #297
    Pereld be az oldat vagy uszítsd rájuk a médiát, van itt elég cigányozás hozzá. ;)
  • HUmanEmber41st
    #296
    Mert ez egy politikai flém topic lett volna, ahol ismét "összecsaphatnak az indulatok" a modik meg jól szétcsaptak volna az indulatos fórumozók között.

    Látod, nekik több eszük van, mint a politikusoknak. Vitázzunk csak tudományos-technikai kérdésekről. Ebben a témában is van bőven ellenvélemény mindkét oldalon.
  • Dragooon #295
    D%
  • herczeg
    #294
    lehet sírni amennyit akarsz de a végeredmény ugyanaz. itt ez van. ha nem tetszik el lehet húzni máshova, senki nem tart vissza
  • broman191
    #293
    Kicsit elkanyarodtunk...:D
  • bertino
    #292
    :DDDDDDDDDDDddd
    ezt jol leírta.
  • broman191
    #291
    Nézd meg Te...
  • balcsipisti
    #290
    Ez nem magyarázat, hanem magyarázkodás.
  • broman191
    #289
    A melegfelvonuláson már eleve elég nagy balhé volt így is...plusz ha még kurucék alágyujtottak volna. Lehet gyártani az összeesküvés elméleteket, de nincs sok értelme...
  • balcsipisti
    #288
    Ez indok?
    És miért?

    Kik csinálták a balhét a melegek, vagy a kuruc közeliek?
  • broman191
    #287
    Melegtüntetés...
  • balcsipisti
    #286
    Ismét egy érdekesség, bezárták ugyan a kurucos topikot, de miért is?
    Itt csak ez van?
    Indoklás soha?
  • balcsipisti
    #285
    Ezt már mondtátok sokan, és reagáltam!
  • Mirk
    #284
    nem is azért kapják a büntit, hogy megváltozzanak, ez nevetségesen hiú remény lenne, mert senki sem változik meg néhány büntiponttól.
    azért kapják a büntit, hogy mielőbb összejöjjön a 21 és ne tudjanak többet itt fórumozni
  • MerlinW
    #283
    Miért nem mész index-re témát nyitni? Ott politizálhatsz, meg siránkozhatsz. SG nem erről szól. Ha nem lenne világos, ez többnyire egy informatikával és tudománnyal foglalkozó oldal/fórum.
  • Sada01
    #282
    Hát ez már gyerekes meg vicces ez a büntipontos téma hogy mért aki hülye annak lehet adni akár 20büntipontot is utána is hülye marad nem fog megváltozni a büntipont miatt a másik meg az hogy a modik is néha túlzásba viszik persze a rendőrei közé is bekerülnek hülye emberek mint ahogy az életben is ennyi
  • HUmanEmber41st
    #281
    Az elbukás sztem azt jelenti, h valamiért egy mozgalomnak megszűnik a támogatottsága, mert hirdetett elveivel szemben cselekedett.
    Ugyanez áll egy mozgalom vezetőjére is, akiről kiderül, h vizet prédikál, mégis bort iszik.
    Ez a kuruc esetében nem áll fent.
    Azért , mert valaki sunyi módon mindenféle bírósági és egyéb határozat ellenére (érdekes módon pont a buzifelvonulás előtt) lekapcsolja a szervert attó éppen nem a kurucok buknak le, hanem még jobban lehet utálni azt, aki ezt megcsinálta.
    Éljen a nemzetközi szabakőművesség!
    Halgattasuk el, aki ellenünk mer szólni, fokozzuk az elnyomást!
    Éljenek a bátor harcosok!
    Lehetőleg kenyéren és vízen
  • immovable
    #280
    elolvastam a címet, majd megnéztem ki nyitotta. ezen már csak röhögni lehet :DDDDDDDDD
  • Kovács legény
    #279
    Mikor, hol állítunk szobrot?
  • gotchaaa
    #278
  • Blasta
    #277
    MU-HA-HA

    Az ilyen kis szerencsétleneket úgy bírom (like topiknyitó).

    Most komolyan, ki nem szarik rá szted, hogy egy 1000edik magyar netes fórumon bizonyos arctalan/névtelen emberek "jogtalanul" osztogatnak böntetéseket a többi arctalan/névtelen senkinek????? Kacaj.

    Ajánlanék vmit: próbálj meg dugni egyet, vagy ha nem tudod hogyan kell, nyiss annak topikot, több értelme lesz.
  • Trashking
    #276
    van mit :D
  • balcsipisti
    #275
    Köszönöm:)
  • Trashking
    #274
    új tápig!!
  • Sir Quno Jedi
    #273
    Na én akkor búcsúzom is! Jó éjt! :D:D:D
  • balcsipisti
    #272
    Csak nyisd!
  • Trashking
    #271
    vmi info?
  • Trashking
    #270
    sebaj egy hét és vissza jövők. sokat úgy se vagyok itt :)
  • Trashking
    #269
    thx. asszem qdbről van de nem biztos :S
  • balcsipisti
    #268
    Rövid cím: Elbuktak a kurucok
    Hosszú cím: avagy vélemények a kuruc.info szerverének lekapcsolásáról.
  • Sir Quno Jedi
    #267
    Attól még, ha meglátja egy modi és nem tetszik neki, akkor mész a lecsóba. :D
  • Mirk
    #266
    tetszik az aláírásod
  • Mirk
    #265
    felkúsztunk a második helyre
  • Trashking
    #264
    az nem az én saram^^ meg még tiszta vagyok :DD
  • Trashking
    #263
    ja
  • Mirk
    #262
    a szomszéd büntipontja mindig sárgább