251
  • Petteri
    #251
    Szóval körvonalazódik valami bajnokság féle. Ha sikerül mindent megoldani, akkor az NHL 2004 rebuilt fogja jelenteni a liga alapját. Ha nem, akkor a jól bevált 2009... Viszont addig is, itt már lehet dumálni:
    http://freesports.hu/forum/viewforum.php?f=10



    Itt pedig két videó arról, hogy online körülmények között milyen is ez-az NHL 2004:

  • Pettersson
    #250
    Sziasztok!

    Újra indul a liga, már megy az előszezon!

    A 2013/2014-es év rosterei, vadi új slider és minden, ami egy jó hangulatú ligához kellhet!

    http://fbl.jatekok.hu/nhl/

    És egy kis kedvcsináló videó:

  • Zanetti
    #249
    Ha valaki szeretne online játszani hamachin, az csatlakozzon. Név: Belchi10
    Jelszó: belchior1982
  • Pettersson
    #248
    Sziasztok!

    Újra indult a liga! ;)

    Van már FB oldala is:
    https://www.facebook.com/pages/Freestyle-Hockey-League/509586302432926

    Illetve a régi jól megszokott oldal is él:
    http://fbl.jatekok.hu/nhl/

    Fórum:
    http://fbl.jatekok.hu/forum/viewforum.php?f=10&sid=5175dd887bbc5e4288a2fe6ae675f24d

    A játékhoz egy a játékot 100%-ban átalakító mod készült, illetve a liga saját rostert használ, mely szintén megpróbálja tükrözni a valóságot.
    Ezenkívül a liga vezetői próbálnak olyan szabályokat alkotni, illetve a modot, úgy átalakítani, hogy a játék fogyatékosságai valamilyen szinten legyenek kiküszöbölve.

    Ha esetleg kedvet kaptatok egy kis játékhoz, ne habozzatok, jelentkezzetek!

    Let's play hockey! ;)
  • Szycsu
    #247
    *Nem eredeti a game
  • Szycsu
    #246
    Hol van az a BHImport09.bat, mert nem találom...
  • Szycsu
    #245
    THANK YOU
  • Sada01
    #244
    Tes
  • Szycsu
    #243
    Sziasztok. PC-s 09-hez minél frissebb roster patch-et nem tud valaki?
  • Osi20
    #242
    sziasztok. valaki segitsen nekem hogy tudom be tenni winnipeg stadiont hogy jo legyen? Eddig csak rosszul tettembe sok volt fekete folt. Elöre is köszi választ.
  • Pyro82
    #241
    Kicsit érhetőbben az előzönél: NHL 09 pc játékot szeretném teljes képernyősre változtatni, mivel eddig csak ugy indul el a játék hogy mind a két oldalon fekete csík van.
    Állítottam már a felbontáson is.
    Windows 7em van.
  • Pyro82
    #240
    Megvettem az NHL 09 pc-re nem tudom beállítani az a felbontás létezik, hogy csak 1280*780 a max felbontás a játékban. Kicsit zavaró a kép jobb és bal oldalán egy fekete csík van. Ezt hogy tudom eltüntetni?
  • Smici1985
    #239
    Valaki nem tudja azt, hogy meg lehet nyitni a PS3-s vagy az Xboxos NHL 11 roster file-ját?
  • Maci81
    #238
    nincs kedve vkinek nhl09 online gamet játszani hamachin? Már unom hogy 10 gólt lövök az ellenfélnek. Akit érdekel írjon emailt a [email protected] ra.
  • Sonny1711
    #237
    És ott hol tok reggelni?
  • flegmahdog
    #236
    Ahoz,hogy tudjak online játszani kell hamachi?
  • HUmanHunter
    #235
    amúgy a fejlécben van egy liga ami még mindig működik csak azthiszem másik címre költözött, fbl liga néven talán rátalálsz googleben.
  • HUmanHunter
    #234
    ligába kell jelentkezned akkor a legértelmesebb, ott pedig ip alapján tudsz csatlakozni.
  • Sonny1711
    #233
    Sziasztok.
    Lenne egy kérésem.
    Nem tudom hogy kell NHL 09-en online gamelni, mert már kicsit unalmas, hogy 15-5 re vagy a fölött nyerek egy meccsen és, hogy nincs harmad amibe a gép elverne. Ezért érdekelne akármien online játék vagy online liga is, mret egy időre le is álltam a játékkal. Előre is kösz a segítséget.
  • flegmahdog
    #232
    Nem.Tudok Play now-ban is.
    Mert a 4-ben úgy volt hogy lenyomtam a d-t és csak rákellet mozdulni a korongra.Itt viszont akármit nyomok csak egy helyben áll.
  • HUmanHunter
    #231
    csak Shootoutban tudsz, alapból a gép véd.
  • flegmahdog
    #230
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni hogy billentyűzeten melyik gombbal tudok védeni a kapussal?
  • HUmanHunter
    #229
    a beállításokban.
  • bab1987
    #228
    Üdv! Nhl09-be h lehet a billentyűkiosztáson változtatni?
  • Hans89
    #227
    Hi
    Tudja valaki hogyha saját játékost csinálok akkor hogyan tudok neki saját fényképet csinálni?
    Beraknák egy saját képet, van ehhez valami program amivel tudom szerkeszteni a játékot?
  • HUmanHunter
    #226
    hozzászoktam hogy sokat lámul a hard ai de még ilyen fail nem volt :D
    link
  • Dave8814
    #225
    Nem tudja valaki, melyik az utolsó olyan NHL amiben nem szarozik ha be van dugva a joya? Mer nem tom már melyik volt meg, és nem lehetett párosan játszani, mer ha be van dugva a joya, akkor mindig megy lefele a menüben a csík...
  • Sada01
    #224
    Üdv ragd újra a játékot, mert ez a bug miatt van
  • quazy
    #223
    Üdv nem tudom jó helyre írok-e de lenne 1 problémám az NHl 09-ben: amikor megszerzem a korongot meccs közbe akkor a koronggal már nem megy rendesen és nem is sprintel hanem lövő állásba áll be és így nagyon lassan tudok haladni a játékossal és persze elveszik a korongot.de ha nincs nálam akk. rendesen csúszik és sprintel a csávó a jégen.Valaki tudja mi lehet a gond? Ha igen írja már le ide thxelőre is.
  • penge96
    #222
    Ha valaki egy kicsit felvilágosítana a Be a GM-móddal kapcsolatban (főleg a 10-es részről van szó) az jelezze nekem, vagy vegyen fel MSN-re:
    Eléggé zavarosak még a dolgok, mivel nem rég kezdtem el magával a Jégkoronggal foglalkozni.
  • Sada01
    #221
    Bajnokság
  • bardocz
    #220
    Én csak a demoját próbáltam. Van benne bőven újítás, meg szebben is néz ki, azt hiszem meg is választották az év sportjátékának.
  • HUmanHunter
    #219
    mondjuk a '10 et kipróbálnám szívesen csak az a baj hogy drága a konzol :D
  • bardocz
    #218
    Aztán meg csodálkoznak, ha nem veszi a jónép...
  • HUmanHunter
    #217
    átírni a roostereket és kiadni új névne olcsóbb mint átportolni
  • bardocz
    #216
    De nem értem én az EA-t, ha konzolra megcsinálják a grafikát, akkor PC-re már nem tartana semmiből. Megvannak a modellek a játékosokról, stadionokról, meg mindenről, a mozgás is megvan, kurva nagy meló lehet ám átrakni PC-re.
  • HUmanHunter
    #215
    csak kb 4 éve van ugyanez a grafika nem 10 :D dehát nem várható több nhl játék még jópár évig..
  • bardocz
    #214
    Nem sajnos. A grafika mintha 10 évvel idősebb lenne, kocka emberek mászkálnak a pályán:D Amit nem értek, mert ha konzolra meg tudták csinálni, pc-re is meg kellett volna.
    Meg a játékmenet sokkal gyorsabb, legalábbis én így érzem, ehhez meg már tudás kell, nekem meg még nincsen. Szerintem maradok a konzolos verziónál.
    A menü is teljesen más, amit egyáltalán nem tartok indokoltnak, 1 plusz menüpontot kellett volna csak berakni a beállítások miatt. Más a kommentátor is, viszont itt van sprint, ami konzolon nincsen:D
  • HUmanHunter
    #213
    :D jó irányban legalább?
  • bardocz
    #212
    Konzolos verzióhoz képest olyan, mintha valami full más játékkal játszanék:\