2669
Nektek van légpuskátok?
  • gabika1986
    #2349
    mondjuk arra én is rájöttem belöni nagyonn nehéz nem valami pontos vagy is a fel le álitot nem is lehet anyira lecsavarni hogy jo legyen a magassaágom ! igen 5.5 es !!
  • gabika1986
    #2348
    hali jolvan köszi de Német gyártmányu mer az van ráirva vagy az nem jelent semit mi baja leszz még egy fél doboz löszert nem lötem el vele ha ez télleg iagaz amit mondasz akkor meg szabadulok töle az tuti!!!?
  • noname23
    #2347
    milyen 2.id nickkes vkinek fognia is kellet azt a camerát
    a szemednek hiszel ott van a videón +vedd fel a hangerőt ha nem hallani

    a puska nem rossz 20m-en se lehet kivetni való mer a szórásképe max egy fém100-as de egy 10eft hobbi puskától ne akarjunk már többet
  • hawken
    #2346
    sokadik nickes provokátor vagy
  • JSB
    #2345
    Ha 5.5mm akkor biztosan több mint 7.5J, ha nem akarsz bajt magadnak szabadulj meg tőle. De addig míg új mert ha elkezdet használni pár hónap alatt tutira tönkremegy .
  • gabika1986
    #2344
    jólvan bocs fiuk köszi akkor ez nem valami jo hir de ez megvan 7.5 J os vagy tudok vele valamit csinálni vagy átalakitani vagy szabaduljak meg inkább töle??
  • #2343
    Azért mondja hogy nem magyarul irsz, mert kb nyelvtan érettségin megbuktatnának... Csak azért tudjuk dekódolni mit akarsz, mert tanult sokat látott emberek vagyunk.

    A puska meg kb olyan mint az ára. Légpuskának légpuska, de kb ennyi
  • gabika1986
    #2342
    mér nem magyarul irok akkor nem tudtál volna válsazolni a kérdésemre vagy akkor heleo de azért köszi de most 10000 dt nem ér meg egy uj 5.5 es?:D:D:DD:9
  • JSB
    #2341
    Akkor bővebben, ez egy nagyon szar pontatlan összegányolt kínai puska.

    De még mindig nem magyarul írsz!
  • gabika1986
    #2340
    nah mér most ez nem volt valami bö válsz:D:D:D:D9
  • JSB
    #2339
    Szar kínai!

    Inkább magyarul kellene írnod!
  • gabika1986
    #2338
    szevasztok érdeklödnék it tudtok vagy is mi a vvélemeényetek a Air Rifle b3 puskárol valami adatot tudtok köszi hali gybi:d
  • gabika1986
    #2337
    sbgngdfhgkdfhkdnghkfgj
  • JSB
    #2336
    Na egy ilyen találkozót én is szívesen megnéznék. December 18-án Tatabányán lesz az Évadzáró Challenge Day verseny direkt nehezen lőhető célokkal, itt meg lehetne mutatni kinek mit tud a puskája, gyertek el és eldől ki a jobb.
  • hawken
    #2335
    Figyelj te másodnickes gumicsizmahuszár!

    Neked is elmondom utoljára, szép lassan hogy te is megértsed.
    Ha adsz egy elérhetőséget, akkor benne vagyok hogy személyesen találkozzunk, és ott megnézheted, ki is próbálhatod a fegyóimat. Cserébe csak annyit kérek hogy te is hozd el a csudapuskádat, és hadd nézzem meg én is, mert sajnos csak a saját két szememnek hiszek.
    Lőtér van Pesten, Dorogon, Pátyon, Szentendrén, esetleg Apcon, sőt saját telken is lehet puttyogni pest közelében. Vagy ezek túl messze vannak tirpáklandtól, mert akkor keresek közelebbit neked.
  • JSB
    #2334
    Azért nincs itt olyan sok "tahóbunkó",inkább nagyot mondó önjelölt mesterlövészből van több. Légpuskás fórumból van elég sok jó lenne ha azokat is olvasgatnátok.
  • csőcse
    #2333
    videón láthatod kb20m és nem Lider az a puska te vaksi
    de már ennyire szarozzátok tényleg beszerzek 1et újra mert a b3-b-nél 10xjobb
    én mondtam kb50m de azt már letárgyaltuk 1x de rövidtávu a memcsid ezért elmondom az pca sharp innova 29Xms vs jsb-vel volt és nem 10-10x hanem 10ből 2x talált mert hát az már táv de 30on simán pontos+erős is az a puska.

    Runnerlider videólyán kb35m a táv és nincs megvágva a videón látszik is.

    de ami a lényeg TE még semmit se csináltál a szájkaratédon kívűl és ez sokmindent elárul rólad
    egy képet se tudsz feltenni a sohanem volt puskáidról na az már valami gratula
    alkoss vmit mert tudod ahhoz hogy rombolj építeni is kell
  • csőcse
    #2332
    na igen itt van az 1-ik talpas parasztja
  • hawken
    #2331
    Jah meg sok a hazudozós gumicsizmás liderparaszt, aki bekamuzza hogy a lidere 50 méterre pontlövő, ezt bizonygatja itt napokig, mikor meg felajánljuk hogy mutassa be élőben is, akkor hirtelen huss, eltűnik!

    A másiknak meg a kínai pumpálóspuskája olyan pontos hogy sokszázezres fegyókat megszégyenítően 60 méterre galambvadászik, aztán egyszer csak valamiért a vakerán hirdeti a szuperpuskát, mert megunta!

  • csőcse
    #2330
    jah me talán sok a tahóbunkó aki még a puskájáról 1 képet se tud csinálni de fikázni azt annál inkább na így csinálj közösséget
    a semmiből semmi se lessz szarból még egy bűvész se építhet várat
  • JSB
    #2329
    Pedig úgy látszik, hogy nincs nagyon terhelve
  • Unreal1942
    #2328
    Üdv!

    Baikal eladó!

    Minden más részlet privátban. Nem akarom terhelni vele a topikot!
  • jopek13
    #2327
    Üdv, eladóvá vált a pusekom egy D75-ös Diopterével ,tavaly lett belseje felújitva emiatt gyári teljesitménye van, 198-200m/s úgyhogy Ponggi által leirt tömités alá lemezke verzióval 175m/s re beállitva. A vas jó állapotú a csővédő műanyag burkolaton látszanak a használatból eredő karcolások

    Szeretnék kapni érte 65 ezer forintot Tel: tmobil 3340469 vagy email címen


  • JSB
    #2326
    Sajnos nem igazán érthető amit írtál! De azzal egyet értek, hogy rugós puskával is tudni kell lőni meg persze a más rendszerűekkel is.
  • MatchDiabolo
    #2325
    rosszul tudod mert van amúgy is ha a filmen egy gagyibb másolat nyílt irányzékkal 20m pontos akkor egy lidi simán.

    noname grat azért rugós puskával lőni is tudni kell főleg kézből
    még ha 1et is lő az ember ha nem lenne pontos a fegyó soha nem találná el
  • MatchDiabolo
    #2324
    mindenki látja hogy az nem légpuska
  • Unreal1942
    #2323
  • Noricadragon
    #2322
    Ezt a videót még régebben én is megkaptam.
    És nem Baikal puska hanem egy igazi mesterlövész puska, amit ha jól tudok Afganisztánban teszteltek.
    Szép is lenne ha a Baikal tudna ilyeneket :D
  • Unreal1942
    #2321
    Látom átjött a poén.
  • #2320
    1.:2007ben a hétvégén?
    2.:Nem hiszem, hogy csak úgy lövöldözgethetnél a hegyen.
    3.:Elég durvának tűnik a stukker, milyen baikal ez?
    4.: Tegyük fel, hogy télleg te vagy egy ős régi videóval, amit akkor hétvégén töltöttél fel. Milyen szerencsétlen állatot lövöldözöl szét te **@*#&>#@#@Ððä******????
  • Unreal1942
    #2319
    A Baikal puskámmal hétvégén a budai hegyekben!
  • Unreal1942
    #2318
  • noname23
    #2317
  • noname23
    #2316



  • noname23
    #2315
  • JSB
    #2314
    Soha nem fogod megtekinteni élőben a halálpontos Lidert, mert ilyen nincs és nem is lesz soha.A videón szereplő puskával és a rajta lévő 4x20 gagyi távcsővel csak a budiajtót lehet eltalálni 41m távolságról. Az egész egy mese hátha elhiszi valaki, vagy ahogy írod legenda marad.
  • hawken
    #2313
    Amúgy meg imádom az ilyen kiskamaszos besértődéseket, bár tök felesleges.
    Én nem fogok pofáraesni egy nyolcezer forintos kinai bilivastól, bármennyire is szeretnéd. Gondold csak el ezen még rajta van a szállítási költség, és a kereskedő haszna is (hogy legális vagy piaci feketeárus, azt most ne firtassuk). Előállítási költsége kb 4-6000 ft körül lehet.
    Ez kb 2-3 nagy pizza ára. Ennyiért vajon milyen minőséget lehet kapni?
  • hawken
    #2312
    Én mindenféle bunkóság nélkül kérdeztem hogy meg lehet e tekinteni élőben azt a Lidert ami ilyen halálpontos. Mivel ilyet még élőben sosem láttam. Mivel te sem kívánod élőben bemutatni a szuperpontos puskádat, így továbbra is legenda marad.
    Igazad van, egy zavaros videó, tényleg csak ennyi tellett tőled!
  • #2311
    Nehogy már besírj itt nekünk... te 40m-ről lőttél ő már 80mről 1ft-ost lövöldöz. Nekem meg tank parkol a kertemben. De ettől még bunkó is vagyok természetesen...
  • RunnerLider
    #2310
    Azért nem reagálok mert sok bunkó van itt.....
    Ha nem elég a videó amin minden látszik akkor ez van...soory ennyi tellett tőlem. bocs.
    szeva