2669
Nektek van légpuskátok?
  • ripso7
    #2389
    vagy mitszóltok ehez?:3-9x40 Hubertus Céltávcső ABS.1
    szerintetek jobb a gamo ennél?
  • ripso7
    #2388
    ok köszi a választ szóval akkor gamo azt ramélem nem fogja szétverni
    ja meg van egy problémám hogy nekem a puskán nincs olyan ütköző vagy mi ahova belelehet csavarni egy csavart hogy e csússzon hátrább a távcső szereléke e egyépként olyan szereléket néztem hozá ami azért bírja szerintem a strapát
    pl:szerintem ez nem volna rossz
  • hawken
    #2387
    Gamo 4X32 bírja a rugóspuskát, csak normális szereléket vegyék hozzá
  • ripso7
    #2386
    helló na érdeklődnék távcsőügybe a slávia 634-hez kb 10-15e FT-ot akarok rákölteni nemkell vlágítós nem baj ha nem zoomos csak min.:4x-es nagyítása legyen
    ebbe a kategóriába milyen távcsöveket tudtok ajánlani?
    én ma néztem:
    walther 4x32-eset
    gamo 4x32-eset
    ezekről mi a véleményetek vagy esetleg ha van valameikőtöknek slavia 634-ese milyen távcsőő van rajta légyszi írjatok előreis köszi
  • ripso7
    #2385
    császtok hol lehet venni diana350 légpuska rugót ?
  • gabika1986
    #2384
    jolvann akkor az jo ezt meg én 10000 ft ér vettem de még megnézem távcsővel mien azt meglátom hogy megtartom vagy nem!!:)
  • démon80
    #2383
    Nem én hanem az itteni fegyvermester.15-ért vettem 2 éve+33.500 a távcső rajt.És azóta is jól mükszik a nem lieder hanem Lider:-))
  • gabika1986
    #2382
    értem jolvann de jolnézki vele az tuti!!! de ebbe te cserélted ki a rugot vagy hogy hogy slavia rugo van benne menyiért vetted a Liedert 4.5 sed?
  • démon80
    #2381
    Hát hogy szabadulj meg tőle az a te dolgod!De az enyémbe slávia rugó van és igy hangyányit 7.5 joul alatt van mert igy legális és igen 4.5-ös az enyém.A kukker az delta optical classic 3-9x40,ami ebben az árban nagyon ott van a szeren.(33.500 ft)
  • gabika1986
    #2380
    jólvan köszi hát az igaz a pontosság nem valami jo meg elég nehéz belőni de honnan veszed hogy ez 16joul os lehet vagy is annak kéne hogy legyen akkor ezek alapján te is azt mondod hogy szabaduljak meg tőle?? mondjuk a te Lieder ed az hány joul os? mer ezzel a távcsővel jolnézki tetszik nekem::)meg ez 4.5 es
  • démon80
    #2379
    A b3 germany az tényleg sokkal silányabb minőség!Tartósság és pontosságot értem! És hogy 5.5-es megint hátrány!5.5-ösbe minimum 16 joul ami már használható,de nálunk el illegális és erre vigyázz!az 5.5-ös max 10-15 méterig tartja az enyenes röppályát ,utánna hirtelen esni kezd a lövedék! Szóval 5.5-ös az nagyon felejtős:-)
  • Unreal1942
    #2378
  • gabika1986
    #2377
    szerinrem nem szra az enyém is igy nézki csak az az b3 tipusu germany 5.5 es !!!!? szerinted az mien?
  • JSB
    #2376
    Nem vagyok elszállva magamtól, nem vagyok semmilyen fun tag. Amúgy ott van, hogy milyen puskám van olvasd el.
  • gabika1986
    #2375
    de ha távcsövet rakok rá akkor jobban be tudom löni nem jo persze jobban vigyázni kell mit a régi Slaviára mer azzal mindenhová belet nyulni ez meg azért kényesebb sokkal de majd kiderül ha azzal se jön be akor megszabadulok töle!!!
  • gabika1986
    #2374
    jolvan igazad van de a haveronak is lieder van és szerintem az se roszz pontossab mit ez az tuti vagy is jobban be lehet álitani meg az 4.5 es csak de hát akkor nemtudom mit csináljak vele???
  • gabika1986
    #2373
    hát nem tudom szerintem azért annyira nem szar ahogy ti itt leirjátok de kinek ez kinek az a jo én csak megkérdeztem mer nem ismertem mit tud vagy is mit mondatok mien:D:D::)
  • Unreal1942
    #2372
    A probléma ott kezdődött el, hogy valaki fel merte hozni, hogy a Lider annyi pénzért nem lehet olyan jó mint ahogy azt beállítják. És ebben semmi rossz nincs. Csodák nincsenek.
    Viszont ezt magára vette néhány ember és elkezdte bizonygatni, hogy de milyen jó meg minden.
    Óvodás és teljesen meddő vita. Egyértelmű, hogy a Kínai Lidernél nincsen lejjebb.
    Van akinek megfelel. Van aki Vaszilij Grigorjevics Zajcev lesz tőle és ezt bizonygatni is hajlandó.
    Az én Baikalom 6J és a hétvégén belőttem két Malév gép szélvédőjét ami a kertünk felett repült el. Videót meg a telefonommal csináltam róla.

    Jó lenne befejezni és csendben maradni. Vagy értelmes hozzászólásokkal részt venni a fórumban. Ez mindkét félre igaz. Már nagyon szánalmas az én apukám erősebb.
  • démon80
    #2371
    Félreértés ne essék ,én nem isteniteni akarom a lider 44 tg-ét,csak amiket mondtok az nem állja meg a helyét,mert túlzás!Sok komolly német légesnek akik versenyeznek annak 80%-ának kinai kukker van a légjén! Még se mormogják hogy kinai ipari hulladék a kukkerjük:-)
  • démon80
    #2370
    Vegyél d75 vagy bau 300-at akkor esetleg te is bekerülhetsz az itteni csapatba és megtűrnek,de amig liderrről beszélsz nekik az olyan kinai nekik:-))Kinaiul meg nem értenek csak németül:-)
  • démon80
    #2369
    Ne légy elszállva magadtól kollega! Hobby lövészetre bőven megfelel a lider 44 tg!Nem mindenkinek van pénze drágább légre és használhatóvá lehet tenni a lidert!Gondolom te is diana meg hw fun tag vagy:-)Ha játszani kell a lég kertbe sörösdobozokra pl akkor minek vegyen d75-öt?Persze hogy minőségibb a d75 ,ezt senki nem vitatja,de a lider elég plinkerezésre!Az meg hogy kinai? Ma már 90 %-ba kinai ezt te is tudod!Valaki elkezdte a lider utálatot sok marha meg folytatja hogy ipari hulladék!Muhahahahaha.Ha ipari hulladék lenne akkor áruld már el mér mükszik ugyan olyan jól 2 év után is nekem?Full acél,spiáter nincs benn mint egyes sokkal drágább légekbe!Nem pontlövő ezt nem állitom de egy 10-15 ezres légtől ez bőven jó!Kezd már nagyon unalmas lenni a lider kinai ipari hulladék,meg bilivas meg bla bla bla.A germany design meg eltex meg mituom én melyik lider utánzat lehet hogy egy kaki de a lider 44 tg-ém az árához képest még túl is teljesit úgy minőségben mint pontosságba.Ugy hogy abba kéne hagyni a fikázást:-)
  • gabika1986
    #2368
    jolvan hát tudod van másik légpuskám is Slavia 630 is van de jolvann akor ezek szerint ez ez szar nem gondoltam volna hogy ennyire akkor meg is szabadulok töle és mien puskát vegyek lider az jobb nem vagy egy ujjabb Slavia mit ajánlatok?? köszi gabi
  • JSB
    #2367
    Tudod ezt direkt neked írták rá és még olyanoknak akik nem találkoztak még más légpuskával és fogalmuk sincs, hogy azok milyenek. Nyugodtan hidd el, hogy egy szuper GERMANY puska de attól még ez kínai ipari hulladék marad. Sok szerencsét hozzá.
  • gabika1986
    #2366
    haki de akkor mér az van rá irva hogy GERMANY vagy az nem számit vagy mér mondjátok hogy ennyire szer??
  • démon80
    #2365
    http://noob.hu/2010/11/02/20100802266.jpg
    http://noob.hu/2010/11/02/20091021220.jpg
    http://noob.hu/2010/11/02/20091021223.jpg
    http://noob.hu/2010/11/02/20091021230.jpg
  • DeerHunter01
    #2364
  • démon80
    #2363
    http://noob.hu/2010/11/02/20091021229.jpg
    http://noob.hu/2010/11/02/20091021240.jpg
    http://noob.hu/2010/11/02/20091021222.jpg
    http://noob.hu/2010/11/02/20091029300.jpg
  • DeerHunter01
    #2362
    www.noob.hu
    ide töltsd fel a képet, aztán a direkt linket másold ki, itt ahova írod a hozzászólást alul vannak gombok rányomsz h kép beszúrása és oda másolod be a direkt linket.
  • démon80
    #2361
    Aztán most le lehet hurrogniuk a német versenyfegyveres bagázsnak :-)
  • démon80
    #2360
    És ez 4.5-ös kaliber.Slávia rugóval 173 m/s-ot tud bemérve! Ezáltal megszünt a nagy rugás és a csősulynak köszönhetően pontosabb az eredetinél!Jah és még az elsütő billentyű ahol megakad a dugattyúnál ott van felpolirozva a finomabb sütés érdekében! Na ezért mondtam hogy használható és elég pontos lett igy az agyonfikázott lider:-)))
  • démon80
    #2359
    .
  • démon80
    #2358
    .
  • démon80
    #2357
    Itt a szar:-)) liderem:
  • démon80
    #2356
    Ez a szar fórum 20kb-os képet enged felrakni? Nevetséges ,mert olyan pici hogy semmi nem látszana a képből:-)))
  • démon80
    #2355
    Delta optical classic kukker van rajt és jsb exactal lövök. De a rws match r10-et is szereti:-) Ne hasonlitsuk már a német 100000 ft-os puskákhoz! Igen is használható hobbypuska lehet ez!Persze nagyon változó a minőség a lider palettáján,de a 44 tg használható puska:-) Lehet hogy az eltex meg germany design feliratú szarok szétesnek 1 hónap mulva!
  • démon80
    #2354
    Azért a kinai szarommal (lider 44 tg)20 méteren meglövöm a 3-4 cm-es szórást! És 2 éve használom és még most is patika,pedig kb 5000 lövésen vagyok túl!Slávia rugóval és csősúllyal van szerelve! Ennyit a kinai szar lideről ami eggyesek szerint 1-2 hónap alatt szétesik:-))
  • hawken
    #2353
    a csőcsének címzett hsz-omra válaszolt noname, a neki írtra pedig te :D:D:D
    akkor most hány nicked van?
  • gabika1986
    #2352
    jolvan akkor de ha te irtál viszza a kérdéseimre akkor csak hozzád szolok nem de akor igy fogom meg csinálni de nem arra válaszoltál amit kérdeztem???
  • JSB
    #2351
    Nem lehet tudni kinek válaszolsz, klikk (válasz erre) és mindjárt érthető lesz.
  • hawken
    #2350
    Nem tűnt fel hogy nem hozzád szóltam?