2669
Nektek van légpuskátok?
  • ZTM
    #2469
    Jahh :) az más, akkor bátran ajánlom az alsókaros Hatsanokat!
  • ZTM
    #2468
    Dehogyis, igazi kincs a számomra, nem adnám el soha!!!!
  • Kral Magnum
    #2467
    De en Ukrajnaban elek es itt nincs ilyen problema,hogy legyengitik a puskat a Kral 310m/s a Hastan pedig 380m/s es ezert akarnak venni egy ilyet amugy kosz az infot
  • Kalash17
    #2466
    És eladó?
  • ZTM
    #2465
    Nagyon szívesen, egyébként nekem is van egy LG 14-esem :-)
  • Kalash17
    #2464
    Köszönöm a segítséged.Kerestem a vaterán de erre nem bukkantam rá.Nem értem, hogy eddig miért nem hozta ki, pedig azt írtam be hogy fég lg 14.Na mindegy ez rohadt jó köszi mégegyszer
  • ZTM
    #2463
    A Hatsan puskákra nincs annyi panasz de, közel sem pontlövők, viszont az új fejlesztésük, ami visszarúgás csillapításból, és egy brutál állítható elsütőszerkezetből áll, egészen pontosak...Az, hogy erős, magyar országon nem mérvadó mivel 7,5J a legnagyobb megengedett csőtorkolati energia, szóval, ha engem kérdezel, kukába a Kral Magnummal és a reszelős sütésével, és vegyél egy Hatsan 55S-t ami olcsóbb mint a 125, nagyon jól állítható a sütése, vaterán van normálisan gyengített nem megfurkált 7,5J-os változat...
    Viszont a Hatsan közel sem ér fel minőségileg akár egy 30-40 éves német légfegyverrel de, azért elfogadható!
  • hawken
    #2462
    "nem tudom mit csinaljak"

    szerintem krumplis tésztát
  • Kral Magnum
    #2461
    Sziasztok.Azt szeretnem kerdezni,hogy halottatok e mar a HASTAN 125-rol.Es ha igen akkor mi rola a velemenyetek.Nekem most egy Kral Magnum-om van meg vagyok velle elegedve,de a HASTAN az erosebb es nem tudom mit csinaljak... a velemenyeket is elore is koszonom
  • ZTM
    #2460
    Ha még nem láttad volna:http://sport.vatera.hu/sportfegyver/legfegyver/lg_14_1442537600.html
  • JSB
    #2459
    Inkább vegyél egy 4.5-ös LG14-es puskát. Az 5.5-ös puskák 7.5J-vel nagyon gyengék és roppant rossz lesz a lövedék röppályája és a lövedék is drága.
  • Kalash17
    #2458
    Kösz a válszt és a felvilágosítást.Megpróbálnám de 5.5-ös nem kell mert drágállom bele a lőszert.
  • ZTM
    #2457
    Az LG 15 azért 15 és nem 14 mert 5.5 mm-es!
    Az LG 14 meg azért 14 mert 4,5mm-es kaliber!
    Szerintem a vaterásnak nyugodtan felvetheted a 20-25eFt-ot mert amennyiért ő árulja úgysem viszik el...
  • Kalash17
    #2456
    Megnézem minden nap vaterán meg expresszen is, de most csak vaterán van egy lg 15-ös de az túl drága meg 5.5 cal.A lényeg ha valaki lát egyet ami nem drágább mint 25 000 az írjon.
  • ZTM
    #2455
    Vakerán van most 2 darab 14-es és 1 15-ös asszem, nézz szét!
  • Kalash17
    #2454
    Sziasztok!

    Egy fég lg 14, vagy 15 légpuskát keresek, vagy bármilyen fix csövű féget olyan 25 000 ft körül.Ha bárki lát ilyet, akkor legyen szíves írja meg erre a címre: [email protected]
  • hawken
    #2453
    Egy kicsit alátippeltél az árának, de sebaj.
    Ahogy JSB írta, ez nem egy kategória a kínai ipar által gyártott cuccokkal.
    Bár a csúcskategóriától messze van, de egy lidertől fényévekkel jobb.
    Hobbipuskának szvsz nagyon jó választás, és megfelelő karbantartás mellett nagyon sokáig fog szolgálni.
  • JSB
    #2452
    Hirdesd meg máshol itt nem veszi meg biztosan senki, itt nem ismerik ezt a puskát fogalmuk sincs melyik a jó légpuska inkább veszik a nagyon szar kínai puskákat.
  • furitibi
    #2451
    Nekem 10db ezrest megér,ha nem lesz rá jobb ajánlatod.
  • JSB
    #2450
    Hirdesd meg az Indexen ott sokszor keresnek ilyen puskát.
  • skate00
    #2449
    Esetleg itt nem érdekel valakit?
  • gabika1986
    #2448
    szeva én nem is szoltam le meg az árat is csak tippeletem de aniyt szerintem senki nem fog érte adni egy ujjat vesznak anyibol már max eggy régiség gyüjtö!!?:(:D:DD:
  • JSB
    #2447
    Ez nem egy kínai ipari hulladék ez egy nagyon jó és hosszú élettartamú légpuska.
  • JSB
    #2446
    Ez egy FÉG LG-14 talán a legjobb hazai légpuska. Ha új állapotban van el tudod adni 18000-28000 Ft között. Már rég nem gyártják, ritkaság és ezért keresik. Nézz körül az INDEX lépuskás oldalain.
  • gabika1986
    #2445
    szeva hát haverom nak is van egy ehez hasonlo puskája az FÉG!! szerintem ez is az leszz de ez csak az én véleményem de szép állapotba van szerintem 5-8 ezer körül!! elkérhetsz érte!!:(
  • skate00
    #2444
    utolsó 3 kép:


  • skate00
    #2443
    Hello, kéne egy kis segítség
    kaptunk egy légpuskát, de nem használjuk, és lenne is rá vevő így látatlanba, és azt szeretném kérdezni hogy milyen típus, és kb mennyi érhet. Tudom hogy egy full amatőr cucc,egy pár ezret gondoltam érte.
    Ja és tudtommal új a fegyver, és külsőleg látszik is rajta hogy ha volt is , akkor kevés alkalommal lehetett használva.






    Én nem találtam rajta semmi feliratot, esetleg szóljatok hogy merre felé kéne rajta keresni.
    Kösz a segítséget.
  • gabika1986
    #2442
    szeva hát mér nem másra szerintem se jo!!:( nem tudom még valamient rárakok de akkor is jobb lesz vagy is jobban lehet vele löni!!:):d majd jah meg ugye 5.5 es:)
  • hawken
    #2441
    "ellehet vele bohockodni"

    hát ez az, mást nagyon nem
    milyen jó távcsövet akarsz rá venni?
    egy jobb tcs kb négyszer annyiba kerül mint a puska :D
  • gabika1986
    #2440
    szevasztok én nem akrok beleszolni!!! ebbe a nagy beszélgetésbe csak olvasgatom mket irtok le és nagyonn jo szerintem is igy van!!!:D hogy nem mindegyik KINAI cucc szer nekem is egy Air Rifle b3 tipusu csuzlim van amit 10000ft vettem meg egy Slavia 630de ezt igez jobben szeretem de a b3 se roszz ellehet vele bohockodni meg akarok majd rá egy jo távcsövet :)
  • JSB
    #2439
    Hát az jó lenne ha így menne a dolog a szomszédokkal. Rosszakaró mindig van és nem mindenki szereti a pálinkát. A rendőrök mindig kimennek ha bejelentést kapnak és ez akkor is nagyon kellemetlen ha rendben van a légpuska, ha meg nem akkor bukta.Én nem irkálnék nyílt fórumon illegális dolgokról.
  • #2438
    10 engedély nélküli fegyverrel puttyogtató emberből, 9 ezt ajánlja:D
  • drevil666
    #2437
    Hát igen.
    Akkor kiegészíteném:
    -Szomszéd upgrade, egy üveg jó házi pálinkával:). Az 5 szomszéd esetében 2,5 liter pálesz:)
  • JSB
    #2436
    Kihagytál valamit a felsorolás végéről. Az erősebb rugó+esetleg segédrugó tuning utáni veszélyt. Csak egy okoskodó rossz szomszéd kell aki szeret feljelenteni és már nem is kell folytatni a javítgatást, inkább egy jó ügyvédet kell keresi.
  • gabika1986
    #2435
    szeva jolvan köszi a tippet majd megnézem
  • drevil666
    #2434
    Az hogy fúrnak egy 1 mm-es lyukat a dugattyúra, attól nem lesz nehezebb felhúzni.
    Van egy primitív de hatásos módja a levegőeresztés megmérésének.
    Felhúzod LŐSZERT NEM TESZEL BELE!!!!!, befogod a végét a hüvelykujjaddal, jó erősen. Elsütöd és pár pillanat múlva elengeded. Ha szisszen, akkor jó a tömítés, nincs lyuk, csak gyenge a rugó. Ha nem szisszen lehet szétszedni:).
    -Dugattyúfoltozás:)
    -dugattyútömítés upgrade
    -csőfar tömítés upgrade
    -erősebb rugó+esetleg segédrugó tuning.
  • drevil666
    #2433
    Versenyezni még egy 0-át rakjál mögé:). Talán használt Weihrauch, azzal olcsón kijössz. Volt egy oldalkaros típusa nem ugrik be, azt nagyon dicsérték. De vannak modernebbek is pl.: HW100S.


  • Croano
    #2432
    hát olyan 30 000 forintot kb mindakettö
  • hawken
    #2431
    Szia!

    - hobby vagy versenycélra?
    - mennyit szánnál rá?
  • Croano
    #2430
    sziasztok légpuskát fogok venni milyen tipusut ajánlanátok ? mármioint pumpálósat vagy ilyen megtörös töltöst?