2669
Nektek van légpuskátok?
  • Kral Magnum
    #2509
    Bocs elirat.
  • #2508
    Te Ukrajnából élsz???? Apám, jó gazdag lehetsz!
    Am szted pont az Ukrán magyar határon akarnak csempészgetni, mikor fegyvernek minősítik ha erősebb 7,5J-nál? Akkor inkább már Ausztria vagy Szlovákia, ott legalább nincs hivatalos határ...
  • Kral Magnum
    #2507
    Sziasztok en mint mar irtam Ukrajnabbol elek es itt is van rengeteg jo puska,es nalunk nem kell ra semmilyen dokument ,hogy legpuskad legyen es szerintem nem nagy cuc at vinni a hataron ha valakit erdekel itt egy link http://rozetka.com.ua/hatsan_mod_135/p84843/ a hrivnya a forinthoz 44
  • beri13
    #2506
    Köszönöm, akkor azt veszek.
  • ZTM
    #2505
    Én inkább a Weihrauchot ajánlanám, mert az a biztos!!!
  • beri13
    #2504
    Köszönöm, akkor lemondok az általam kinézettekről. Pedig képek, eladói leírások szerint jónak tűntek.
    Még egy kérdés: van egy használt Diana 35 majdnem abban az árban mint az új Weihrauch. Melyik a jobb választás? Ponggi jókat ír a Dianáról, de ez a típus nincs benne.
  • ZTM
    #2503
    Hát ebben az árban a Weihrauch HW30S az ami teljesen megfelel, kicsi könnyű bárki könnyen tudja kezelni, és pontos ráadásul állítható az elsütőszerkezete is. Íme egy teszt a fegyverről...
  • beri13
    #2502
    Köszönöm, a rászánt összeg 50-55 ezer között van.
  • ZTM
    #2501
    Hát az itt felsoroltak közül egyik sem éri meg az árát nem még hogy 30m felett is eredményesen lehessen lőni velük ://
    A legjobb ha megmondod Max hány Ft-ot szánsz rá és keresünk neked valamit ami megfelel az elvárásaidnak...
  • beri13
    #2500
    Szevasztok!
    Sokat visszaolvastam a topicban, de nem találtam igazi választ a saját célomhoz való puska kiválasztásában, ezért segítségért fordulok hozzátok.
    Hobbi célra, baráti társaságban való céllövészetre keresek egy puskát amivel 30 méter fölötti távolságra is jó eredménnyel lehet lőni.
    Amiket néztem: Airmaster Kral Magnum, Hammerli Hunter Force 900, Ruger Elite Hawk
    Megéri-e a Hammerli vagy a Ruger azt az árkülönbséget amivel többe kerül a Kralnál?
    Előre is köszönöm az információkat :)
  • DeerHunter01
    #2499
    igaz, egy slavia 630/631-es TÖKÉLETES hobbi célokra
  • gabben14
    #2498
    értem köszönöm a segítséget rákeresek:) szép estét
  • ZTM
    #2497
    Külföldről necces a behozatal azt tudod!A pumpás fegyverek nincsenek besorolva.
  • ZTM
    #2496
    Ezen az áron a belföldi aukciós oldalakat nézegesd, Slavia 630-631-es és FÉG LG típusok közül bármelyik, megbízhatóak, pontosak keress rájuk, megérik az árukat.Sajnos csak használtan tudsz venni.
  • gabben14
    #2495
    Daysi, Tech force,crosman,beeman-nál is találtam 1 db-ot, marksman. ezek a márkák vannak olcsóbban.
  • gabben14
    #2494
    külföldi oldalakon keresgetek mivel nem sokat szánok rá csak sajnos nem értek hozzá:S hobbi célba lövésre keresek olyan 15 ezer ft-ig.
    http://www.pyramydair.com/air-rifles
    ezen az oldalon egész jó árban vannak egyes gyengébb márkák. olyan 55 dolcsiig keresem őket. segítségedet előre is nagyon szépen köszönöm
  • ZTM
    #2493
    Pumpásat kerüld, lidert kerüld..

    Írd le mennyit szánsz rá és a lehető legjobbat megkeresem neked...
  • DeerHunter01
    #2492
    véleményem szerint hobbi célra tökéletes lesz a lider, gyufásdobozt, konzervesdobozt lövöldözni stb.
  • gabben14
    #2491
    Nem verebet lőni szeretnék csak célba lőni!Most tudtam meg hogy nem szabad lég pisztollyal élő állatra lőni.( ezért elnézést)
  • gabben14
    #2490
    Elnézést véletlen nyomtam küldtem 2 szer...:)
  • DeerHunter01
    #2489
    nyugi, nem kell 2x beírni, majd ha jön egy hozzáértő megválaszolja a kérdésed :)
  • gabben14
    #2488
    Üdv! Segítséget szeretnék kérni.Légpuskát akarok venni hobbi célra verebet lőni, és nem tudom melyiket válasszam. egy pumpás légpuskát. erre gondoltam:
    http://www.pyramydair.com/p/daisy-880s-combo-multi-pump-air-rifle.shtml

    vagy jobban járok egy 10.000 forintos lider alsókaros sima rugós légpisztollyal?
    válaszokat előre is köszsönöm!
  • gabben14
    #2487
    Üdv! segítséget szeretnék kérni.Venni akarok egy légpuskát de nem tudom melyikkel járok jobban. Egy pumpás légpuskával? Ezzel:
    http://www.pyramydair.com/p/daisy-880s-combo-multi-pump-air-rifle.shtml

    Vagy jobb ha veszek egy ilyen 10.000 ft-os lider légpuskát ami sima felhúzós (rugós)( Hobbi célra szeretném verebeket lövöldözni.)Válaszokat előre is köszi.
  • Wilsonba
    #2486
    Üdv! Megvételre keresek BB-golyós tárakat:Umarex-Baikal 651k típusú légpisztolyhoz(8lövetű forgótár)és Daisy 2001 típusú co-s légpuskához(doboztár)A segítséget előre is köszönöm!
  • #2485
    Senkinek nem fog kelleni ennyiért, újonnan lehet 10ért venni. Nem izélgetésből, de így nem tudsz tőle megszabadulni. Ez olyan, mint amikor egy boltból nem tudnak kiárulni mindent, de már megy tönkre és hogy ne álljon benne a pénz, inkább eladják veszteséggel, de legalább legyen belőle pénz. Te is ebben a helyzetben vagy. Előbb-utóbb úgy is rosszabb lesz az értéke és nagyobb bukó lesz. De te tudod
  • shumika
    #2484
    Tudom, csak én is hirtelen vettem meg gondolkodás nélkül. Nekem többe van.

    9000-nél alább nem tudom adni
  • hawken
    #2483
    Bocsi, biztos haragudni fogsz, de fele ennyiért reálisabb volna.
  • #2482
  • shumika
    #2481
    Eladó a légpuskám!! ár 13.000
  • hawken
    #2480
    Nem.
    A nethirlap fórumán a fegyveres topicban.
  • #2479
    ???? Indapassra gondoltam. Ez lenne a Kék?
  • hawken
    #2478
    A kéken.
  • #2477
    Ez melyiken van? Sárga oldalon?
  • hawken
    #2476
    Most van egy eladó Haenel Suhl 303 SUPER a nethirlapos fórumon.
    Annyiért naggyon jó vétel /25000/, aki olcsó de minőségi cuccost szeretne.
  • pontpati
    #2475
    engem igen, csak nincs péz, meg kicsit bizalmatlan vagyok az online használt cucc vásárlással szemben. amugy egy időben ilyet akartam venni vagy 630at. csak elfolyt a pénzecske.
  • Kral Magnum
    #2474
    Engem nem
  • skate00
    #2473
    itt esetleg nem érdekel vki ?
    -
    Eladó egy FÉG LG14 (már nem gyártják)

    Gyártó ország: Magyar, FÉG
    Fegyver jellege: rugós, alsókaros
    Teljesítménye: 7,5 J, 170 m/s
    Súlya: 3 kg
    Teljes hossza: 1085 mm
    Csőhossz: 485 mm
    Fegyvercső: Merevcsövű 4,5 mm-es, huzagolt acél cső
    Lövet: Egylövetű, diaboló lövedékkel
    Sütése: Állítható, egyzónás, nem előhúzásos
    Biztosítása: Nincs
    Irányzék: Állítható nyílt acél irányzék, 11 mm-es szabványos távcsősínje van
    Tusa: Bükkfa

    FIX Ár: 20 000Ft (ennél lentebb nem engedem) (csere nem érdekel)
    Érdeklődni: [email protected]




  • Kral Magnum
    #2472
    Na ha megveszem a heten teszek majd fel kepet rola
  • ZTM
    #2471
    http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9092082&la=106716618
    Hasonló fórum mint ez, regisztrálj és értelemszerűen hirdesd meg a terméket!
  • Kalash17
    #2470
    Éetem csak úgy kérdeztem.Megvenném ezt a vaterásat, amit linkeltél de sajnos előbb el kell adnom a Slavia-mat.Expresszre tettem

    fel:http://www.expressz.hu/sport/vadaszat/hirdetes-24739166/

    De egyébként ha tudtok jobb oldalt ahol nem kell a hirdetésért fizetni légyszi szóljatok.