2669
Nektek van légpuskátok?
  • ZTM
    #589
    Közeledik a húsvét és az új légpuska!
    Már csak azt kell eldöntenem hogy 630 vagy 631 ebben kérnék segítséget!Melyik jobb stb mert hát csak van vmi különbség...
  • ZTM
    #588
    Sztem ebben az árban jó ez a puska.Bipodot a vaterán keress múltkor volt 4eFt-ért!
  • vanquish3100
    #587
    Sziasztok!
    Balázs vagyok,és a segitségeteket szeretném kérni légpuska ügyben.Két darab kérdésem lenne.Első:mit szóltok ehhez a légpuskához » 1077 Repetair légpuska Ár: 27.000.-

    * co2 - merevcsövű
    * 12 lövetű, revolverező rendszer
    * 12gr.-os co2 patron
    * műanyag tus
    * fluoreszkáló irányzék
    * biztosító
    * távcsősín
    Gyártó: Crosman Kaliber: 4,5mm
    Súly: 1,680gr Csőhossz.: 470mm
    Telj. hossz: 937mm Gyári telj.: 160m/s
    http://www.nimrodderringer.hu/dwnl/leg/pu_cro/1077

    És a másik kérdésem az lenne,hogy hol lehet bipodot szerezni,mert meg sehol sem találtam a neten.
    Most egy Norica Titan-om van,de szeretnék forgótáras légpuskát,hogy ne kelljen allandóan megtörögetni...
    Kérem aki tud segítsen!
    Üdv.:Balázs
  • EnxTheOne
    #586
    És tudnátok ajánlani valami weboldalt ahol vannak olcsó távcsövek? (amiket találtam nem jók, vagy túl drágák, vagy "kicsi a lencse átmérője" stb.." hajszálkereszt lenne a legjobb, a második a duplex :D És légpuskára elég lenne a 4X nagyitás? (7,5 joule).
  • bens
    #585
    a házi fegyvertuningolásért börtön jár, úgyhogy nem fogsz infót kapni egy nyilvános fórumon...
  • MATTHEOR
    #584
    Köszi
    De valami kézelfoghatóbb közvetlen infót
    Ha nincs akkor lehet hogy tényleg a vadászbolt lesz
  • gerypapa95
    #583
    Szia ! nem tudom hol laksz de szerintem ha beviszed egy jobb vadászboltba megmondják neked mitől lesz jobb meg erősebb sőt a jobb helyeket meg is csinálják neked ott helybe..
  • MATTHEOR
    #582
    Megkérem a kedves fórumtagokat, hogy ha valaki tud lider puskához tuningot és egyébb olyan dolgot amitől erősebb vagy jobb lesz az kérem szóljon
  • gerypapa95
    #581
    hát már irtam patkányra még nem vadásztam mert nállunk az nincs :D szerencsére.. de kisebb fácánt-> fejbe galambot meg verebet szépen lehetett vele lőni olyan 20- 25 M-re nem drága puska de csodákat ne is várjunk tőle mint Pl a mostani Dianánkról hogy kb 60 M-ről vadnyulat lekapni !

    #578 : ok ha igy értetted semmi gond !
    #579 : szerintem a Slaviák jó puskák de ha távolra kell velük lőni akkor meghalnak..ahogy apa is mondta a slaviák sport lövészedben nagyon jók ! ahhoz elég pontosak !
  • ZTM
    #580
    Papám a slavia 630-asával kutyát gyilkolt 30m-ről!!!!(kóbor beteg eb volt)
  • DeerHunter01
    #579
    nekem Slavia van és "hallottam a szomszédtl" hogy leviszi a verebet mint a...-t
  • bodajoci
    #578
    Bocsesz semmi rosszindulat nem volt bennem. Azért raktam smájlitArra gondoltam, h könnyebb így 7.5-ös-nél erősebb puskát tartani, szerezni stb...mindegy.
  • ZTM
    #577
    Azt meg tudod mondani hogy a Titanod milyen messzire volt pontos és erős?(pl.:veréb macska patkány ellen)?
  • bens
    #576
    "a csőböl csak kimegy a huzagolás de nem kopik el"

    kimegy... hova megy? ugyan azt írtad mint én.
  • gerypapa95
    #575
    Most ebből aztán az jön le hogy fikázod apát.. mind1 csak találtam egy topikot a légpuskáról és beirtam ! mert ezek tényleg jó puskák de hát mind1..

    #562 : Hsz-ra üzenem hogy a cső nem tud elkopni ! a csőböl csak kimegy a huzagolás de nem kopik el !

    #556 : ha ajánlhatok neked egyet az akkor a NORICA Titan ! első légpuskám ezvolt ! szerintem a célra megfelel galambokat,verebeket lövöldözni vele tökéletes ! ha meg csak céllövészetre kell a puska akkor Slavia 630 v 631 !

  • Morphin
    #574
    attól még ugyanolyan drága a puska...

    fail
  • bodajoci
    #573
    Jah így könnyű, h apuci erdész
  • gerypapa95
    #572
    tény és való nem 7,5 J ezt nem is tagadom ! de apa erdész néha mikor kimegy apróvadazni akkor jól jönnek mert halk és 10 esteből 8x halálos lövést lehet vele adni ! arról nem beszélve hogy ha ételre vadászunk akkor nem kell 30 percet azzal tölteni hogy a söréteket kivegyük a fácánból..pl

    amúgy ami a képen van fácán én lőttem és büszke vagyok rá !
    #571 : köszi !
  • DeerHunter01
    #571
  • bodajoci
    #570
    Na jó, de tuti, h nem 7.5 joule-os egyiksem, vagy ha az volt, akkor már nem az.
  • gerypapa95
    #569
    melyiket ?
    nem mind1 :D diana 350 magnum debrecenbe ketner vadászbolt 115 ezer FT a Hämemrlit 65 ezer FT

    dobok egy képet hogy mit bír a Hämmerli am ez volt a kezdet..bír ez többet is :) / linket adok mert nagy a kép /

    http://multikepup.com/files/l1papu7orvlnkbnu0kya.jpg
  • bodajoci
    #568
    Azta qrva, hol vettétek, meg mennyiért?
  • gerypapa95
    #567
    Szerintem az istencsászárok ebben a kategóriában a Diana 350 magnum ! vagy a Hämmerli hunter force 750 ! nekünk ez a kettő van ! és le a kalappal előttük mert azért csak nem egy általános légpuskák ezek !
  • bens
    #566
    aha, próbáld ki hogy betöltöd a puskát, és utána még a csőbe, elölről is belenyomsz egy golyót fél centire. akkor meg olyan hangja van mint a petárdának. verebeket riogatni hasznos.
  • ZTM
    #565
    Igen de az egy idő után már elkopik belőle,ez viszont praktikusabb,de ha lesz lőszerem majd megnézem melyik variációnál füstöl jobban és azt használom.
    A csőbecsepektetés nem annyira piszkos:D
  • bens
    #564
    de akkor is füstöl ha a csőbe belecseppentesz egy kis olajat.
  • ZTM
    #563
    Kösz a választ!
    Csak kell vmi fogót találnom mert olajos lesz a kezem:D
  • bens
    #562
    nem, sőt sztem kevésbé kopik a cső
  • ZTM
    #561
    Hy.
    Szerintetek származik abból baj ha a légpuskalövedéket lövés előtt motorolajba vagy étolajba mártom?
    Qurvára tetszik amikor füstöl:D
  • bens
    #560
    nekem a hatsan bevált. nem drága, 20-30 alatt már találsz jót.
  • ZTM
    #559
    Én is így voltam a 44-esel:D
  • najdzsel
    #558
    Vettem én is egy lider 2-t. holnap jön meg, kíváncsi vagyok :D
    Első puska, nagy remények :D
  • ZTM
    #557
    Jófajta használt Slavia 630(15-25eFt) szerintem megfelelő.
  • EnxTheOne
    #556
    köszi, és akkor milyen légpuskát ajánlanál? (max 35,000-ig :D).
  • bens
    #555
    volt egy co-s crosmanom, sajnos nem tudok róla sok jót mondani. silány minőség.
  • EnxTheOne
    #554
    Sziasztok, engem a "Crosman Quest 1000 " légpuska fogott meg, valakinek már volt crosman? Érdekelne hogy megbizható-e.
  • ZTM
    #553
    Szeretnék kérdezni vmit:
    Ugye vannak ezek az előltöltős fegyverek 1800-as évek beli puskák pisztolyok...
    Ezekre nem kell engedély,de mit lő?ugyan úgy puskapor kell hozzá?meg vmit a csőbe tenni?
    Mert érdekelne bár elég magasan van ezeknek az áruk de érdekelne.
  • ZTM
    #552
    Érdekes fegyver,sztem többet tud mint 1 rugós pontosságban és távolságban(erőben nem biztos bár attól függ mennyit pumpálsz bele).
    Lehet beszerzek 1et vmikor amikor az anyagiak engedik.
  • DeerHunter01
    #551
    jónak néz ki.
  • ZTM
    #550
    Ehez mit szóltok?