2669
Nektek van légpuskátok?
  • nemkedvelt
    #749
    Bocsi használt cuccokat elvből nem veszek.
    Nem a te hibád, csak nem szeretem a használltakat.
  • nemkedvelt
    #748
    ok, köszi!
  • Oberst
    #747
    Ne értsetek félre! Nem vagyok haszonleső gátlástalan nepper, (HW 30S-re vonatkozóan))csak a tapasztalat beszélt belőlem!
  • Oberst
    #746
    Ha még a gyereked unokája is akarja használni, akkor én mást vennék. Az általad felsoroltak közül a HW 30S a tuti. Épp most adja el az egyik haverom az alig 1 éves 30-sát. Ha érdekel, akkor jelentkezz. Gyári zsír állapotban 45 e. pénz. Én is megvenném, de most vettem egy versenypuskát és nincs rá már zsém. A Tell is jó puska de eredetileg nem Spanyol gyártmány. AKAH, eredetileg német. Csak az is rohadt drága. A Gamo fegyver szép szép de egy kalap szart nem ér!!! Nekem volt és amikor tönkrement nem lehetett javítani! Dühömben szarrá vertem az aszfalton!!! Gamo Hunter 440 volt. Amíg volt....
  • gerypapa95
    #745
    a Gamo az egy nagyon igényes légpuska már csak a műanyag tusa miatt is ! én neked inkább a Tell 300-at ajánlanám !
  • nemkedvelt
    #744
    Sziasztok!
    Most hozta meg a futár a fiam légpuskályát Baikal Ij61, majd veszek neki komolyabbat is, ha 1 év után is érdekli még..

    A fiamnak könnyen, de magamnak már nehezebben megy a vásárlás!
    Ti mit vennétek innen? wwww.fegyverlabor.hu

    Tell 300
    Weihrauch Hw30s
    Gamo Whisper X Vampir

    Engem a Vampir fogott meg!


    Vagy esetleg Gamo CFX Royal ?? Arról nagyon sok hideg-meleg vélemény van.
  • gerypapa95
    #743
    én nem is mondtam hogy szar !
    742 : az már nagyon MÁS dolog milyen jó puska ! én a kinézetére mondtam hogy undorító !
  • Oberst
    #742
    Na jah! Amikor a klasszikus 10 m-en szar skulóval is csinál 5 lövésből legrosszabb esetben kb: 0.5-1 centis szórást szabadkézből.... akár fél kocka serital legurítása után is! Aztán ki hogy bírja a piát. Egy ropirambónak majdnem mindegy. :-)
  • Morphin
    #741
    azért elfogadnám én ezt a "szart"...
  • Oberst
    #740
    Lőttél te már Suhl-Haenel 312-vel? Szerintem nem. Ez egy belépőszintü 10 m-es versenypuska volt, nagy találati pontossággal. A súlya nem ropirambóknak való! :-))) De nagyon kényelmesen fogható és lőhető. Minden a kényelmes fogásról és a pontos találatról szól! Egyszer próbálj ki egy ilyet és ettől fogva csak ezt vagy a korszerűbb, minőségibbet fogod használni. Feltéve ha lesz rá zséd! Ami mostanában kevés van mindenkinek! :-(
  • gerypapa95
    #739
    nem az enyém !

    737 : igen ! mert szerinted szép ?:O
  • Oberst
    #738
    Ez akkor is puska marad, amikor az éppen ma összetákolt Lider 10-szer szarrákopik!!!
  • Oberst
    #737
    Ezt most komolyan mondod???
  • dragon11
    #736
    Tiéd?
  • gerypapa95
    #735
    NÉZZÉTEK milyen undorító egy puska..
  • chilios
    #734
    megvettem,és 5.5 öset :)
  • ZTM
    #733
    Ez nagy kibaszás!
    Ez 1 Norica Titan, ezt mindenki látja, elsőre azt gondoltam hogy csak más a gyártó de mikor megláttam a tuson a Norica jelet
    Azért ezt már ne....
  • ZTM
    #732
    Visszatérve a Norica Dragon-hoz!
    Én 5.5-öset szeretnék belőle, a gyártó weboldalán nincs szó 5.5-ös fajtájáról és eddig csak 1 boltban találtam belőle 5.5-öst 41990, nekem ez jó vétel lenne.
    Nincs 5.5-ös
    Itt már lehet venni!
  • DeerHunter01
    #731
    meg is rendelheted ,ahogy gondolod,én nem vagyok nagy légpuska szakértő,de maga a távcső kb 1500 FT. igy kb. a puska önmagában 10 ezer FT amiért szerintem nem kapsz jó puskát. Inkább használtan nézz Slavia 630-ast vagy 631-est.
    Ezzel jól járnál 12 ezerért bőven megéri mivel 40 ezer újonnan.
    Mi ismerőstöl vettük 10-ért ,tettünk bele duplarúgót meg még valami kis alkatrészt (maga a tuning kb 1500 FT volt :DD) és jó erős a puska.

    Ahogy gondolod,én a Slaviat ajánlom neked amit linkeltem.
  • ZTM
    #730
    Nekem ilyen van 5.5-ös, én meg vagyok vele elégedve 20m-ről simán lelőttem vele 1 verbet persze távcsővel.
    Ha nincs több pénzed ideális vásárlás ha nagyon kell puska, de azért nem árt vigyázni vele.

    Más:érdekes mióta belőttem rajta a távcsövet már 3 doboz lövedéket lőttem ki vele és a távcső még mindig olyan pontos mint volt:D
    Nemtom hogy lehet ez de nem akarok már babrálni rajta úgyhogy hagyom úgy:D
  • chilios
    #729
    miért?
  • DeerHunter01
    #728
    szerintem ezt hagyjad.
  • chilios
    #727
    ez mivel ilyen olcsó gondolom sz*rt sem ér,ha valakinek volt ilyen olcsó puskával tapasztalata ossza meg velem :)
  • Oberst
    #726
    A jobb oldalon lévő állitó csavart kifelé tekered, amíg jó nem lesz a szórás.
  • Oberst
    #725
    Postástól elment ma nemegészen 26-ért. Gyorsan kelett eladnom mert valszeg már holnap jön a fasza fegyverem. Jól járt vele az új tulaja...
  • chilios
    #724
    üdv

    650 FPS
    az 198 m/s 4.5mm es tölténnyel kb meddig vinne el?
  • dragon11
    #723
    Köszi.:) a Te megoldásod választom.
  • Morphin
    #722
    olvass vissza...
  • dragon11
    #721
    Üdv.. havernak van egy orosz gyártmányú légpuskája (nem tudom a márkát) elég komoly szerkezet, távcső is van rajta (20x optikai), de azt akarom megkérdezni, hogy hogyan tudnánk beállítani pontosra, hogy a célkeresztbe lőjön a puska pontosan? Mert picit balra hord..

    köszöntem.
  • ZTM
    #720
    Tervbe vettem hogy nyár vége felé vennék 1 új légpuskát...
    Úgy gondoltam Norica Dragon lenne a megfelelő!
    Mindenre használnám(céllövés, madár vadászat,patkány és egyéb kártevő), nem sokat tudok erről a puskáról szval akinek van tapasztalata vele kapcsolatban megköszönném ha megosztaná.
    Még keresek infókat róla hogy meddig visz el stb. azért nem ártana olyan 50 m na mind1, értitek ha már ennyi pénzt kiadok érte...
    Eddig a Gamo Viper Express volt vétel tervbe véve, de elég drága akár sörétes akár nem ez a csőcserélgetés nem jön be.
    Szval ennyi a dolog, bár a Lider jól teljesít 20m-ig elég pontos de, úgy érzem kel vmi normálisabb mert az ki tudja meddig bírja.
  • szúnyog61
    #719
    szia mennyiért adod a suhl-t?
  • Oberst
    #718
    Küldtem privátot! Lehetőleg vasárnap estig keress!!!
  • Oberst
    #717
    Szia Tula!
    Sajnos hétfőn postára kerül a kicsike! Elsején még szabad préda volt. Életem legjobb Szlavkáját adtam el...! :-(
    Üdv: Ezredes

    De van egy Haenel 303 SUPER, annó NDK-s verseny légpuskám 6-24X50AOE Tasco kukkerral szerelve. Ha érdekelne sürgősen keress privátban, mert ez is megy a háztól!!!
  • Tula
    #716
    Oberst!!!

    Érdekelne a légpuska, ha írna privátban megköszönném msn vagy e-mail címet adom ha visszaír erre! előre is köszönöm "ezredes"!
  • Oberst
    #715
    Üdv az Uraknak!
    Kategória váltás miatt eladósorba került a Szlavia 630-as puskám. Akit esetleg érdekel, privátban keressen. Nem fogja megbánni! :-)
    "Ezredes"
  • DeerHunter01
    #714
    a távcsövem amúgy kicsit nagyobb mint amilyenre a puska megvan csinálva.
    de megáll rajta rendesen.
    mindegy majd nyilt irányzékkal tolom :D
  • grimm13
    #713
    Hello van valami praktika a légpuska tisztítására ?
  • gerypapa95
    #712
    igazad van :) de szerintem annyira azért nem rossz puska a Slavia hogy egyik napról a másikra elállítódjon!
  • bodajoci
    #711
    Ne feledd, h puska, és puska közt különbség van. Egy Diana sokkal erősebben is pontosabb lesz, mint egy Slavia. Melyiket mire tervezték:-)
  • gerypapa95
    #710
    nem gondoltam komolyan a barátomot hisz igazad van nem ismerjük egymást..csak megszoktam,de bocs ha gond volt !