2669
Nektek van légpuskátok?
  • #1149
    Na hát végülis az Lg 55 marad, mert másikat már félrerakta 1 érdeklődőnek, de télleg érdekelne a pro és kontra érvek. Nem mintha számítana, de ki tudja, lehet idővel beszerzek egy LGV-t is.
  • #1148
    Hát nem tudom. A képekben igazad van télleg az LGV az LG 55ös. Viszont nekem egyébként is jobbban tetszett az LG 55 szebb a tusa. Meg akkor ezekszerint azzal adja a távcsövet is... Mondjuk a Ponggin is nagyon ajánlják az Lg 55öt is.
    Remélem nem lakik messze a srác, mert az nem tul jó :S
    De akkor szted ugyanannyiért az LGV a jobb. És miért nem az Lg 55öt választanád?
    Bocs hogy ennyit kérdezek de nem találtam az LGVről, normális leírást és az LG 55ről is igen kevéske van fent. És ha már mind a 2ő ugyan annyi akkor már a jobbat vinném. Bár az LG 55 ön meg távcső is van...
  • hawken
    #1147
    Mivel mindkettő kipróbálható, így sztem el kell menni, kézbevenni és amelyik szimpatikusabb.
    Én személy szerint az LGV-t választanám.
  • hawken
    #1146
    Van olyanom :D
    Mint írtam, hobbilövészetre több mint megfelelő. Remekül beállítható elsütőszerkezete van. Régebben versenyeztek is ilyennel. Ha most lett teljesen rendbetéve, akkor a normális takarítgatáson kívül 15 évig biztos nem kell hozzányúlni.
    Viszont ahogy nézem fel vannak a hirdetésben cserélve a képek. A Walther LGV-nek van a csőrögzítő éke. Az éket oldó kis kar a csőfartömb alatt látható.
    Tehát a képeken a távcsöves az LG55, a diopteres meg az LGV

    Ennyi a különbség a két fegyver közt, meg hogy az LGV-nek vastagabb csőköpenye van. Amúgy az elsütőszerkezete meg a léghenger megegyezik.
  • #1145
    Hujjuj engem felizgatott a dolog:D Köszi!
    Amugy az LGV ről mi a véleményed?
  • DaniLson
    #1144
    hát maximum 20-30 ezret.azt ha elkezdek melózni úgyis lesz több pénzem akkor majd talán...bár tudom,hogy 20-30 picsa pénz ha az ember fegyverbe akarja beleölni.szal amit puskát bedobtál linkbe egyenlőre elérhetetlen számomra :D
  • hawken
    #1143
    DaniLson-nak címeztem. Az LG55-ről van fénykép is, nagyon szép állapot, és ennyiért ajándék.
  • hawken
    #1142
    két újabb jó ajánlat :
    http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=91888730&t=9092082

    Telekvégi hobbilövészeknek több mint tökéletes.
  • #1141
    Suhl Haenel 312
  • noricadragon18
    #1140
    olics milyen volt pontosan a puska?
  • #1139
    Ennyire nem olvastam át, csak átfutottam és rémlett ez az aukció, azért irtam, de így tiszta.:D
  • hawken
    #1138
    Jah hát most nézem te mire gondolsz :D:D
    LOL

    pirossal kiemelem a lényeget :
    http://keptarolo.com/images/527_jsbdiskurs.jpg

    érteni ugye? :D
  • hawken
    #1137
    Nem a JSB kúrja el a huzagolást, hanem pont hogy az acélmagos műanyagköpenyes szarok.
  • hawken
    #1136
    Nem tudom ki írta azt, de egy ritka barom volt az biztos.
    A JSB az egy nagyon jó minőségű lövedék, a versenyzők szinte csak azt használják. Lágyabb mint a legtöbb standard lövedék, ezáltal pont hogy még kevésbé bántja a huzagolást mint bármi más.

  • #1135
    Erre az akcióra nem azt irták kommentnek hogy a JSB szétcseszi a cső huzagolását? Ha igen akkor ez így van? És ha igen akkor miért?
  • Olics
    #1134
    Sziasztok!

    A puska gyári száma sajnos nem volt felírva sehova. Ha tudnám, hogy merre induljak a keresésben, mert ugye az utcánkban minden házon redőny lehúzva senki nem látott semmit. Így nehéz lesz és sajnos ez nem is egyedi eset!
  • hawken
    #1133
    kb mennyit szánsz rá?

    http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=91817701&t=9092082

    ez jó áron van, és irányár
  • sunike70
    #1132
    Szia Olics!Nem tom hol laksz,de ha tudok segitek neked a vissza szerzésbe!!!Üdv Süni
  • DaniLson
    #1131
    Na,hát akkor köszönöm szépen a segítségeteket,akkor lehet hagyom a francba a slaviat azt majd ha lesz több pénzem valamikor akkor befektetek egy megbízhatóbb fegyverbe.
  • #1130
    Hát akkor nem csak te mész! Elvileg én még helyben is vagyok! Ha meglessz a tettes és olics is szól, akkor tuti a srácon fogom gyakorlni a Tackel-t (amcsifoci)
  • hawken
    #1129
    Sajnálatos hogy ez történt.
    Azonkívül hogy neked anyagi kárt okozott, még mást is megfosztott a lövészet élményétől.
    Azért érdemes figyelni az apróhirdetési oldalakat hátha feltűnik valahol. De akkor szólj mert megyek segíteni visszaszerezni. Gyári száma megvan valahol?
  • hawken
    #1128
    Értem én, csak egyszerűen az van, hogy amennyiért manapság egy új szlávkát vesztegetnek, annyiért sokkal jobb minőségű (még használtan is), és használhatóbb légpuskát lehet venni.
    Ráadásul az utóbbi öt évben a szláviákat sikerült minőségileg eléggé lezülleszteni.

    Egy Suhl 312 pedig magasan veri bármelyik slaviát mind pontosságban, mind tartósságban, sőt a visszarúgása sem kényelmetlen, köszönhetően a súlyának, és a felépítésének.

    Abban viszont tévedsz hogy nekem csak az állítható elsütőszerkezetű és visszarúgásmentes puska a puska. Van jópár rugós puskám, ami nem rendelkezik ezekkel a tulajdonságokkal.
    Nem mindenhova kritérium a versenyfegyver, sőt van hogy a legjobban a Crosman 1077-essel szórakozunk.

    Elsősorban azt kell eldönteni hogy hol és mire használnád a fegyvert.
    -verseny vagy hobbicélra?
    -mekkora területen kb?
    -milyen célokra (céltábla, vagy esetleg más funny dolog pl. dióember :D)
    mert ha mondjuk versenyezni akarsz ahol fontos a pontosság, akkor muszáj a technikát és a minőséget választani, de ha mondjuk hétvégenként a telken a dióemberek ellen kell bevetni, akkor az olcsóbb és kevésbé pontlövő fegyver is tudja hozni a feelinget.
    Persze egy hobbipuska is lehet elég pontos, nem méteres eltérésekről van szó, csak arról hogy egy versenycélra készült cuccal nem gond mondjuk 30-45 méterre lődözni egy 4cm-es körbe, míg egy hobbifegyvert ritkán használ az ember 15-20 méternél nagyobb távokra.
  • #1127
    Hupssz idáig nem olvastam fel...:D
  • #1126
    Írt nekem olics hogy 25ért van. Írtam hogy ok, hol vegyem át. De a válaszlevélben azt irta hogy felnyomták a garázst és ellopták...
    Szted ideges voltam???
  • ZTM
    #1125
    Huhh, nem valami jó dolog, felénk azért nem olyan veszélyesek!
    Sajnálom hogy ez történt...
  • Olics
    #1124
    Kint volt a garázsban mi meg nemvoltunk otthon. Sajna ez jellemző mifelénk és nemcsak garázsba mennek be, hanem a lakásokba is fényes nappal. A kutya nem lényeg vagy gázspray vagy valami frankó kolbász neki és már ártalmatlan is.......
  • ZTM
    #1123
    Ajjjjjjjjjj jaaaaaaaaajjjjjjj kíváncsi lennék a részletekre!
  • Olics
    #1122
    Sziasztok!
    Nemrég tényleg hirdettem itt a puskámat, de az már sajna csak történelem és ami a legrosszabb az az, hogy nem is úgy került el tőlem, ahogyan azt szerettem volna :S
    Valakinek enyvesebb volt a keze a kelleténél......
  • ZTM
    #1121
    Szerintem meg a Slavia sok puskát kiüt, tudom, te versenypuskához vagy szokva neked a puska állítható elsütőszerkezet és visszarúgásmentesség nélkül szinte nem is puska, láttam már Slavia 631-est 50m-ről kilőttek vele egy gyufásdobozt(hozzáteszem 5x kellett próbálkozniuk és valami űberfasza távcső volt rajta bár nem értem ennek a lényegét, én nem vennék Slavia-ra 30+eFt-os kukkert, szóval azért olyanra mégse gondoljatok hogy zsip-zsup 1 lövés halál de képes volt rá és ez a lényeg) azt meg se kérdezzétek milyen erős rugó lehetett benne.
    Szóval én 631-es javasolnék.

    (Ezt az üzenetet nem kötözködésnek/vitának szántam, csupán megmondtam a véleményem!!!!!!)
  • hawken
    #1120
    Egyiket sem.
    Itt hirdette nemrég az Olics nevű fórumozó a Haenel Suhl 312 légpuskáját.
    Az fixcsövű, ezáltal pontosabb, és sokkal tartósabb is a szlávkánál.
    Szerintem azzal sokkal jobban jársz mint a szláviával. Asszem 40K-ért tolta, de boztos tudsz vele alkudozni pár ezrest.
    Megjegyzem ha jó állapotú a cucc akkor simán megéri az árát. Ránézésre egyben van.
  • pinnacle
    #1119
    Sziasztok

    Szeretném megkérdezni, hogy tud e valaki Sátoraljaújhely környékén Szlovákiában légpuskát eladó fegyverboltot.

    Köszi a válaszokat.
  • #1118
    Hát akkor már a 631, de abból is inkább használt régit mert az ujjakról sok jót nem hallani...
    De ezt olvasd át nem rossz: Ponngi
  • DaniLson
    #1117
    üdv mindenkinek!tervezem,hogy veszek egy légpuskát,most úgy néz ki talán össze jön a pénz rá.azt akarom megkérdezni melyiket érdemesebb megvenni?slavia 630 vagy 631?előre is köszi
  • #1116
    Betű? Szó nem? Amúgy meg hülye kérdésre hülye válasz...
  • gerypapa95
    #1115
    az a betű..értelmes magyar válasz..!

    1112 : grat a csajnak
  • #1114
    Sztem ez egy vállról indítható rakéta. Legalábbis a fogásából itélve
  • DeerHunter01
    #1113
    hmm jóféle puska
  • #1112
    Na hogy egy kicsit pörögjön a fórum:
  • #1111
    Mit nem
  • gerypapa95
    #1110
    ja vágom már, és nincs harag ! amúgy nem 95-ben születtem hanem 9.hó 5.én de nem sokat tévedtél mert 94-es vagyok

    1105 : te ilyenkor mit kapsz ?