2669
Nektek van légpuskátok?
  • hawken
    #1309
    Valóban nem csúnya.



    Viszont FWB300-at tuti hogy sokkal előbb fogsz találni eladót.
  • #1308
    És nekem jobban is tetszik mint a FWB300s
  • hawken
    #1307
    Szia Jopek!

    Az A380 távcsőbarátabb, csak a cső siklik hátra, nem az egész hóbelevanc.
  • jopek13
    #1306
    A BSA xl tényleg nagyonjó fegyó, akinek jó a csőtörős annak ez az egyik legjobb választás.
  • jopek13
    #1305
    Sziasztok, én még új vagyok itt ,szoktam olvasgatni a hozzászólókat, van egy shul312-es pusekom ami nagyon jó fegyó, emellé szeretnék a jövőhéten vásárolni egy másfajtát, és nemtudom eldönteni ,hogy Feinwerkbau 300s, vagy Anschütz 380-as legyen mindettő baromimra tetszik és minkettőről baromi jókat irnak, egyikkel sem lőttem még de állitólag az An380-as egy fokkal jobb( többekközött távcsőbarátabb,mert a házon belül oldották meg a hátrasiklást ezért érzékelni nemlehet csak hallani).Szeretném kikérni a hozzáértők véleményét. Előre is köszi
  • hawken
    #1304
    Hát hogy melyik a legszebb csőtörős puska, azon sokat lehetne vitatkozni, kinek ez, kinek az tetszik.
    Igazad van, nem a D75-el kell összehasonlítani, mert nem ugyanaz a kategória. A D75 egy speciálisan versenyzésre tervezett puska, a Lightning pedig egy ún csúcskategóriás hobbyfegyver. Sokkal kisebb és könnyebb kompaktabb mint a D75. Ennek ellenére sztem egy HFT versenyen simán megállná a helyét.
    Annyit hallottam még hogy a BSA a Weichrauch fegyverekkel azonos minőséget képvisel, sőt talán a BSA egy hajszállal jobb is.
  • szúnyog61
    #1303
    szia! tul sokat nem tudok mesélni,akit érdekel mindent el tud olvasni a neten.szubjektiv véleményem hogy az általam látott lexebb csőletörős légpuska.kompakt egyszerű,letisztult izléses ,telitalálat.érdemes utánanézni mit irnak az amerikai oldalakon róla ,ahol azért kicsit szélesebb a választék mint nálunk.ez egy könnyű gyors puska amit rögtön vállgödörbe teszel,mig a d-75-öt igazgazgatni kell,de-hát ez igy van rendjén.természetesen a d-75 pontosabb.ennyi szia
  • #1302
    :D XD Sorry:D Speckó erre klikkeltem elsőnek: Bolt
    Előre szólok nem olvastam semmit csak ránéztem az árra és cső. Amúgy jó hogy másabb.. elvileg ez csak egy sima dugattyús puska. Vagy van benne valami extra? Mesélhetnél róla valamit, hogy ne haljunk meg hülyén!;)
  • szúnyog61
    #1301
    szia! nem a te cimedre vagyok kiváncsi,hanem hogy honnan lehet BSA-t rendelni 80-ért.a diana 75 van 80-körül,de mása műfaj. nézz utána. üdv
  • #1300
    Nézd meg az adatlapom, elvileg látod.

    hawken: Tőled meg csak azért kérdeztem hátha tudsz valami okosat mondani, mert 80 ért már fasza de használt Dianát veszek, ami legalább visszarúgás mentes...
  • hawken
    #1299
    Szia!
    Véleményt nem nagyon mondanék, mert talán egyszer láttam élőben ilyen fegyvert, de lőni nem lőttem vele. Mindenesetre a BSA fegyverekről jókat írnak egyéb helyeken. Angol gyártmány, de nem hiszem hogy tudnál kintről rendelni, főleg nem angliából. Nem szállítanak magyarországra, csak az importőrön keresztül tudnád intézni.
  • szúnyog61
    #1298
    adj egy cimet!
  • #1297
    80000ért vaci újjat tudok rendelni külföldről, csak egy gyors keresés alapján. Szóval bizos van olcsóbban is. Nem borsos ez kicsit? hawken vélemény a puskáról??:D
  • szúnyog61
    #1296
    ELADÓ! BSAlighting xl légpuska hangtompitóval rugós légpuskához tervezett távcsővel. 80.000-ft 0670-422-37-79
  • hawken
    #1295
    Szia Keszthely!

    A SAG (shanghai air gun) gyártja a B-1, B-3 típusokat is, amit itthon Lider-ként ismerhetsz. A Lider egyébként a lengyel exportőr neve, ezért címkézik annak. Na most ismerve a Liderek minőségét, én nem sokra tartanám a 2079-est sem. Ránézésre a tusa anyaga simán tüzifa :D


    A BAM50-51 már kicsit komolyabb PCP-nek néz ki, de jó ha tudod, a kínai termékeknél a kedvező ár vonzó lehet, azonban minőségük a legjobb esetben is csak a közepest érik el.
    Hobbicélra, dobozt luggatni talán, de komoly eredményeket ne várj.
    Azt hogy sok évig ki fog szolgálni, nyugodtan efelejtheted. Egy két nyarat biztosan elmegy, de aztán tuti hogy kuka.
  • DeerHunter01
    #1294
    már nincs is fent a kép :DDDD
  • DeerHunter01
    #1293
  • #1292
    http://iaro.3dmax.hu/ Vagy ide mindenféle regelés nélkül gyorsan feltöltöd a képet és a linkjét bemásolod ide!
  • Noricadragon
    #1291
    Ne add fel!!!!
    A regisztrációt követően 30 nappal lehet képeket feltenni.
    Annyit tudsz megtenni, az a leges legjobb amit tudok neked ajánlani hogyha megfogod és a www.gallery.site.hu oldalon regisztrálod magadat, és felteszed oda a képeket amit szeretnél, majd ezek után kimásolod a kép linkjét, és mi meg megtudjuk majd nézni.
    Remélem tudtam neked segíteni.
  • Keszthelyy #1290
    Feladtam.
  • Keszthelyy #1289
    Na még egy kísérlet.
    [IMG]http://www.sg.hu/pics/sg_logo.gif[/img[/IMG]
  • Keszthelyy #1288
    Nem engedik a képeket pedig 20kb alatt van és jpg.
  • Keszthelyy #1287
    Sziasztok. Az alábbi képeken lévő légpuskákkal találkozott már valaki itt Magyarországon? Elvileg 2006 óta gyártják a Kínaiak az USA-ba de Németeknél is van. Jó lenne megvenni és kipróbálni.Az első SAG gyártmány a másik kettő BAM50 és BAM51. A SAG AR2079a-ról sok pozitív vélemény van Amerikai és Brit fórumokon.

  • Noricadragon
    #1286
    Szia
    Ha időd engedi nem teszel fel képet a puskáidról?
    Szívesen megnézném, illetve azt is hogy te milyen fajta lövedéket szoktál használni.
    Üdv
  • ZTM
    #1285
    Ilyen kamu gyanús helyről meg is értem hogy nem küldtök:)
    Amúgy te nem a néhai nemkedvelt vagy?(a stílus miatt kérdem)
  • hawken
    #1284
    :D:D
    Nem kell rögtön megvenni, csak ha teheted akkor nézd meg élőben, az nem kerül pénzbe. Sokat számít, látni taperolni egy fegyót élőben (már ahol lehet ugye)
  • hawken
    #1283
    Az FWB150 az FWB300 elődje, részben megegyeznek. Mindkettőnél ugyanúgy lövéskor hátracsúszik a szerkezet. Ezáltal hátrarúgásmentes, de a fémszerkezet teljes egésze hátramozdul, tehát a tusa nem mozdul a kezedben csak abban a szerkezet csúszik hátra. Na most emiatt minden ebből eredő erőt átad a távcsőnek.
    itt egy vidó róla : http://www.youtube.com/watch?v=rdYbO0BDpW8&feature=player_embedded
    Viták folynak róla hogy bírja a távcsövet vagy sem. Én amondó vagyok hogy olyan csövet kell rá tenni ami bírja a rugós légpuskákat és akkor nem lesz gond. Láttam már olyan FWB300-ast amelyik gond nélkül pontosan lőtt a kínai bushnell másolattal. Mondjuk egy százezres MTC távcsövet nem tennék rá, de hobbira egy 4X32, 3-9X40, vagy éppen egy nikko gold crown tökéletes választás. Lényeges még hogy olyan szereléket kell hozzá venni amin van külön rögzítő csavar, a hátracsúszás ellen.
  • legalis
    #1282
    18 év alatt amúgy sem küldönk fegyvert.
  • ZTM
    #1281
    Neaggódj, nem fogok onnan venni semmit, mert egyszerűen olyan kicsi a választék hogy meg se találtam amit kerestem, inkább a z-shopból rendelek ha rendelek mert ott talán még néhány játékszer olcsóbb is...
  • ZTM
    #1280
    Megnéztem!Kár hogy nincs rá zsém:(
  • Noricadragon
    #1279
    SZia Hawken, pont olvasom hogy ZTM-nek írtad hogy ajánlod az FWB 150-est.
    Légyszíves ha időd engedi írjál már pár dolgor róla, 4,5 ; 5.5; hány J.
    Hány méterig visz el pontosan, és miven különbözik a Bau 300-tól.
    Gondolom majd ha ZTM is feljelentkezik ő is ezt fogja majd egyből kérdezni, egyből. A puska formavilága nagyon bejön nekem.
    Egyébként ha összegyűlik a pénz akkor lehet hogy majd én is élek a Dianas ismerősöddel, de ez még egyenlőre odébb van.
  • legalis
    #1278
    Ide adod a telefonszámát? Felhívom, most.
  • hawken
    #1277
    Dobott már éppen eleget. Sajnos ezzel is az a probléma, hogy azt mond bármelyikőtök amit akar. Elküldtem, nemkülted, megkaptad, nemkaptam, stb... Mivel valszeg egyikőtök sem fogja megnyitni nekem a mailboxát, ezért nem nagyon tudnám ellenőrizni hogy kinek van igaza.
    Nem is akarok bíró lenni, csak szívesen elkisértem volna az illetőt hogy neki is legyen szem és fültanúja, bármi hangozzék is el.
    De látom ez a találkozó nem fog létrejönni. Üzlet cím nincsen, ahol nyilvánosan lehetne a dolgot intézni.
    Innentől nekem nem kompetens az ügy. Majd ha azt mondod hogy az XY utca akárhány szám alá tessék befáradni, és ott személyesen panaszt tenni és ha nem sikerült orvosolni a problémát akkor itt a panaszkönyv, na onnantól elhiszem ezt a fegyverbolt dolgot. Addig számomra nem másnak tűnik ez a dolog mint egyszerűen más ismert boltok áruinak párezer forint haszonnal való továbbadása. Viszont nem árt ha ezt minél többen tudják. Téma jegelve.

    Más:

    ZTM, a gánybox2-ben van egy FWB150 versenypusek eladó 45ropi. Érdemes volna megnézni, az FWB300 kistesója.
  • legalis
    #1276
    Az üzlet címét légyszíves, akár privátban is, ahová a panasszal fordulhat az ismerős.
    " A főoldalon 2 link van. Belépés a webhopba -ez aktív. Belépés az üzletbe- ez nem aktív, tehát még nem nyitottunk meg."

    Zárjuk le a vitát gyorsan/röviden.
    Dobjon az ismerősöd arról az e-mail címről egy mailt ahonnan rendelt, és vele megvizsgáljuk a problémát, hogy melyik mailra/mailjaimra nem válaszoltam.

    Mefelel neked?
  • hawken
    #1275
    "- A főoldalon 2 link van. Belépés a webhopba -ez aktív. Belépés az üzletbe- ez nem aktív, hehát még nem nyitottunk meg.
    "

    Muhahaha!

    "- Rendben, szeretettel várlak."
    Ha nem nyitottatok meg, akkor hova menjek? Nem ne írjál olyat hogy találkozzunk valahol mert az ellenőrizhetetlen, nem jössz el, vagy én nem megyek és máris megint vita van hogy melyik fél nem mert találkozni. Az üzlet címét légyszíves, akár privátban is, ahová a panasszal fordulhat az ismerős.
  • legalis
    #1274
    Ja és mielőtt hülyeségeken kezdenél agyalni, nem Ottó a haverom, és én sem Ottó vagyok. Sem KLF sem theta, sem gvass sem gibson. Más fórumokon csak olvasóként vagyok jelen, úgyhogy felesleges kombinálni bármit is.

    - Hidd el, elég sok embert felismerek. Nem nagy tudomány, mert mindenkinek van egy egyedi írásmódja, kedvenc szava, stb..
  • legalis
    #1273
    Rendben, véddmagad, de majd rákérdezek pontosan mi nincsen.
    -Rendben, várom.

    Te volnál az üzletvezető?
    Hol az üzlet?
    - A főoldalon 2 link van. Belépés a webhopba -ez aktív. Belépés az üzletbe- ez nem aktív, hehát még nem nyitottunk meg.

    Bemennénk és személyesen is megbeszélhetnénk, nem kell a szennyest a neten teregetni.
    - Rendben, szeretettel várlak.

    Az ismerősöm szavahihető ember, lássuk a véddmagad szaküzlet mennyire az!
    - Lássuk!
  • hawken
    #1272
    Ja és mielőtt hülyeségeken kezdenél agyalni, nem Ottó a haverom, és én sem Ottó vagyok. Sem KLF sem theta, sem gvass sem gibson. Más fórumokon csak olvasóként vagyok jelen, úgyhogy felesleges kombinálni bármit is.
  • hawken
    #1271
    Rendben, véddmagad, de majd rákérdezek pontosan mi nincsen. Te volnál az üzletvezető? Hol az üzlet? Bemennénk és személyesen is megbeszélhetnénk, nem kell a szennyest a neten teregetni. Az ismerősöm szavahihető ember, lássuk a véddmagad szaküzlet mennyire az!

  • legalis
    #1270
    Ja és még annyi, hogyha fegyvert akarsz vásárolni, akkor nehogy a Véddmagad fegyverbolttól vegyél,


    nemrég beszéltem ismerősömmel, hetek óta hitegetik, áru nincs,
    - Pontosan mi nincs?

    most már az emailokra sem válaszonak neki
    -Hazudik. Minden e-mailra vaálaszolok.

    . Állítólag valami hatóság is beindult rájuk,
    -Állítólag, Muhaha. Minden fegyverboltot ellenőrinek folyamatosan.

    én nem kockáztatnék későbbiekben egy pár bírósági tárgyalást, fegyver elkobzást, stb...
    - Miért a vásárlók a Boltban dolgoznak? Akkor???