2669
Nektek van légpuskátok?
  • ZTM
    #1669
    Hát a számodra fontos dolgokból a mutatósat tudja teljesíteni az általad kérdőre vont fegyver, de ha mondasz egy összeget amiből puskát vásárolnál, mi mondunk egy puskát ami teljesíti a vágyaidat és pontos is!
  • laccex
    #1668
    Sziasztok!
    Véleményeket szeretnék kikérni Norica Tribal puskáról. Saját szórakoztatásomra gondolkozom venni egyet. Számomra fontos a megbízhatóság, tartósság, és nem utolsó sorban, hogy egy mutatós darab legyen a jövendőbelim. Szóval ha közepes puskaként jó választás, vagy inkább felejtős, tanácsokat várok vagy esetleg más alternatívát.
  • hawken
    #1667
    Nem a távcső 11mm-es hanem a távcsősín amire a szereléket fogatod fel.
    Távcsövet vegyél mondjuk egy 4X32-est vagy 8X40-est. Ezekkel 20-25 méterig egészen jól elboldogulsz, afölött már ugyis mindegy a szlávkának.
  • ZTM
    #1666
    Sajnos kidobni a kukába, vagy ha lehet akkor cseréld vissza:(
  • Volvo Fh12 460
    #1665
    Csá nekem van egy Sharp Innova 5,5-ös rövidcsövü légpuskám a lövedéket össze-vissza szórja kb:10m-ig pontos a fölött pontatlan. nem tudjátok mit lehet vele csinálni h pontosab legyen.Elöre is köszönöm:D:D:P
  • ripso7
    #1664
    csá az enyémen egy:Norkonia 4x20-as távcső van rajta szerintem nagyon jó csá
  • zola88
    #1663
    Na inkább "kicseréltem" ai zs22-t egy slavia 631 lux-ra:D
    Mondja már meg valaki, hogy ha távcsövet szeretnék reá venni, akkor 11 mm-eset vegyek-e avagy ne (ha ne, milyet?). kössz
  • ripso7
    #1662
    CSÁSZTOK
    RÖVID AZ ÉN VERSEM,AKÁRCSAK A TÖKÖD.VISZERES ZACSKÓD MÖGÖTT LÓG A KANÓC PÖCSÖD.HAJDANÁBAN TE VOLTÁL A KUPLERÁJOK BAKJA,DE DÖGLÖTT MADÁRNAK MINEK A KALITKA.AZÉRT LÁSD MILYEN BARÁTOD VAGYOK,AZ ÚJ ÉVRE KÍVÁNOK NEKED SZŐRÖS PINÁT BÜDÖSET ÉS NAGYOT!BOLDOGSÁGOT ÉS EGÉSZSÉGET,MINDENT AMI KEDVES NEKED,JÓ NŐT NEMCSAK TÜRELMESET!HA VERSEM MIATT TARTANÁL HARAGOT,AKKOR SZOPTASD MEG AZ ÚJÉVI MALACOT!BUÉK (MINDENKI MAGÁRA ÉRTSE)

    CSÁSZTOK
  • zola88
    #1661
    shit, egy sem jó. valamiért mind elkapja a menetet, osztán elengedi...
  • zola88
    #1660
    akkor keresek egy csavart, ami passzol:D kössz
  • #1659
    Mondjuk, ha túl hosszú, akkor levágod méretre oszt csá:)
  • zola88
    #1658
    köszönöm a gyors választ:)
    szerkesztés alatt mit értesz? egy sima csavart?
    (igen, én is buék mindenkinek)
  • ripso7
    #1657
    így van
    buék mindenkinek:):):):):):):):):):):):):):):):):)
  • #1656
    Kezdésnek nem rossz, sztem ilyen csavart meg ne is keress, hanem inkább csináld magad megoldással szerkessz eggyet;) Am lövöldözésben gazdag Új évet kívánok mindenkinek!!:D
  • zola88
    #1655
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem, ha tudna valaki segíteni, megköszönném.
    Szóval vettem egy használt IZS-22 típusú légpuskát, egész jó állapotban. A baj csak az vele, hogy hiányzik róla az a kis csavar, amivel tudom állítani az irányzékát (amivel célzok). Hol lehetne ilyet beszerezni???
    Meg a véleményetekre is kíváncsi lennék a puskát illetően (ez az első légpuskám...)
    Előre is köszönöm a segítséget!!!!:)
  • hawken
    #1654
    Hát használd örömmel. Az a baj hogy mindig elfelejtem hogy nem mindenkinek feltétel a 40-45 méteren levő 4-5 cm-es cél eltalálása, és mikor egy ilyen kategóriájú puskát látok, önkéntelen arra gondolok hogy mennyire esélytelen lenne ezt használnom. De ettől másnak még nagyon bejöhet.
    Azért még két dolgot hozzátennék, de nem kell mellreszívni.
    1- attól hogy valaki vadászik és vadászboltja van, nem biztos hogy ért a légfegyverekhez, mondjuk ettől még lehet akár Török gyártmány is, mert ott is és kínában is gyártják.
    2- a Crosman 1760 nem félig kínai, hanem teljesen, csak a licensze ámerikai.
  • ripso7
    #1653
    császtok
    köszi a válaszokat
    amúgy meg biztos forrsból tudom,hogy török gyártmányú mert megbízható embertől vettem a vadászbolt tulajdonosától aki nemtom mennyi éve vadászik úgyhogy érthozzá
    de különben nemnagyon zavar mert amíg jó a puska addig nem érdekel hogy kínai-evagy sem
    de nem sértődtem meg köszi hogy elmondtad a véleményed
    ZTM neked is köszi a választ
    császtok
  • ZTM
    #1652
    De azt is hozzá kell ám tenni, hogy attól hogy Kínai nem biztos hogy szar is:)
    Egy példa:Crosman 1760 félig kínai ugye, na ezt a kínaiak lemásolták és asszem Qb78 néven forgalamzzák, és vicces hogy a minősége jobb és még a pontosságán is javítottak jóról mégjobbra és a kissebb nagyobb hibáit is kijavították, szóval Crosman 1760 helyett szerintem jobban megéri a Qb78-at venni, ami nemmelesleg olcsóbb is:)
    DE azt nem mondom hogy nincs kockázat, hogy pont egy szart fogsz ki ez egy észrevétel volt!
  • jopek13
    #1651
    Én felajánlottam neki a Suhl 312-met de nem kapott az alkalmon, amúgy szerintem a dinamyt nobel geco lövedék az egyik legjobb az olcsó kategóriából.
  • hawken
    #1650
    Sziasztok!

    Ripso nem bántásból mondom de ez is kínai cucc.
  • #1649
    Hát ha megnézed EZT a linket, akkor láthatod az én büszkeségem. :)
    Am meg van még mellé egy kinai lidderem, amit már kicsit javítgattam és szerelgettem, hogy ne legyen se életveszélyes és ne is essen darabokra:) Erről nem rakok fel képet, mert ez az amit Hawken a vicces kis vaterás hirdetésben bemutatott néhány hsz-al lejebb.
  • ZTM
    #1648
    Távcsövet csak majd a 2100-asra akarok majd rakni, de gyűjtök pénzt, most van itthon egy 4x20-asom de az csak 10m-re használom, nyílt irányzékot használom inkább mert azzal pontosabban lövök messzebre mint a mostani távcsövemmel.A kicsin nincs távcsősín így távcsövet se tehetek rá:)

    A 2100-ast úgy töltöd hogy pumpálsz 3-4-et az előagy lenyitásával, aztán amit látsz az a világosszürke bigyusz a "dobozon" azt hátrahúzod, ekkor kinyílik a betöltőkapu amely olyan mint az éles öntöltő fegyveren a hüvelykivetőnyílás oda beteszed a lövedéket, visszatolod, és megnyomod az elsütőbillentyűt:)
  • ripso7
    #1647
    de amúgy a felsőt hogy kell megtölteni?
  • ripso7
    #1646
    ezek is f*szák miért nem raksz rájuk távcsövet?
    tudod mennyire könnyebb vele célozni főleg ha kitámasztod:)
    amúgy köszi a képfeltöltést:)
  • ZTM
    #1645
    Itt van mind a kettő:-D
  • ripso7
    #1644
    igen vettük
    Szigetváron a vadászboltba
    és köszi az infót
    a tiedről tudsz képt adni?
  • ZTM
    #1643
    500db-ot Tartalmaz a doboz, egész jó a minősége az átlagnál jobb, nagyon kevés a hibás darab van benne!
    És amúgy hol vetted(vagy vettétek) a fegyvert?
  • ripso7
    #1642
    ja és még azt akarom kérdezni hogy hány darabos ez a KB.:1000FT-os lőszer
    és milyen minőségű?
    mert most kaptam a puskához de az nagy sz*r mert valamelyik golyót nem lővi ki hanem olyan középtályt megáll benne de nem a puska a rossz hanem a lőszer egyik kisebb másik nagyobb Magyar vacak
    MADE IN HUNGARY = MADE IN CHINA = MADE IN DOBD EL!
    amúgy még adtak hozzá:Diablo márkájú tompa golyót
    válaszokat köszi
    császtok
  • ripso7
    #1641
    köszi a lőszer infót
    és itt a kép::)

    ja és légyszi ti is rakjatok fel képet mert szeretek bámészkodni
  • ZTM
    #1640
    Képet dobjál már fel mert erről még nem is hallottam:/
    LÖVEDÉKBŐL a Norica Match-et ajánlom az 1000Ft-os hobby kategóriából mert messzire is pontos!
  • ripso7
    #1639
    császtok
    vettem légpuskát : Luger MOD.35 S 4,5MM 32.800FT-ÉR
    MI A VÉLEMÉNYETEK ERRŐL A PUSKÁRÓL?
    ÉS MELYIK A LEGJOBB LŐSZER SZERINTETEK :NÉV :DIABLO,........ , TÍPUS:ACÉLMAGVAS,........ STB
    A VÁLASZOKAT ELŐRE IS KÖSZI CSÁSZTOK
    ITT EGY JÓ KIS OLDAL VAN RAJTA LŐLAP MINDEN
  • jopek13
    #1638
    A harminc már megint egy határeset bajkal 61-est már lehet kapni ami oldalkaros fixcsövű,de csak 7j-az ereje viszont nekem van egy szép állapotú Haenel 312-őm /német versenypuska/felújitva éppen eladó de az 35ezer a fix ára nézz utánna a neten nemnagyon van 45 alatt , a sárgára raktam fel képet a használt oldalra 11.22 -i dátummal, vagy megkeresed a jopek13-as nicket a hozzászólásokba ott megnézheted , bár ott távcsővel van én diopterrel adom ennyiért mondjuk 12-15 méterre ugyanolyan pontosan lövök diopterrel mint távcsővel, ez egy örökös légfegyó.
  • ZTM
    #1637
    30-ból már NAGYON jót lehet, majd a kollégák mondanak párat, a használt piacról mert annyira nem vagyok már benne!:)
  • ripso7
    #1636
    császtok megbeszéltem a szüleimmel azt mondta apu hogy ha veszünk akkor normálisat és akkor kipótolja ő és így kb olyan 30e FT talán összejön és azér már jót lehet vannni nem?
    ja és még valami nemtudtok Canon i350-es nyomtatóhoz windows 7-es drivert? "mert nem tudok céltáblát nyomtatni"
    :(:)
  • ZTM
    #1635
    Dehogynincs, ott vannak a kis Marlák :) De ha jót akar magának tesz hozzá még pár ezret és ha FÉG nem is legalább egy Slaviája lesz, bár az se a legjobb de annyit tud amivel meg lehet tanulni lőni!
  • hawken
    #1634
    Szia!
    Ebben az árkategóriában NINCS normális légpuska.
    Szenvedhetsz a Liderrel és egyéb Kínai ócskavasakkal, de az csak arra lesz jó hogy megutáld a légpuskás lövészetet. Liderrel mindent lehet csinálni csak pontosan lőni nem.

    De ha kell itt megveheted :D
  • ripso7
    #1633
    császtok köszi szépen a válaszokat még meggondolom hogy mennyit szánok rá
    de előbb a szüleimet kéne megkérdezni hogy vehetek-e
    azért köszi a válaszokat császtok
  • jopek13
    #1632
    Hali, szerintem tegyél hozzá még egy 3 ezret és nézz kürül az LG, vagy Fég gyártmányok között nembánod meg.
  • ZTM
    #1631
    Hát ez elég szegényes összeg, de ha kezdőnek kell akkor nyugodt szívvel ajánlom a Lider 2-es légpuskát(vaterán beszerezhető) mely bár olcsó de bírja a strapát és nem balesetveszélyes, van egy kis tapasztalatom a puskával a pontossága elfogadható sörösdobozok ellen mindenféleképpen jó fegyver akár 20m-en is.
  • ripso7
    #1630
    császtok azt seretném kérdezni hogy szeintetek melyik légpuska a legjobb egy kezdőnek kb.:10000-13000FT-ot szánnék rá válaszokat előre is köszi császtok