2669
Nektek van légpuskátok?
  • Norikás
    #1749
    Szerintem biztos lehet kapni, de fölösleges.Az én célzóm gyárilag foszforeszkáló de semmivel sem pontosabb mint egy normál irányzék.Éjjel meg úgysem lehet vele jól célozni,még lápa segítségével sem.Csak szürkületben jobb egy kicsit.Szerintem egy távcső a legjobb sokkal pontosabb és sötétben is használható.
  • moszkvai2
    #1748
    Szerintetek az irányzékra van-e olyan festék amely foszforeszkál, ha van hol lehet vásárolni?
  • sunike70
    #1747
    Sziasztok!Ma elvittem a rugert asztaloshoz.Rögtön azzal kezdte,hogy a bükk nem jó mert nem szálirányba reped-törik szóval jobb lett volna mondjuk kőrisből.Na mindegy azt mondta egy ragasztás próbát megér,de semmi jót ne várjak mert előre mondta,hogy nem lesz jó mivel túl kicsi a felület és ezért csapolni sem lehet!Új álja a helyét sajnos...!Valaki itt rugót keres.Én is kerestem a rugerbe,de nem találtam a boltokba és lám a simson első teleszkóp rugó kiváló lett 495 forintér.Azért köszi mindent legyetek jók sziasztok!
  • moszkvai2
    #1746
    Sziasztok!
    Megvan a HW 30 S légpuskám. Kipróbáltam, belőttem, és örülök, hogy rátok hallgattam a a választáskor. Valóban kiváló légpuska!
    Köszi!!
  • Norikás
    #1745
    Tudnátok nekem segíteni? NORIKA SPORT-ba milyen rugó jó a gyári szabványon kívül.
  • #1744
    A ragasztást csak azért irtam, hogy az ujhoz, amit esetleg megcsinálsz és kifaragsz legyen egy pontos másolni való tusod...
  • sunike70
    #1743
    Rendes tőletek,hogy hamar válaszoltatok!!Köszönöm a segítségetek!!!
    Tényleg megpróbálok 1 asztalost.Baráti üdv mindenkinek Süni Szakályból
  • jopek13
    #1742
    Szia, szerintem egy jó asztalos megragasztja neked úgy, hogy belülre mindkét rész megfúrja és becsapolja, olyan faragasztókkal találkoztam asztalosoknál hogy olyan erősen kötött mint a beton.
  • sunike70
    #1741
    Köszi a tippet!De sajnos az elsütő billentyű mögött tört el!És ott a legvékonyabb az anyaga szerintem,ha meg is ragasztom újra el fog törni,de megpróbálok hozzá szerezni!Nem is értem olyan mintha valami korhadt fából lenne.Pedig azt írják róla,hogy bükk fából van-korhadt bükkből-!Őszintén szólva nem versenyzek vele nem is azért vettem,de tudnám hasznát venni itt vidéken!!!Nem vadászom vele azt nem csipem,de van haszna!Ha esetleg mégis hallasz valahol és üzenni tudsz előre is köszönöm!!!Talán akik forgalmazzák tudnak segíteni vagy valami fegyver javító.Üdvözlettel Süni
  • #1740
    Hát nem egy népszerű (verseny :D)puska, szal sztem nem nagyon fogsz tudni hozzá találni (versenypuskákhoz szoktak kiegészítők miatt tusokat csinálni). Legalábbis sztem. Valaki biztos tud majd okosabbat is mondani. Addig is sztem gondolkozz el azon hogy összeszögeled vagy ragasztod és normális fából kifaragsz meg csinálsz magadnak eggyet. Sztem 1 ezresből megvan a megfelelő fa és 1 nap ráfordítással meg is tudod magadnak csinálni is(Persze ha van hozzá egy gyalud, egy vésőd, meg csiszolópapírod. Plussz a festék vagy inkább lakk.)
  • sunike70
    #1739
    Sziasztok!Keresek ruger air hawk-hoz tust.Mivel úgy el tört mint a szar!Nem is tudom miből ill milyen fából van,de nagyon gagyi!!Ha valaki tud segíteni előre is kösz!
  • ZTM
    #1738
    Ja elsőre ez a biztos!
  • ripso7
    #1737
    köszi a választ és akkor mitr lehet vele csinálni visza vinni a boltba?
  • ZTM
    #1736
    Ha csak a cső mozog az szívás ha a csőfarral együtt mozog akkor egy csavart kéne meghúzni.
  • ripso7
    #1735
    jah ez lemaradt:luget mod 35 s típusú a puska
  • ripso7
    #1734
    császtok
    az a kérdésem lenne hogy mit lehet csinálni ha mozog a légpuskán a cső
    van valami eldugott kis csavar amiel meglehet húzni vagy vissza kell vinni a boltba előre is köszi a válaszokat
    szevasztok
  • Hasitasi
    #1733
    Lőszert nem jó bele, csak lövedék.
    JSB
  • moszkvai2
    #1732
    Meg van HW 30 S légpuskám. Szerintetek milyen lőszert használja?
  • simmons
    #1731
    Walther,Umarex,Norica??? Ezek milyenek, illetve ezeken belül melyiket érdemes??
  • #1730
    Hát nem rosszak, de nem egy verseny löszer. Annyi hogy jobb mint a régi cseh gyártmányú diaboló és én vagy azt vagy jsb-t (ami k*rva drága) vagy a gamo diabolóját tudom csak használni mert azok elég puhák a stukinak. Szerintem a pontosság és ár miatt nekem a gamó a legjobb.
  • pbiker
    #1729
    Gamo lövedékekről nem sok jót hallani, én ugyan nem próbáltam őket de többen mondták már h sok skulón rajta marad a sorja, meg sok a forgács a dobozban és nem is nagyon lehet velük pontosan lőni.
  • simmons
    #1728
    Még annyi, hogy a Gamo Hunter 4.5 lövedékről mi a véleményetek??
  • simmons
    #1727
    Hali!

    Van egy Slavia 631-es légpuskám és tanácsot szeretnék kérni, hogy hány méterről érdemes belőni és mekkora pontra? Illetve a cső és a dugattyú milyen ápolást igényel?
  • ZTM
    #1726
    A HW 30 S-nek match elsütőszerkezete van, tehát versenypuskaszerűen nagyon precízen és pontosan beallítható, ellenben az M típusnál csak egy "sima" mezei szerkezet áll a rendelkezésre, az S típust érdemesebb megvenni, sokat javít a pontosságon az elsütőszerkezet megfelelő beállítása.Szval az S a jobb a különbség pedig az elsütőszerkezet!
  • moszkvai2
    #1725
    Sziasztok!

    Mi a különbség a HW 30 S légpuska és a HW 30 M légpuska között?
  • #1724
    Ha lenne pénzem engem is érdekelne, de nincs:(
  • jopek13
    #1723
    Oké ma már nem akarlak zaklatni de holnap délelőtt ha jó neked akkor csörgök.
  • egerj
    #1722
    Engem érdekelne a Suhl 312. Kérlek hívj fel, hogy megbeszéljük a részleteket. 20/9383-264
  • moszkvai2
    #1721
    Köszi a válaszokat. Valószínű, hogy a HW mellett döntök.
  • Hasitasi
    #1720
    Szintén zenész ( HW )
    Az ilyen 290-ekkel meg jó lesz vigyázni. 172 a megengedett, aztán elég egy rossz szomszéd, vagy egy eltévedt lövedék, és ki tudja mi lehet belőle.....
  • #1719
    Egyet értek! +1 a HW mellett.
  • ZTM
    #1718
    Egyértelműen HW 30 S ennek nagyon pontosan és precízen beállítható a sütése, konkrétan 20m-ről az 1 eurocentest el tudod találni, biztos precíz és többgenerációs német minőség, én mindenféleképpen ezt javaslom ha hosszútávon gondolkodsz és ezzel még szerintem 40m-en is faszán lehet lőni, bár kicsi puska de itt tényleg nem a méret a lényeg!
    A Tell a HW hez képest rosszabb minőségű, és eléggé rossz a sütése, bár van rajta hangtompító de ez nem sokat számít, ha pontosan akarsz lőni akkor HW!Nem azt mondom hogy a Tell szar puska de a 2 közül árban is és minőségben, nemmellesleg pontosságban a HW a nyerő!
    Szóval HW 30 S-t vegyél nem fogod megbánni!
  • moszkvai2
    #1717
    Sziasztok!

    A két légpuska között dilemmázok, Tell 300 Hangtompítós 290m/s 54.900FT, vagy HW 30 S Kal. 4,5mm 49.900FT. A két fegyverről kérném ki a véleményeteket.

  • pbiker
    #1716
    Slavia 630 eladó! Nem tudom pontosan mennyi idős, de ha valaki tudja bele van-e ütve, akkor megkeresem(szerintem olyan 15-20 éves) Korához képest nagyon jó állapotban. Keveset volt használva, inkább csak az utóbbi 1 évben amióta én használom. Elég pontos, 10-15 méterről dióra is lehet vadászni ( legutóbb kb 12-13m-ről 5/5 diót lőttem le a fáról vele:))
    Képek és további info emailen: pbiker(kukac)citromail(pont)hu
  • moszkvai2
    #1715
    Köszi a válaszokat!
  • jopek13
    #1714
    Helló nekem van egy suhl 312-őm nagyon jó állapotban 30 méterről az ásváőnyvizespalack kupakja simán megy. Diopterrel 33rugó !x40-es eagle eye távcsővel 40. Ha érdekel irj, tudok képeket küldeni.
  • ZTM
    #1713
    Szeva!Az álltalad felsoroltak közül az elvárásodnak csak a Tell 300 Felel meg!Ha új puska kell ajánlom a weihrauch légfegyvert, azok mind minőségi és pontos légfegyverek.Ha jó a használt is akkor Haenel Shul 312, Diana 65, Diana 75(bár ez már több mint hobbi kategória) esetleg Walther LG55 vagy LGV.Gamot ne vegyél mert beszopod!
  • pbiker
    #1712
    Helló! Személyes tapasztalattal nem tudok szolgálni, de ha még nem ismered nézd meg ezt az oldalt Sok légpuska tesztje fent van, pl több gamo, és tell modellé is. Ez biztos fog segiteni a döntésben.
  • moszkvai2
    #1711
    Helló!

    Légpuska vásárlásra készülök. Hobbi célra, kertbe szeretném használni. kb.25-30méterről eltaláljon egy gyufaskatulyát. Nézegettem a Tell 300 Hangtompítós,Gamo Shadow 640,Gamo Shadow 1000 Combo, Gamo CFX légpuskákat a neten. Érdekelne a véleményetek ezekről a fegyverekről.
  • moszkvai2
    #1710
    Köszönöm a válaszokat!