2669
Nektek van légpuskátok?
  • ripso7
    #1789
    http://www.vatera.hu/4x32_tavcso_felcsaphato_lencsevedovel_163239810.html
    erről mi a véleményetek jó ez valamire?
  • ripso7
    #1788
    ja ezt vágom ilyen láttam már más puskákon
  • #1787
    Semmi gond, másnéven Diopternek is szokták nevezni
  • ripso7
    #1786
    bicsi a nagy betűkért
  • ripso7
    #1785
    KÖSZI HOGY ÍRTÁL DE MIAZ HOGY ZÁRT IRÁNYZÉK?

  • #1784
    Kicsit nézd át mit irsz mielőtt elküldöd, mert elég nagy a katyvasz:) Távcsöveket 5eft-ért olyan szarokat kapsz, hogy ne is csodálkozz azon ha "elrúgja" a fegyver. Amit az előző hszben akartam irni azt ide leirom most, hogy az a 1000ft-os távcső is kb 10 lövésenként elmászik, akkorát rúg a puska. Viszonylag NORMÁLIS nem állítható zoomú hanem fix nagyitású távcsövet TALÁN tudsz venni 15 ropiért. Én anyira nem vagyok benne,mert én nyílt és zárt irányzékot használok esetek 90%ban, a többire meg jó az 2 távcső amit a stukikhoz kaptam.
  • #1783
    Nekem pont ilyen van itthon. Pontatlan, már 10 méteren is hajlamos 5mmereket hordani. Viszont piszok erős, és ha szereted a rombolást meg a nem pontlövő szintü lövöldözést akkor szórakozásnak elmegy... Am nem túl megbízható, én még nyáron vettem azóta semmi baja, bár én karban is tartom;) Ja és betöltéskor nem árt fogni az alsókart, mert a biztosító szerkezete kaki és rosszabb szériák már tömték be a használó újját lövedéknek Minden esetre speckó én meg vagyok vele elégedve azért a 10e árért, amihezt járt még egy 1000ftos távcső meg 500 lőszer:)

    Ja igen! A szlávia télleg sokkal jobb, de hát sztem más kategória is, nem lehet összehasonlítani őket. Kb olyan mintha Slavia mesterlövész putyka lenne, ez a Lidder meg Tank:D
  • ripso7
    #1782
    császtok
    mostmár van egy jó puskám kellene rá egy jó távcső de nem szeretnék 5-6 e FT-ot kiadni érte de mégis azért minőségi és zoomos legyen milyet javasoltok
    de visszarúgásmentes legyen mert van egy távcsövem ami elég nagyon rossz mert frankón belőjük 3 lövés ngyon pontos a 4. már 2-3 cm-rel arrébb megy ez mitől van mert a boltban azt mondták hogy nagyon jó távcső
    #1775 Szigetváron vettem de nem mondom mennyiért mert olyan olcsó volt
    ennyiért még a neten sem találtam úgy hogy jól jártam vele
    #1778 igen nagyon sokat segítetetek még jó hogy a szlávia mellett döntöttem mégegyszer köszi

    Itt a kis SLAVIA 634:

    :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

    légyszi írjatok a fenti kérdésemre is köszi
    császtok
  • Lacko1984
    #1781
    Egyetértek az előttem szólóval, volt nemrég nálam is német nevű kínai hamisítvány.
    Pénzt nem ér, semmit nem találsz el vele.
    Pontatlan szar, teljesítménye pedig lőfegyveré, szerintem 10J simán van, de csak egy darabig, míg szét nem kopik a belseje egy hét alatt.
  • ZTM
    #1780
    Pedig ez 5 lövés és kuka:D Slavia magasan felette áll, ennél a puskánál nincs rosszabb NE VEDD MEG! Nekem is volt hasonló, 1 fokkal jobb, fél évig bírta!!!!Rettenetesen pontatlan puska!
  • simmons
    #1779
    Hali

    Mi a véleményetek erről a légpuskáról?? Úgy általában?

    http://www.vatera.hu/legpuska_alsokaros_4_5_es_5_5_164358503.html

    Ilyet tudnék szerezni elég olcsó áron. Egy Slavia 631-hez képest milyen lehet, mert ahhoz tudnám viszonyítani, mert az volt nekem. Nem tudom hogy érdemes e megvenni mert elég olcsó újan is, nehogy az legyen hogy 5 lövés aztán kuka.:)

  • Norikás
    #1778
    Remélem segítettünk valamit azért.Csak ne reklámozd mennyire erős mert 16 joule-t tud gyengítés nélkül és az lőfegyvernek minősül és azt komolyan büntetik még börtönt is lehet ért kapni.
  • Lacko1984
    #1777
    köszi a választ.
    Van egy 631 esem is, kb ugyanaz, nem akarom feleslegesen csavarozgatni, most elég pontos a slavia, nem bolygatom az irányzékait, ezért kérdezem.
    Nemsoká jön majd egy haver, megnézzük, ha 100% akkor megírom rámegy-e a Slaviáé
  • #1776
    Hát passz:D Sztem vadászboltba menj be kérj párfajta irányzékot amit rá tudsz probálni és csak találsz olyat ami passzos. Nem értek a FÉGekhez, sőt a légpuskák nagyrészéhez sem:) Lőttem már jópárral, de ahogy megnéztem, jószerivel mindeggyiknek ugyan olyan a rögzítése. Vagy csavaros vagy csavarral kell odaszorítani
  • jopek13
    #1775
    Hali , hol vetted és mennyibe fájt?
  • ripso7
    #1774
    császtok
    köszi a válaszokat sokat segítetetek de nem Gamo Delta Fox-ot,nem Slavia 631-et hanem
    SLAVIA 634-ET VETTEM
    eszméletlen milyen erő van benne,ez szinte már nem is légpuska 10 méterről két bádoglemezt acélmagos golyóval úgy átvitte hogycsak néztem
    mégegyszer köszi válaszokat (aki írt)
    mindenkinek ajánlom mert nagyon jó puska
    császtok
  • Lacko1984
    #1773
    Köszi :)

    Kérdeznék még valamit: Az LG 422 első irányzéka megegyezik pl a slaviaéval ? Így került hozzá, és idegesít hogy félbe vágta valami tróger...
  • Statepolie
    #1772
    Én Gamo Delta Foxot vennék :-)
    19.900Ft
    Salvia meg 30 körül, és nem jobb 1X.000Ft-tal.


    Salvia naggyon jó légpuska volt valamikor, de máramár lezüllött.
  • #1771
    Sok sikert a használatához:)
  • Lacko1984
    #1770
    Sziasztok

    Lemérve a gumitömítés 9 x 2 mm ,de én 8 X 2.25 öst vettem bele 10 forintért és jobban zár a kis LG 422-es mint valaha.
  • Norikás
    #1769
    A GAMO-hoz nem sokat értek.A 631-nek ugyan olyan a biztosítója mint a 630-nak.Ugyan olyan a két légpuska csak a 631.en van csőbiztosító meg a tusán van faragás,amúgy akár 630-as alkatrészeket is tehetsz 631-be.
  • ripso7
    #1768
    helló
    köszi a válaszod de delta foxról nemtudsz véletlenül valamit
    és azt szeretném kérdezni hogy a slavia ki biztosítója olyan mint a slavia 630-as é?
    köszi előreis
    csá(sztok)
  • Norikás
    #1767
    A slavia 631 nagyon jó fegyver.Igen strapabíró egész pontos és az ereje is jó 7,5 joule.A tus az egész szép.A cső elején/az a fele ahol betöltöd/ van egy csőletörési biztosító, ez felesleges, de elviselhető. Annyi baj szokott lenni velük ,hogy az új puskáknak néha beragad a töltény a csövébe.Nagyon jó puska megéri ilyet venni csak talán egy kisit drágább, mint a vele azonos kategóriák.
  • ripso7
    #1766
    császtok érdklődni szeretnék hogy a slavia 631 lux-ról és Gamo Delta Fox-ról mia véleményetek
    és hogy a szlavián hogy kell letörni a csövét az a kis pöcök amit meg kell húzni az hol van köszi a válaszokat
    légyszi írjatok mert holnap megyek reggel a vadászboltba
    köszi
    császtok
  • Lacko1984
    #1765
    Sziasztok
    A napokban hozzámkerült egy FÉG LG 422 - es ólomköpködő, ehhez keresnék csőfar tömítést. Vadász boltban nincs, nemrég adták el az utolsót és már nem is lesz.
    Ha esetleg valaki tudja a beszerzési helyét, vagy a gyári méretét kérem írja le.
    Köszönöm !
  • Lacko1984
    #1764
    Sziasztok
  • hawken
    #1763
    Én nem adnék érte 15000-nél többet, de annyiért nem fogják odaadni.
    Ne bándd ha elviszik előled, nem egy minőségi cucc az a Gamo.
  • #1762
    Szavadon foglak! Úgy is Egerben élnek rokonaim és azért 1-2 havonta leugrunk hozzájuk, hogy mizu
  • Statepolie
    #1761
    Lebuktatom magam, de megéri.
    Az előző linkemet nézd :-) ott fönn.



    Egerben jársz, egy sörre a vendégem vagy.
  • #1760
    Miért volt övön aluli? Csak nem új autókat vagy fegyvereket árulsz? Ez privát vélemény, de ha bele gondolsz akkor igaz. Jó nem 20%ot vesztesz rajta, de akkor is fölösleges tök drágán valamit megvenni újonnan, ha haználtan megkapod szinte ugyanazta minőséget jóvla olcsóbban. Ezt csak azért írtam, mert Nekem is egy idős de jó állapotban lévő Whalterem van amit nyáron 35ért vettem. És sztem jobban megérte, mint mondjuk ez a gamo amit előtte mutattál...

    Am nyugodtan használd szlogenként:D De sztem tedd idéző jelbe és írd utána a nickem, akkor senki se dumálhat érte, még én se ha esetleg meggondolnám magam
  • Statepolie
    #1759
    ugy is amint kihozod a boltból esik 20%ot az ára, semmi értelme újjat venni

    Uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
    Hát ez övön aluli volt!!!!!!!!!

    Bazz. Ezt a beszólásodat engedelmeddel felhasználom, szlogenként.

  • #1758
    Lehet használtat és régit is venni, nem kell mindennek vaci ujnak lennie, ugy is amint kihozod a boltból esik 20%ot az ára, semmi értelme újjat venni
  • Statepolie
    #1757
    Jah, hát akinek annyi pénze van mint a szemét :-)
  • #1756
    Hát mondjuk, csak nehogy 1200FPS-eset vegyél, vagy ha veszel ne reklámozd. Bár én német párti vagyok, biztos nem vennék gamot. Kocsiban is vagy BMWt vagy japán-t:)
  • Statepolie
    #1755
    http://www.fegyverbazar.hu/auction_details.php?name=Gamo-Socom-Tactical&auction_id=100200

    Ezé meddig érdemes licitálni? 50.000 ?
  • Statepolie
    #1754
  • Hasitasi
    #1753
    Kínai sz@r,.... asz'ongya sport..... hahahaha
  • #1752
    Sztem ez Lidder, csak csőtörős.
  • Statepolie
    #1751
    http://www.fegyverbazar.hu/auction_details.php?name=Nmet-sport-lgpuska&auction_id=100253

    Ez Líder vagy tényleg Német?????
  • #1750
    Sztem neked is csak fényösszeszedős van, nem foszforeszkálós:)