2669
Nektek van légpuskátok?
  • ripso7
    #1949
    20 m-re nem is lövöka kis szlávkával csak kb.:25m-re és úgyis el lehet találni lazán a kupakot:)
    de mondjuk azért nem távcsövezek mert nagy szar a távcsövem kellene mjd vennem egy faszát
  • ZTM
    #1948
    Nagy pangás van itt:(

    A múlt héten előszedtem a Crosmant rábasztam a 4x20-as csövet azt had szóljon... 20m-ről az ásványvizes palack kupakját simán eltalálom.
    Most meg fúj a szél így nem lehet precízen lőni:(
  • ripso7
    #1947
    ok köszi
  • ZTM
    #1946
    Vaterán 3000Ft-ért van de, az ilyen egyszerű műanyag de, a célnak megfelel.
  • ripso7
    #1945
    császtok
    azt akarom kérdezni hogy nem tudtok e olcsó bipodot eladót előre is köszi
    ja meg gumis tusvéget a slávkákoz
    köszi előre is csástok
  • DeerHunter01
    #1944
    ajánlom figyelmedbe ezt:


    és itt legyen lezárva a vita :)
  • #1943
    Nevetséges vagy...
  • noname23
    #1942
    120/ms akart lenni
  • noname23
    #1941
    Az egész a mutyizótól indult mert valszeg épp akkor is mutyizott mikor nekem be irogatott és nem látta mire irom a gyerekjáték jelzőt:

    ((Ha elmennél egy lőtérre és befizetnéd a 7000e Ft-os beugrót valszeg nem egy légpuskával szeretnél gravírozni
    mert ugyebár minek is számít egy egylégpuska (főleg a hazai)
    egy rendeshez fegyverhez))

    ami meg utánna történt...
    én addig normál hangnemben beszéltem még mutyikatrutyika rá nem zendített a saját kis himnuszára
    hát bameg én is tudok ilyen faxságokat irogatni

  • Norikás
    #1940
    Ha vitatkozni akartok meg egymást szidni akkor privátba csináljátok!
    Ez légpuskás fórum, nem a kötekedésre való hanem arra hogy segítsünk egymásnak akkor inkább már már haljon ki ideiglenesen a fórum mint hogy csak egymást szapuljátok!
  • ZTM
    #1939
    ja:D
  • #1938
    Sztem 12J-t akart irni, de am tök fölösleges a vita. Bár addig is történik valami a totyikba
  • ZTM
    #1937
    120J-al ha valakit fejbe küldesz, főleg 4,5 mm-es lövedékkel akár meg is halhat.Egy PCP légpuskánál is nagy eredmény a 60J, szívesen megnézném a típusát a te gázos légpisztolyodnak!
    Nem akraok vitatkozni de látom valamit nagyon nem fogsz fel...
  • noname23
    #1936
    hápháp kis kacsa xD
    Ti kezdtétek a szuperbonkózást aztán meg belefulladtatok szép gratulálok hozzá most meg majd jönni fog az anyázgatás?
    értelmi szint az megvan hozzá látom

    Ui: gagyi gázos légpisztolyon(120J) már túl vagyok de a kedvedért majd kipróbálom a lábon lövést is:)
  • Hasitasi
    #1935
    Ne izgasd magad, mindenhol van ilyen kiskancsó, ha nem azt hallja amit akar akkor hőbörög...
  • ZTM
    #1934
    És te azt hiszed hogy mindenki 7.5J-al kolbászol?
    Eléggé sértő az hogy gyerekjátéknak hívod a légpuskát.Attól hogy nem szakítja át a centis lemezt nem gyerekjáték...
  • #1933
    Jól van hőbörögjél bmeg, leszarom, de most már kívánom neked, hogy lőd magad véletlen lábon, vagy valami fasz rendőr arra járjon, azt baszogasson téged hónapokig. Idejössz tanácsot kérni, aztán meg osztod az észt. Akkor minek kérdezel itt meg bárkit is? A véleményeket illik elfogadni, nem megtámadni és hőbörögni utána. Vagy értelmesen válaszolni...
  • noname23
    #1932
    Ja igen épp ezért nem a zsigmond körtérről volt szó meg nem is a blahalujza térről omfg.
    Meg egy szóval se mondtam hogy vadászpuska ez hanem egy elcseszett gamo mert túl vissza lett valszeg csípve a rugója
    +meg nem fogok a westendbe rohangálva lövöldözni vele hanem egy kihalt erdőrészről volt szó ahol kb 5óránként elmegy 1 turista akit már messziről kiszúrok mert 1 út vezet oda.
  • noname23
    #1931
    Miért szerinted? olyan nagy dolog L.o.L inkább te vagy elvont mint akik a törvényeket hozzák kb annyira.
    ?% az esélye hogy szemen lőlek?
    Főlleg az itthoni gagyi szarrokkal igazán nagy sebesülést se lehet okozni persze ha pl: egykülföldi 350Fps-es puskáról lenne szó akkor persze aztmondom én is de így nevetséges a hozzá állásod.
  • #1930
    Szoktak ilyen pangások lenni....
  • DeerHunter01
    #1929
    vagyunk itt szerintem :D
  • ripso7
    #1928
    na há mi van itt ki halt a fórum?
  • #1927
    A nem gyerekjátékhoz valszeg engedélyt se kapnál, hogy bevihesd használni.
    Am meg ez pontosan olyan gondolkodás, hogy nem tudok még autót vezetni de azért biztos meg fogok tudni tanulni jól vezetni egy 600lóerős sportkocsival. Ja nem, hamarabb tekeredsz fel egy fára. Ugyanez igaz egy motorra is. Nem 600CC gyorsaságival kell megtanulni motorozni sem. Ez igaz a puskákra is. Ne akarj előszőr vadászpuskával lőni, ha egy légpuskával se találod el a célt...
  • ZTM
    #1926
    Légpuska gyerekjáték?Na látom te is elvont vagy!
  • noname23
    #1925
    Hát az szívás panelban lakok tanyánk meg nincsen csak erdő van a közelben ahova ki lehetne menni kipróbálni az ajándék légpityut,
    ha meg lőtérre mennék akkor meg biztos nem egy kis gyerekjátékot próbálgatnák ki ha már elmennék
  • #1924
    Sztem az magánterület és nem mellesleg mindenféle szart rádhuzhatnak büntetésnek, ha elkapnak. Nem hiába vannak a lőterek...
  • noname23
    #1923
    Erdőbe (Pl:3ashatárhegy) lehet mászkálni és lődözgetni?
  • simmons
    #1922
    Nem tudja valaki, hogy hogyan lehetne finomítani a Slavia 630 elsütését?
  • Noricadragon
    #1921
    THANX
    Majd lehet hogy elkezdem akkor hírdetni.
  • #1920
    Lehetni mindent lehet. Csak embert kell rá találni. Sztem hasonló kategória tehát nagy árkülömbség sincs köztük. Próba cseresznye
  • Noricadragon
    #1919
    Egyébként szeretném kérdezni, hogy a Norica Dragonomat egy Baikal IZH-61-re szerinted ellehetne cserélni?
    Ezt csak kérdem.
  • #1918
    Hát akkor már egy Anschütz legyen a végállomás:D Azokat még most is gyártják és jujj de jók
  • Noricadragon
    #1917
    Kérdezném hogy a Steel verzió, illetve az alap verzió között ami 30 ezer forint nagyon nagy különbség van?
    Amúgy meg a Diana 75-öt is tervezek majd, ha minden igaz, de azt csak nyár fele.
    Az lesz majd a végleges befeketetés, és úgyérzem soha többet légpuska.
    Mert az a Best of.
    Ezen meg még gondolkozom, lehet hogy egy 2 hónap múlva megrendelem majd a Z-shops.eu -ról.
    Otthon a lakásban kissebb céltáblákra akarom csak. Szóval nem fogok vadászni meg ilyesmi.
  • ZTM
    #1916
    Nem rossz puska de max 15m.Ezen felül csak 6J gyárilag tehát nincs gyengítve sem és kicsit gyengécske.A steel verzió ára legalább duplája a műanyagnak és azt már nem is gyártják.Ha csak 15 max 20 m-re kell távcső(lehet rá távcsövet tenni de fölösleges) nélkül akkor neked ez tökéletes lesz!
  • Noricadragon
    #1915
    Kérdezném tőled hogy szerinted amit csekkoltam az IZH61 az mennyire strapabíró, illetve a Steel változatról nem tudsz valamit hogy mennyibe kerül?
    Nem nagyon találok róla semmit sem.
    Mennyire rúg a puska?
    Illetve az IZH61 sima változat és a steel változat között nagyon sok különbség van?
  • JhonyQuest
    #1914
    Bocsi akkor, azt nem találtam meg, de szinte ugyanúgy nézz ki az is.
  • Noricadragon
    #1913


    Nem írtam félre BAIKAL IZH 61
  • JhonyQuest
    #1912
    http://www.vatera.hu/lider_44_legpuska_5_5_fegyver_puska_163510365.html

    itt megnézheted
  • ZTM
    #1911
    10-15 méteren lehet pontlövő is, de erre a távolságra felesleges a távcső, és ez a puska 20m felett már eléggé pontatlan tud lenni!
  • ZTM
    #1910
    Azért ha vadászengedélyed van már egyenes az út hogy fegyvert vegyél és tarts, nem kell attól vadászni;)
    Bár nemtom neked mi a drága.5 fegyver tárolására alkalmas 3 ponton záródó fegyverszekrényt már 50 ezerért lehet venni.Kisgolyós van 100ezertől(normálisak pontosak) nagygolyós az má drágább akár 300 ezer felett, sörétes sem olcsó de már azt is lehet 100ezerét venni.
    Ezekre rakhatzs távcsövet, pontosabb lesz mint a halál...
    Mehetsz lőtérre lövöldözni, és más fegyvereket is igényelhetsz nem vadászatra a fegyvertartásinak hála, agyaggalambra lőhetsz, lőlapra stb...
    Azt nem tudom hogy egy sportfegyvernek számító félautomata lőtéri cuccot kell-e műszakisztatni, ezeket kell, de sokáig elvannak egy műszakival nem kell minden évben hurcolni ezért a cuccot.Ha a vadászengedélyt letetted sem kell állandóan újítani.
    Szerintem ez a legegyszerűbb módja hogy éles fegyvert birtokolj és használj.És biztos hogy ha vásárlási kérvényt nyújtasz be a kopókhoz elfogadják.Nem úgy mint ha lőtéri betyár lennél és sportegyesületnél lennél, mert ott kifogásolhatják hogy már sok fegyvered van meg hosszú fegyver rövid fegyver... A vadászank golyós, sörétes, és 1 vagy 2 marokfegyvere lehet szerintem ez jó, és nem drágább mint a sportlövészet kivéve ha ott nem a saját fegyveredet használod, nameg ha belépsz vadászegyesületbe és vadászol.