2669
Nektek van légpuskátok?
  • noname23
    #2149
  • noname23
    #2148
  • noname23
    #2147
  • noname23
    #2146
  • noname23
    #2145
  • ZTM
    #2144
    "És szerintem a topiktársaknak is megvan a mag játékuk"
    HELYESEN:
    És szerintem a topiktársaknak is megvan a játékuk!
  • csőcse
    #2143
    Köszi de jobb volna ezeket:↓
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=h8dbeki7fw4redj6qtne.jpg
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=6e1yyynyexytv0c3jwhb.jpg
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=6q0jl03weedgk16ihjpk.jpg
    Gyulabá lőszere
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=opym0bhnxb37ezcpf72q.jpg
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=9mlm59ysyg0kz9gq98ix.jpg
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=orqp5vl273gjnwzdkvh9.jpg
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=qelskpnai272dt9wstg0.jpg
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=zox3q6fmpkxy0528xnk9.jpg

    Nem 10m-re volt belőve a puska+sajna pince fénynél a szálkereszt homályos így 10-9lett csak
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=2y92af2c2oksqt2spuwz.jpg



  • ZTM
    #2142
    3 puskám is van, egy Lider 44 ami tönkrement, egy régi magyar FÉG Marla, és egy fél éves Crosman 2100.Jelenleg a Crosman a zászlóshajó egy 3-7x20-as távcsővel, 30m-ről megfelelő lövedékkel a sörös üveg kupakját simán kilövöm vele
    És szerintem a topiktársaknak is megvan a mag játékuk
  • noname23
    #2141
    Betegyem rendesen?
    Mert valszeg nem látták a nagyszájúak csak azért mert ezektől még 1 képet se láttam soha pedig figyelem a topikot már egy ideje de véleményük van de puskájuk nincs :) ez a legviccesebb
  • hawken
    #2140
    Hehhheheheeee
    Direkt szórakoztató amikor az ilyen okos gyerekek mint csöcse, vesznek egy lidert a nyíregyi piacon, aztán idetalálnak a fórumra, és két értelmes mondatot nem tudnak összehazudni sem.

    Vett egy sharp innovát, és mindjárt 60m-re nyílt irányzékkal a galambot leputtyogta.
    Nyilván hihető sztori.
    Kell e magyaráznom, a szórást, belövést, ésatöbbit, vagy magadtól rájössz csöcsike hogy hol hibádzik a 60 métered?
  • Noricadragon
    #2139
    "ne okoskodj itt nekem 1galamb miatt ráadás én tudom fajtánként is besorolni amit rólad nem hinném hogy ellehet mondani(csak azért mert tenyésztettem is)"

    "haggyjatok az állszent okoskodásotokkal meg sajnálod mikor autóval kilapítod az "erdőt" még észre se veszed te majom itt meg adod az állatvédelmet na menj a jó...... "

    Azért visszavehetnél ebből az alpári stílusodból.
    Legjobb az lenne hogy mondjuk ezt a fórumot figyelnék a sünök, és mondjuk a te IP címedet lehoznák és egyszer csak megjelennének neked, és belemosolyognának a képedbe Azután szépen bevizsgálnák a légpuskádat, és ha nem lenne megfelelő, akkor szépen végbéltágításra küldenének valamelyik börtönben pár évre.


    Undorító vagy ahogy itt beszélsz ezen a fórumon, több tiszteletet kellene adni a topictársaknak.
    Hawken meg egy nagyon nagy tudású topictárs nagyon ott van a légfegyverekben.
    Vegyél vissza a képedből mert itt hosszú távon nem fogsz megélni.
  • Noricadragon
    #2138
    Nagy a pofád kisgyerek.
    Csak vigyázz egyszer nehogy pofára essél.
  • csőcse
    #2137
    jah látom 10méter az isten nektek ennél többet nehogy:) ez belétek van kódolva vki megszabta és beszűkült a tudatotok aki eltér azt meg megégetitek mint a boszorkányokat régen
    szép gratulálok

    Meg vki próbál a halott fórumba feldobni vmit azt egyből lehurrogjátok az megy nehogy vmi téma legyen.
    10-10 10méteren megvolt köszke:)
  • #2136
    A légpuskákat verseny szerűen használják 10m-es lövészetre, az hogy valaki nagyobb távon akar eltalálni valamit az semmivel nem teszi jobb lövővé. Ha már 10m-en beletalál a 10esbe 10/10szer, akkor azt mondom hogy növelje a távolságot. És akkor jó lövő lesz. De ha csak arra megyünk hogy minden féle szart vagy állatott szét/le lőjünk, akkor tök fölösleges ide jönni olyan vidikkel hogy 15m-erről gyufásdobozt, meg 60 méterről innovával galambra lövünk. Szóval tök hülyét csinál magából itt mindenki! Még én is
  • noname23
    #2135
    Ezzel az alpári stílussal meg a hozzá nem értéseddel magadat égeted
    Hány éves vagy?
    Nekem tényleg csak ennek a másolata van és ez se rossz hobbi célra még jobb mint a te full márkás puskád amit kb 10m-re használsz:)
    mert a norica léglövedékek nem sokat érnek még huzagolt csővel se lehet 15méterre pontosan lőni vele.
    Én nekem ez a puska scope-al 20méteren jól muzsikál 10-7 belső körben JSB-vel:)
    szerintem nem kéne ez a negatív genya hadjáratotok.
  • noname23
    #2134
  • csőcse
    #2133
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=o752goafdy3mfntqhje8.jpg
  • csőcse
    #2132
    jo ok olyan hosszú mondatot szerkesztettem hogy kiléptett a rendszer s amikor másodszorra írtam kimaradt belőle.
  • ZTM
    #2131
    Csőcse nem az állatvédelemmel van gond, hanem törvényt szegsz és beírod ide.Bazdmeg mi nem bírunk mondatot értelmezni?Mikor eddig végig a Liderről volt szó a Sharpra még csak utalni sem utaltál...
    Tiszta szégyen
  • csőcse
    #2130
    Fosika= a te noricád azt a lőszeredet dugd fel a seggedbe még a magyar is jobb amit a Gyulabá csinál. JSB-vel sharp innovával lőttem
    mi van veletek az irigységtől reped a fejetek
    menjetek a céltáblátokkal 10méterről okoskodni az való nektek kis gyerekek.
  • csőcse
    #2129
    Még 1 mondatot se tudtok értelmezni éretségitek meg van?
    Nem lider-ről beszéltem.
    Sharp innovával lőttem 55méterre.
  • csőcse
    #2128
    Sharp innova 55méterről googlén megnéztem a távot és még akkor nem volt rászerelve céltávcső mert újjonan vettem (rajta van most 6-12x44)

    jah állatvédő szentfazékoknak meg stfu kiváltott engedélyekkel ha gazdagvagy kiírthatod az erdőt +miről beszélsz a méregírtók sokkal több állat halálát okozzák ráadás a védettből szvsz ne okoskodj itt nekem 1galamb miatt ráadás én tudom fajtánként is besorolni amit rólad nem hinném hogy ellehet mondani(csak azért mert tenyésztettem is)
    ritka fajokra nem lövök pl:hazai győri csak gyengébbeknek ami barna színü
    a gerlét meg eggyet-se lőnek le szvsz haggyjatok az állszent okoskodásotokkal meg sajnálod mikor autóval kilapítod az "erdőt" még észre se veszed te majom itt meg adod az állatvédelmet na menj a jó......
  • fpetercm
    #2127
    Üdv!
    Eladó egy crosman 1077-es légpuska (távcső nélkül), alig használt, + töltény és patron, 20ezerért!
  • Noricadragon
    #2126
    Szerintem a Lider egy fos[#gunyos1!!!!!!
    Azt hogy 60 méter szerintem nem vagy tisztában hogy az mégis mekkora távolság.
    Úgy vagy hülye szerintem ahogy vagy.
    És nem madarakat kell lövöldözni hanem céltáblákat.
    Ja és te vagy a buzi nem én
  • #2125
  • ZTM
    #2124
    Nem akarok kötekedni igazad van, csak tudd falusi meg városi, hobbi és verseny különbségek, én tapasztalatból beszélek, és a rendőröknek is más a falukban és a kis városokban a hozzáállásuk, remélem érted mire célzok, maradjunk ennyibe.(7.5J-ra értendő)De az hogy ő Bp-n ilyet bevállal, ráadásul lelő egy élőlényt amit a törvény amúgy is tilt, nagy felelőtlenségre utal!

    Egyébként csőcse a Liderrel 25m-ről sem lehet egy galambot kilőni nemhogy te itt 60 méterekről lövöldözöd őket.Egyébként meg csak akkor lőj le valamit ha meg is eszed, az, hogy te itt egy galamb fölött ítélkezel mert ő dolgát végezte , nem humánus!!!
  • hawken
    #2123
    A gyári lider az egy kínai vacak. Annak még utánzata is van?

    Légpuskának nem a csövét fúrják ha gyengíteni akarják, hanem a dugattyúját. De azt is csak a gamo és társai vackoknak.

    40-60m-re galamb méretű cél, távcső nélkül? Liderrel?
    Aha, igen, hihető.
  • Unreal1942
    #2122
    Attól mert szemüveg van a gyereken, még full idióta, hogy ezt vállalta.
    Nem gondolom, hogy ezt normális ember megcsinálja.

    Nem feltétlen attól jó egy puska, hogy milyen messzire lő és milyen erős. számít a minősége is. Az anyag használat az össze szerelés. A megbízhatóság.
    A Magyar jogszabályok szerint 7.5J a megengedett. Ennyivel barátom te nem nagyon lősz le galambot 60 méterről.
    Ha mégis akkor a fegyvered jogszabályokba ütköző. (abba ne menjünk bele, hogy mekkora buziság ez a szabály)

  • csőcse
    #2121
    Látszik a felvételen hogy nincs megvágva vegyél szemüveget max közelebb jött de akkor is be kellett vállalnia még ha 15mről is de natur célzóval és nem céltávcsővel azért ehhez a produkcióhoz kell valami+ nem volt hülye a gyerek mert felvett szemüveget.

    Ja meg nem kéne leszólni a Lider-eket mert látszik hogy tipikus márkabuzi vagy amit meg linkeltek a vateráról az a kínai B3-B a Lider utánzat de amivel itt lőnek nem oroszok hanem Lengyelek és az egy Lider(240ms) nem (B3-B kb:200ms egészpontosan 197).

    A legjobb választás hobbi célra olcsón a hátsókertbe egy gyári Lider ráadásul majdnem ugyanolyan áron mint az utánzata.:)

    De ha meg a légpuska vásárról beszélunk hazánkban nincs sok értelme venni egy jól elcseszett drága puskát amivel max 20méterre lődözöl és csak az árnyékába se ér az eredetinek ráadás ha megfúrják a csövet megszívtad meg se lehet csinálni az engedélyt meg nem adják ingyen.

    A kíhívás az amikor felmegyek a tetőre és 40-60m-ről leszedek egy galambot távcső nélkül és még a szomszédok se sírnak mert nem szeretik a galambot mikor teliszarja a tetőt meg galamból kicsit sok van Bp-n és nem gerlét mondtam csak a miheztartás végett.
    (majd készítek videót hogy nem kamuzok)

    Amúgy meg mi bajotok van elég lagymatag volt itt a fórum legalább vki feldobott valamit erre meg leszóljátok meg hőbörögtök.

  • Noricadragon
    #2120
    Szia
    Hát ezek a videók nem bizonyítanak nekem semmit sem.
    Lehet hogy a videófelvétel megvan buherálva nem lehet tudni.
    Annyit tudok hogy nincsen az a pénz amiért én ilyen hülye játékot bevállalnék, ha félmilliós puskával kéne ezt eljátszanom akkor sem.
    Ha kilőnék véletlenül a szememet, vagy valami baj történne, akkor max ezt a videófelvételt a napiszar vagypedig puruttya oldalon lehetne nézegetni.
    Szerintem amit csinálnak az életveszélyes.
    Főleg egy ilyen légpuskával.
  • hawken
    #2119
    Hm, azért mert két részeg orosz barom bevállalta, attól nem lesz a kínai szarból vár.
  • noname23
    #2118
    FX Moonson a jövő fegyvere: FX Monsoon
  • noname23
    #2117



  • ZTM
    #2116
    Igen, tényleg szar, hidd csak el!
  • noname23
    #2115
    egy kis oktató
  • noname23
    #2114
    Jah látom elég xar :))

  • hawken
    #2113
    Sokan letesztelték már ezt a típust.
    Én is.
    Igazi kína fosadék. Bilivasból és hulladék fából.
  • noname23
    #2112
    Leteszteltem haverokkal ezt a pityut:a puska 23M kézből átvitte a konzervdoboz egyik oldalát:)
  • Unreal1942
    #2111
    Megkérdezheted. Fogalmam sincs.
    10 méterre nagyon pontosnak érzem, bár nem vagyok szakértő és nem is foglalkoztam vele különösen sokat.
  • ZTM
    #2110
    Megkérdezhetem hogy 20m-ről az IZH61-ednek mekkora a szórása(cm-ben)?