912
Cities XL
  • kutyu007
    #832
    Sziasztok! Előre is elnézést ha volt már. Most kezdtem belemélyedni egyáltalán a játékba. Még sosem volt hozzá szerencsém. Akkor mi a baja, ha azt írja ki, hogy pl egy gyár: "nincs összeköttetés a városházával". Pedig út van.
  • RoboKutya78
    #831
    meglesem kösz az ötletet:)
  • WinStar
    #830
    nekem olyan problémám van hogy a Cities XL 2012-ben mentek,elmenti..majd ha kilépek és belépek és betöltöm akkor nem úgy kapom meg a várost ahogy elmentettem...hanem sokkal az elötti változatban.Mondjuk a 2-3 nappal az elötti mentésemet :S
    Ez mitől lehet?
  • sasa5671
    #829
    A magyarítást szerette volna telepíteni, nem pedig új fordítást készíteni.
    Amúgy köszönöm, de sikerült a problémát megoldani.
  • WinStar
    #828
    de miért akarja lefordítani ha már van magyarítás? :D
  • hunmmm
    #827
    xfire előtt is ilyen volt vagy csak után?
    Ha azelőtt is akkor jó lenne ha leírnád a konfigod.
    Esetleg próbáld meg a 765. hozzászólásban leírtakat több magos procikhoz, itt van magyarul http://translate.google.hu/translate?sl=en&tl=hu&js=n&prev=_t&hl=hu&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.game-debate.com%2Fnews%2F%3Fnews%3D928%26game%3DCities%2520XL%25202011%26title%3DCITIES%2520XL%25202011%2520-%2520MULTI-CORE%2520SOLUTION
  • sasa5671
    #826
    Segítséget kértek tőlem. Az egyik játékos nem tudja magyarítani a Cities XL 2012-t.
    Elég furcsa verziója van. Hátha neked is ugyanilyen. Ugyanis abban sincs Paks mappa.
    A játéka a Program Files(x86) mappában van. Jól tudom, hogy ez 64 bites Windows? Hol lehetnek a pak kiterjesztésű fájlok, ha nem a Paks mappában?
  • Christian
    #825
    Múltkor találtam egy pláza módot, amit ha leraksz valahova, nem módosítja a szintkülönbségeket, hanem csak "lebeg", ha jól emlékszem. Nem tudja valaki melyik mód ez? Nem találom
    Btw ez hogy nem lehet fákat lerakni, hanem a plázákkal kell szerencsétlenkedni, meg hogy nincs egy normális terraformáló mód, ráadásul a textúrák se változnak, ez egy vicc 2012-ben
  • hunmmm
    #824
    koordinátái: 33.928894,-118.280412
  • marcihusi
    #823
    Még egy-két kép kéne róla, de meg lehet csinálni.
  • hunmmm
    #822
    a neve: Judge Harry Pregerson Interchange és Los Angeles-ben van
  • hunmmm
    #821
    na ezt a kereszteződést csinálja meg valaki :D
  • marcihusi
    #820
    Megérkezett a Modding Tool a 2012-höz. Bár egyenlőre csak a 3ds max 2008 progival működik.
    Ezzel egy időben megérkezett az első teljesen új épület, amit egy rajongó csinált. Oriental Pearl Tower, Shanghai
  • RoboKutya78
    #819
    Srácok adjatok ötletet a játékom iszonyatosan be lassult szinte lépésben halad:(
    Adjatok ötleteket, elvileg ha jól emlékszem felfrissítettem és a megfelelő magyarítást tettem fel rá. Viszont felismertettem az x-firevel lehet az húzza vissza?

    Cities XL 2011
  • bency
    #818
    Áhh,értem. Köszi :)
  • Borg
    #817
    Nem mindegyik térképen van olaj. Ezeken tradelned kell omnicorptól, vagy szomszédos városokból.
  • bency
    #816
    Hello,azt szeretném kérdezni hogy hogy tudok épiteni olajtermelő gyárakat ....azt irja a kiemelt helyeken,de sehol nicns a térképen kiemelt hely és nagyon fontos lenne.Köszi
  • Benevolens
    #815
    mi a fenének játszol dimbes-dombos pályával, ha le akarod simítani??
  • marcihusi
    #814
    Ez a peninsula map.

    #813: Igen, elég vicces hogy az árnyékok, meg a talaj gyűrődések is megmaradnak simítás után. Van a terraforming tool-ra is valami módosítás. Még én nem próbáltam, de lehet meglesem azt is.
  • Christian
    #813
    Most egy dimbes-dombos hegyes pályán próbálok építkezni, de ez a terraformáló cucc eszméletlen gagyi. Nem lehet normálisan kisimítani a szintbeli eltéréseket :/ :) És az milyen már, hogy lebontok egy nagyobb hegyet, de a textúra ugyanolyan (hegykinézetű) marad?! :D
  • Christian
    #812
    Volt még egy-két kisebb sziget ahova építeni akartam még, csak a gépem nem bírta már a gyűrődést :)
    Hát legalább másfél-két hét volt mire így nézett ki, sokszor újra kellett építeni a városrészeket, új utakat letenni, kijjebb költöztetni az 'unskilled' munkásokat (helyére executive/elite), szóval lehet mit tökölni vele :)
    A főtéren van a három épület amihez 2m lakos kellett az unlockoláshoz
    Van egy negyedik épület is, amihez kb 2m750k lakos kell, na hát azt nem könnyű megszerezni :)
  • WinStar
    #811
    ez melyik mapp? :D
  • marcihusi
    #810
    Megtelt a térkép látom. Komoly város lett, az a főtér tetszik nagyon a Tokio Tower-nél. Ez neked egyébként mennyi idődbe telt kb? Mert én ezt már vagy 15-20 órája csinálom kb. Igaz az autópálya volt sok idő.



  • Christian
    #809
    Van egy pharmist nevezetű módcsomag, abból raktam fel párat. Itt megtalálható (nagyjából középen):

    http://forum.citiesxl.com/viewtopic.php?f=59&t=1775&start=1190
  • Benevolens
    #808
    azt mivel csinálod, hogy a vízben áll az út?
  • Christian
    #807
    2millió lakosnál már élvezhetetlenül akad a játék :( full grafikán viszont nagyon szép a játék:



  • Benevolens
    #806
    azért nem tudok kereskedni, mert nincs zsetonom. Miért ne lenne?
  • marcihusi
    #805
    Mi az az értelmetlen indok? Valami megoldást biztos lehet rá találni.
  • Benevolens
    #804
    nincs, de akkor meg szeretném inkább lerombolni. Amúgy én nem tudok kereskedni, mert értelmetlen indokokra hivatkozva nem engedi.
  • marcihusi
    #803
    Megvan minden kellő token? Azt se felejtsd el, hogy ezeket a megastruktúrákat több fázisban kell felépíteni, és viszonylag sok ideig tart mire elkészülnek. Egyébként aránytalanul sok minden kell a felépítésükhöz, de hát ez már az én egyéni véleményem.

    #802: Szerintem is ez az egyik legjobb ár-érték arányt tekintve.
  • Christian
    #802
    Nem lehet hogy valamit rosszul csinálsz? kereskedésnél kell venni erőforrásokat és berakni az épületbe "blueprint management" vagy valami ilyesmi.
    Am ez az egyik legjobb BP a 15%-os leasuire-el és a 10.000es fenntartási költségével sztem :)
  • Benevolens
    #801
    nekem az nem akar megépülni, és lerombolni sem tudom :(
  • Christian
    #800
    Tokyo Tower

  • WinStar
    #799
    Akit érdekel van egy eladó Cities XL 2011-es játékom.Árat s részleteket pü-ben.
  • Christian
    #798
    Az igen:) vigyázz, mert hamar betelik a térkép! 1.5m lakosnál már nem nagyon tudok hova építkezni, de egy kis ügyeskedéssel 2m-ra talán még fel tudom vinni
  • marcihusi
    #797
    Nem szünteti meg teljesen a légszennyezést, de legalább az egész város nem lesz szennyezett, csak az ipari zóna.
    Szép város, gratulálok.
    Én is pont ezen a térképen építkezem, de egyenlőre az úthálózat van kész, vagyis hogy az autópálya hálózat, és alig van néhány lakó. Meg jelenleg a kikötővel bajlódom éppen.




  • Benevolens
    #796
    szerintem csak annyira, mint a sim city 4-ben egy 20 000-res kapacitású állomás. A játék nincs felkészülve a saját volumenére. Mellesleg jól néz ki, tehát nem pusztán egy cheater lot.
  • Christian
    #795


  • Christian
    #794
    Nem rossz. De nem minősül ez csitnek?:) mondjuk az is hülyeség hogy körberakom csomó fás-plázával a környéket, és kicsit sem növekszik a quality of life -,-'
  • marcihusi
    #793
    Ezért kell ezt használni. Nagyon hatékonyan megállítja a légszennyezést. Még a high density heavy industry-nál is rendkívül hatékonyan működik.