912
Cities XL
  • capa07
    #121
    Nemsokára talán újra osztogatnak kódokat leglábbis itt: http://www.simtropolis.com/
  • capa07
    #122
    no már mukodik a kódosztogatás!!! http://www.simtropolis.com/

  • capa07
    #123
    no meg természetesen itt: http://www.citiesxl.com/
  • barazd
    #124
    Innen mennyien játszotok a CitiesXL bétájával? És melyik bolygón vagytok? Mert szerintem annak a kicsi magyar közösségnek, ami bétázik, össze kéne tartania, és kereskedelemben segíteni egymást!
  • Grimk
    #125
    Hello! Én is játszok a bétával. Írj rám a részletekért, mert az NDA miatt többet nyilvánosan nincsen kedvem mondani. Bár nem hinném, hogy itt bárki is nézné, de jobb a békesség.
  • nemobf2
    #126
    nincs vkinek egy kod? mert édekelne kiprobálni... tud vki segiteni? pls irjon, ha tud vki... hog lehet kodot kérni...?
  • mategm
    #127
    Sziasztok!

    Egy hete játszom én is ezzel a remek játékkal. Én a fileplanet letöltésnél kaptam a kódot a játékhoz. Oda ingyenesen regisztráltam.

    Egymás mellett ketten is vagyunk Magyarok Galatea[EN] bolygón.
    Ma már azzal kínlódom, hogy nem fogadja el a Blueprints a tokeneket sem a játékban, sem a weboldalon.
  • LeWyTy
    #128
    EZ PICSA JÓ!
  • Murder3
    #129
    Kulcsot hogy lehet hozzá szerezni?
    Imádom az ilyen játékokat.
  • LeWyTy
    #130
    Ha ez egy MMO és "nem lehet feltörni" akk mikor lesz tört szeró?
    Magyar?
    Mer ez szerintem egy népszerű játék lenne.
  • LeWyTy
    #131
    Mellesleg van új vieó.
  • Murder3
    #132
    Sztem soha:)
  • LeWyTy
    #133
    Végülis tök 8 mer ha télleg mmo akk szerintem megveszem bár jó lenne előbb kipróbálni.
  • Murder3
    #134
    Előfizetős lesz a multis része lesz neki single része is én úgy tudom.
  • Murder3
    #135
    Akarom mondani havidíjas:)
  • LeWyTy
    #136
    Kb mint a wow.
  • kri555
    #137
    Már 3 játék van amit Nagyon várok: Ez a postal 3 és a STALKER COP.
    De ezt a legjobban
  • LeWyTy
    #138
    Jelenleg én is csak másikakat.+1
    Call of Duty Modern warfare2
    Need for Speed Shift
    NFS World online
    És a Cities XL
  • kri555
    #139
    Mikor is adják ki?Szept. 3?
  • Since
    #140
    Nemtudjátok véletelnül hogy lesz-e open béta? Vagy valami demó féleség?
  • LeWyTy
    #141
    Asszem arról már lekéstél.
  • Hay
    #142
    Hi!
    Most hallottam e játékról, és végigolvastam ezt a fórumot.
    Rámentem a honlapjukra, de nem találom a "kódregisztrálást". Vagy vak vagyok...
    Elmondaná valaki, hogy hogyan-honnan kell letölteni a játékot, és hogy hogyan lehet vásárlás nélkül kódot szerezni?
  • Petko
    #143
    most van kódod vagy nincs? mert ugye kódot regisztrálni akkor akar az ember ha van mit?
    amúgy meg sehogy se tudsz szerezni ha nincs mert már szétosztogatták a bétásoknak
  • bruna #144
    Nincsen már kód ,már szabadon lehet regisztrálni és jáccani a demo-val ! :)
  • Atreus
    #145
    Hogyan lehet működésre bírni a demót solo módban?
  • bruna #146
    nem tudom ,de én is rá szeretnék jönni :/
  • bruna #147
    de lehet ,hogy csak online ,meg tutorial módok vannak...
  • Hunor1
    #148
    Hali
    Letöltöttem a demót de nem lehet regisztrálni..
    Nektek sikerült?
    ( ha új vagyok akkor miért kér "valid" logint a regisztrációban? )
    Na mindegy , azt az üzit kapom amikor kitöltöm a regisztrációt hogy .külömbözö emberek éppen várnak a regisztrációra próbáljam meg újra..
    Nektek is többször kellett próbálkozni?
    Köszi
  • Hay
    #149
    Na, ezt (#144) hogyan?
    Még nincs kódom.
  • Mayan
    #150
    Én innen töltöttem le, a német zászlót választva egy német szerverről (gyorsabb volt, mint az angolok), de googleba beírva is találhatsz linkeket.

    Utána regisztráltam az oldalon, tegnap este simán ment. A tutorialokat végig is kattintgattam, este kezdek majd egy várost is. Eddig tetszik, egy felturbózott SC4-nek tűnik.
  • Hay
    #151
    Belinkelnéd a regisztrációs oldalt?
  • Hay
    #152
    http://www.citiesxl.com/component/option,com_community/Itemid,135/task,join_now/?lang=en
    Vagy itt melyiket kell választani?
  • Since
    #153
    Én se tudok regisztrálni. Megkapom a visszaigazoló emailt, de nincsben benne semmilyen aktivációs link. Úgyhogy nemtudom mi lesz :-) Ha valakinek van valami ötlete szívesen várom.
  • GmorpH
    #154
    A kapott e-mail alján ott van a "Click here" felirat...utána kapsz még egy e-mailt és ennyi.
  • Hay
    #155
    Origo szoftverbázisból most töltöm.
    Van már a honlapjukon accountom, de mi ez a "kapoo e-mail alján..." én nem kaptam e-mailt.
    Leírnád GmorpH, hogy mi a pontos menetrend a regisztráláshoz a legelejétől?
  • Mayan
    #156
    http://www.citiesxl.com/signup

    Nekem automatikusan feldobta az első indításnál. Most meg minden kilépésnél megkérdezi, hogy megrendelem vagy felmegyek a honlapra. Sima kilépés nincs. :)
  • Hay
    #157
    Itt már ogged vagyok, de ez még nem a regisztrálás, nem?!
  • Hay
    #158
    logged
  • Mayan
    #159
    Én ezt a mailt kaptam reg után. A kattintás után egyből be tudtam lépni a honlapra és a játékba is.

    You are receiving this email because you are in the process of creating an account to play the Cities XL Demo. If you didn’t created such account, please do not pay attention.
    You are 1 click away from activating your Cities XL account!

    In order to verify your email address, please click on the link below or copy and paste it in your favorite web browser address bar. Remark: this link is valid for the next hour after reception. If you try to click it after this period, you will have to start the registration process here (http://www.citiesxl.com/signup)

    Click here
  • Hay
    #160
    Úgy látom, nem kérdezek érthetően.
    Azzal, hogy van loginolt neven már, de még nem kaptam semmilyen e-mailt, beregisztrált vagyok, tehát telepítenem kell a demo-t, és tudok játszani? Vagy az, hogy van login nevem, a honlapon be is loginoltam, még nem jelenti azt, hogy beregisztráltam, tehát még be kell regisztrálnom???????????????????????????