223
Lehetséges?
  • PíszLávJuniti
    #62
    Háziállatokra nem lehet veszélyes?
  • TomDantes
    #61
    Persze...óriás kígyó..hogyne. Felénk meg a kicsi korodilokat le húzták a WC-n, a csatornában aztán megnőttek és most mindenkit megesznek....XD

    Na, de ha tényleg el is szökött volna...nem fog embereket enni.
  • Lacee
    #60
    mothafuckin snakes in the mothafucking kőrös?!

  • puma1
    #59
    ien volt nálun kKeszthelyen s:D csávó részegen elaludt nyakába az anakondájával azmeg elcsúsott:D aztán 4-5 nap múlva találták meg 1 romos házba.Még asszem a Blikkbe is bennevolt:D
  • Cuchulainn
    #58
    Igen, és abba hogy rakták bele? Fütyültek neki, hogy jöjjön oda? Süket... Az orra elé lógatott répára se reagál. Egy ekkora állatot nem lehet csakúgy cipelgetni ide oda, még akkor sem, ha szelíd.
    Mellesleg 8 méteres óriáskígyók a vadonban fordulnak elő nagyon nagyon ritkán. A fogságban tartottak között általában a kockás és a tigrispitonok nőnek legnagyobra, és ők is általában 3,5-4,5 méter körüli testméretet érnek el.
  • guardian hero
    #57
    Én láttam is arra egy kamijont, az volt ráírva hogy : S N A K E, és furcsa sziszegő hangok hallatszottak belőle...
  • mrzoltan
    #56
    Végülis lehet,vagy fire ijesztgeti a lakosságot.
    Küldjük ki "pixit" megkeresni.
  • mate317
    #55
    Nem csak kézzel lehet egy kígyót fürdeni vinni. Mi van, ha 8 méteres volt, és trélerrel vitték a kőröshöz?
  • milk41
    #54
    WoW Addicted
  • Neoncsoves
    #53
    Csak nehogy az ember a tehénnel kapcsolatba lépjen olyan khm... úton. Mert akkor TAURENek fogják elárasztani az egész földet és akkor lesz élőben WoW xD Stormwind lesz Budapest
  • guardian hero
    #52
    Az mecseki tigris volt, és azt is a kormány tussolta el... én félek
  • Atti12
    #51
    először énis, aztán amikor megláttam a kommented könnyesre röhögtem magam XD Még most is röhögök :D:D
  • Firerock
    #50
    majd én nyialtkozok nekik:)jópénzért
  • Cuchulainn
    #49
    Muszáj retardáltnak lenni?
    Te jó ég, az anakonda majd biztos párosodik a pár éve látott pannon tigrissel és aztán az utódok elözönliok a világot! Meneküljünk.

    1.:Ha a csávó levitte fürdeni a kígyót a patakhoz akkor nem lehetett több pár méteresnél, révén egy annál nagyobb állatot nem igen lehet csakúgy hurcolászni (és egyébként a valaha fogott legnagyobb hitelesen lemért anakonda 6 méteres volt). Nagyobbra nem fog nőni mert legkésőbb télen elpusztul. Egy két-három métertes állat nem jelent veszélyt emberekre, hacsak valaki nem megy oda és tekeri a nyaka köré.
    2.:Ha engedte magát hurcolászni akkor valószínűleg a kígyó meglehetősen szelíd. Hozzászokott az emberekihez, nem bántja őket. A fogságban tartott kígyókat egyébként is általában előre megölt patkányokkal, nyulakkal etetik. Nem valószínű, hogy most hirtelen rákap az emberhúsra.
    3.:Ellentétben a rémfilmekben látható kígyókkal, a valódiakat nem küldik el a kígyóiskolába ahol megtanulnák, hogy nekik elsődleges életcéljuk az, hogy a békés mit sem sejtő lakosságot terrorizálják és halomra gyilkolják. Valóban, egy négy öt méternél hosszabb óriáskígyó bizonyos esetekben veszélyes lehet egy emberre (inkább egy kisgyerekre), de ez még így is elhanyagolható. Azokon a területeken ahol vadon élnek nagy szában ilyen kígyók többévente egyszer történik ilyen baleset. Nagyobb esélye van annak, hogy kimész az erdőbe és ráddől egy fa.

    Ettől függetlenül aki élvezi, hogy pánikolhat, az csak nyugodtan tegye, amint a média rákap a dologra attól kezdve úgysem lehet majd leállítani...
  • Firerock
    #48
    véleményem szerint hogyha már a hatóságok is tudnak róla akkor még a csapból is ez folyna(BLIKK,RTL,TV2 stb stb)meg ha fürdési tilalom lenne akkor az összes cirkuszos kocsit befognák és kiabálnának...remélem:)
  • Firerock
    #47
    ez folyik...ha az élőkörösből engedig bele a zoxigént
  • Firerock
    #46
    jajj de cuki a fogazata van(L)
    de kajak fürdési tilalom van?ez ilyen komoly passzákmek
  • Muki100
    #45
    Hogy folyhat egy holtág?
  • norbi56
    #44
    aztakurva:O:O:Oén meg tegnap este az udvaron sötétbe megijedtek fél méteres siklótólXD
  • madmanic
    #43
    az is anyósom volt...
  • Neogan
    #42
    Nálunk a Cloverfieldes monszta ugrott elő a Zalából. A mi szörnyünk erősebb bibibíí!
    Amúgy komolyra fordítva a szót, szerintem lehetséges, volt már példa állatszökésekre, remélem elkapják mielőtt valami kárt okozna...
  • MM2
    #41
    Ugye nem jön el vésztőig? mert egy utcával arréb folyik... a holt körös
  • madmanic
    #40
    jaja.. anyósom lent nyaral...
  • madmanic
    #39
    nem kacsa..

    kígyó..

  • Black Hawk
    #38
    hashajtó :D
  • Cat 02 #37
    Kiváncsi vagyok h szedték ki belőle =|
  • Black Hawk
    #36
    Srácok Godzillát látták felbukkani a balatonban :)
  • dragon11
    #35
    Ez komoly igaz?!
  • mama2
    #34
    2. nagyon király. Amúgy szerintem is hülyeség. Én is azt gondolom amit Sadist írt.
    Bár mondjuk, ha a krokodil megél a pincében akkor egy kígyó...:)
  • Mr_no_NaMe
    #33
    Először úgy olvastam, hogy a fél város halott :C
  • Broafka
    #32
    ez a kép ez: FAIL! :)
  • Sadist
    #31
    A világ legnagyobb óriáskígyója volt eddig 8 méter feletti, háziállatként biztos nincs senki birtokában. Egyedül a büdös életben nem ráncigálja ki a folyópartra pacsáltatni azt a hatalmas állatot.
  • Tigristank
    #30
    Mindenesetre nem tanácsos elaludni egyedül a vízparton. :)



  • Besz
    #29
    Szerintem nem ismerjük egymást. Amúgy szarvasi vagyok, nem szentandrási. De hajdanán én is a Vajdába jártam. Rég volt, de jó volt. :)
  • mrzoltan
    #28
    hmm,nem rossz kíváncsi vok igaz-e.
    Itt nem is tok olyan hülyéről aki ilyen dögöket tart.
    Majd ma kiderül.
    Amúgy kihez van szerencsénk,nem ismerlek?
  • Besz
    #27
    Én ezt a sztorit ma (most már tegnap) délután hallottam, igaz, egy kicsit másképp. Állítólag Békésszentandrás fele történt, és nem anakonda volt, hanem egy piton. Még annyit mondtak, hogy annak az ürgének két ilyen kígyója volt, és az egyiket levitte a Holt-Körösre, hogy megfürdesse egy kicsit. De úgy látszik elbénázta a dolgot, és elszökött a fenevad, utána persze jelentette az esetet. 8 méterről hallottam, de ezt azért érősen kétlem. Valószínűleg a sok nyugdíjas nénike már átköltötte a sztorit, mire hozzám is eljutott.
    Most Szarvason és Békésszentandráson is fürdési tilalom van, ha minden igaz. De lehet, hogy ez sem teljesen igaz. Hivatalos forrásról nem tudok, az elődöntőt néztem, nem pedig a helyi csatornákat. :P

    Végezetül itt egy kép a netről, amelyen egy afrikai sziklapiton látható, csakhogy rémisztgessük egy kicsit a népet:

  • Broafka
    #26
    :DDDD
    Ezen most itt fetrengek! :D
    Így el tudtam képzelni a fejet hogy így nézed, és így mondod hogy... :D
  • oliwwer
    #25
    asszem h ez nagy baromság :D
  • JackMeadow
    #24
    Tényleg? Hát sose gondoltam volna [tapsol és gratulál a felfedezéséhez]
  • Emmegki
    #23
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Lehetetlen, hogy valaki ekkorát sz@rjon.