223
Lehetséges?
  • fifi
    #102
    akkor hajrá...
    kilóra is meg nagyságra is sztem nagyobb vagyok :) sőt Csucsu 00 is, bár nemigen pancsolunk a Körösben mert egy posvány per pillanat. viszont a parton lehet sörözni
  • mrzoltan
    #101
    Grat,azért jó dolog volt a komment alatta...
  • Csucsu00
    #100
    én linekeltem az iwiwre!
  • kakaoskalacs
    #99
    This is MaDNeEsS
  • mrzoltan
    #98
    Az király csak kifoghatnák a dögöt.
  • bens
    #97
    ha csak 2 méteres, akkor viszont örülhet aki ráakad, ugyanis nem kis szajrét kap érte idehaza.
  • mrzoltan
    #96
    IWIW-en kint a topik linkje,azt beszóltak.
    Sok hülye megtalálható ott,az üzifalon.

    Amúgy kb 2 méteres "csak".
    A fürdési tilalom most komoly vagy kacsa.
    Keresi egyáltalán vki azt a dögöt?
  • schrank
    #95
    ez nem miselvájd új filmjének címe ?
  • mama2
    #94
    Ez detökszép
  • sz4bolcs
    #93
    Téged el is kapna...
  • fifi
    #92
    arra én járok piálni 7végén...
  • LaszloLedzenyi
    #91
    De sokan vagyunk Békés megyéből.Nagybátyámnak az Arborétum soron van nyaralója remélem arra nem jár mer kikéne menni csobbani kicsit
  • bens
    #90
    mivel vízben él, valószínű h kibírja vízben
  • bens
    #89
    és a vízisikló hogy bírja ki?
  • Cuchulainn
    #88
    Hát még miről beszélgettek! Ezentúl csak kutyát esznek...
    (Ha valaki nem értené)
  • mrzoltan
    #87
    Hát alapíts egy céget.Szarvasi Anakondasimogató kft.
    Biztos befutó.
  • guardian hero
    #86
    ez jó :D
  • mrzoltan
    #85

    Ez qva nagy.
    Remélem ez kacsa,még szerencse ,hogy nem járok a körösre,mert koszos.

    Hol engedte el?
    Haki hídnál?
  • TomDantes
    #84
    Pesze...csak az átlagember a kóbor kutyát ismeri, az természetes számára, az anakodna pedig nem...és már indul is rémtörténet...az anakodna mészárol a magyar folyókban....
  • bujcsik555
    #83
    Ilyen eset felénk is volt, az öregasszonyok félrehallottak vmit, és nagy patária lett belöle. Az alap sztory az volt, hogy egy komának volt 3 kígyója, vmilyen piton. Egy megdöglött közülük, é s a gazda elvitte az erdőbe, és elásta. Egyik öregasszony csak annyit hallott hogy kivitte az erdőbe, tehát más napra az lett a történet hogy megszökött a 3 piton, és az erdő mellett látták őket, ahogy egy kutyát esznek. Rádaásul nem is akárhogy ették, nagyokat haraptak ki belőle. Pedig tudomásom szerint a kígyók egybe nyelik le kaját. 1 hétbe telt mire minden öregasszony megtudta az igazságot. Persze egyesek hasznot húztak volna belöle, volt aki ment a kigyotulajhoz hogy fizesse meg az állatait amiket megevett a kigyo A legjobb a tehenek voltak
  • bujcsik555
    #82
    vegyél egy anakondát, kerits el egy részt a vizböl engedd el a kigyot, és dobálj húscafatokat a vízbe. Indulhat a biznisz.

    Ha bejön akkor egy egész csorda kigyot vehetsz majd :D
  • Coco
    #81
    szintén :D
  • Cuchulainn
    #80
    Hát ügyesnek kell lenned, ha egyszer jól belakik akkor utána akár hónapokig sem eszik újra :P
  • Firerock
    #79
    én hugomra gondoltam
  • Firerock
    #78
    hát ja:)
  • guardian hero
    #77
    Tegyél a horogra egy fél disznót.
  • Csucsu00
    #76
    Szarvas nem uncsi város kitalálnak mindig valami falloszságot!
  • Firerock
    #75
    mivel lehet anakondát fogni?ma megyek horgászni:)
  • Firerock
    #74
    gyorsan körbe kéne keríteni és belépőt szedni:)
  • mrzoltan
    #73
    legalább a köröst is elfoglalja a nemzeti park.
    Meg indulhat a katasztrófa turizmus.
  • Firerock
    #72
    kurvajó:S
  • Cuchulainn
    #71
    A kígyók általában jó úszók, szeretik a vizet, és előszeretettel fürdenek. Az óriáskígyók sem kivételek. Az anakondák pedig természetes környezetükben félig-meddig vízi életmódot folytatnak, általában folyók-tavak partján élnek.
  • Firerock
    #70
    és ez vízben él?vagy kinn él és inkább néha megy pancsizni eggyet?
  • guardian hero
    #69
    "Ugyanakkor teljesen felesleges az a pánik, ami az ilyen híreket övezi."

    Dehogy felesleges... legjobb urban legendek az ilyen esetekből születnek :)

    Szóval, igaz hogy berántott egy magyar szürkét a vízbe a Hortobágyon?
  • Firerock
    #68
    köszönjük Emese
  • Cuchulainn
    #67
    Nem írtam sehol, hogy nem ilyednék meg, ha egy többméteres pitonnal kéne birkózni.
    Ugyanakkor teljesen felesleges az a pánik, ami az ilyen híreket övezi. Mivel tanultam róla, és ráadásul nekem is van itthon kígyóm, valamennyire tisztában vagyok vele, hogyan viselkednek ezek az állatok. Egyáltalán nem azok a vérmes aktívan mindenki felzabálására törő gyilkológépek, aminek sokan látják (vagy inkább erőnek erejével látni akarják) őket.
    Egy három-négy méteres óriáskígyó nem támad meg egy felnőtt embert, hacsak nem piszkálják, hergelik, vagy nincs halálosan kiéhezve. A kígyók nem gyilkolni, csak enni akarnak, mégpedig lehetőleg úgy, hogy közben ők maguk ne kerüljenek veszélybe. Egy ember egyszerűen nem illik bele a normális "kajafogalmukba". Ettől függetlenül nem mondtam, hogy nem lehet veszélyes egy elszökött óriáskígyó, de semmiképpen nem annyira, mint azt láttatni szeretnék. Egy elkóborolt agresszív kutya jóval nagyobb veszélyt jelent, mégsem keltene negyedakkora pánikot sem mint egy kígyó.
  • fifi
    #66
    " nem lehetett több pár méteresnél"
    nemtom mit szólnál ha a Körösben úszkálva elsederne melletted egy ilyen pár méteres kis jószág...
    szerencse, hogy te ilyen kemény vagy...
  • Neoncsoves
    #65
    nem wowozok 1 éve :) akkoris csak tört szerón játszottam az is high rate volt :)
  • Cuchulainn
    #64
    Mivel mint írtam ezeket az állatokat általában kicsi és előre megölt állatokkal etetik egész életükben ezért nem teng túl bennük a vadászösztön.
    Ettől függetlenül az öröklött magatartásformáik megvannak, tehát nem lehet azt mondani, hogy nem veszélyes. Reflexből is odakaphat egy megfelelő ingerre, és ha egy kígyó valamit egyszer elkapott azt nem szívesen engedi el.
    Ugyanakkor ha figyelembe veszed, hogy mekkora a valószínűsége annak, hogy valakinek pont bemászik az udvarába és megeszi a kutyát akkor szerintem nem kell aggódni. A legvalószínűbb az, hogy a kígyó eltűnik és sosem találják meg, ősszel pedig a hidegben elpusztul.
  • mate317
    #63
    cikk