203
Nem az érdekel, hogy ki vagy, hanem, hogy hogyan találtál az oldalra :)
  • ffxi
    #163
    Jaja vhogy úgy hívták :)
  • NeverwinterKING
    #162
    :D
  • gotchaaa
    #161
    Semmi baj.
  • n3whous3
    #160
    De te se mondtál linket :) És én se találtam meg egyébként, de kerestem
  • Gladiator
    #159
    bocs hogy nem olvastam át 150 hozzászólást:)
  • cenobite
    #158
    Még SuperWarez volt az oldal (talán ilyen narancssárgás színekben pompázott ha jól emlékszem), akkor keveredtem először ide. Azóta itt ragadtam.
  • Yoda001
    #157
    régen kerestem valami játékról infokat, aztán idekerültem az oldalra a guli barátom segítségével, majd néztem milyen topikok vannak, láttam hogy mindenféle van, minden játékkal kapcsolatban, omg.. ezekután egyszer már mondtam magamban: regisztrálok, mert hozzáakarok szólni azóta ittmaradtam xD
  • MM2
    #156
    Én 2005-be keresgéltem a google-ba a Midtown Madness 2-t és akkor jött ki az sg fórum
  • Emmegki
    #155
    Franc tudja már, vagy 5 éve volt.
  • S8DJ
    #154
    Sokat szarakodtam az Xbox-al aztán beírtam hogy Xbox Fórum és az SG-t hozta ki.
  • precision
    #153
    warez
  • gotchaaa
    #152
    Ezt meg már mondták...
  • Freeda Krueger
    #151
    A Sacred hez kellett segitség,és azután itt ragadtam.
  • daneszbaby
    #150
    Én TDU-ba megismerkedtem a mai eggyik legjobb haverommal Memphissel és ő mondta hogy nézegessem az SG-t.És így már ez a kezdőlapom =)
  • Gladiator
    #149
    van már ilyen topik.
  • Tucker Case
    #148
    A közösségi portálok legmagabiztosabb hölgyei topik volt belinkelve már nem tudom melyik fórumra és így. :) Olvasgattam sokáig, aztán regeltem.
  • Prézli
    #147
    Egyszer régen a MAFIA-hoz kellett volna valami, és idetaláltam.
    Regisztráláskor mind a nyomi, morzsa, neo nevek foglaltak voltak, így beírtam valami hülyeséget, hogy egyáltalán működik-e... és így lettem Prézli
  • jaszy
    #146
    Fegyveres banditák kényszerítettek.
    Egy pincébe voltam zárva, aztán megtörtem és regiztem :)

    Egyébként google. Valamit kerestem és itt kötöttem ki...... nem bántam meg
  • Kojiro
    #145
    Én még akkoribban csak papíron leveleztem az SG-sekkel, később, mikor feltalálták az internetet, már nem kellett várnom egy replyre egy hetet.
    Na ezért regeltem.



    Amúgy asszem SoF2 miatt, és egy haveromtól hallotam erről az oldalról ,aki megigérte a múltkor, hogy felhív és az egyik nap átjön, de baszik rá.
  • erieskrisz
    #144
    Megmondom öszintén fogalmam sincs de szerintem valami jatékmiat keveredtem sg re szerintem google bár nem vagyok biztos benne
  • CUCLI
    #143
    Far Cry, hic.
    [azóta sg addict]
  • NessieGraf
    #142
    Én elgépeltem a címet amit kerestem, pontosabban a del helyett entert ütöttem.
  • NeverwinterKING
    #141
    én először egy másik fórumon voltam. de az sgs motorra épült és lehetett körlevelet kérni felíratkoztam. és ide tévedtem :D
    az a lényeg h egy másik fórumból jöttem, mint egy alien XD
  • karajjj
    #140
    gugliból idetévedtem, aztán rájöttem, hogy sok okosság van itt, egy évig kb csak olvasgattam, aztán egy év után reggeltem de nem nagyon írogattam, és rá egy évre pedig elkezdtem aktívan fórumozni, vagy valami ilyesmi
  • F1re
    #139
    eloszor amikor ide tevedtem de meg nem regeltem az ezrt volt mert atbaszott egy gyerek es azt mondta mennyek fel a supergamez.hu ra es onnan minden jatekot letok tolteni ingyen meg programot :D
  • F1re
    #138
    felkeltem es valami azt sugta hogy irjam be hogy www.sg.hu mert az joh :D
  • GregSB
    #137
    Detto. Valami játékot kerestem :D
  • Dark Angel 666
    #136
    én a Startlapról ismertem meg az oldalt kb 7 éve , akkor még nem regeltem , mert nem láttam értelmét
  • Bala10
    #135
    biztos linkeltél neki valami szépet
  • Lunatic83
    #134
    kaptam egy diecast modellautót, ami felesleges volt számomra, mivel nem láttam értelmét megtartani egy "játékautót", így el akartam adni, s ezt dobta ki a barátom,a google, beregisztráltam, felraktam egy hirdetést a Modellautók témában, az autó elkelt, de az a sok "idióta" modellautó gyűjtő megfertőzött a gyűjtés szenvedélyével és azóta ott szívom a vérüket...
  • Dying Soul
    #133
    fogalmam sincs. kicsi voltam még, évekig csak hírt olvastam, semmi fórum.
  • gameplusz
    #132
    Rég volt már, előző nickemmel. Nem emlékszem.
  • vidu01
    #131
    1ik haverom linkelt egy jó sg topikot vmien témába ennek hatására regiztem.
  • utgyuru
    #130
    nagybátyám ajánlotta.
  • DanielT
    #129
    Superwarez.
  • Botond #128
    Szintén mmo-s community miatt. :)
  • FZoleee
    #127
    Google... Mindig kiadott pár találatot innen az sg-ről is, gondoltam, hogy benézek, aztán beregeltem, bár nem vagyok valami aktív
  • Attila8805
    #126
    A haverom segített!
    (Thx Google)
  • MerlinW
    #125
    Fórumra volt szüksége egy kedves ismerősömnek és emlékeztem a pár oldal által használt sg - saját fórum szolgáltatásra. Hát ekkor mélyedtem el benne először (még az unreg időkben volt valamikor).
  • Cat 02 #124
    Haver mutatta Warrior Within miatt talán.