203
Nem az érdekel, hogy ki vagy, hanem, hogy hogyan találtál az oldalra :)
  • n3whous3
    #203
    :D
  • drevil666
    #202
    nem. de ezt már msn-en is megbeszéltük...
  • n3whous3
    #201
    nem inkább kocsisgabor9999 helyett beregiztél egy másik reget és így lettél itt?
  • drevil666
    #200
    kézi maroklőfegyverhez keresgettem 3D modeleket.
  • n3whous3
    #199
    na mizu neked is kampec a VIP? :D
  • szjuca
    #198
    Call of chtulhu-hoz kerestem segítséget, itt találtam meg.
  • n3whous3
    #197
    fú ha én emlékeznék, hogy hova írtam először... asszem a pc helpbe, megnézem majd
  • n3whous3
    #196
    lol
  • COOLancs
    #195
    Első fórum hozzászólásom Azóta se küldött senki igazolást hogy rohadjanak meg ...
  • bujcsik555
    #194
    huh, még 2006 volt, akkor lett netem. Startlapon találtam sg-t. olvasgattam a játékhíreket, igaz semmit nemértettem belőlük. aztán egyszer csak a fórumra keveredtem, mert vmit le akartam tölteni, és ugye ahhoz regisztrálni kell. No de akkor nem volt e-mail címem, mert azt se tudtam miaz, úgyhogy elmaradt a reg. Aztán mikor lett emailom, akkor újra idetévedtem,és beregeltem ugyanazért a letöltésért :D Aztán a fórumot is elkezdtem olvasgatni, de nem írtam sehova. aztán egyszer rászántam magam, írtam. Azóta itt ragadtam :D
  • sz4bolcs
    #193
    hát.... Ottvót'
    a sok warez.
  • Christiansen
    #192
    DC++-on ajánlották a zene fórumot
  • Kojiro
    #191
    és mostmár a haulint gondolom elhagytad
  • hungary27
    #190
    én nem tom h h kerültem ide csak azt h az első topik amibe irtam asszem a Haulin topik volt és akkor még nem tudtam h játék topicon kívül van e még...(én is haulin b_uzi voltam xD)
  • n3whous3
    #189
    alt+f4
  • noti83
    #188
    én hogy kerülök ki innen?!
  • CoolX
    #187
    tomi mondta hogy nem merek úgyse regelni,én meg mertem :D
  • Dark Angel 666
    #186
    startlapról még 2001ben :)
  • Landor
    #185
    mikor hol
  • Kojiro
    #184
    hol vagyok?
  • n3whous3
    #183
    én túdom
  • rajmika1992
    #182
    nem túdóm
  • MaSzKa
    #181
    régen nézegettem offline-ba kapott letöltött hardwares teszteket a supergamezen

    így jöttem ide 2001 fele :D késöbb reggeltem csak 2003-ban

    elötte csak olvastma pl suliba
  • n3whous3
    #180
    Hát a fodrászat az nehéz ügy, valahol kell keresni új ügyfeleket :-|
  • HUmanHunter
    #179
    ha' valahogy idekeveredtem a BF'42 es múltommal 4 éve azóta itt rontom a levegőt
  • NeverwinterKING
    #178
    értelem...
  • asszongyahogy
    #177
    Anyád mondta, h itt szokott kuncsaftokat találni
  • Jano
    #176
    Újsághirdetésben láttam az oldal címét, megnéztem, rátaláltam a Fórum gonbra, regisztráltam.
  • MM2
    #175
    2005 május 7-én regeltem be, hogy tudjak ide írniXd
  • Maco13
    #174
    haver ajánlotta a Láma! topigot 3-4 éve, azóta kezdőlap
  • Rip
    #173
    Szégyen, gyalázat, de fogalmam sincs, nem emlékszem.
    Igaz, nem is ma volt. Ráadásul a regem előtt is már olvasgattam, tehát van vagy 8 éve, hogy idekeveredtem valahogy.
  • Qwerty4
    #172
    Nagyon mérges voltam a GTA-ra és valahol fikázni szerettem volna, ezért googliba beírtam forum és a GTA kulcsszavakat, majd idetaláltam, regisztráltam.Írtam vagy 1 hozzászólást, majd 1-2 hónap múlva visszatértem és az első képfelismerős (játék) topik miatt ragadtam itt.
    Valamikor a 2006-os VB környékén lehetett ez. :)
  • norbi56
    #171
    2006 év végén találtam ide Gugliba 18 WOS Haulin kieget kerestem é ide találtam és nem bántam meg jó az oldal nagyon sok hasznos topic van és sokat segítenek:)
  • Lullaby
    #170
    annak idején leány koromban voltak az IM-es lúzer kislányok akikkel a nagy SG-s fiúk barátkoztak. gondoltam beregelek hogy köszönhessek nekik és lám...
  • tommyg
    #169
    max payne patch-et kerestem google-ba sg jött ki elsőnek azóta itt rontom a levegőt, de azt még a régebbi reggemmel ami máig porosodik és várja hogy használják
  • John Cena
    #168
    és te honnét gyütté??
  • Truck Driver001
    #167
    itt tudok kommunikálni a bűntársaimmal,feltűnés nélkül.
    anno bátyám barátja által.olyan 2004 óta ismerem/tag vagyok.csak az előző nickem kapott egy perbant^^ [moderátorral vitatkozott:D]
  • Narxis
    #166
    Engem a gólya hozott.
  • Picar77
    #165
    googleba kerestem egy prince of persia topicot
    első találat sg volt :DDD
  • Bmx01
    #164
    húhh ez jó kérdés, itt vagyok 1 ideje